Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Sokół Lubnia |
0 - 2 |
Brda Rytel |
18 sierpnia 2019
18.08 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
0 - 1 |
Czarni Piece |
18 sierpnia 2019
18.08 - 14:00 |
Kolejarz II Chojnice |
2 - 2 |
Grom Leśno |
18 sierpnia 2019
18.08 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
1 - 8 |
MKP Szlachta |
18 sierpnia 2019
18.08 - 16:00 |
Orkan Huta |
1 - 2 |
Unia Klawkowo |
18 sierpnia 2019
18.08 - 16:30 |
Olimpia Czersk |
1 - 2 |
Meteor Silno |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Pauza: Perła Czyczkowy, |
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Unia Klawkowo |
4 - 0 |
Olimpia Czersk |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
MKP Szlachta |
7 - 4 |
Orkan Huta |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Grom Leśno |
8 - 0 |
Zieloni Łąg |
25 sierpnia 2019
25.08 - 14:00 |
Czarni Piece |
3 - 0 |
Kolejarz II Chojnice |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 |
Brda Rytel |
2 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 |
Perła Czyczkowy |
3 - 1 |
Sokół Lubnia |
25 sierpnia 2019
25.08 - 14:00 |
Pauza: Meteor Silno, |
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | |
Brda Wielkie Chełmy |
1 - 3 |
Perła Czyczkowy |
1 września 2019
1.09 - 14:00 |
Kolejarz II Chojnice |
0 - 2 |
Brda Rytel |
1 września 2019
1.09 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
0 - 8 |
Czarni Piece |
1 września 2019
1.09 - 16:00 |
Orkan Huta |
0 - 2 |
Grom Leśno |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:00 |
Olimpia Czersk |
1 - 3 |
MKP Szlachta |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Meteor Silno |
5 - 2 |
Unia Klawkowo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:30 |
Pauza: Sokół Lubnia, |
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | |
MKP Szlachta |
7 - 2 |
Meteor Silno |
7 września 2019
7.09 - 15:00 |
Grom Leśno |
4 - 0 |
Olimpia Czersk |
8 września 2019
8.09 - 14:00 |
Czarni Piece |
4 - 0 |
Orkan Huta |
7 września 2019
7.09 - 13:00 |
Brda Rytel |
3 - 0 |
Zieloni Łąg |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Perła Czyczkowy |
5 - 2 |
Kolejarz II Chojnice |
8 września 2019
8.09 - 14:00 |
Sokół Lubnia |
0 - 2 |
Brda Wielkie Chełmy |
8 września 2019
8.09 - 14:00 |
Pauza: Unia Klawkowo, |
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | |
Kolejarz II Chojnice |
4 - 0 |
Sokół Lubnia |
15 września 2019
15.09 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
1 - 2 |
Perła Czyczkowy |
15 września 2019
15.09 - 16:00 |
Orkan Huta |
1 - 5 |
Brda Rytel |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Olimpia Czersk |
0 - 5 |
Czarni Piece |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Meteor Silno |
3 - 6 |
Grom Leśno |
14 września 2019
14.09 - 15:00 |
Unia Klawkowo |
2 - 1 |
MKP Szlachta |
15 września 2019
15.09 - 14:00 |
Pauza: Brda Wielkie Chełmy, |
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | |
Grom Leśno |
2 - 1 |
Unia Klawkowo |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
Czarni Piece |
4 - 2 |
Meteor Silno |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Brda Rytel |
6 - 1 |
Olimpia Czersk |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Perła Czyczkowy |
5 - 0 |
Orkan Huta |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
Sokół Lubnia |
0 - 2 |
Zieloni Łąg |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 0 |
Kolejarz II Chojnice |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
Pauza: MKP Szlachta, |
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | |
Zieloni Łąg |
0 - 7 |
Brda Wielkie Chełmy |
29 września 2019
29.09 - 16:00 |
