Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Cisy Harbutowice |
5 - 1 |
Sęp Droginia |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Karpaty II Siepraw |
0 - 0 |
Szczebel Lubień |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Jawor Jawornik |
3 - 3 |
Wicher Stróża |
15 sierpnia 2021
15.08 - 15:00 |
Jordan Sum II Zakliczyn |
0 - 1 |
Cyrhla Krzczonów |
15 sierpnia 2021
15.08 - 16:00 |
Grodzisko Raciechowice |
2 - 8 |
LKS Trzebunia |
15 sierpnia 2021
15.08 - 18:00 |
Dukla Bysina |
2 - 2 |
Lubomir Wiśniowa |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Górki II Myślenice |
3 - 0 |
Radwan Skomielna Czarna |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Cyrhla Krzczonów |
0 - 1 |
Cisy Harbutowice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Lubomir Wiśniowa |
8 - 2 |
Grodzisko Raciechowice |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Sęp Droginia |
3 - 2 |
Dukla Bysina |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:30 |
Wicher Stróża |
5 - 1 |
Jordan Sum II Zakliczyn |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
LKS Trzebunia |
5 - 1 |
Karpaty II Siepraw |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Radwan Skomielna Czarna |
3 - 5 |
Szczebel Lubień |
22 sierpnia 2021
22.08 - 14:00 |
Górki II Myślenice |
1 - 1 |
Jawor Jawornik |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:30 |
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Szczebel Lubień |
2 - 1 |
LKS Trzebunia |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:30 |
Jawor Jawornik |
2 - 7 |
Radwan Skomielna Czarna |
23 października 2021
23.10 - 16:00 |
Jordan Sum II Zakliczyn |
0 - 3 |
Górki II Myślenice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
vo, na boisku 3-2 |
Cisy Harbutowice |
1 - 5 |
Wicher Stróża |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Dukla Bysina |
1 - 1 |
Cyrhla Krzczonów |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
Grodzisko Raciechowice |
0 - 3 |
Sęp Droginia |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
Karpaty II Siepraw |
0 - 2 |
Lubomir Wiśniowa |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Jawor Jawornik |
9 - 0 |
Jordan Sum II Zakliczyn |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
Radwan Skomielna Czarna |
0 - 10 |
LKS Trzebunia |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
Lubomir Wiśniowa |
0 - 3 |
Szczebel Lubień |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
Sęp Droginia |
5 - 2 |
Karpaty II Siepraw |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Cyrhla Krzczonów |
2 - 3 |
Grodzisko Raciechowice |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Wicher Stróża |
2 - 1 |
Dukla Bysina |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Górki II Myślenice |
1 - 1 |
Cisy Harbutowice |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Karpaty II Siepraw |
4 - 1 |
Cyrhla Krzczonów |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Szczebel Lubień |
2 - 1 |
Sęp Droginia |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
LKS Trzebunia |
5 - 0 |
Lubomir Wiśniowa |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Cisy Harbutowice |
3 - 2 |
Jawor Jawornik |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Grodzisko Raciechowice |
0 - 2 |
Wicher Stróża |
12 września 2021
12.09 - 15:00 |
Jordan Sum II Zakliczyn |
2 - 3 |
Radwan Skomielna Czarna |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Dukla Bysina |
2 - 0 |
Górki II Myślenice |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Jawor Jawornik |
5 - 0 |
Dukla Bysina |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Jordan Sum II Zakliczyn |
1 - 10 |
Cisy Harbutowice |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Wicher Stróża |
5 - 2 |
Karpaty II Siepraw |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Sęp Droginia |
0 - 7 |
LKS Trzebunia |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Cyrhla Krzczonów |
2 - 3 |
Szczebel Lubień |
19 września 2021
19.09 - 17:00 |
Radwan Skomielna Czarna |
2 - 4 |
Lubomir Wiśniowa |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
Górki II Myślenice |
2 - 2 |
Grodzisko Raciechowice |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
LKS Trzebunia |
1 - 1 |
Cyrhla Krzczonów |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Lubomir Wiśniowa |
1 - 1 |
Sęp Droginia |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Szczebel Lubień |
4 - 1 |
Wicher Stróża |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Karpaty II Siepraw |
4 - 0 |
Górki II Myślenice |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Grodzisko Raciechowice |
1 - 4 |
