Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
LKS Rudka (k. Tarnowa) |
3 - 3 |
Zryw Wielka Wieś |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
KS Tarnowiec |
6 - 1 |
Liwocz Czermna |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Alfa Siedliska |
3 - 1 |
Sokół Wałki |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
KS Radlna |
3 - 3 |
KS Łękawica |
22 sierpnia 2021
22.08 - 15:00 |
Pauza: LKS Niwka, |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Zryw Wielka Wieś |
8 - 2 |
KS Łękawica |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
LKS Rudka (k. Tarnowa) |
0 - 0 |
KS Tarnowiec |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
Liwocz Czermna |
2 - 4 |
Alfa Siedliska |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
LKS Niwka |
3 - 3 |
KS Radlna |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Pauza: Sokół Wałki, |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Alfa Siedliska |
1 - 6 |
LKS Rudka (k. Tarnowa) |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
KS Tarnowiec |
2 - 3 |
Zryw Wielka Wieś |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
KS Radlna |
3 - 1 |
Sokół Wałki |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
KS Łękawica |
11 - 1 |
LKS Niwka |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Pauza: Liwocz Czermna, |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Zryw Wielka Wieś |
3 - 2 |
LKS Niwka |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
KS Tarnowiec |
1 - 4 |
Alfa Siedliska |
10 września 2021
10.09 - 17:00 |
Sokół Wałki |
2 - 4 |
KS Łękawica |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Liwocz Czermna |
2 - 1 |
KS Radlna |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Pauza: LKS Rudka (k. Tarnowa), |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Alfa Siedliska |
1 - 2 |
Zryw Wielka Wieś |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
KS Radlna |
3 - 4 |
LKS Rudka (k. Tarnowa) |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
KS Łękawica |
6 - 0 |
Liwocz Czermna |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
LKS Niwka |
3 - 2 |
Sokół Wałki |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Pauza: KS Tarnowiec, |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Zryw Wielka Wieś |
3 - 2 |
Sokół Wałki |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
KS Tarnowiec |
3 - 1 |
KS Radlna |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Liwocz Czermna |
0 - 1 |
LKS Niwka |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
LKS Rudka (k. Tarnowa) |
3 - 0 |
KS Łękawica |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
Pauza: Alfa Siedliska, |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
KS Radlna |
2 - 5 |
Alfa Siedliska |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Sokół Wałki |
3 - 2 |
Liwocz Czermna |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
KS Łękawica |
4 - 1 |
KS Tarnowiec |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
LKS Niwka |
2 - 9 |
LKS Rudka (k. Tarnowa) |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Pauza: Zryw Wielka Wieś, |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
LKS Rudka (k. Tarnowa) |
8 - 2 |
Sokół Wałki |
10 października 2021
10.10 - 15:30 |
Zryw Wielka Wieś |
5 - 1 |
Liwocz Czermna |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Alfa Siedliska |
2 - 4 |
KS Łękawica |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
KS Tarnowiec |
2 - 4 |
LKS Niwka |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Pauza: KS Radlna, |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Liwocz Czermna |
0 - 3 |
LKS Rudka (k. Tarnowa) |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
KS Radlna |
1 - 4 |
Zryw Wielka Wieś |
17 października 2021
17.10 - 15:30 |
Sokół Wałki |
3 - 5 |
KS Tarnowiec |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
LKS Niwka |
2 - 2 |
Alfa Siedliska |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Pauza: KS Łękawica, |
Kolejka 10 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Zryw Wielka Wieś |
0 - 2 |
LKS Rudka (k. Tarnowa) |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Liwocz Czermna |
0 - 3 |
KS Tarnowiec |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
vo, na boisku 1-1 |
Sokół Wałki |
0 - 0 |
Alfa Siedliska |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
KS Łękawica |
3 - 1 |
KS Radlna |
10 kwietnia 2022
10.04 - 17:00 |
Pauza: LKS Niwka, |
Kolejka 11 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
KS Łękawica |
0 - 5 |
Zryw Wielka Wieś |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
KS Tarnowiec |
0 - 3 |
LKS Rudka (k. Tarnowa) |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Alfa Siedliska |
2 - 3 |
Liwocz Czermna |
3 maja 2022
3.05 - 16:00 |
KS Radlna |
2 - 0 |
LKS Niwka |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Pauza: Sokół Wałki, |
Kolejka 12 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LKS Rudka (k. Tarnowa) |
7 - 2 |
Alfa Siedliska |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Zryw Wielka Wieś |
4 - 0 |
KS Tarnowiec |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Sokół Wałki |
1 - 5 |
KS Radlna |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
LKS Niwka |
2 - 2 |
KS Łękawica |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Pauza: Liwocz Czermna, |
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
LKS Niwka |
1 - 2 |
Zryw Wielka Wieś |
1 maja 2022
1.05 - 18:00 |
Alfa Siedliska |
2 - 2 |
KS Tarnowiec |
11 czerwca 2022
11.06 - 18:00 |
KS Łękawica |
4 - 0 |
Sokół Wałki |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
KS Radlna |
2 - 2 |
Liwocz Czermna |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Pauza: LKS Rudka (k. Tarnowa), |
Kolejka 14 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Zryw Wielka Wieś |
2 - 0 |
Alfa Siedliska |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
LKS Rudka (k. Tarnowa) |
5 - 3 |
KS Radlna |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Liwocz Czermna |
1 - 2 |
KS Łękawica |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
Sokół Wałki |
0 - 2 |
LKS Niwka |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Pauza: KS Tarnowiec, |
Kolejka 15 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Sokół Wałki |
1 - 2 |
Zryw Wielka Wieś |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
KS Radlna |
4 - 3 |
KS Tarnowiec |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
LKS Niwka |
2 - 6 |
Liwocz Czermna |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
KS Łękawica |
2 - 3 |
LKS Rudka (k. Tarnowa) |
14 maja 2022
14.05 - 18:00 |
Pauza: Alfa Siedliska, |
Kolejka 16 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Alfa Siedliska |
2 - 3 |
KS Radlna |
20 maja 2022
20.05 - 18:00 |
Liwocz Czermna |
1 - 3 |
Sokół Wałki |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
KS Tarnowiec |
2 - 1 |
KS Łękawica |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
LKS Rudka (k. Tarnowa) |
9 - 1 |
LKS Niwka |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Pauza: Zryw Wielka Wieś, |
Kolejka 17 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Sokół Wałki |
2 - 8 |
LKS Rudka (k. Tarnowa) |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
Liwocz Czermna |
1 - 0 |
Zryw Wielka Wieś |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
KS Łękawica |
7 - 5 |
Alfa Siedliska |
28 maja 2022
28.05 - 17:30 |
LKS Niwka |
2 - 3 |
KS Tarnowiec |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Pauza: KS Radlna, |
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
LKS Rudka (k. Tarnowa) |
3 - 1 |
Liwocz Czermna |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
Zryw Wielka Wieś |
1 - 2 |
KS Radlna |
3 czerwca 2022
3.06 - 18:00 |
KS Tarnowiec |
2 - 0 |
Sokół Wałki |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
Alfa Siedliska |
4 - 0 |
LKS Niwka |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
Pauza: KS Łękawica, . |
|