Orkan Huta |
4 - 0 |
Sokół Lubnia |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Olimpia Czersk |
1 - 7 |
Perła Czyczkowy |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Meteor Silno |
1 - 5 |
Brda Rytel |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
Unia Klawkowo |
0 - 7 |
Czarni Piece |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
MKP Szlachta |
1 - 0 |
Grom Leśno |
28 września 2019
28.09 - 14:00 |
Pauza: Kolejarz II Chojnice, |
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | |
Czarni Piece |
8 - 1 |
MKP Szlachta |
5 października 2019
5.10 - 14:00 |
Brda Rytel |
2 - 0 |
Unia Klawkowo |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
4 - 0 |
Meteor Silno |
6 października 2019
6.10 - 14:00 |
Sokół Lubnia |
0 - 1 |
Olimpia Czersk |
6 października 2019
6.10 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
9 - 0 |
Orkan Huta |
6 października 2019
6.10 - 14:00 |
Kolejarz II Chojnice |
3 - 0 |
Zieloni Łąg |
6 października 2019
6.10 - 14:00 |
Pauza: Grom Leśno, |
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | |
Orkan Huta |
3 - 4 |
Kolejarz II Chojnice |
12 października 2019
12.10 - 15:30 |
Olimpia Czersk |
5 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Meteor Silno |
4 - 1 |
Sokół Lubnia |
12 października 2019
12.10 - 14:00 |
Unia Klawkowo |
1 - 0 |
Perła Czyczkowy |
13 października 2019
13.10 - 15:00 |
MKP Szlachta |
1 - 3 |
Brda Rytel |
12 października 2019
12.10 - 14:00 |
Grom Leśno |
1 - 3 |
Czarni Piece |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Pauza: Zieloni Łąg, |
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | |
Brda Rytel |
1 - 1 |
Grom Leśno |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
1 - 2 |
MKP Szlachta |
20 października 2019
20.10 - 14:00 |
Sokół Lubnia |
0 - 3 |
Unia Klawkowo |
20 października 2019
20.10 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
2 - 3 |
Meteor Silno |
20 października 2019
20.10 - 14:00 |
Kolejarz II Chojnice |
5 - 1 |
Olimpia Czersk |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
3 - 1 |
Orkan Huta |
20 października 2019
20.10 - 12:00 |
Pauza: Czarni Piece, |
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | |
Olimpia Czersk |
1 - 0 |
Zieloni Łąg |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Meteor Silno |
8 - 2 |
Kolejarz II Chojnice |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Unia Klawkowo |
5 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
27 października 2019
27.10 - 13:00 |
MKP Szlachta |
3 - 0 |
Sokół Lubnia |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Grom Leśno |
7 - 1 |
Perła Czyczkowy |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Czarni Piece |
2 - 1 |
Brda Rytel |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Pauza: Orkan Huta, |
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | |
Perła Czyczkowy |
2 - 2 |
Czarni Piece |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 |
Sokół Lubnia |
0 - 6 |
Grom Leśno |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 3 |
MKP Szlachta |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 |
Kolejarz II Chojnice |
2 - 4 |
Unia Klawkowo |
3 listopada 2019
3.11 - 13:30 |
Zieloni Łąg |
0 - 1 |
Meteor Silno |
3 listopada 2019
3.11 - 12:00 |
Orkan Huta |
1 - 5 |
Olimpia Czersk |
3 listopada 2019
3.11 - 14:30 |
Pauza: Brda Rytel, |
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | |
Meteor Silno |
4 - 2 |
Orkan Huta |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Unia Klawkowo |
7 - 1 |
Zieloni Łąg |
10 listopada 2019
10.11 - 12:00 |
MKP Szlachta |
3 - 0 |
Kolejarz II Chojnice |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Grom Leśno |
