Klasa B - małopolska - grupa Kraków II - sezon 2021/2022

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kmita II Zabierzów 10 26 8 2 0 34 - 5 1 1 0 1 0 1 - 1
2. Płomień Jerzmanowice 10 26 8 2 0 46 - 5 1 1 0 1 0 1 - 1
3. Wisła Rząska 10 22 6 4 0 34 - 10
4. Niegoszowianka Niegoszowice 10 17 5 2 3 22 - 20
5. Orzeł II Bębło 10 15 5 0 5 25 - 32
6. Iskra Radwanowice 10 14 4 2 4 31 - 25
7. Orlęta II Rudawa 10 10 3 1 6 25 - 30 1 3 1 0 0 8 - 2
8. Novi Narama 10 10 3 1 6 31 - 34 1 0 0 0 1 2 - 8
9. Górzanka Nawojowa Góra 10 9 2 3 5 13 - 21
10. Fitball Szklary 10 6 2 0 8 17 - 33
11. Topór Aleksandrowice 10 1 0 1 9 6 - 69


Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Fitball Szklary 0 - 3 Orzeł II Bębło 22 sierpnia 2021 - 11:00
vo, na boisku 2-4
Novi Narama 0 - 3 Kmita II Zabierzów 22 sierpnia 2021 - 17:00
vo, na boisku 4-3
Topór Aleksandrowice 1 - 13 Wisła Rząska 21 sierpnia 2021 - 17:30
Górzanka Nawojowa Góra 4 - 2 Orlęta II Rudawa 22 sierpnia 2021 - 14:00
Płomień Jerzmanowice 3 - 0 Iskra Radwanowice 22 sierpnia 2021 - 18:00
Pauza: Niegoszowianka Niegoszowice,
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Orzeł II Bębło 3 - 2 Iskra Radwanowice 28 sierpnia 2021 - 17:30
Orlęta II Rudawa 0 - 9 Płomień Jerzmanowice 28 sierpnia 2021 - 17:00
Wisła Rząska 1 - 1 Górzanka Nawojowa Góra 6 listopada 2021 - 14:00
Kmita II Zabierzów 2 - 0 Niegoszowianka Niegoszowice 28 sierpnia 2021 - 17:00
Fitball Szklary 4 - 3 Novi Narama 29 sierpnia 2021 - 15:00
Pauza: Topór Aleksandrowice,
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Novi Narama 9 - 4 Orzeł II Bębło 5 września 2021 - 14:00
Niegoszowianka Niegoszowice 5 - 1 Fitball Szklary 4 września 2021 - 17:00
Topór Aleksandrowice 0 - 4 Kmita II Zabierzów 5 września 2021 - 17:00
Płomień Jerzmanowice 3 - 3 Wisła Rząska 5 września 2021 - 17:00
Iskra Radwanowice 4 - 3 Orlęta II Rudawa 5 września 2021 - 12:00
Pauza: Górzanka Nawojowa Góra,
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Orzeł II Bębło 3 - 0 Orlęta II Rudawa 12 września 2021 - 17:00
Wisła Rząska 2 - 1 Iskra Radwanowice 11 września 2021 - 17:00
Kmita II Zabierzów 8 - 2 Górzanka Nawojowa Góra 12 września 2021 - 17:00
Fitball Szklary 7 - 0 Topór Aleksandrowice 12 września 2021 - 13:30
Novi Narama 1 - 2 Niegoszowianka Niegoszowice 12 września 2021 - 17:00
Pauza: Płomień Jerzmanowice,
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Niegoszowianka Niegoszowice 5 - 2 Orzeł II Bębło 19 września 2021 - 16:00
Topór Aleksandrowice 1 - 8 Novi Narama 18 września 2021 - 17:00
Górzanka Nawojowa Góra 2 - 0 Fitball Szklary 19 września 2021 - 16:00
Płomień Jerzmanowice 1 - 1 Kmita II Zabierzów 18 września 2021 - 16:30
Orlęta II Rudawa 0 - 3 Wisła Rząska 18 września 2021 - 17:00
