Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
1 - 1 |
Zawisza Sulechów |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
Milenium Radziemice |
4 - 1 |
Kosynierzy Łuczyce |
21 sierpnia 2021
21.08 - 11:00 |
LKS II Niedźwiedź |
5 - 2 |
Agricola Klimontów |
22 sierpnia 2021
22.08 - 15:00 |
Olimpia Czaple Wielkie |
1 - 4 |
Sparta Skrzeszowice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
Strażak Goszcza |
4 - 0 |
Trątnowianka Trątnowice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 14:00 |
Polonia Wilczkowice |
2 - 0 |
Victoria Smroków |
22 sierpnia 2021
22.08 - 18:00 |
Pauza: Cobra Wężerów, |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Agricola Klimontów |
4 - 0 |
Olimpia Czaple Wielkie |
29 sierpnia 2021
29.08 - 10:00 |
Kosynierzy Łuczyce |
2 - 5 |
LKS II Niedźwiedź |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:30 |
Zawisza Sulechów |
3 - 1 |
Milenium Radziemice |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Trątnowianka Trątnowice |
0 - 1 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
Victoria Smroków |
1 - 5 |
Strażak Goszcza |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Cobra Wężerów |
1 - 6 |
Polonia Wilczkowice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
Pauza: Sparta Skrzeszowice, |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Strażak Goszcza |
9 - 1 |
Cobra Wężerów |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
1 - 0 |
Victoria Smroków |
5 września 2021
5.09 - 17:30 |
Milenium Radziemice |
1 - 4 |
Trątnowianka Trątnowice |
5 września 2021
5.09 - 13:00 |
LKS II Niedźwiedź |
4 - 0 |
Zawisza Sulechów |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Olimpia Czaple Wielkie |
3 - 3 |
Kosynierzy Łuczyce |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
Sparta Skrzeszowice |
2 - 0 |
Agricola Klimontów |
4 września 2021
4.09 - 15:30 |
Pauza: Polonia Wilczkowice, |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Cobra Wężerów |
4 - 5 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Kosynierzy Łuczyce |
2 - 4 |
Sparta Skrzeszowice |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Zawisza Sulechów |
5 - 3 |
Olimpia Czaple Wielkie |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Trątnowianka Trątnowice |
1 - 1 |
LKS II Niedźwiedź |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Victoria Smroków |
7 - 0 |
Milenium Radziemice |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Polonia Wilczkowice |
0 - 2 |
Strażak Goszcza |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Pauza: Agricola Klimontów, |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
2 - 2 |
Polonia Wilczkowice |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Milenium Radziemice |
0 - 5 |
Cobra Wężerów |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
LKS II Niedźwiedź |
6 - 5 |
Victoria Smroków |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Olimpia Czaple Wielkie |
1 - 1 |
Trątnowianka Trątnowice |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Sparta Skrzeszowice |
1 - 4 |
Zawisza Sulechów |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Agricola Klimontów |
4 - 3 |
Kosynierzy Łuczyce |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Pauza: Strażak Goszcza, |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Zawisza Sulechów |
5 - 1 |
Agricola Klimontów |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Victoria Smroków |
1 - 1 |
Olimpia Czaple Wielkie |
25 września 2021
25.09 - 16:30 |
Cobra Wężerów |
1 - 6 |
LKS II Niedźwiedź |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Polonia Wilczkowice |
2 - 0 |
Milenium Radziemice |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Strażak Goszcza |
1 - 1 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Trątnowianka Trątnowice |
2 - 5 |
Sparta Skrzeszowice |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
Pauza: Kosynierzy Łuczyce, |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Sparta Skrzeszowice |
1 - 2 |
Victoria Smroków |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Milenium Radziemice |
1 - 2 |
Strażak Goszcza |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
LKS II Niedźwiedź |
3 - 1 |
Polonia Wilczkowice |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Olimpia Czaple Wielkie |
1 - 1 |