Jawor Jawornik |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
Dukla Bysina |
4 - 0 |
Jordan Sum II Zakliczyn |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Cisy Harbutowice |
3 - 0 |
Radwan Skomielna Czarna |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Cyrhla Krzczonów |
2 - 3 |
Lubomir Wiśniowa |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Radwan Skomielna Czarna |
0 - 4 |
Sęp Droginia |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
Wicher Stróża |
3 - 2 |
LKS Trzebunia |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Jawor Jawornik |
5 - 3 |
Karpaty II Siepraw |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Jordan Sum II Zakliczyn |
1 - 2 |
Grodzisko Raciechowice |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Cisy Harbutowice |
2 - 0 |
Dukla Bysina |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Górki II Myślenice |
2 - 1 |
Szczebel Lubień |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Dukla Bysina |
1 - 2 |
Radwan Skomielna Czarna |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Grodzisko Raciechowice |
4 - 0 |
Cisy Harbutowice |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Karpaty II Siepraw |
3 - 2 |
Jordan Sum II Zakliczyn |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Lubomir Wiśniowa |
3 - 2 |
Wicher Stróża |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
Sęp Droginia |
2 - 2 |
Cyrhla Krzczonów |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
LKS Trzebunia |
5 - 1 |
Górki II Myślenice |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Szczebel Lubień |
4 - 0 |
Jawor Jawornik |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Radwan Skomielna Czarna |
3 - 0 |
Cyrhla Krzczonów |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Dukla Bysina |
2 - 3 |
Grodzisko Raciechowice |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Cisy Harbutowice |
1 - 4 |
Karpaty II Siepraw |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Jordan Sum II Zakliczyn |
6 - 1 |
Szczebel Lubień |
17 października 2021
17.10 - 16:00 |
Jawor Jawornik |
1 - 7 |
LKS Trzebunia |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Wicher Stróża |
5 - 0 |
Sęp Droginia |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Górki II Myślenice |
1 - 4 |
Lubomir Wiśniowa |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Cyrhla Krzczonów |
2 - 3 |
Wicher Stróża |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Sęp Droginia |
1 - 1 |
Górki II Myślenice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Lubomir Wiśniowa |
4 - 1 |
Jawor Jawornik |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
LKS Trzebunia |
15 - 1 |
Jordan Sum II Zakliczyn |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Szczebel Lubień |
3 - 2 |
Cisy Harbutowice |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Karpaty II Siepraw |
1 - 1 |
Dukla Bysina |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Grodzisko Raciechowice |
1 - 1 |
Radwan Skomielna Czarna |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Kolejka 12 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Górki II Myślenice |
3 - 3 |
Cyrhla Krzczonów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Radwan Skomielna Czarna |
2 - 4 |
Wicher Stróża |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Jawor Jawornik |
1 - 1 |
Sęp Droginia |
18 kwietnia 2022
18.04 - 15:00 |
Jordan Sum II Zakliczyn |
1 - 8 |
Lubomir Wiśniowa |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Cisy Harbutowice |
1 - 4 |
LKS Trzebunia |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Dukla Bysina |
1 - 3 |
Szczebel Lubień |
18 kwietnia 2022
18.04 - 16:00 |
Grodzisko Raciechowice |
6 - 0 |
Karpaty II Siepraw |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Kolejka 13 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Wicher Stróża |
5 - 0 |
Górki II Myślenice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Cyrhla Krzczonów |
1 - 5 |
Jawor Jawornik |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Sęp Droginia |
2 - 3 |
Jordan Sum II Zakliczyn |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Lubomir Wiśniowa |
5 - 0 |
Cisy Harbutowice |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
LKS Trzebunia |
6 - 0 |
Dukla Bysina |
24 kwietnia 2022
24.04 - 12:00 |
Szczebel Lubień |
4 - 2 |
Grodzisko Raciechowice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Karpaty II Siepraw |
3 - 1 |
Radwan Skomielna Czarna |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Kolejka 14 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Wicher Stróża |
2 - 5 |
