Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
3 - 2 |
Górnik II Wieliczka |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Wieliczanka Wieliczka |
0 - 2 |
Wiarusy II Igołomia |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Wilga Golkowice |
1 - 2 |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
15 sierpnia 2021
15.08 - 15:00 |
Naprzód Ochmanów |
- |
Gdovia II Gdów |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
anulowany, było 4-4 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
3 - 5 |
KS Rożnowa |
15 sierpnia 2021
15.08 - 16:00 |
Piłkarz Podłęże |
5 - 1 |
Contra Sułków |
15 sierpnia 2021
15.08 - 16:30 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
2 - 3 |
UKS Sygneczów |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Wiarusy II Igołomia |
3 - 1 |
Contra Sułków |
21 sierpnia 2021
21.08 - 14:30 |
UKS Sygneczów |
2 - 2 |
Piłkarz Podłęże |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
2 - 3 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Gdovia II Gdów |
- |
Wilga Golkowice |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
anulowany, było 1-4 |
Wieliczanka Wieliczka |
3 - 0 |
Naprzód Ochmanów |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
KS Rożnowa |
2 - 1 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Górnik II Wieliczka |
1 - 1 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
- |
Gdovia II Gdów |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
anulowany, było 9-0 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
1 - 3 |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
2 - 1 |
KS Rożnowa |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Piłkarz Podłęże |
4 - 2 |
Górnik II Wieliczka |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Contra Sułków |
1 - 0 |
UKS Sygneczów |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Naprzód Ochmanów |
1 - 2 |
Wiarusy II Igołomia |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Wilga Golkowice |
2 - 2 |
Wieliczanka Wieliczka |
28 sierpnia 2021
28.08 - 18:00 |
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
KS Rożnowa |
1 - 2 |
Piłkarz Podłęże |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
Wiarusy II Igołomia |
3 - 5 |
UKS Sygneczów |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Górnik II Wieliczka |
2 - 3 |
Contra Sułków |
5 września 2021
5.09 - 14:00 |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
4 - 3 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
4 września 2021
4.09 - 14:00 |
Gdovia II Gdów |
- |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
4 września 2021
4.09 - 14:00 |
anulowany, było 3-1 |
Wieliczanka Wieliczka |
3 - 1 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
5 września 2021
5.09 - 17:30 |
Naprzód Ochmanów |
4 - 3 |
Wilga Golkowice |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
UKS Sygneczów |
5 - 0 |
Górnik II Wieliczka |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
vo, na boisku 5-1 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
- |
Gdovia II Gdów |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
anulowany, było 1-0 |
Piłkarz Podłęże |
2 - 0 |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
0 - 3 |
Wieliczanka Wieliczka |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
2 - 2 |
Naprzód Ochmanów |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Wilga Golkowice |
1 - 3 |
Wiarusy II Igołomia |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Contra Sułków |
1 - 0 |
KS Rożnowa |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Gdovia II Gdów |
- |
Piłkarz Podłęże |
16 września 2021
16.09 - 17:30 |
anulowany, było 1-6 |
Wiarusy II Igołomia |
4 - 1 |
Górnik II Wieliczka |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
KS Rożnowa |
2 - 1 |
UKS Sygneczów |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
8 - 2 |
Contra Sułków |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Wieliczanka Wieliczka |
0 - 2 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
Naprzód Ochmanów |
7 - 1 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Wilga Golkowice |
4 - 3 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
UKS Sygneczów |
3 - 2 |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Górnik II Wieliczka |
0 - 4 |
KS Rożnowa |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
4 - 4 |
Wiarusy II Igołomia |
26 września 2021
26.09 - 16:30 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
1 - 0 |
Wilga Golkowice |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
1 - 2 |
Naprzód Ochmanów |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Piłkarz Podłęże |
4 - 1 |
Wieliczanka Wieliczka |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Contra Sułków |
- |
Gdovia II Gdów |
25 września 2021
25.09 - 14:00 |
anulowany, było 0-2 |
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
1 - 3 |
Górnik II Wieliczka |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Gdovia II Gdów |
- |
UKS Sygneczów |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
anulowany, było 0-8 |
Wieliczanka Wieliczka |
5 - 2 |
Contra Sułków |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
6 - 1 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Wilga Golkowice |
4 - 1 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Naprzód Ochmanów |
3 - 7 |
Piłkarz Podłęże |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Wiarusy II Igołomia |
2 - 2 |
KS Rożnowa |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