Cobra Wężerów |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Agricola Klimontów |
1 - 4 |
Trątnowianka Trątnowice |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Kosynierzy Łuczyce |
3 - 5 |
Zawisza Sulechów |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Pauza: LKS Polanowice (k. Krakowa), |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Victoria Smroków |
2 - 3 |
Agricola Klimontów |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Strażak Goszcza |
3 - 6 |
LKS II Niedźwiedź |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
5 - 0 |
Milenium Radziemice |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Cobra Wężerów |
3 - 5 |
Sparta Skrzeszowice |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Polonia Wilczkowice |
6 - 0 |
Olimpia Czaple Wielkie |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Trątnowianka Trątnowice |
2 - 2 |
Kosynierzy Łuczyce |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
Pauza: Zawisza Sulechów, |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Kosynierzy Łuczyce |
0 - 2 |
Victoria Smroków |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Zawisza Sulechów |
5 - 1 |
Trątnowianka Trątnowice |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
Olimpia Czaple Wielkie |
1 - 10 |
Strażak Goszcza |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
LKS II Niedźwiedź |
5 - 1 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Agricola Klimontów |
2 - 0 |
Cobra Wężerów |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Sparta Skrzeszowice |
1 - 4 |
Polonia Wilczkowice |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Pauza: Milenium Radziemice, |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Victoria Smroków |
1 - 3 |
Zawisza Sulechów |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Milenium Radziemice |
1 - 2 |
LKS II Niedźwiedź |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Cobra Wężerów |
5 - 2 |
Kosynierzy Łuczyce |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Polonia Wilczkowice |
4 - 5 |
Agricola Klimontów |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Strażak Goszcza |
2 - 1 |
Sparta Skrzeszowice |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
1 - 0 |
Olimpia Czaple Wielkie |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Pauza: Trątnowianka Trątnowice, |
Kolejka 11 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Sparta Skrzeszowice |
1 - 4 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Olimpia Czaple Wielkie |
2 - 0 |
Milenium Radziemice |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Agricola Klimontów |
3 - 5 |
Strażak Goszcza |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
Kosynierzy Łuczyce |
2 - 6 |
Polonia Wilczkowice |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Zawisza Sulechów |
5 - 1 |
Cobra Wężerów |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Trątnowianka Trątnowice |
2 - 1 |
Victoria Smroków |
31 października 2021
31.10 - 12:00 |
Pauza: LKS II Niedźwiedź, |
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Polonia Wilczkowice |
0 - 3 |
Zawisza Sulechów |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Strażak Goszcza |
11 - 0 |
Kosynierzy Łuczyce |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
0 - 3 |
Agricola Klimontów |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Milenium Radziemice |
0 - 3 |
Sparta Skrzeszowice |
6 listopada 2021
6.11 - 11:00 |
LKS II Niedźwiedź |
3 - 0 |
Olimpia Czaple Wielkie |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Cobra Wężerów |
1 - 2 |
Trątnowianka Trątnowice |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Pauza: Victoria Smroków, |
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Agricola Klimontów |
3 - 1 |
Milenium Radziemice |
14 listopada 2021
14.11 - 11:00 |
Kosynierzy Łuczyce |
0 - 3 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
Zawisza Sulechów |
0 - 0 |
Strażak Goszcza |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Trątnowianka Trątnowice |
2 - 9 |
Polonia Wilczkowice |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Victoria Smroków |
3 - 1 |
Cobra Wężerów |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Sparta Skrzeszowice |
1 - 2 |
LKS II Niedźwiedź |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
Pauza: Olimpia Czaple Wielkie, |
