Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
3 - 1 |
Warmianka Bęsia |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
CWKS 2020 Lamkowo |
1 - 9 |
Błękitni Stary Olsztyn |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Szansa Reszel |
7 - 1 |
Pogoń Ryn |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Tempo II Ramsowo/Wipsowo |
2 - 2 |
GKS II Szczytno |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
KS Łęgajny |
2 - 1 |
Salęt Boże |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Pauza: Juksty Muntowo, |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Salęt Boże |
1 - 3 |
Juksty Muntowo |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
GKS II Szczytno |
2 - 3 |
KS Łęgajny |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Pogoń Ryn |
2 - 1 |
Tempo II Ramsowo/Wipsowo |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:30 |
Błękitni Stary Olsztyn |
5 - 2 |
Szansa Reszel |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:30 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
3 - 2 |
CWKS 2020 Lamkowo |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Pauza: Warmianka Bęsia, |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
CWKS 2020 Lamkowo |
2 - 0 |
Warmianka Bęsia |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Szansa Reszel |
5 - 1 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Tempo II Ramsowo/Wipsowo |
1 - 5 |
Błękitni Stary Olsztyn |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
KS Łęgajny |
3 - 4 |
Pogoń Ryn |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Juksty Muntowo |
1 - 2 |
GKS II Szczytno |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Pauza: Salęt Boże, |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Warmianka Bęsia |
1 - 5 |
Salęt Boże |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Pogoń Ryn |
8 - 1 |
Juksty Muntowo |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
Błękitni Stary Olsztyn |
3 - 1 |
KS Łęgajny |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
7 - 1 |
Tempo II Ramsowo/Wipsowo |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
CWKS 2020 Lamkowo |
2 - 2 |
Szansa Reszel |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Pauza: GKS II Szczytno, |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Szansa Reszel |
2 - 3 |
Warmianka Bęsia |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Tempo II Ramsowo/Wipsowo |
6 - 2 |
CWKS 2020 Lamkowo |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
KS Łęgajny |
3 - 0 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Juksty Muntowo |
0 - 4 |
Błękitni Stary Olsztyn |
13 września 2020
13.09 - 16:30 |
Salęt Boże |
7 - 1 |
GKS II Szczytno |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Pauza: Pogoń Ryn, |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Warmianka Bęsia |
1 - 2 |
GKS II Szczytno |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Pogoń Ryn |
5 - 0 |
Salęt Boże |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
1 - 1 |
Juksty Muntowo |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
CWKS 2020 Lamkowo |
3 - 2 |
KS Łęgajny |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Szansa Reszel |
3 - 2 |
Tempo II Ramsowo/Wipsowo |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Pauza: Błękitni Stary Olsztyn, |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Tempo II Ramsowo/Wipsowo |
2 - 2 |
Warmianka Bęsia |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
KS Łęgajny |
2 - 1 |
Szansa Reszel |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Juksty Muntowo |
3 - 1 |
CWKS 2020 Lamkowo |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Salęt Boże |
1 - 0 |
Błękitni Stary Olsztyn |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
GKS II Szczytno |
1 - 6 |
Pogoń Ryn |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Pauza: Mini Soccer Academy Mrągowo, |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Warmianka Bęsia |
1 - 3 |
Pogoń Ryn |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Błękitni Stary Olsztyn |
7 - 0 |
GKS II Szczytno |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
3 - 1 |
Salęt Boże |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
Szansa Reszel |
3 - 2 |
Juksty Muntowo |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Tempo II Ramsowo/Wipsowo |
1 - 4 |
KS Łęgajny |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
Pauza: CWKS 2020 Lamkowo, |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
KS Łęgajny |
6 - 0 |
Warmianka Bęsia |
10 października 2020
10.10 - 15:30 |
Juksty Muntowo |
3 - 0 |
Tempo II Ramsowo/Wipsowo |
11 października 2020
11.10 - 15:30 |
Salęt Boże |
2 - 5 |
CWKS 2020 Lamkowo |
11 października 2020
11.10 - 15:30 |
GKS II Szczytno |
1 - 2 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Pogoń Ryn |
1 - 4 |
Błękitni Stary Olsztyn |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Pauza: Szansa Reszel, |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Warmianka Bęsia |
1 - 4 |
Błękitni Stary Olsztyn |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
2 - 4 |
Pogoń Ryn |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
CWKS 2020 Lamkowo |
5 - 2 |
GKS II Szczytno |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Szansa Reszel |
1 - 1 |
Salęt Boże |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
KS Łęgajny |
3 - 0 |
Juksty Muntowo |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Pauza: Tempo II Ramsowo/Wipsowo, |
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Juksty Muntowo |
2 - 0 |
Warmianka Bęsia |
25 października 2020
25.10 - 13:30 |
Salęt Boże |
1 - 5 |
Tempo II Ramsowo/Wipsowo |
25 października 2020
25.10 - 13:30 |
GKS II Szczytno |
4 - 2 |
Szansa Reszel |
25 października 2020
25.10 - 13:30 |
Pogoń Ryn |
7 - 2 |
CWKS 2020 Lamkowo |
25 października 2020
25.10 - 13:30 |
Błękitni Stary Olsztyn |
9 - 1 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Pauza: KS Łęgajny, |
