Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Victoria Smroków |
0 - 2 |
LZS Stare Bukowno |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:00 |
Cobra Wężerów |
0 - 3 |
Hetman Dłużec |
9 sierpnia 2020
9.08 - 14:00 |
Nidzica Słaboszów |
0 - 3 |
Piliczanka II Pilica |
|
Czapla Czaple Małe |
1 - 4 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Northstar Miechów |
7 - 5 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Strumyk Zarzecze |
3 - 1 |
Pilica II Wierbka |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LZS Stare Bukowno |
1 - 0 |
Pilica II Wierbka |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
1 - 9 |
Strumyk Zarzecze |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
6 - 1 |
Northstar Miechów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 13:00 |
Piliczanka II Pilica |
4 - 0 |
Czapla Czaple Małe |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Hetman Dłużec |
6 - 1 |
Nidzica Słaboszów |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Victoria Smroków |
4 - 1 |
Cobra Wężerów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Cobra Wężerów |
1 - 4 |
LZS Stare Bukowno |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Nidzica Słaboszów |
2 - 5 |
Victoria Smroków |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Czapla Czaple Małe |
2 - 3 |
Hetman Dłużec |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Northstar Miechów |
3 - 3 |
Piliczanka II Pilica |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Strumyk Zarzecze |
2 - 1 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:00 |
Pilica II Wierbka |
1 - 0 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LZS Stare Bukowno |
8 - 2 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
4 - 1 |
Pilica II Wierbka |
30 sierpnia 2020
30.08 - 13:00 |
Piliczanka II Pilica |
0 - 0 |
Strumyk Zarzecze |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Hetman Dłużec |
10 - 1 |
Northstar Miechów |
25 października 2020
25.10 - 12:00 |
Victoria Smroków |
2 - 4 |
Czapla Czaple Małe |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Cobra Wężerów |
5 - 1 |
Nidzica Słaboszów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:00 |
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Nidzica Słaboszów |
3 - 6 |
LZS Stare Bukowno |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Czapla Czaple Małe |
6 - 1 |
Cobra Wężerów |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Northstar Miechów |
1 - 2 |
Victoria Smroków |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Strumyk Zarzecze |
2 - 0 |
Hetman Dłużec |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Pilica II Wierbka |
0 - 3 |
Piliczanka II Pilica |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
1 - 9 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
LZS Stare Bukowno |
1 - 1 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Piliczanka II Pilica |
8 - 0 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Hetman Dłużec |
5 - 0 |
Pilica II Wierbka |
13 września 2020
13.09 - 12:00 |
Victoria Smroków |
0 - 5 |
Strumyk Zarzecze |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Cobra Wężerów |
2 - 3 |
Northstar Miechów |
13 września 2020
13.09 - 12:00 |
Nidzica Słaboszów |
2 - 4 |
Czapla Czaple Małe |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Czapla Czaple Małe |
2 - 2 |
LZS Stare Bukowno |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Northstar Miechów |
7 - 1 |
Nidzica Słaboszów |
19 września 2020
19.09 - 16:30 |
Strumyk Zarzecze |
4 - 1 |
Cobra Wężerów |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Pilica II Wierbka |
5 - 4 |
Victoria Smroków |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
1 - 5 |
Hetman Dłużec |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
4 - 3 |
Piliczanka II Pilica |
20 września 2020
20.09 - 13:00 |
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
LZS Stare Bukowno |
2 - 1 |
Piliczanka II Pilica |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Hetman Dłużec |
2 - 1 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
27 września 2020
27.09 - 12:00 |
Victoria Smroków |
3 - 0 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
vo, na boisku 2-6 |
Cobra Wężerów |
0 - 3 |
Pilica II Wierbka |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Nidzica Słaboszów |
0 - 12 |
Strumyk Zarzecze |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Czapla Czaple Małe |
0 - 3 |
Northstar Miechów |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Northstar Miechów |
7 - 1 |
LZS Stare Bukowno |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
Strumyk Zarzecze |
7 - 1 |
Czapla Czaple Małe |
4 października 2020
4.10 - 15:30 |
Pilica II Wierbka |
3 - 0 |
Nidzica Słaboszów |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
1 - 2 |
Cobra Wężerów |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
8 - 2 |
Victoria Smroków |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
Piliczanka II Pilica |
7 - 1 |
Hetman Dłużec |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
LZS Stare Bukowno |
1 - 1 |
Hetman Dłużec |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Victoria Smroków |
1 - 5 |
Piliczanka II Pilica |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Cobra Wężerów |
1 - 5 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
11 października 2020
11.10 - 12:00 |
Nidzica Słaboszów |
6 - 5 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Czapla Czaple Małe |
3 - 2 |
Pilica II Wierbka |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Northstar Miechów |
2 - 5 |
Strumyk Zarzecze |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Strumyk Zarzecze |
7 - 2 |
LZS Stare Bukowno |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Pilica II Wierbka |
1 - 3 |
Northstar Miechów |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
4 - 6 |
Czapla Czaple Małe |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
10 - 0 |
Nidzica Słaboszów |
18 października 2020
18.10 - 13:00 |
Piliczanka II Pilica |
6 - 1 |
Cobra Wężerów |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Hetman Dłużec |
2 - 0 |
Victoria Smroków |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
Kolejka 12 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
LZS Stare Bukowno |
0 - 3 |
Victoria Smroków |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Hetman Dłużec |
10 - 1 |