Kolejka 14 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Zawisza Sulechów |
2 - 0 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
Kosynierzy Łuczyce |
0 - 0 |
Milenium Radziemice |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
Agricola Klimontów |
2 - 2 |
LKS II Niedźwiedź |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Sparta Skrzeszowice |
5 - 1 |
Olimpia Czaple Wielkie |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Trątnowianka Trątnowice |
1 - 4 |
Strażak Goszcza |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Victoria Smroków |
1 - 2 |
Polonia Wilczkowice |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Pauza: Cobra Wężerów, |
Kolejka 15 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Olimpia Czaple Wielkie |
5 - 1 |
Agricola Klimontów |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:30 |
LKS II Niedźwiedź |
8 - 1 |
Kosynierzy Łuczyce |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
Milenium Radziemice |
0 - 4 |
Zawisza Sulechów |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
5 - 1 |
Trątnowianka Trątnowice |
4 maja 2022
4.05 - 18:00 |
Strażak Goszcza |
2 - 2 |
Victoria Smroków |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
Polonia Wilczkowice |
2 - 5 |
Cobra Wężerów |
16 czerwca 2022
16.06 - 18:00 |
Pauza: Sparta Skrzeszowice, |
Kolejka 16 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Cobra Wężerów |
3 - 4 |
Strażak Goszcza |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Victoria Smroków |
4 - 1 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Trątnowianka Trątnowice |
3 - 4 |
Milenium Radziemice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Zawisza Sulechów |
2 - 3 |
LKS II Niedźwiedź |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Kosynierzy Łuczyce |
2 - 4 |
Olimpia Czaple Wielkie |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:30 |
Agricola Klimontów |
2 - 1 |
Sparta Skrzeszowice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Pauza: Polonia Wilczkowice, |
Kolejka 17 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
4 - 1 |
Cobra Wężerów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Sparta Skrzeszowice |
1 - 1 |
Kosynierzy Łuczyce |
16 kwietnia 2022
16.04 - 17:00 |
Olimpia Czaple Wielkie |
0 - 3 |
Zawisza Sulechów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
LKS II Niedźwiedź |
5 - 0 |
Trątnowianka Trątnowice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Milenium Radziemice |
1 - 4 |
Victoria Smroków |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Strażak Goszcza |
3 - 4 |
Polonia Wilczkowice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Pauza: Agricola Klimontów, |
Kolejka 18 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Polonia Wilczkowice |
4 - 3 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Cobra Wężerów |
2 - 2 |
Milenium Radziemice |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
Victoria Smroków |
2 - 3 |
LKS II Niedźwiedź |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Trątnowianka Trątnowice |
2 - 0 |
Olimpia Czaple Wielkie |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Zawisza Sulechów |
6 - 1 |
Sparta Skrzeszowice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Kosynierzy Łuczyce |
1 - 1 |
Agricola Klimontów |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Pauza: Strażak Goszcza, |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Agricola Klimontów |
0 - 3 |
Zawisza Sulechów |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Olimpia Czaple Wielkie |
0 - 3 |
Victoria Smroków |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
LKS II Niedźwiedź |
6 - 0 |
Cobra Wężerów |
1 maja 2022
1.05 - 15:00 |
Milenium Radziemice |
3 - 3 |
Polonia Wilczkowice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
2 - 4 |
Strażak Goszcza |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Sparta Skrzeszowice |
3 - 2 |
Trątnowianka Trątnowice |
1 maja 2022
1.05 - 15:00 |
Pauza: Kosynierzy Łuczyce, |
Kolejka 20 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Victoria Smroków |
3 - 1 |
Sparta Skrzeszowice |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Strażak Goszcza |
7 - 1 |
Milenium Radziemice |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Polonia Wilczkowice |
1 - 1 |
