Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Raba Niedary |
11 - 1 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
Polanka Nieszkowice |
2 - 4 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
28 sierpnia 2021
28.08 - 13:00 |
Gryf Chronów |
9 - 1 |
KR Jodłówka |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Raba II Książnice |
2 - 4 |
Husaria Łapczyca |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
0 - 7 |
Husaria Łapczyca |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
KR Jodłówka |
3 - 0 |
Raba II Książnice |
7 lipca 2021
7.07 - 12:00 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
2 - 4 |
Gryf Chronów |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Raba Niedary |
3 - 1 |
Polanka Nieszkowice |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Polanka Nieszkowice |
12 - 2 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
11 września 2021
11.09 - 12:00 |
Gryf Chronów |
5 - 2 |
Raba Niedary |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Raba II Książnice |
1 - 6 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Husaria Łapczyca |
5 - 3 |
KR Jodłówka |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
2 - 7 |
KR Jodłówka |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
1 - 2 |
Husaria Łapczyca |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Raba Niedary |
3 - 0 |
Raba II Książnice |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Polanka Nieszkowice |
1 - 5 |
Gryf Chronów |
7 listopada 2021
7.11 - 12:00 |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Gryf Chronów |
13 - 0 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Raba II Książnice |
2 - 5 |
Polanka Nieszkowice |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Husaria Łapczyca |
4 - 1 |
Raba Niedary |
25 września 2021
25.09 - 16:15 |
KR Jodłówka |
2 - 3 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
2 - 4 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Raba Niedary |
6 - 0 |
KR Jodłówka |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Polanka Nieszkowice |
2 - 3 |
Husaria Łapczyca |
3 października 2021
3.10 - 11:30 |
Gryf Chronów |
3 - 0 |
Raba II Książnice |
2 sierpnia 2021
2.08 - 08:00 |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Raba II Książnice |
7 - 1 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Husaria Łapczyca |
0 - 3 |
Gryf Chronów |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
KR Jodłówka |
3 - 1 |
Polanka Nieszkowice |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
6 - 2 |
Raba Niedary |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
1 - 4 |
Raba Niedary |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
4 - 3 |
Polanka Nieszkowice |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
KR Jodłówka |
1 - 6 |
Gryf Chronów |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Husaria Łapczyca |
7 - 2 |
Raba II Książnice |
16 października 2021
16.10 - 15:45 |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Husaria Łapczyca |
9 - 0 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Raba II Książnice |
3 - 0 |
KR Jodłówka |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Gryf Chronów |
4 - 5 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Polanka Nieszkowice |
3 - 3 |
Raba Niedary |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
1 - 5 |
Polanka Nieszkowice |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
Raba Niedary |
4 - 4 |
Gryf Chronów |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
10 - 0 |
Raba II Książnice |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
KR Jodłówka |
1 - 5 |
Husaria Łapczyca |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
KR Jodłówka |
5 - 0 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Husaria Łapczyca |
0 - 0 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Raba II Książnice |
0 - 4 |
Raba Niedary |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Gryf Chronów |
2 - 4 |
Polanka Nieszkowice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Kolejka 12 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
2 - 8 |
Gryf Chronów |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Polanka Nieszkowice |
7 - 1 |
Raba II Książnice |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Raba Niedary |
0 - 4 |
Husaria Łapczyca |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
3 - 1 |
KR Jodłówka |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
6 - 1 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
KR Jodłówka |
12 - 0 |
Raba Niedary |
1 maja 2022
1.05 - 16:00 |
Husaria Łapczyca |
1 - 2 |
Polanka Nieszkowice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Raba II Książnice |
0 - 11 |
Gryf Chronów |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
Kolejka 14 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
4 - 2 |
Raba II Książnice |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
Gryf Chronów |
1 - 4 |
Husaria Łapczyca |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Polanka Nieszkowice |
2 - 1 |
KR Jodłówka |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
Raba Niedary |
1 - 3 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
8 maja 2022
8.05 - 16:00 |
Kolejka 15 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Polanka Nieszkowice |
2 - 2 |
Gryf Chronów |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
1 - 2 |
Husaria Łapczyca |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
KR Jodłówka |
5 - 1 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
Raba Niedary |
3 - 0 |
Raba II Książnice |
|
Kolejka 16 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Gryf Chronów |
1 - 2 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 |
Husaria Łapczyca |
4 - 1 |
Polanka Nieszkowice |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
5 - 0 |
Raba Niedary |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
vo, na boisku 5-7 |
Raba II Książnice |
0 - 3 |
KR Jodłówka |
5 kwietnia 2022
5.04 |
Kolejka 17 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
2 - 1 |
Polanka Nieszkowice |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Gryf Chronów |
2 - 4 |
Husaria Łapczyca |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
KR Jodłówka |
4 - 4 |
Raba Niedary |
29 maja 2022
29.05 - 15:00 |
Raba II Książnice |
0 - 3 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
5 kwietnia 2022
5.04 |
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Gryf Chronów |
3 - 2 |
Polanka Nieszkowice |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Husaria Łapczyca |
2 - 0 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
2 - 1 |
KR Jodłówka |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
Raba II Książnice |
0 - 3 |
Raba Niedary |
6 kwietnia 2022
6.04 |
Kolejka 19 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
4 - 4 |
Gryf Chronów |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
Polanka Nieszkowice |
4 - 2 |
Husaria Łapczyca |
11 czerwca 2022
11.06 - 16:30 |
Raba Niedary |
10 - 1 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
KR Jodłówka |
3 - 0 |
Raba II Książnice |
5 kwietnia 2022
5.04 |
Kolejka 20 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Polanka Nieszkowice |
2 - 5 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
16 czerwca 2022
16.06 - 16:00 |
Husaria Łapczyca |
4 - 3 |
Gryf Chronów |
19 czerwca 2022
19.06 - 14:00 |
Raba Niedary |
0 - 8 |
KR Jodłówka |
19 czerwca 2022
19.06 - 11:00 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
3 - 0 |
Raba II Książnice |
5 kwietnia 2022
5.04 |
|