2 - 0 |
Brda Wielkie Chełmy |
10 listopada 2019
10.11 - 14:00 |
Czarni Piece |
6 - 1 |
Sokół Lubnia |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Brda Rytel |
5 - 1 |
Perła Czyczkowy |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Pauza: Olimpia Czersk, |
Kolejka 14 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | |
Brda Rytel |
- |
Sokół Lubnia |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Czarni Piece |
- |
Brda Wielkie Chełmy |
28 marca 2020
28.03 - 12:00 |
Grom Leśno |
- |
Kolejarz II Chojnice |
29 marca 2020
29.03 - 14:00 |
MKP Szlachta |
- |
Zieloni Łąg |
|
Unia Klawkowo |
- |
Orkan Huta |
29 marca 2020
29.03 - 14:00 |
Meteor Silno |
- |
Olimpia Czersk |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Pauza: Perła Czyczkowy, |
Kolejka 15 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Olimpia Czersk |
- |
Unia Klawkowo |
4 kwietnia 2020
4.04 - 14:00 |
Orkan Huta |
- |
MKP Szlachta |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:30 |
Zieloni Łąg |
- |
Grom Leśno |
5 kwietnia 2020
5.04 - 16:00 |
Kolejarz II Chojnice |
- |
Czarni Piece |
5 kwietnia 2020
5.04 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
- |
Brda Rytel |
5 kwietnia 2020
5.04 - 14:00 |
Sokół Lubnia |
- |
Perła Czyczkowy |
5 kwietnia 2020
5.04 - 15:00 |
Pauza: Meteor Silno, |
Kolejka 16 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Perła Czyczkowy |
- |
Brda Wielkie Chełmy |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Brda Rytel |
- |
Kolejarz II Chojnice |
11 kwietnia 2020
11.04 - 16:00 |
Czarni Piece |
- |
Zieloni Łąg |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Grom Leśno |
- |
Orkan Huta |
8 kwietnia 2020
8.04 - 18:00 |
MKP Szlachta |
- |
Olimpia Czersk |
|
Unia Klawkowo |
- |
Meteor Silno |
11 kwietnia 2020
11.04 - 16:00 |
Pauza: Sokół Lubnia, |
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Meteor Silno |
- |
MKP Szlachta |
18 kwietnia 2020
18.04 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
- |
Grom Leśno |
18 kwietnia 2020
18.04 - 14:00 |
Orkan Huta |
- |
Czarni Piece |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:30 |
Zieloni Łąg |
- |
Brda Rytel |
19 kwietnia 2020
19.04 - 16:00 |
Kolejarz II Chojnice |
- |
Perła Czyczkowy |
19 kwietnia 2020
19.04 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
- |
Sokół Lubnia |
19 kwietnia 2020
19.04 - 14:00 |
Pauza: Unia Klawkowo, |
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Sokół Lubnia |
- |
Kolejarz II Chojnice |
26 kwietnia 2020
26.04 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
- |
Zieloni Łąg |
26 kwietnia 2020
26.04 - 14:00 |
Brda Rytel |
- |
Orkan Huta |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Czarni Piece |
- |
Olimpia Czersk |
25 kwietnia 2020
25.04 - 15:00 |
Grom Leśno |
- |
Meteor Silno |
26 kwietnia 2020
26.04 - 14:00 |
MKP Szlachta |
- |
Unia Klawkowo |
|
Pauza: Brda Wielkie Chełmy, |
Kolejka 19 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | |
Unia Klawkowo |
- |
Grom Leśno |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Meteor Silno |
- |
Czarni Piece |
2 maja 2020
2.05 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
- |
Brda Rytel |
3 maja 2020
3.05 - 14:00 |
Orkan Huta |
- |
Perła Czyczkowy |
2 maja 2020
2.05 - 16:30 |
Zieloni Łąg |
- |
Sokół Lubnia |
3 maja 2020
3.05 - 16:00 |
Kolejarz II Chojnice |
- |
Brda Wielkie Chełmy |
3 maja 2020
3.05 - 14:00 |
Pauza: MKP Szlachta, |
Kolejka 20 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | |
Brda Wielkie Chełmy |
- |
Zieloni Łąg |
10 maja 2020
10.05 - 14:00 |
Sokół Lubnia |
- |
Orkan Huta |
10 maja 2020
