Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Kwaśniów Górny |
1 - 3 |
Słowik Olkusz |
22 sierpnia 2021
22.08 - 13:00 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
1 - 6 |
Spartak Wielkanoc-Gołcza |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Błyskawica Kolbark |
3 - 4 |
LZS Stare Bukowno |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Northstar Miechów |
- |
Czapla Czaple Małe |
|
KS Olkusz |
3 - 1 |
Pilica II Wierbka |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Dłubnia Jangrot |
6 - 1 |
Hetman Dłużec |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
LZS Stare Bukowno |
3 - 5 |
KS Olkusz |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:30 |
Spartak Wielkanoc-Gołcza |
5 - 2 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:30 |
Hetman Dłużec |
1 - 4 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
29 sierpnia 2021
29.08 - 13:00 |
Northstar Miechów |
2 - 7 |
Dłubnia Jangrot |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Słowik Olkusz |
1 - 2 |
Błyskawica Kolbark |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Czapla Czaple Małe |
4 - 1 |
Pilica II Wierbka |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
anulowany, było 4-1 |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Pilica II Wierbka |
5 - 2 |
LZS Stare Bukowno |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Dłubnia Jangrot |
3 - 3 |
Czapla Czaple Małe |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
anulowany, było 3-3 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
8 - 3 |
Hetman Dłużec |
5 września 2021
5.09 - 13:00 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
3 - 3 |
Northstar Miechów |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
KS Olkusz |
4 - 3 |
Słowik Olkusz |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Błyskawica Kolbark |
0 - 3 |
Spartak Wielkanoc-Gołcza |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Hetman Dłużec |
6 - 1 |
Błyskawica Kolbark |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Słowik Olkusz |
4 - 1 |
Pilica II Wierbka |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Czapla Czaple Małe |
- |
LZS Stare Bukowno |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
anulowany, było 3-0 |
Dłubnia Jangrot |
5 - 2 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
Northstar Miechów |
0 - 12 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Spartak Wielkanoc-Gołcza |
5 - 0 |
KS Olkusz |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Błyskawica Kolbark |
2 - 0 |
Northstar Miechów |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
LZS Stare Bukowno |
1 - 1 |
Słowik Olkusz |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Pilica II Wierbka |
2 - 2 |
Spartak Wielkanoc-Gołcza |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
KS Olkusz |
2 - 4 |
Hetman Dłużec |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
4 - 1 |
Dłubnia Jangrot |
19 września 2021
19.09 - 13:00 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
3 - 3 |
Czapla Czaple Małe |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
anulowany, było 3-3 |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Dłubnia Jangrot |
0 - 2 |
Błyskawica Kolbark |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
Czapla Czaple Małe |
1 - 0 |
Słowik Olkusz |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
anulowany, było 1-0 |
Spartak Wielkanoc-Gołcza |
3 - 1 |
LZS Stare Bukowno |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Hetman Dłużec |
1 - 0 |
Pilica II Wierbka |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
Northstar Miechów |
1 - 3 |
KS Olkusz |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
2 - 7 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Błyskawica Kolbark |
4 - 1 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
2 - 3 |
Czapla Czaple Małe |
3 października 2021
3.10 - 13:00 |
anulowany, było 2-3 |
KS Olkusz |
0 - 3 |
Dłubnia Jangrot |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Pilica II Wierbka |
3 - 0 |
Northstar Miechów |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Słowik Olkusz |
