Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Żak Szreńsk |
6 - 3 |
Żbik II Nasielsk |
21 sierpnia 2021
21.08 - 13:00 |
Gladiator Słoszewo |
3 - 2 |
PAF II Płońsk |
21 sierpnia 2021
21.08 - 11:00 |
Orzyc Chorzele |
4 - 3 |
Tamka Dzierzgowo |
21 sierpnia 2021
21.08 - 11:00 |
Wkra Cieksyn |
1 - 5 |
Boruta Kuczbork |
22 sierpnia 2021
22.08 - 15:00 |
Olimp Ciechanów |
10 - 0 |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
Pauza: Jutrzenka Unieck, Gryf Kownaty Żędowe, |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Boruta Kuczbork |
4 - 0 |
Olimp Ciechanów |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:00 |
Tamka Dzierzgowo |
7 - 0 |
Wkra Cieksyn |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:00 |
PAF II Płońsk |
1 - 5 |
Orzyc Chorzele |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Żbik II Nasielsk |
0 - 4 |
Gryf Kownaty Żędowe |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
Jutrzenka Unieck |
2 - 2 |
Żak Szreńsk |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
Pauza: Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna, Gladiator Słoszewo, |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Gryf Kownaty Żędowe |
1 - 5 |
Jutrzenka Unieck |
4 września 2021
4.09 - 14:00 |
Gladiator Słoszewo |
3 - 2 |
Żbik II Nasielsk |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Wkra Cieksyn |
3 - 0 |
PAF II Płońsk |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
Olimp Ciechanów |
5 - 2 |
Tamka Dzierzgowo |
5 września 2021
5.09 - 10:00 |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
0 - 5 |
Boruta Kuczbork |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
Pauza: Żak Szreńsk, Orzyc Chorzele, |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Tamka Dzierzgowo |
7 - 1 |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
PAF II Płońsk |
1 - 1 |
Olimp Ciechanów |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Żbik II Nasielsk |
5 - 1 |
Orzyc Chorzele |
12 września 2021
12.09 - 13:30 |
Jutrzenka Unieck |
2 - 3 |
Gladiator Słoszewo |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Żak Szreńsk |
2 - 3 |
Gryf Kownaty Żędowe |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Pauza: Boruta Kuczbork, Wkra Cieksyn, |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Gladiator Słoszewo |
3 - 2 |
Żak Szreńsk |
18 września 2021
18.09 - 13:00 |
Orzyc Chorzele |
4 - 3 |
Jutrzenka Unieck |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Wkra Cieksyn |
7 - 2 |
Żbik II Nasielsk |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
1 - 2 |
PAF II Płońsk |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Boruta Kuczbork |
3 - 1 |
Tamka Dzierzgowo |
18 września 2021
18.09 - 14:00 |
Pauza: Gryf Kownaty Żędowe, Olimp Ciechanów, |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
PAF II Płońsk |
3 - 4 |
Boruta Kuczbork |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Żbik II Nasielsk |
1 - 3 |
Olimp Ciechanów |
26 września 2021
26.09 - 16:30 |
Jutrzenka Unieck |
2 - 2 |
Wkra Cieksyn |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Żak Szreńsk |
1 - 3 |
Orzyc Chorzele |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Gryf Kownaty Żędowe |
2 - 3 |
Gladiator Słoszewo |
26 września 2021
26.09 - 12:00 |
Pauza: Tamka Dzierzgowo, Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna, |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Orzyc Chorzele |
2 - 3 |
Gryf Kownaty Żędowe |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Wkra Cieksyn |
4 - 1 |
Żak Szreńsk |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Olimp Ciechanów |
4 - 1 |
Jutrzenka Unieck |
3 października 2021
3.10 - 17:00 |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
2 - 4 |
Żbik II Nasielsk |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Tamka Dzierzgowo |
6 - 1 |
PAF II Płońsk |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Pauza: Gladiator Słoszewo, Boruta Kuczbork, |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Żbik II Nasielsk |
3 - 0 |
Boruta Kuczbork |
10 października 2021
10.10 - 14:30 |
Jutrzenka Unieck |
5 - 0 |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
Żak Szreńsk |
0 - 4 |
Olimp Ciechanów |
10 października 2021
10.10 - 12:00 |
Gryf Kownaty Żędowe |
4 - 3 |
Wkra Cieksyn |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
Gladiator Słoszewo |
3 - 5 |
Orzyc Chorzele |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
Pauza: PAF II Płońsk, Tamka Dzierzgowo, |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Wkra Cieksyn |
1 - 2 |
Gladiator Słoszewo |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Olimp Ciechanów |
1 - 2 |
Gryf Kownaty Żędowe |
16 października 2021
16.10 - 10:00 |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
1 - 4 |
Żak Szreńsk |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Boruta Kuczbork |