UKS Sygneczów |
2 - 2 |
Wieliczanka Wieliczka |
25 sierpnia 2021
25.08 - 18:15 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
0 - 4 |
Wiarusy II Igołomia |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
3 - 1 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Piłkarz Podłęże |
2 - 0 |
Wilga Golkowice |
10 października 2021
10.10 - 12:00 |
Contra Sułków |
5 - 1 |
Naprzód Ochmanów |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Górnik II Wieliczka |
- |
Gdovia II Gdów |
8 października 2021
8.10 - 20:00 |
anulowany, było 4-1 |
KS Rożnowa |
2 - 2 |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Wiarusy II Igołomia |
7 - 1 |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
3 - 3 |
Piłkarz Podłęże |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
0 - 4 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Naprzód Ochmanów |
0 - 1 |
UKS Sygneczów |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Wieliczanka Wieliczka |
1 - 3 |
Górnik II Wieliczka |
16 października 2021
16.10 - 16:15 |
Gdovia II Gdów |
- |
KS Rożnowa |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
anulowany, było 2-6 |
Wilga Golkowice |
0 - 6 |
Contra Sułków |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
UKS Sygneczów |
1 - 2 |
Wilga Golkowice |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Górnik II Wieliczka |
12 - 1 |
Naprzód Ochmanów |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
0 - 3 |
Wiarusy II Igołomia |
23 października 2021
23.10 - 15:30 |
Piłkarz Podłęże |
3 - 0 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Contra Sułków |
1 - 0 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
KS Rożnowa |
5 - 1 |
Wieliczanka Wieliczka |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
- |
Gdovia II Gdów |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
anulowany, było 3-0 |
Kolejka 12 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
1 - 2 |
UKS Sygneczów |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
0 - 2 |
Contra Sułków |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
3 - 1 |
Piłkarz Podłęże |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Wilga Golkowice |
2 - 1 |
Górnik II Wieliczka |
31 października 2021
31.10 - 15:00 |
Naprzód Ochmanów |
0 - 4 |
KS Rożnowa |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Wieliczanka Wieliczka |
0 - 1 |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Wiarusy II Igołomia |
- |
Gdovia II Gdów |
31 października 2021
31.10 - 14:30 |
anulowany, było 3-0 |
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
1 - 3 |
UKS Sygneczów |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Naprzód Ochmanów |
2 - 1 |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
6 listopada 2021
6.11 - 14:30 |
Gdovia II Gdów |
- |
Wieliczanka Wieliczka |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
anulowany, było 1-4 |
KS Rożnowa |
6 - 0 |
Wilga Golkowice |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Contra Sułków |
2 - 1 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Górnik II Wieliczka |
1 - 2 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
6 listopada 2021
6.11 - 15:00 |
Piłkarz Podłęże |
2 - 2 |
Wiarusy II Igołomia |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Górnik II Wieliczka |
0 - 3 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
|
Wiarusy II Igołomia |
2 - 4 |
Wieliczanka Wieliczka |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
1 - 1 |
Wilga Golkowice |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
KS Rożnowa |
5 - 2 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Contra Sułków |
2 - 1 |
Piłkarz Podłęże |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
UKS Sygneczów |
8 - 0 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Pauza: Naprzód Ochmanów, |
Kolejka 15 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Contra Sułków |
2 - 2 |
Wiarusy II Igołomia |
16 czerwca 2022
16.06 - 13:00 |
Piłkarz Podłęże |
1 - 2 |
UKS Sygneczów |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
0 - 1 |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
4 maja 2022
4.05 - 17:30 |
Naprzód Ochmanów |
2 - 1 |
Wieliczanka Wieliczka |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
4 - 8 |
KS Rożnowa |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
3 - 0 |
Górnik II Wieliczka |
|
Pauza: Wilga Golkowice, |
Kolejka 16 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
1 - 4 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
KS Rożnowa |
7 - 2 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Górnik II Wieliczka |
0 - 3 |
Piłkarz Podłęże |
|
UKS Sygneczów |
8 - 0 |
Contra Sułków |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Wiarusy II Igołomia |
5 - 1 |
Naprzód Ochmanów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Wieliczanka Wieliczka |
6 - 5 |
Wilga Golkowice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Pauza: Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie, |
Kolejka 17 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Piłkarz Podłęże |
4 - 4 |
KS Rożnowa |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
UKS Sygneczów |
2 - 0 |
Wiarusy II Igołomia |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:00 |
Contra Sułków |
3 - 0 |
Górnik II Wieliczka |
|
Dąb Zabierzów Bocheński |
1 - 0 |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
2 - 3 |
Wieliczanka Wieliczka |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:30 |
Wilga Golkowice |