LKS II Niedźwiedź |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Cobra Wężerów |
1 - 1 |
Olimpia Czaple Wielkie |
8 maja 2022
8.05 - 13:00 |
Trątnowianka Trątnowice |
3 - 5 |
Agricola Klimontów |
8 maja 2022
8.05 - 16:00 |
Zawisza Sulechów |
5 - 0 |
Kosynierzy Łuczyce |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Pauza: LKS Polanowice (k. Krakowa), |
Kolejka 21 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Agricola Klimontów |
2 - 3 |
Victoria Smroków |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
LKS II Niedźwiedź |
2 - 1 |
Strażak Goszcza |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Milenium Radziemice |
2 - 2 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Sparta Skrzeszowice |
6 - 3 |
Cobra Wężerów |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
Olimpia Czaple Wielkie |
1 - 5 |
Polonia Wilczkowice |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Kosynierzy Łuczyce |
3 - 0 |
Trątnowianka Trątnowice |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Pauza: Zawisza Sulechów, |
Kolejka 22 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Victoria Smroków |
3 - 2 |
Kosynierzy Łuczyce |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Trątnowianka Trątnowice |
0 - 6 |
Zawisza Sulechów |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 |
Strażak Goszcza |
3 - 1 |
Olimpia Czaple Wielkie |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
3 - 2 |
LKS II Niedźwiedź |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Cobra Wężerów |
1 - 4 |
Agricola Klimontów |
22 maja 2022
22.05 - 13:00 |
Polonia Wilczkowice |
3 - 3 |
Sparta Skrzeszowice |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Pauza: Milenium Radziemice, |
Kolejka 23 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Zawisza Sulechów |
6 - 0 |
Victoria Smroków |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
vo, na boisku 6-2 |
LKS II Niedźwiedź |
1 - 0 |
Milenium Radziemice |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Kosynierzy Łuczyce |
3 - 1 |
Cobra Wężerów |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Agricola Klimontów |
1 - 2 |
Polonia Wilczkowice |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Sparta Skrzeszowice |
1 - 3 |
Strażak Goszcza |
29 maja 2022
29.05 - 15:00 |
Olimpia Czaple Wielkie |
4 - 3 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Pauza: Trątnowianka Trątnowice, |
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
4 - 2 |
Sparta Skrzeszowice |
5 czerwca 2022
5.06 - 16:00 |
Milenium Radziemice |
1 - 1 |
Olimpia Czaple Wielkie |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Strażak Goszcza |
9 - 0 |
Agricola Klimontów |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Polonia Wilczkowice |
1 - 0 |
Kosynierzy Łuczyce |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Cobra Wężerów |
0 - 4 |
Zawisza Sulechów |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:00 |
Victoria Smroków |
11 - 0 |
Trątnowianka Trątnowice |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
Pauza: LKS II Niedźwiedź, |
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Zawisza Sulechów |
5 - 3 |
Polonia Wilczkowice |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Kosynierzy Łuczyce |
1 - 4 |
Strażak Goszcza |
12 czerwca 2022
12.06 - 16:00 |
Agricola Klimontów |
10 - 2 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
Sparta Skrzeszowice |
5 - 2 |
Milenium Radziemice |
12 czerwca 2022
12.06 - 16:00 |
Olimpia Czaple Wielkie |
2 - 4 |
LKS II Niedźwiedź |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Trątnowianka Trątnowice |
0 - 10 |
Cobra Wężerów |
12 czerwca 2022
12.06 - 16:00 |
vo, na boisku 2-10 |
Pauza: Victoria Smroków, |
Kolejka 26 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Milenium Radziemice |
1 - 4 |
Agricola Klimontów |
18 czerwca 2022
18.06 - 18:00 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
1 - 2 |
Kosynierzy Łuczyce |
18 czerwca 2022
18.06 - 18:00 |
Strażak Goszcza |
0 - 0 |
Zawisza Sulechów |
18 czerwca 2022
18.06 - 18:00 |
Polonia Wilczkowice |
3 - 0 |
Trątnowianka Trątnowice |
18 czerwca 2022
18.06 - 18:00 |
Cobra Wężerów |
2 - 2 |
Victoria Smroków |
18 czerwca 2022
18.06 - 18:00 |
LKS II Niedźwiedź |
2 - 0 |
Sparta Skrzeszowice |
18 czerwca 2022
18.06 - 18:00 |
Pauza: Olimpia Czaple Wielkie, . |
|