1 - 1 |
Jutrzenka Unieck |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
Tamka Dzierzgowo |
2 - 0 |
Żbik II Nasielsk |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
Pauza: Orzyc Chorzele, PAF II Płońsk, |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Żbik II Nasielsk |
6 - 1 |
PAF II Płońsk |
24 października 2021
24.10 - 13:30 |
Jutrzenka Unieck |
1 - 2 |
Tamka Dzierzgowo |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Żak Szreńsk |
1 - 3 |
Boruta Kuczbork |
23 października 2021
23.10 - 13:00 |
Gryf Kownaty Żędowe |
6 - 0 |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Gladiator Słoszewo |
0 - 0 |
Olimp Ciechanów |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
Orzyc Chorzele |
7 - 4 |
Wkra Cieksyn |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Olimp Ciechanów |
0 - 0 |
Orzyc Chorzele |
30 października 2021
30.10 - 11:00 |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
0 - 4 |
Gladiator Słoszewo |
30 października 2021
30.10 - 13:30 |
Boruta Kuczbork |
4 - 1 |
Gryf Kownaty Żędowe |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Tamka Dzierzgowo |
2 - 0 |
Żak Szreńsk |
31 października 2021
31.10 - 13:00 |
PAF II Płońsk |
3 - 1 |
Jutrzenka Unieck |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Pauza: Wkra Cieksyn, Żbik II Nasielsk, |
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Żak Szreńsk |
3 - 1 |
PAF II Płońsk |
6 listopada 2021
6.11 - 12:55 |
Gryf Kownaty Żędowe |
2 - 2 |
Tamka Dzierzgowo |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Gladiator Słoszewo |
0 - 1 |
Boruta Kuczbork |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Orzyc Chorzele |
5 - 0 |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Wkra Cieksyn |
4 - 1 |
Olimp Ciechanów |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Pauza: Żbik II Nasielsk, Jutrzenka Unieck, |
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
1 - 4 |
Wkra Cieksyn |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Boruta Kuczbork |
3 - 2 |
Orzyc Chorzele |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Tamka Dzierzgowo |
5 - 4 |
Gladiator Słoszewo |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
PAF II Płońsk |
9 - 1 |
Gryf Kownaty Żędowe |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Żbik II Nasielsk |
4 - 2 |
Jutrzenka Unieck |
14 listopada 2021
14.11 - 13:45 |
Pauza: Olimp Ciechanów, Żak Szreńsk, |
Kolejka 14 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Żbik II Nasielsk |
3 - 3 |
Żak Szreńsk |
27 marca 2022
27.03 - 13:00 |
PAF II Płońsk |
1 - 2 |
Gladiator Słoszewo |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Tamka Dzierzgowo |
2 - 1 |
Orzyc Chorzele |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Boruta Kuczbork |
3 - 0 |
Wkra Cieksyn |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
1 - 2 |
Olimp Ciechanów |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
Pauza: Jutrzenka Unieck, Gryf Kownaty Żędowe, |
Kolejka 15 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Olimp Ciechanów |
1 - 1 |
Boruta Kuczbork |
20 kwietnia 2022
20.04 - 18:00 |
Wkra Cieksyn |
2 - 4 |
Tamka Dzierzgowo |
19 kwietnia 2022
19.04 - 17:30 |
Orzyc Chorzele |
3 - 2 |
PAF II Płońsk |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:30 |
Gryf Kownaty Żędowe |
4 - 8 |
Żbik II Nasielsk |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:30 |
Żak Szreńsk |
4 - 1 |
Jutrzenka Unieck |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:30 |
Pauza: Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna, Gladiator Słoszewo, |
Kolejka 16 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Jutrzenka Unieck |
2 - 1 |
Gryf Kownaty Żędowe |
10 kwietnia 2022
10.04 - 12:00 |
Żbik II Nasielsk |
4 - 0 |
Gladiator Słoszewo |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:30 |
PAF II Płońsk |
1 - 0 |
Wkra Cieksyn |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Tamka Dzierzgowo |
2 - 0 |
Olimp Ciechanów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Boruta Kuczbork |
1 - 1 |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Pauza: Żak Szreńsk, Orzyc Chorzele, |
Kolejka 17 - 15. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
0 - 3 |
Tamka Dzierzgowo |
15 kwietnia 2022
15.04 - 17:00 |
Olimp Ciechanów |
1 - 0 |
PAF II Płońsk |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Orzyc Chorzele |
2 - 0 |
Żbik II Nasielsk |
15 kwietnia 2022
15.04 - 17:00 |
Gladiator Słoszewo |
4 - 0 |
Jutrzenka Unieck |
15 kwietnia 2022
15.04 - 17:00 |
Gryf Kownaty Żędowe |
2 - 3 |
Żak Szreńsk |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Pauza: Boruta Kuczbork, Wkra Cieksyn, |
Kolejka 18 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Żak Szreńsk |
2 - 3 |
