Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
4 - 0 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
LKS Smęgorzów |
15 - 0 |
Błękitni Siedliszowice |
15 sierpnia 2021
15.08 - 11:00 |
Spartakus Radgoszcz |
0 - 3 |
Wolania Wola Żelichowska |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
2 - 6 |
Wisła Borusowa |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
LKS Ilkowice |
0 - 4 |
MLKS II Żabno |
15 sierpnia 2021
15.08 - 11:00 |
Polonia Kłyż |
1 - 3 |
Orzeł Miechowice Małe |
15 sierpnia 2021
15.08 - 11:00 |
Kłos Słupiec |
0 - 1 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
15 sierpnia 2021
15.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
4 - 5 |
LKS Smęgorzów |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
MLKS II Żabno |
3 - 0 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
21 sierpnia 2021
21.08 - 18:00 |
Spartakus Radgoszcz |
8 - 0 |
Kłos Słupiec |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
2 - 3 |
Orzeł Miechowice Małe |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Wisła Borusowa |
4 - 1 |
Wolania Wola Żelichowska |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Błękitni Siedliszowice |
0 - 11 |
LKS Ilkowice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
2 - 1 |
Polonia Kłyż |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Wolania Wola Żelichowska |
1 - 8 |
MLKS II Żabno |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Kłos Słupiec |
1 - 11 |
Wisła Borusowa |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
LKS Smęgorzów |
6 - 0 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Polonia Kłyż |
2 - 2 |
Spartakus Radgoszcz |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
LKS Ilkowice |
2 - 1 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
9 - 2 |
Błękitni Siedliszowice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Orzeł Miechowice Małe |
2 - 2 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
1 - 5 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
MLKS II Żabno |
11 - 0 |
Kłos Słupiec |
5 września 2021
5.09 - 12:00 |
Spartakus Radgoszcz |
4 - 3 |
Orzeł Miechowice Małe |
5 września 2021
5.09 - 14:00 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
7 - 3 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
LKS Smęgorzów |
4 - 0 |
LKS Ilkowice |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Błękitni Siedliszowice |
0 - 7 |
Wolania Wola Żelichowska |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Wisła Borusowa |
7 - 0 |
Polonia Kłyż |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Wolania Wola Żelichowska |
2 - 1 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
0 - 7 |
Spartakus Radgoszcz |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
LKS Ilkowice |
1 - 2 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Kłos Słupiec |
6 - 3 |
Błękitni Siedliszowice |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
0 - 0 |
LKS Smęgorzów |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Polonia Kłyż |
0 - 2 |
MLKS II Żabno |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Orzeł Miechowice Małe |
0 - 4 |
Wisła Borusowa |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
MLKS II Żabno |
3 - 0 |
Orzeł Miechowice Małe |
19 września 2021
19.09 - 12:00 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
6 - 2 |
Kłos Słupiec |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
LKS Smęgorzów |
1 - 0 |
Wolania Wola Żelichowska |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Wisła Borusowa |
3 - 1 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
LKS Ilkowice |
7 - 1 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
3 - 4 |
Spartakus Radgoszcz |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Błękitni Siedliszowice |
0 - 5 |
Polonia Kłyż |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Dunajec Ujście Jezuickie |
1 - 2 |
MLKS II Żabno |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Spartakus Radgoszcz |
0 - 4 |
Wisła Borusowa |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Orzeł Miechowice Małe |
3 - 0 |
Błękitni Siedliszowice |
25 września 2021
25.09 - 16:30 |
Polonia Kłyż |
2 - 1 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Kłos Słupiec |
0 - 16 |
LKS Smęgorzów |
26 września 2021
26.09 - 16:30 |
Wolania Wola Żelichowska |
3 - 0 |
LKS Ilkowice |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
4 - 2 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
26 września 2021
26.09 - 10:30 |
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
1 - 3 |
Wolania Wola Żelichowska |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
LKS Ilkowice |
0 - 0 |
Kłos Słupiec |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
MLKS II Żabno |
2 - 0 |
Spartakus Radgoszcz |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Błękitni Siedliszowice |
0 - 8 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
11 listopada 2021
11.11 - 11:00 |
LKS Smęgorzów |
6 - 1 |
Polonia Kłyż |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
5 - 1 |
Orzeł Miechowice Małe |
2 października 2021
2.10 - 16:30 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
0 - 7 |
Wisła Borusowa |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Wisła Borusowa |
5 - 1 |
MLKS II Żabno |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Kłos Słupiec |
1 - 3 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Polonia Kłyż |
0 - 1 |
LKS Ilkowice |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Orzeł Miechowice Małe |
1 - 5 |
LKS Smęgorzów |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
1 - 3 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Spartakus Radgoszcz |
11 - 0 |