Kolejka 13 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Juksty Muntowo |
2 - 3 |
Salęt Boże |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
KS Łęgajny |
3 - 1 |
GKS II Szczytno |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
Tempo II Ramsowo/Wipsowo |
1 - 5 |
Pogoń Ryn |
18 kwietnia 2021
18.04 - 14:00 |
Szansa Reszel |
0 - 13 |
Błękitni Stary Olsztyn |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
CWKS 2020 Lamkowo |
0 - 5 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
17 kwietnia 2021
17.04 - 11:00 |
Pauza: Warmianka Bęsia, |
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Warmianka Bęsia |
0 - 1 |
CWKS 2020 Lamkowo |
25 kwietnia 2021
25.04 - 13:00 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
6 - 1 |
Szansa Reszel |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Błękitni Stary Olsztyn |
6 - 0 |
Tempo II Ramsowo/Wipsowo |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Pogoń Ryn |
1 - 3 |
KS Łęgajny |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
GKS II Szczytno |
2 - 1 |
Juksty Muntowo |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Pauza: Salęt Boże, |
Kolejka 15 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Salęt Boże |
2 - 0 |
Warmianka Bęsia |
2 maja 2021
2.05 - 16:00 |
Juksty Muntowo |
6 - 4 |
Pogoń Ryn |
2 maja 2021
2.05 - 17:00 |
KS Łęgajny |
3 - 5 |
Błękitni Stary Olsztyn |
1 maja 2021
1.05 - 17:30 |
Tempo II Ramsowo/Wipsowo |
1 - 3 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
Szansa Reszel |
2 - 3 |
CWKS 2020 Lamkowo |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Pauza: GKS II Szczytno, |
Kolejka 16 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Warmianka Bęsia |
5 - 1 |
Szansa Reszel |
9 maja 2021
9.05 - 13:00 |
CWKS 2020 Lamkowo |
3 - 3 |
Tempo II Ramsowo/Wipsowo |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
1 - 2 |
KS Łęgajny |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Błękitni Stary Olsztyn |
7 - 0 |
Juksty Muntowo |
8 maja 2021
8.05 - 18:00 |
GKS II Szczytno |
4 - 1 |
Salęt Boże |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Pauza: Pogoń Ryn, |
Kolejka 17 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
GKS II Szczytno |
3 - 3 |
Warmianka Bęsia |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
Salęt Boże |
2 - 0 |
Pogoń Ryn |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
Juksty Muntowo |
0 - 4 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
KS Łęgajny |
3 - 0 |
CWKS 2020 Lamkowo |
15 maja 2021
15.05 - 18:00 |
Tempo II Ramsowo/Wipsowo |
3 - 3 |
Szansa Reszel |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Pauza: Błękitni Stary Olsztyn, |
Kolejka 18 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Warmianka Bęsia |
2 - 0 |
Tempo II Ramsowo/Wipsowo |
23 maja 2021
23.05 - 13:00 |
Szansa Reszel |
2 - 4 |
KS Łęgajny |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
CWKS 2020 Lamkowo |
1 - 0 |
Juksty Muntowo |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Błękitni Stary Olsztyn |
6 - 2 |
Salęt Boże |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Pogoń Ryn |
3 - 1 |
GKS II Szczytno |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Pauza: Mini Soccer Academy Mrągowo, |
Kolejka 19 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Ryn |
1 - 0 |
Warmianka Bęsia |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
GKS II Szczytno |
5 - 0 |
Błękitni Stary Olsztyn |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Salęt Boże |
3 - 2 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Juksty Muntowo |
5 - 0 |
Szansa Reszel |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
KS Łęgajny |
4 - 0 |
Tempo II Ramsowo/Wipsowo |
29 maja 2021
29.05 - 18:00 |
Pauza: CWKS 2020 Lamkowo, |
Kolejka 12 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Warmianka Bęsia |
4 - 0 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
11 kwietnia 2021
11.04 - 13:00 |
Błękitni Stary Olsztyn |
3 - 2 |
CWKS 2020 Lamkowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Pogoń Ryn |
7 - 1 |
Szansa Reszel |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
GKS II Szczytno |
10 - 2 |
Tempo II Ramsowo/Wipsowo |
11 kwietnia 2021
11.04 - 15:00 |
Salęt Boże |
3 - 1 |
KS Łęgajny |
11 kwietnia 2021
11.04 - 16:00 |
Pauza: Juksty Muntowo, |
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Warmianka Bęsia |
1 - 5 |
KS Łęgajny |
6 czerwca 2021
6.06 - 13:00 |
Tempo II Ramsowo/Wipsowo |
2 - 2 |
Juksty Muntowo |
6 czerwca 2021
6.06 - 13:50 |
CWKS 2020 Lamkowo |
3 - 3 |
Salęt Boże |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
5 - 2 |
GKS II Szczytno |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Błękitni Stary Olsztyn |
4 - 3 |
Pogoń Ryn |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Pauza: Szansa Reszel, |
Kolejka 21 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Błękitni Stary Olsztyn |
7 - 1 |
Warmianka Bęsia |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:30 |
Pogoń Ryn |
8 - 1 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
GKS II Szczytno |
2 - 3 |
CWKS 2020 Lamkowo |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
Salęt Boże |
4 - 0 |
Szansa Reszel |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Juksty Muntowo |
3 - 1 |
KS Łęgajny |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Pauza: Tempo II Ramsowo/Wipsowo, |
Kolejka 22 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Warmianka Bęsia |
3 - 0 |
Juksty Muntowo |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Tempo II Ramsowo/Wipsowo |
1 - 2 |
Salęt Boże |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Szansa Reszel |
4 - 1 |
GKS II Szczytno |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
CWKS 2020 Lamkowo |
2 - 3 |
Pogoń Ryn |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
7 - 0 |
Błękitni Stary Olsztyn |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Pauza: KS Łęgajny, . |
|