Cobra Wężerów |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Piliczanka II Pilica |
- |
Nidzica Słaboszów |
|
Orzeł Kwaśniów Górny |
1 - 0 |
Czapla Czaple Małe |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
1 - 6 |
Northstar Miechów |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Pilica II Wierbka |
0 - 1 |
Strumyk Zarzecze |
3 czerwca 2021
3.06 - 13:00 |
Kolejka 13 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Pilica II Wierbka |
3 - 0 |
LZS Stare Bukowno |
26 czerwca 2021
26.06 - 11:00 |
Strumyk Zarzecze |
3 - 1 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
26 czerwca 2021
26.06 - 14:00 |
Northstar Miechów |
2 - 1 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Czapla Czaple Małe |
1 - 4 |
Piliczanka II Pilica |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Nidzica Słaboszów |
- |
Hetman Dłużec |
|
Cobra Wężerów |
1 - 4 |
Victoria Smroków |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
LZS Stare Bukowno |
6 - 0 |
Cobra Wężerów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Victoria Smroków |
3 - 0 |
Nidzica Słaboszów |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Hetman Dłużec |
4 - 1 |
Czapla Czaple Małe |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Piliczanka II Pilica |
10 - 3 |
Northstar Miechów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
0 - 0 |
Strumyk Zarzecze |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
3 - 3 |
Pilica II Wierbka |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Kolejka 15 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Trzy Buki Wierzchowisko |
3 - 4 |
LZS Stare Bukowno |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Pilica II Wierbka |
1 - 3 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Strumyk Zarzecze |
4 - 3 |
Piliczanka II Pilica |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Northstar Miechów |
1 - 3 |
Hetman Dłużec |
1 maja 2021
1.05 - 18:00 |
Czapla Czaple Małe |
0 - 5 |
Victoria Smroków |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Nidzica Słaboszów |
0 - 3 |
Cobra Wężerów |
|
Kolejka 16 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
LZS Stare Bukowno |
3 - 0 |
Nidzica Słaboszów |
8 maja 2021
8.05 - 16:30 |
Cobra Wężerów |
1 - 3 |
Czapla Czaple Małe |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Victoria Smroków |
4 - 0 |
Northstar Miechów |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
vo, na boisku 4-4 |
Hetman Dłużec |
1 - 2 |
Strumyk Zarzecze |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Piliczanka II Pilica |
2 - 1 |
Pilica II Wierbka |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
5 - 1 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
9 maja 2021
9.05 - 13:00 |
Kolejka 17 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Kwaśniów Górny |
1 - 0 |
LZS Stare Bukowno |
16 maja 2021
16.05 - 13:00 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
3 - 8 |
Piliczanka II Pilica |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Pilica II Wierbka |
3 - 3 |
Hetman Dłużec |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Strumyk Zarzecze |
6 - 1 |
Victoria Smroków |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Northstar Miechów |
2 - 3 |
Cobra Wężerów |
15 maja 2021
15.05 - 18:00 |
Czapla Czaple Małe |
3 - 0 |
Nidzica Słaboszów |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Kolejka 18 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
LZS Stare Bukowno |
1 - 4 |
Czapla Czaple Małe |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Nidzica Słaboszów |
0 - 3 |
Northstar Miechów |
|
Cobra Wężerów |
2 - 8 |
Strumyk Zarzecze |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Victoria Smroków |
2 - 3 |
Pilica II Wierbka |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Hetman Dłużec |
6 - 0 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Piliczanka II Pilica |
1 - 1 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Kolejka 19 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Piliczanka II Pilica |
3 - 0 |
LZS Stare Bukowno |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
2 - 1 |
Hetman Dłużec |
30 maja 2021
30.05 - 13:00 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
1 - 13 |
Victoria Smroków |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Pilica II Wierbka |
3 - 2 |
Cobra Wężerów |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Strumyk Zarzecze |
3 - 0 |
Nidzica Słaboszów |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Northstar Miechów |
6 - 0 |
Czapla Czaple Małe |
29 maja 2021
29.05 - 18:00 |
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LZS Stare Bukowno |
3 - 0 |
Northstar Miechów |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Czapla Czaple Małe |
2 - 2 |
Strumyk Zarzecze |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Nidzica Słaboszów |
0 - 3 |
Pilica II Wierbka |
|
Cobra Wężerów |
3 - 0 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Victoria Smroków |
4 - 3 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Hetman Dłużec |
2 - 3 |
Piliczanka II Pilica |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Kolejka 21 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Hetman Dłużec |
3 - 0 |
LZS Stare Bukowno |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Piliczanka II Pilica |
5 - 0 |
Victoria Smroków |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
12 - 0 |
Cobra Wężerów |
13 czerwca 2021
13.06 - 13:00 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
3 - 0 |
Nidzica Słaboszów |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Pilica II Wierbka |
2 - 0 |
Czapla Czaple Małe |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Strumyk Zarzecze |
3 - 0 |
Northstar Miechów |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Kolejka 22 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LZS Stare Bukowno |
2 - 5 |
Strumyk Zarzecze |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Northstar Miechów |
1 - 3 |
Pilica II Wierbka |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Czapla Czaple Małe |
6 - 1 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Nidzica Słaboszów |
0 - 3 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Cobra Wężerów |
1 - 3 |
Piliczanka II Pilica |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Victoria Smroków |
3 - 4 |
Hetman Dłużec |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
|