Pauza: Iskra Radwanowice,
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Orzeł II Bębło 1 - 3 Wisła Rząska 26 września 2021 - 16:00
Kmita II Zabierzów 5 - 0 Iskra Radwanowice 25 września 2021 - 16:00
Fitball Szklary 0 - 1 Płomień Jerzmanowice 26 września 2021 - 15:00
Novi Narama 3 - 2 Górzanka Nawojowa Góra 26 września 2021 - 13:30
Niegoszowianka Niegoszowice 5 - 0 Topór Aleksandrowice 25 września 2021 - 16:00
Pauza: Orlęta II Rudawa,
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Topór Aleksandrowice 0 - 8 Orzeł II Bębło 3 października 2021 - 16:30
Górzanka Nawojowa Góra 0 - 2 Niegoszowianka Niegoszowice 3 października 2021 - 15:00
Płomień Jerzmanowice 3 - 0 Novi Narama 2 października 2021 - 16:00
Iskra Radwanowice 12 - 3 Fitball Szklary 2 października 2021 - 13:00
Orlęta II Rudawa 1 - 2 Kmita II Zabierzów 3 października 2021 - 14:00
Pauza: Wisła Rząska,
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Kmita II Zabierzów 0 - 0 Wisła Rząska 10 października 2021 - 16:00
Fitball Szklary 1 - 2 Orlęta II Rudawa 10 października 2021 - 15:00
Novi Narama 3 - 5 Iskra Radwanowice 10 października 2021 - 16:00
Niegoszowianka Niegoszowice 0 - 7 Płomień Jerzmanowice 9 października 2021 - 14:00
Topór Aleksandrowice 1 - 1 Górzanka Nawojowa Góra 10 października 2021 - 12:00
Pauza: Orzeł II Bębło,
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Górzanka Nawojowa Góra 0 - 1 Orzeł II Bębło 17 października 2021 - 15:00
Płomień Jerzmanowice 9 - 0 Topór Aleksandrowice 6 listopada 2021 - 14:00
Iskra Radwanowice 1 - 1 Niegoszowianka Niegoszowice 17 października 2021 - 13:00
Orlęta II Rudawa 8 - 2 Novi Narama 17 października 2021 - 16:00
Wisła Rząska 2 - 0 Fitball Szklary 17 października 2021 - 13:00
Pauza: Kmita II Zabierzów,
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Orzeł II Bębło 0 - 6 Kmita II Zabierzów 24 października 2021 - 15:00
Novi Narama 2 - 2 Wisła Rząska 23 października 2021 - 15:00
Niegoszowianka Niegoszowice 1 - 1 Orlęta II Rudawa 24 października 2021 - 14:00
Topór Aleksandrowice 2 - 6 Iskra Radwanowice 24 października 2021 - 15:00
Górzanka Nawojowa Góra 1 - 3 Płomień Jerzmanowice 24 października 2021 - 14:00
Pauza: Fitball Szklary,
Kolejka 11 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Płomień Jerzmanowice 7 - 0 Orzeł II Bębło 31 października 2021 - 14:00
Iskra Radwanowice 0 - 0 Górzanka Nawojowa Góra 31 października 2021 - 13:00
Orlęta II Rudawa 8 - 1 Topór Aleksandrowice 31 października 2021 - 11:00
Wisła Rząska 5 - 1 Niegoszowianka Niegoszowice 30 października 2021 - 14:00
Kmita II Zabierzów 3 - 1 Fitball Szklary 31 października 2021 - 14:00
Pauza: Novi Narama,
Kolejka 12 [szczegóły]  
Orzeł II Bębło - Fitball Szklary