1 - 10 |
Spartak Wielkanoc-Gołcza |
2 października 2021
2.10 - 17:00 |
LZS Stare Bukowno |
2 - 3 |
Hetman Dłużec |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Kwaśniów Górny |
3 - 0 |
Błyskawica Kolbark |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
Northstar Miechów |
4 - 5 |
LZS Stare Bukowno |
10 października 2021
10.10 - 15:30 |
Czapla Czaple Małe |
0 - 0 |
Spartak Wielkanoc-Gołcza |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
anulowany, było 0-0 |
Hetman Dłużec |
3 - 1 |
Słowik Olkusz |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Dłubnia Jangrot |
1 - 1 |
Pilica II Wierbka |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
2 - 8 |
KS Olkusz |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
KS Olkusz |
0 - 1 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
17 października 2021
17.10 - 12:30 |
Spartak Wielkanoc-Gołcza |
3 - 1 |
Hetman Dłużec |
17 października 2021
17.10 - 15:30 |
Słowik Olkusz |
3 - 0 |
Northstar Miechów |
16 października 2021
16.10 - 17:00 |
LZS Stare Bukowno |
1 - 3 |
Dłubnia Jangrot |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Pilica II Wierbka |
8 - 2 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Błyskawica Kolbark |
1 - 2 |
Czapla Czaple Małe |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
anulowany, było 1-2 |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Northstar Miechów |
0 - 5 |
Spartak Wielkanoc-Gołcza |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Czapla Czaple Małe |
2 - 2 |
Hetman Dłużec |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
anulowany, było 2-2 |
Błyskawica Kolbark |
10 - 3 |
KS Olkusz |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
3 - 2 |
Pilica II Wierbka |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
0 - 2 |
LZS Stare Bukowno |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Dłubnia Jangrot |
3 - 3 |
Słowik Olkusz |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Hetman Dłużec |
11 - 1 |
Northstar Miechów |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
KS Olkusz |
5 - 2 |
Czapla Czaple Małe |
31 października 2021
31.10 - 12:30 |
anulowany, było 5-2 |
Pilica II Wierbka |
4 - 4 |
Błyskawica Kolbark |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
LZS Stare Bukowno |
2 - 2 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
31 października 2021
31.10 - 14:30 |
Słowik Olkusz |
8 - 1 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
30 października 2021
30.10 - 17:00 |
Spartak Wielkanoc-Gołcza |
0 - 1 |
Dłubnia Jangrot |
31 października 2021
31.10 - 14:30 |
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Słowik Olkusz |
0 - 5 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
3 maja 2022
3.05 - 15:00 |
Spartak Wielkanoc-Gołcza |
9 - 1 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
LZS Stare Bukowno |
3 - 0 |
Błyskawica Kolbark |
|
Pilica II Wierbka |
3 - 0 |
KS Olkusz |
19 czerwca 2022
19.06 - 11:00 |
Hetman Dłużec |
1 - 0 |
Dłubnia Jangrot |
3 maja 2022
3.05 - 15:00 |
Pauza: Northstar Miechów, |
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
KS Olkusz |
1 - 2 |
LZS Stare Bukowno |
10 kwietnia 2022
10.04 - 12:00 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
0 - 4 |
Spartak Wielkanoc-Gołcza |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
1 - 4 |
Hetman Dłużec |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Dłubnia Jangrot |
2 - 0 |
Northstar Miechów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Błyskawica Kolbark |
0 - 3 |
Słowik Olkusz |
|
Pauza: Pilica II Wierbka, |
Kolejka 14 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LZS Stare Bukowno |
1 - 2 |
Pilica II Wierbka |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Hetman Dłużec |
2 - 4 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Northstar Miechów |
4 - 0 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
Słowik Olkusz |
3 - 2 |
KS Olkusz |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Spartak Wielkanoc-Gołcza |
3 - 0 |
Błyskawica Kolbark |
|
Pauza: Dłubnia Jangrot, |
Kolejka 15 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Błyskawica Kolbark |