10.05 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
- |
Olimpia Czersk |
10 maja 2020
10.05 - 14:00 |
Brda Rytel |
- |
Meteor Silno |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Czarni Piece |
- |
Unia Klawkowo |
9 maja 2020
9.05 - 15:00 |
Grom Leśno |
- |
MKP Szlachta |
10 maja 2020
10.05 - 14:00 |
Pauza: Kolejarz II Chojnice, |
Kolejka 21 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | |
MKP Szlachta |
- |
Czarni Piece |
|
Unia Klawkowo |
- |
Brda Rytel |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Meteor Silno |
- |
Perła Czyczkowy |
16 maja 2020
16.05 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
- |
Sokół Lubnia |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Orkan Huta |
- |
Brda Wielkie Chełmy |
16 maja 2020
16.05 - 16:30 |
Zieloni Łąg |
- |
Kolejarz II Chojnice |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Pauza: Grom Leśno, |
Kolejka 22 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | |
Kolejarz II Chojnice |
- |
Orkan Huta |
24 maja 2020
24.05 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
- |
Olimpia Czersk |
24 maja 2020
24.05 - 14:00 |
Sokół Lubnia |
- |
Meteor Silno |
24 maja 2020
24.05 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
- |
Unia Klawkowo |
24 maja 2020
24.05 - 14:00 |
Brda Rytel |
- |
MKP Szlachta |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Czarni Piece |
- |
Grom Leśno |
23 maja 2020
23.05 - 15:00 |
Pauza: Zieloni Łąg, |
Kolejka 23 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | |
Grom Leśno |
- |
Brda Rytel |
31 maja 2020
31.05 - 14:00 |
MKP Szlachta |
- |
Perła Czyczkowy |
|
Unia Klawkowo |
- |
Sokół Lubnia |
31 maja 2020
31.05 - 14:00 |
Meteor Silno |
- |
Brda Wielkie Chełmy |
30 maja 2020
30.05 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
- |
Kolejarz II Chojnice |
30 maja 2020
30.05 - 15:00 |
Orkan Huta |
- |
Zieloni Łąg |
30 maja 2020
30.05 - 16:30 |
Pauza: Czarni Piece, |
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Zieloni Łąg |
- |
Olimpia Czersk |
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 |
Kolejarz II Chojnice |
- |
Meteor Silno |
7 czerwca 2020
7.06 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
- |
Unia Klawkowo |
7 czerwca 2020
7.06 - 14:00 |
Sokół Lubnia |
- |
MKP Szlachta |
7 czerwca 2020
7.06 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
- |
Grom Leśno |
7 czerwca 2020
7.06 - 14:00 |
Brda Rytel |
- |
Czarni Piece |
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 |
Pauza: Orkan Huta, |
Kolejka 25 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Czarni Piece |
- |
Perła Czyczkowy |
11 czerwca 2020
11.06 - 17:00 |
Grom Leśno |
- |
Sokół Lubnia |
11 czerwca 2020
11.06 - 14:00 |
MKP Szlachta |
- |
Brda Wielkie Chełmy |
|
Unia Klawkowo |
- |
Kolejarz II Chojnice |
11 czerwca 2020
11.06 - 17:00 |
Meteor Silno |
- |
Zieloni Łąg |
11 czerwca 2020
11.06 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
- |
Orkan Huta |
11 czerwca 2020
11.06 - 13:00 |
Pauza: Brda Rytel, |
Kolejka 26 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Orkan Huta |
- |
Meteor Silno |
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 |
Zieloni Łąg |
- |
Unia Klawkowo |
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 |
Kolejarz II Chojnice |
- |
MKP Szlachta |
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
- |
Grom Leśno |
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 |
Sokół Lubnia |
- |
Czarni Piece |
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 |
Perła Czyczkowy |
- |
Brda Rytel |
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 |
Pauza: Olimpia Czersk, . |
|