Błękitni Siedliszowice |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Wolania Wola Żelichowska |
2 - 0 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Wolania Wola Żelichowska |
4 - 3 |
Kłos Słupiec |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
0 - 7 |
MLKS II Żabno |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
2 - 1 |
Polonia Kłyż |
17 października 2021
17.10 - 10:30 |
Błękitni Siedliszowice |
1 - 8 |
Wisła Borusowa |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
LKS Smęgorzów |
6 - 0 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
1 - 0 |
Spartakus Radgoszcz |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
LKS Ilkowice |
1 - 2 |
Orzeł Miechowice Małe |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Miechowice Małe |
2 - 0 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Polonia Kłyż |
0 - 0 |
Wolania Wola Żelichowska |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Kłos Słupiec |
1 - 13 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
MLKS II Żabno |
3 - 0 |
Błękitni Siedliszowice |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Wisła Borusowa |
3 - 0 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Spartakus Radgoszcz |
1 - 1 |
LKS Smęgorzów |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
2 - 2 |
LKS Ilkowice |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
14 - 0 |
Błękitni Siedliszowice |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
Kłos Słupiec |
1 - 4 |
Polonia Kłyż |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
LKS Ilkowice |
1 - 0 |
Spartakus Radgoszcz |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
Wolania Wola Żelichowska |
0 - 0 |
Orzeł Miechowice Małe |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
LKS Smęgorzów |
3 - 4 |
Wisła Borusowa |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
5 - 1 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
2 - 3 |
MLKS II Żabno |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Wisła Borusowa |
1 - 1 |
LKS Ilkowice |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
2 - 2 |
Wolania Wola Żelichowska |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Orzeł Miechowice Małe |
5 - 2 |
Kłos Słupiec |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
MLKS II Żabno |
2 - 1 |
LKS Smęgorzów |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Polonia Kłyż |
3 - 2 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Błękitni Siedliszowice |
0 - 10 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Spartakus Radgoszcz |
3 - 0 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
2 - 3 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
27 marca 2022
27.03 - 11:00 |
Błękitni Siedliszowice |
0 - 11 |
LKS Smęgorzów |
27 marca 2022
27.03 - 11:00 |
Spartakus Radgoszcz |
1 - 0 |
Wolania Wola Żelichowska |
27 marca 2022
27.03 - 11:00 |
Wisła Borusowa |
4 - 2 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
27 marca 2022
27.03 - 11:00 |
MLKS II Żabno |
5 - 0 |
LKS Ilkowice |
27 marca 2022
27.03 - 11:00 |
Orzeł Miechowice Małe |
4 - 3 |
Polonia Kłyż |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
3 - 3 |
Kłos Słupiec |
27 marca 2022
27.03 - 11:00 |
Kolejka 15 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LKS Smęgorzów |
2 - 2 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
3 kwietnia 2022
3.04 - 11:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
1 - 5 |
MLKS II Żabno |
8 czerwca 2022
8.06 - 18:00 |
Kłos Słupiec |
0 - 10 |
Spartakus Radgoszcz |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Orzeł Miechowice Małe |
0 - 3 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
3 kwietnia 2022
3.04 - 14:00 |
Wolania Wola Żelichowska |
5 - 0 |
Wisła Borusowa |
3 kwietnia 2022
3.04 - 14:00 |
LKS Ilkowice |
- |
Błękitni Siedliszowice |
8 czerwca 2022
8.06 - 18:00 |
Polonia Kłyż |
0 - 1 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
Kolejka 16 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
MLKS II Żabno |
1 - 0 |
Wolania Wola Żelichowska |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Wisła Borusowa |
6 - 0 |
Kłos Słupiec |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
1 - 6 |
LKS Smęgorzów |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Spartakus Radgoszcz |
4 - 0 |
Polonia Kłyż |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
1 - 1 |
LKS Ilkowice |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
6 - 2 |
Błękitni Siedliszowice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 17:00 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
0 - 1 |
Orzeł Miechowice Małe |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
0 - 2 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Kłos Słupiec |
2 - 6 |
MLKS II Żabno |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Orzeł Miechowice Małe |
1 - 6 |
Spartakus Radgoszcz |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
1 - 2 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
LKS Ilkowice |
3 - 2 |
LKS Smęgorzów |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Wolania Wola Żelichowska |
4 - 0 |
Błękitni Siedliszowice |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Polonia Kłyż |
2 - 1 |
Wisła Borusowa |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
6 - 4 |
Wolania Wola Żelichowska |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Spartakus Radgoszcz |
2 - 1 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
30 kwietnia 2022
30.04 - 18:00 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
3 - 0 |
LKS Ilkowice |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Błękitni Siedliszowice |
3 - 1 |
Kłos Słupiec |
18 kwietnia 2022
18.04 - 11:00 |
LKS Smęgorzów |