Kmita II Zabierzów - Novi Narama
Wisła Rząska - Topór Aleksandrowice
Orlęta II Rudawa - Górzanka Nawojowa Góra
Iskra Radwanowice - Płomień Jerzmanowice
Pauza: Niegoszowianka Niegoszowice,
Kolejka 13 [szczegóły]  
Iskra Radwanowice - Orzeł II Bębło
Płomień Jerzmanowice - Orlęta II Rudawa
Górzanka Nawojowa Góra - Wisła Rząska
Niegoszowianka Niegoszowice - Kmita II Zabierzów
Novi Narama - Fitball Szklary
Pauza: Topór Aleksandrowice,
Kolejka 14 [szczegóły]  
Orzeł II Bębło - Novi Narama
Fitball Szklary - Niegoszowianka Niegoszowice
Kmita II Zabierzów - Topór Aleksandrowice
Wisła Rząska - Płomień Jerzmanowice
Orlęta II Rudawa - Iskra Radwanowice
Pauza: Górzanka Nawojowa Góra,
Kolejka 15 [szczegóły]  
Orlęta II Rudawa - Orzeł II Bębło
Iskra Radwanowice - Wisła Rząska
Górzanka Nawojowa Góra - Kmita II Zabierzów
Topór Aleksandrowice - Fitball Szklary
Niegoszowianka Niegoszowice - Novi Narama
Pauza: Płomień Jerzmanowice,
Kolejka 16 [szczegóły]  
Orzeł II Bębło - Niegoszowianka Niegoszowice
Novi Narama - Topór Aleksandrowice
Fitball Szklary - Górzanka Nawojowa Góra
Kmita II Zabierzów - Płomień Jerzmanowice
Wisła Rząska - Orlęta II Rudawa
Pauza: Iskra Radwanowice,
Kolejka 17 [szczegóły]  
Wisła Rząska - Orzeł II Bębło
Iskra Radwanowice - Kmita II Zabierzów
Płomień Jerzmanowice - Fitball Szklary
Górzanka Nawojowa Góra - Novi Narama
Topór Aleksandrowice - Niegoszowianka Niegoszowice
Pauza: Orlęta II Rudawa,
Kolejka 18 [szczegóły]  
Orzeł II Bębło - Topór Aleksandrowice
Niegoszowianka Niegoszowice - Górzanka Nawojowa Góra
Novi Narama - Płomień Jerzmanowice
Fitball Szklary - Iskra Radwanowice
Kmita II Zabierzów - Orlęta II Rudawa
Pauza: Wisła Rząska,
Kolejka 19 [szczegóły]  
Wisła Rząska - Kmita II Zabierzów
Orlęta II Rudawa - Fitball Szklary
Iskra Radwanowice - Novi Narama
Płomień Jerzmanowice - Niegoszowianka Niegoszowice
Górzanka Nawojowa Góra - Topór Aleksandrowice
Pauza: Orzeł II Bębło,
Kolejka 20 [szczegóły]  
Orzeł II Bębło - Górzanka Nawojowa Góra
Topór Aleksandrowice - Płomień Jerzmanowice
Niegoszowianka Niegoszowice - Iskra Radwanowice
Novi Narama - Orlęta II Rudawa
Fitball Szklary - Wisła Rząska
Pauza: Kmita II Zabierzów,
Kolejka 21 [szczegóły]  
Kmita II Zabierzów - Orzeł II Bębło
Wisła Rząska - Novi Narama
Orlęta II Rudawa - Niegoszowianka Niegoszowice
Iskra Radwanowice - Topór Aleksandrowice
Płomień Jerzmanowice - Górzanka Nawojowa Góra
Pauza: Fitball Szklary,
Kolejka 22 [szczegóły]  
Orzeł II Bębło - Płomień Jerzmanowice
Górzanka Nawojowa Góra - Iskra Radwanowice
Topór Aleksandrowice - Orlęta II Rudawa
Niegoszowianka Niegoszowice - Wisła Rząska
Fitball Szklary - Kmita II Zabierzów
Pauza: Novi Narama, .


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22