0 - 3 |
Hetman Dłużec |
|
Pilica II Wierbka |
2 - 1 |
Słowik Olkusz |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
6 - 2 |
Dłubnia Jangrot |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
3 - 0 |
Northstar Miechów |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
KS Olkusz |
2 - 4 |
Spartak Wielkanoc-Gołcza |
1 maja 2022
1.05 - 12:00 |
Pauza: LZS Stare Bukowno, |
Kolejka 16 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Northstar Miechów |
3 - 0 |
Błyskawica Kolbark |
|
Słowik Olkusz |
3 - 0 |
LZS Stare Bukowno |
7 maja 2022
7.05 - 18:00 |
Spartak Wielkanoc-Gołcza |
2 - 1 |
Pilica II Wierbka |
8 maja 2022
8.05 - 15:00 |
Hetman Dłużec |
3 - 0 |
KS Olkusz |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Dłubnia Jangrot |
0 - 0 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Pauza: Trzy Buki Wierzchowisko, |
Kolejka 17 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Błyskawica Kolbark |
0 - 3 |
Dłubnia Jangrot |
|
LZS Stare Bukowno |
2 - 2 |
Spartak Wielkanoc-Gołcza |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Pilica II Wierbka |
3 - 3 |
Hetman Dłużec |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
KS Olkusz |
3 - 0 |
Northstar Miechów |
15 maja 2022
15.05 - 12:00 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
2 - 0 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Pauza: Słowik Olkusz, |
Kolejka 18 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Trzy Buki Wierzchowisko |
3 - 0 |
Błyskawica Kolbark |
|
Dłubnia Jangrot |
8 - 2 |
KS Olkusz |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Northstar Miechów |
0 - 3 |
Pilica II Wierbka |
21 maja 2022
21.05 - 18:00 |
vo, na boisku 4-2 |
Spartak Wielkanoc-Gołcza |
7 - 0 |
Słowik Olkusz |
22 maja 2022
22.05 - 15:00 |
Hetman Dłużec |
4 - 2 |
LZS Stare Bukowno |
22 maja 2022
22.05 - 15:00 |
Pauza: Orzeł Kwaśniów Górny, |
Kolejka 19 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Błyskawica Kolbark |
0 - 3 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
|
LZS Stare Bukowno |
2 - 0 |
Northstar Miechów |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Słowik Olkusz |
6 - 2 |
Hetman Dłużec |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
Pilica II Wierbka |
5 - 1 |
Dłubnia Jangrot |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
KS Olkusz |
4 - 0 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
29 maja 2022
29.05 - 18:00 |
Pauza: Spartak Wielkanoc-Gołcza, |
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Kwaśniów Górny |
3 - 0 |
KS Olkusz |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Hetman Dłużec |
1 - 4 |
Spartak Wielkanoc-Gołcza |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
Northstar Miechów |
0 - 3 |
Słowik Olkusz |
5 czerwca 2022
5.06 - 12:00 |
Dłubnia Jangrot |
3 - 2 |
LZS Stare Bukowno |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
3 - 1 |
Pilica II Wierbka |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Pauza: Błyskawica Kolbark, |
Kolejka 21 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Spartak Wielkanoc-Gołcza |
5 - 0 |
Northstar Miechów |
12 czerwca 2022
12.06 - 15:00 |
KS Olkusz |
3 - 0 |
Błyskawica Kolbark |
|
Pilica II Wierbka |
1 - 1 |
Orzeł Kwaśniów Górny |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
LZS Stare Bukowno |
0 - 3 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
11 czerwca 2022
11.06 - 16:30 |
vo, na boisku 2-0 |
Słowik Olkusz |
4 - 3 |
Dłubnia Jangrot |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
Pauza: Hetman Dłużec, |
Kolejka 22 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Northstar Miechów |
2 - 8 |
Hetman Dłużec |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Błyskawica Kolbark |
0 - 3 |
Pilica II Wierbka |
|
Orzeł Kwaśniów Górny |
3 - 0 |
LZS Stare Bukowno |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Trzy Buki Wierzchowisko |
3 - 5 |
Słowik Olkusz |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Dłubnia Jangrot |
2 - 2 |
Spartak Wielkanoc-Gołcza |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Pauza: KS Olkusz, . |
|