Gladiator Słoszewo |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Jutrzenka Unieck |
2 - 5 |
Orzyc Chorzele |
24 kwietnia 2022
24.04 - 12:00 |
Żbik II Nasielsk |
2 - 1 |
Wkra Cieksyn |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:30 |
PAF II Płońsk |
2 - 1 |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Tamka Dzierzgowo |
2 - 0 |
Boruta Kuczbork |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:30 |
Pauza: Gryf Kownaty Żędowe, Olimp Ciechanów, |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Boruta Kuczbork |
1 - 2 |
PAF II Płońsk |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Olimp Ciechanów |
3 - 0 |
Żbik II Nasielsk |
30 kwietnia 2022
30.04 - 10:00 |
Wkra Cieksyn |
- |
Jutrzenka Unieck |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Orzyc Chorzele |
2 - 0 |
Żak Szreńsk |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Gladiator Słoszewo |
4 - 2 |
Gryf Kownaty Żędowe |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Pauza: Tamka Dzierzgowo, Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna, |
Kolejka 20 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Gryf Kownaty Żędowe |
0 - 2 |
Orzyc Chorzele |
7 maja 2022
7.05 - 12:00 |
Żak Szreńsk |
1 - 2 |
Wkra Cieksyn |
8 maja 2022
8.05 - 14:20 |
Jutrzenka Unieck |
1 - 5 |
Olimp Ciechanów |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Żbik II Nasielsk |
6 - 2 |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
7 maja 2022
7.05 - 16:30 |
PAF II Płońsk |
2 - 1 |
Tamka Dzierzgowo |
7 maja 2022
7.05 - 13:00 |
Pauza: Gladiator Słoszewo, Boruta Kuczbork, |
Kolejka 21 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Boruta Kuczbork |
0 - 0 |
Żbik II Nasielsk |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
0 - 5 |
Jutrzenka Unieck |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Olimp Ciechanów |
0 - 2 |
Żak Szreńsk |
14 maja 2022
14.05 - 13:00 |
Wkra Cieksyn |
4 - 1 |
Gryf Kownaty Żędowe |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Orzyc Chorzele |
5 - 1 |
Gladiator Słoszewo |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Pauza: PAF II Płońsk, Tamka Dzierzgowo, |
Kolejka 22 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Gladiator Słoszewo |
5 - 2 |
Wkra Cieksyn |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Gryf Kownaty Żędowe |
2 - 1 |
Olimp Ciechanów |
21 maja 2022
21.05 - 14:00 |
Żak Szreńsk |
7 - 1 |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 |
Jutrzenka Unieck |
4 - 4 |
Boruta Kuczbork |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Żbik II Nasielsk |
1 - 2 |
Tamka Dzierzgowo |
22 maja 2022
22.05 - 15:00 |
Pauza: Orzyc Chorzele, PAF II Płońsk, |
Kolejka 23 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
PAF II Płońsk |
5 - 1 |
Żbik II Nasielsk |
28 maja 2022
28.05 - 13:00 |
Tamka Dzierzgowo |
3 - 0 |
Jutrzenka Unieck |
29 maja 2022
29.05 - 13:00 |
Boruta Kuczbork |
1 - 0 |
Żak Szreńsk |
28 maja 2022
28.05 - 14:00 |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
2 - 7 |
Gryf Kownaty Żędowe |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Olimp Ciechanów |
0 - 1 |
Gladiator Słoszewo |
29 maja 2022
29.05 - 16:00 |
Wkra Cieksyn |
1 - 3 |
Orzyc Chorzele |
28 maja 2022
28.05 - 16:30 |
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Orzyc Chorzele |
7 - 4 |
Olimp Ciechanów |
5 czerwca 2022
5.06 - 10:00 |
Gladiator Słoszewo |
6 - 2 |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Gryf Kownaty Żędowe |
5 - 2 |
Boruta Kuczbork |
4 czerwca 2022
4.06 - 14:00 |
Żak Szreńsk |
4 - 2 |
Tamka Dzierzgowo |
5 czerwca 2022
5.06 - 10:00 |
Jutrzenka Unieck |
1 - 3 |
PAF II Płońsk |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Pauza: Wkra Cieksyn, Żbik II Nasielsk, |
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
PAF II Płońsk |
1 - 3 |
Żak Szreńsk |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
Tamka Dzierzgowo |
2 - 0 |
Gryf Kownaty Żędowe |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
Boruta Kuczbork |
2 - 0 |
Gladiator Słoszewo |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
2 - 3 |
Orzyc Chorzele |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
Olimp Ciechanów |
3 - 1 |
Wkra Cieksyn |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
Pauza: Żbik II Nasielsk, Jutrzenka Unieck, |
Kolejka 26 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Wkra Cieksyn |
8 - 3 |
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna |
19 czerwca 2022
19.06 - 13:00 |
Orzyc Chorzele |
5 - 0 |
Boruta Kuczbork |
19 czerwca 2022
19.06 - 13:00 |
Gladiator Słoszewo |
2 - 0 |
Tamka Dzierzgowo |
18 czerwca 2022
18.06 - 16:00 |
Gryf Kownaty Żędowe |
3 - 12 |
PAF II Płońsk |
18 czerwca 2022
18.06 - 14:00 |
Jutrzenka Unieck |
3 - 5 |
Żbik II Nasielsk |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Pauza: Olimp Ciechanów, Żak Szreńsk, . |
|