10 - 0 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
MLKS II Żabno |
2 - 2 |
Polonia Kłyż |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Wisła Borusowa |
4 - 3 |
Orzeł Miechowice Małe |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Kolejka 19 - 2. maja 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Miechowice Małe |
1 - 6 |
MLKS II Żabno |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Kłos Słupiec |
0 - 10 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
3 maja 2022
3.05 - 14:00 |
Wolania Wola Żelichowska |
2 - 1 |
LKS Smęgorzów |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
1 - 5 |
Wisła Borusowa |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
3 - 0 |
LKS Ilkowice |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
vo, na boisku 0-2 |
Spartakus Radgoszcz |
4 - 0 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
3 maja 2022
3.05 - 11:00 |
Polonia Kłyż |
4 - 0 |
Błękitni Siedliszowice |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
MLKS II Żabno |
7 - 3 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
8 maja 2022
8.05 - 17:30 |
Wisła Borusowa |
0 - 7 |
Spartakus Radgoszcz |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
Błękitni Siedliszowice |
1 - 4 |
Orzeł Miechowice Małe |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
1 - 0 |
Polonia Kłyż |
7 maja 2022
7.05 - 18:00 |
LKS Smęgorzów |
13 - 0 |
Kłos Słupiec |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
LKS Ilkowice |
5 - 2 |
Wolania Wola Żelichowska |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
6 - 1 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
18 kwietnia 2022
18.04 - 11:00 |
Kolejka 21 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Wolania Wola Żelichowska |
5 - 0 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
18 maja 2022
18.05 - 18:00 |
Kłos Słupiec |
0 - 4 |
LKS Ilkowice |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Spartakus Radgoszcz |
9 - 0 |
MLKS II Żabno |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
3 - 0 |
Błękitni Siedliszowice |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Polonia Kłyż |
2 - 3 |
LKS Smęgorzów |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Orzeł Miechowice Małe |
2 - 5 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Wisła Borusowa |
5 - 0 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Kolejka 22 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
MLKS II Żabno |
0 - 2 |
Wisła Borusowa |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
9 - 0 |
Kłos Słupiec |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
LKS Ilkowice |
2 - 3 |
Polonia Kłyż |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
LKS Smęgorzów |
2 - 0 |
Orzeł Miechowice Małe |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
8 - 1 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
21 maja 2022
21.05 - 18:00 |
Błękitni Siedliszowice |
0 - 10 |
Spartakus Radgoszcz |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
0 - 4 |
Wolania Wola Żelichowska |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Kolejka 23 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Kłos Słupiec |
0 - 14 |
Wolania Wola Żelichowska |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
MLKS II Żabno |
3 - 0 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
Polonia Kłyż |
5 - 2 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Wisła Borusowa |
3 - 0 |
Błękitni Siedliszowice |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
0 - 6 |
LKS Smęgorzów |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Spartakus Radgoszcz |
2 - 0 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Orzeł Miechowice Małe |
0 - 3 |
LKS Ilkowice |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
1 - 4 |
Orzeł Miechowice Małe |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
Wolania Wola Żelichowska |
1 - 1 |
Polonia Kłyż |
5 czerwca 2022
5.06 - 16:35 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
7 - 4 |
Kłos Słupiec |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
Błękitni Siedliszowice |
1 - 6 |
MLKS II Żabno |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
1 - 3 |
Wisła Borusowa |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
LKS Smęgorzów |
4 - 2 |
Spartakus Radgoszcz |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
LKS Ilkowice |
6 - 2 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Siedliszowice |
0 - 3 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
Polonia Kłyż |
2 - 1 |
Kłos Słupiec |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
Spartakus Radgoszcz |
7 - 4 |
LKS Ilkowice |
11 czerwca 2022
11.06 - 18:00 |
Orzeł Miechowice Małe |
2 - 6 |
Wolania Wola Żelichowska |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Wisła Borusowa |
4 - 2 |
LKS Smęgorzów |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
2 - 2 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
MLKS II Żabno |
1 - 2 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
Kolejka 26 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
LKS Ilkowice |
0 - 1 |
Wisła Borusowa |
19 czerwca 2022
19.06 - 11:00 |
Wolania Wola Żelichowska |
2 - 2 |
Dunajec Ujście Jezuickie |
19 czerwca 2022
19.06 - 11:00 |
Kłos Słupiec |
2 - 5 |
Orzeł Miechowice Małe |
19 czerwca 2022
19.06 - 11:00 |
LKS Smęgorzów |
3 - 1 |
MLKS II Żabno |
19 czerwca 2022
19.06 - 11:00 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
0 - 0 |
Polonia Kłyż |
19 czerwca 2022
19.06 - 11:00 |
LZS Brzezówka (k. Szczucina) |
3 - 0 |
Błękitni Siedliszowice |
19 czerwca 2022
19.06 - 11:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
1 - 6 |
Spartakus Radgoszcz |
19 czerwca 2022
19.06 - 11:00 |
|