3 - 1 |
Naprzód Ochmanów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Pauza: Wawrzynianka Wawrzeńczyce, |
Kolejka 18 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Górnik II Wieliczka |
0 - 3 |
UKS Sygneczów |
|
Zjednoczeni II Branice Kraków |
2 - 2 |
Piłkarz Podłęże |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:30 |
Wieliczanka Wieliczka |
3 - 1 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Naprzód Ochmanów |
1 - 1 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Wiarusy II Igołomia |
0 - 3 |
Wilga Golkowice |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
KS Rożnowa |
6 - 1 |
Contra Sułków |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Pauza: Dąb Zabierzów Bocheński, |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Górnik II Wieliczka |
0 - 3 |
Wiarusy II Igołomia |
|
UKS Sygneczów |
4 - 1 |
KS Rożnowa |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Contra Sułków |
3 - 0 |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
1 - 2 |
Wieliczanka Wieliczka |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
3 - 1 |
Naprzód Ochmanów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
3 - 5 |
Wilga Golkowice |
1 maja 2022
1.05 - 14:30 |
Pauza: Piłkarz Podłęże, |
Kolejka 20 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
1 - 8 |
UKS Sygneczów |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
KS Rożnowa |
3 - 0 |
Górnik II Wieliczka |
|
Wiarusy II Igołomia |
8 - 2 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Wilga Golkowice |
3 - 2 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Naprzód Ochmanów |
2 - 3 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
8 maja 2022
8.05 - 15:00 |
Wieliczanka Wieliczka |
0 - 3 |
Piłkarz Podłęże |
7 maja 2022
7.05 - 17:30 |
Pauza: Contra Sułków, |
Kolejka 21 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Górnik II Wieliczka |
0 - 3 |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
|
Contra Sułków |
1 - 4 |
Wieliczanka Wieliczka |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
2 - 2 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
1 - 5 |
Wilga Golkowice |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Piłkarz Podłęże |
4 - 0 |
Naprzód Ochmanów |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
KS Rożnowa |
0 - 2 |
Wiarusy II Igołomia |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Pauza: UKS Sygneczów, |
Kolejka 22 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
UKS Sygneczów |
2 - 5 |
Wieliczanka Wieliczka |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Wiarusy II Igołomia |
1 - 4 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
0 - 3 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Wilga Golkowice |
0 - 1 |
Piłkarz Podłęże |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Naprzód Ochmanów |
3 - 1 |
Contra Sułków |
21 maja 2022
21.05 - 17:30 |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
4 - 0 |
KS Rożnowa |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Pauza: Górnik II Wieliczka, |
Kolejka 23 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
1 - 2 |
Wiarusy II Igołomia |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Piłkarz Podłęże |
6 - 0 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
4 - 2 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
UKS Sygneczów |
3 - 0 |
Naprzód Ochmanów |
28 maja 2022
28.05 - 17:30 |
Górnik II Wieliczka |
0 - 3 |
Wieliczanka Wieliczka |
|
Contra Sułków |
2 - 5 |
Wilga Golkowice |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Pauza: KS Rożnowa, |
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Wilga Golkowice |
1 - 5 |
UKS Sygneczów |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Naprzód Ochmanów |
3 - 0 |
Górnik II Wieliczka |
|
Wiarusy II Igołomia |
1 - 0 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
5 czerwca 2022
5.06 - 18:00 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
1 - 5 |
Piłkarz Podłęże |
5 czerwca 2022
5.06 - 18:00 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
1 - 1 |
Contra Sułków |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:30 |
Wieliczanka Wieliczka |
4 - 2 |
KS Rożnowa |
4 czerwca 2022
4.06 - 12:00 |
Pauza: Zjednoczeni II Branice Kraków, |
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
UKS Sygneczów |
3 - 0 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
11 czerwca 2022
11.06 - 18:00 |
Contra Sułków |
2 - 4 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Piłkarz Podłęże |
3 - 3 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Górnik II Wieliczka |
0 - 3 |
Wilga Golkowice |
|
KS Rożnowa |
2 - 7 |
Naprzód Ochmanów |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:30 |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
1 - 2 |
Wieliczanka Wieliczka |
12 czerwca 2022
12.06 - 18:00 |
Pauza: Wiarusy II Igołomia, |
Kolejka 26 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
UKS Sygneczów |
8 - 1 |
Wawrzynianka Wawrzeńczyce |
18 czerwca 2022
18.06 - 15:00 |
Zjednoczeni II Branice Kraków |
0 - 2 |
Naprzód Ochmanów |
18 czerwca 2022
18.06 - 15:00 |
Wilga Golkowice |
0 - 3 |
KS Rożnowa |
18 czerwca 2022
18.06 - 15:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
6 - 2 |
Contra Sułków |
18 czerwca 2022
18.06 - 15:00 |
Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie |
3 - 0 |
Górnik II Wieliczka |
|
Wiarusy II Igołomia |
0 - 1 |
Piłkarz Podłęże |
18 czerwca 2022
18.06 - 15:00 |
Pauza: Wieliczanka Wieliczka, . |
|