Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Skawa Podolsze |
3 - 1 |
LKS Harmęże |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Pogórze Gierałtowice |
0 - 3 |
Brzezina II Osiek |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) |
2 - 0 |
Zaborzanka Zaborze |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
LKS Głębowice |
2 - 4 |
LKS Palczowice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
LKS Harmęże |
3 - 1 |
LKS Palczowice |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Zaborzanka Zaborze |
5 - 1 |
LKS Głębowice |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Brzezina II Osiek |
1 - 1 |
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Skawa Podolsze |
5 - 1 |
Pogórze Gierałtowice |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Pogórze Gierałtowice |
4 - 7 |
LKS Harmęże |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) |
0 - 0 |
Skawa Podolsze |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
LKS Głębowice |
2 - 3 |
Brzezina II Osiek |
5 września 2021
5.09 - 13:00 |
LKS Palczowice |
1 - 3 |
Zaborzanka Zaborze |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
LKS Harmęże |
4 - 4 |
Zaborzanka Zaborze |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
Brzezina II Osiek |
3 - 2 |
LKS Palczowice |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Skawa Podolsze |
6 - 2 |
LKS Głębowice |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
Pogórze Gierałtowice |
0 - 2 |
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) |
3 - 0 |
LKS Harmęże |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
LKS Głębowice |
5 - 0 |
Pogórze Gierałtowice |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
LKS Palczowice |
2 - 2 |
Skawa Podolsze |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Zaborzanka Zaborze |
8 - 1 |
Brzezina II Osiek |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
LKS Harmęże |
2 - 1 |
Brzezina II Osiek |
25 września 2021
25.09 - 16:30 |
Skawa Podolsze |
1 - 1 |
Zaborzanka Zaborze |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Pogórze Gierałtowice |
1 - 3 |
LKS Palczowice |
25 września 2021
25.09 - 16:30 |
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) |
8 - 1 |
LKS Głębowice |
25 września 2021
25.09 - 16:30 |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
LKS Głębowice |
4 - 2 |
LKS Harmęże |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
LKS Palczowice |
2 - 2 |
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Zaborzanka Zaborze |
3 - 0 |
Pogórze Gierałtowice |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
Brzezina II Osiek |
1 - 0 |
Skawa Podolsze |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
LKS Harmęże |
5 - 1 |
Skawa Podolsze |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Brzezina II Osiek |
6 - 0 |
Pogórze Gierałtowice |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Zaborzanka Zaborze |
1 - 2 |
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) |
10 października 2021
10.10 - 15:30 |
LKS Palczowice |
1 - 2 |
LKS Głębowice |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
LKS Palczowice |
1 - 4 |
LKS Harmęże |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
LKS Głębowice |
3 - 1 |
Zaborzanka Zaborze |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) |
5 - 1 |
Brzezina II Osiek |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Pogórze Gierałtowice |
2 - 6 |
Skawa Podolsze |
17 października 2021
17.10 - 15:30 |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
LKS Harmęże |
6 - 1 |
Pogórze Gierałtowice |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Skawa Podolsze |
0 - 1 |
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Brzezina II Osiek |
3 - 0 |
LKS Głębowice |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Zaborzanka Zaborze |
3 - 4 |
LKS Palczowice |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Kolejka 11 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Zaborzanka Zaborze |
4 - 2 |
LKS Harmęże |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
LKS Palczowice |
1 - 5 |
Brzezina II Osiek |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
LKS Głębowice |
2 - 3 |
Skawa Podolsze |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) |
8 - 1 |
Pogórze Gierałtowice |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LKS Harmęże |
0 - 4 |
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) |
10 kwietnia 2022
10.04 - 17:00 |
Pogórze Gierałtowice |
1 - 2 |
LKS Głębowice |
9 kwietnia 2022
9.04 - 14:00 |
Skawa Podolsze |
3 - 0 |
LKS Palczowice |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:30 |
Brzezina II Osiek |
9 - 1 |
Zaborzanka Zaborze |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Kolejka 13 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Brzezina II Osiek |
5 - 0 |
LKS Harmęże |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:30 |
Zaborzanka Zaborze |
0 - 4 |
Skawa Podolsze |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
LKS Palczowice |
7 - 5 |
Pogórze Gierałtowice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
LKS Głębowice |
1 - 2 |
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Kolejka 14 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LKS Harmęże |
3 - 0 |
LKS Głębowice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
vo, na boisku 0-2 |
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) |
5 - 0 |
LKS Palczowice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Pogórze Gierałtowice |
2 - 3 |
Zaborzanka Zaborze |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Skawa Podolsze |
3 - 1 |
Brzezina II Osiek |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Kolejka 15 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Zaborzanka Zaborze |
0 - 1 |
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
LKS Harmęże |
0 - 2 |
Skawa Podolsze |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
LKS Palczowice |
0 - 6 |
LKS Głębowice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Brzezina II Osiek |
9 - 1 |
Pogórze Gierałtowice |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Kolejka 16 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
LKS Głębowice |
2 - 7 |
Zaborzanka Zaborze |
7 maja 2022
7.05 - 14:00 |
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) |
3 - 1 |
Brzezina II Osiek |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
LKS Palczowice |
3 - 2 |
LKS Harmęże |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Pogórze Gierałtowice |
0 - 6 |
Skawa Podolsze |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Kolejka 17 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
LKS Harmęże |
3 - 2 |
Pogórze Gierałtowice |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Skawa Podolsze |
2 - 1 |
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Zaborzanka Zaborze |
3 - 0 |
LKS Palczowice |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Brzezina II Osiek |
5 - 1 |
LKS Głębowice |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
Kolejka 18 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
LKS Palczowice |
0 - 2 |
Brzezina II Osiek |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Zaborzanka Zaborze |
5 - 0 |
LKS Harmęże |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) |
3 - 0 |
Pogórze Gierałtowice |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
LKS Głębowice |
5 - 3 |
Skawa Podolsze |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Kolejka 19 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Skawa Podolsze |
6 - 1 |
LKS Palczowice |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Brzezina II Osiek |
5 - 1 |
Zaborzanka Zaborze |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Pogórze Gierałtowice |
3 - 7 |
LKS Głębowice |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
LKS Harmęże |
0 - 2 |
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Zaborzanka Zaborze |
0 - 2 |
Skawa Podolsze |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
LKS Głębowice |
1 - 5 |
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Brzezina II Osiek |
5 - 1 |
LKS Harmęże |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
LKS Palczowice |
4 - 1 |
Pogórze Gierałtowice |
4 czerwca 2022
4.06 - 12:30 |
Kolejka 21 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) |
3 - 0 |
LKS Palczowice |
12 czerwca 2022
12.06 - 15:00 |
Skawa Podolsze |
0 - 1 |
Brzezina II Osiek |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
Pogórze Gierałtowice |
2 - 7 |
Zaborzanka Zaborze |
11 czerwca 2022
11.06 - 14:00 |
LKS Harmęże |
3 - 2 |
LKS Głębowice |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
|