Grodzisko Raciechowice |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
LKS Trzebunia |
4 - 1 |
Jawor Jawornik |
8 maja 2022
8.05 - 18:00 |
Cisy Harbutowice |
1 - 4 |
Lubomir Wiśniowa |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Jordan Sum II Zakliczyn |
1 - 3 |
Sęp Droginia |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
Cyrhla Krzczonów |
2 - 0 |
Górki II Myślenice |
8 maja 2022
8.05 - 15:00 |
Radwan Skomielna Czarna |
1 - 3 |
Dukla Bysina |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Pauza: Karpaty II Siepraw, Szczebel Lubień, |
Kolejka 15 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Jawor Jawornik |
0 - 3 |
Lubomir Wiśniowa |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
LKS Trzebunia |
2 - 1 |
Grodzisko Raciechowice |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Wicher Stróża |
2 - 2 |
Szczebel Lubień |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Cyrhla Krzczonów |
1 - 2 |
Radwan Skomielna Czarna |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
Górki II Myślenice |
1 - 1 |
Jordan Sum II Zakliczyn |
15 maja 2022
15.05 - 16:00 |
Karpaty II Siepraw |
1 - 1 |
Sęp Droginia |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
Pauza: Dukla Bysina, Cisy Harbutowice, |
Kolejka 16 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
LKS Trzebunia |
4 - 0 |
Szczebel Lubień |
22 maja 2022
22.05 - 09:30 |
Grodzisko Raciechowice |
0 - 1 |
Lubomir Wiśniowa |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Jawor Jawornik |
5 - 1 |
Cisy Harbutowice |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Górki II Myślenice |
1 - 5 |
Karpaty II Siepraw |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Radwan Skomielna Czarna |
3 - 2 |
Jordan Sum II Zakliczyn |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Cyrhla Krzczonów |
6 - 0 |
Dukla Bysina |
22 maja 2022
22.05 - 15:00 |
Pauza: Sęp Droginia, Wicher Stróża, |
Kolejka 17 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Cisy Harbutowice |
3 - 7 |
Grodzisko Raciechowice |
29 maja 2022
29.05 - 16:00 |
Szczebel Lubień |
0 - 4 |
Lubomir Wiśniowa |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
LKS Trzebunia |
2 - 0 |
Wicher Stróża |
28 maja 2022
28.05 - 12:00 |
Jordan Sum II Zakliczyn |
0 - 3 |
Dukla Bysina |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
vo, na boisku 2-2 |
Radwan Skomielna Czarna |
3 - 1 |
Karpaty II Siepraw |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Górki II Myślenice |
1 - 3 |
Sęp Droginia |
29 maja 2022
29.05 - 16:00 |
Pauza: Cyrhla Krzczonów, Jawor Jawornik, |
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Wicher Stróża |
1 - 4 |
Lubomir Wiśniowa |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Cisy Harbutowice |
1 - 2 |
Szczebel Lubień |
16 czerwca 2022
16.06 - 16:00 |
Jawor Jawornik |
3 - 3 |
Grodzisko Raciechowice |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Sęp Droginia |
1 - 3 |
Radwan Skomielna Czarna |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:00 |
Dukla Bysina |
1 - 2 |
Karpaty II Siepraw |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:30 |
Cyrhla Krzczonów |
4 - 0 |
Jordan Sum II Zakliczyn |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Pauza: LKS Trzebunia, Górki II Myślenice, |
Kolejka 19 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Jawor Jawornik |
2 - 0 |
Szczebel Lubień |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Wicher Stróża |
3 - 2 |
Cisy Harbutowice |
12 czerwca 2022
12.06 - 15:00 |
Lubomir Wiśniowa |
1 - 1 |
LKS Trzebunia |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Cyrhla Krzczonów |
1 - 2 |
Karpaty II Siepraw |
12 czerwca 2022
12.06 - 16:00 |
Dukla Bysina |
0 - 4 |
Sęp Droginia |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Radwan Skomielna Czarna |
0 - 3 |
Górki II Myślenice |
12 czerwca 2022
12.06 - 14:00 |
Pauza: Jordan Sum II Zakliczyn, Grodzisko Raciechowice, |
Kolejka 20 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
LKS Trzebunia |
4 - 2 |
Cisy Harbutowice |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Wicher Stróża |
2 - 1 |
Jawor Jawornik |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Grodzisko Raciechowice |
3 - 2 |
Szczebel Lubień |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Górki II Myślenice |
3 - 1 |
Dukla Bysina |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Cyrhla Krzczonów |
0 - 1 |
Sęp Droginia |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Jordan Sum II Zakliczyn |
0 - 3 |
Karpaty II Siepraw |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
vo, na boisku 4-2 |
Pauza: Lubomir Wiśniowa, Radwan Skomielna Czarna, . |
|