Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Orz Goworowo |
2 - 4 |
Świt Baranowo |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
GKS Andrzejewo |
2 - 0 |
Mazowsze Jednorożec |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
GKS Łyse |
3 - 0 |
GLKS Lelis |
29 sierpnia 2021
29.08 - 13:00 |
Narew 1962 II Ostrołęka |
6 - 0 |
WKS Mystkówiec Stary |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Pauza: Iskra Zaręby Kościelne, |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
WKS Mystkówiec Stary |
2 - 7 |
GKS Andrzejewo |
5 września 2021
5.09 - 14:00 |
GLKS Lelis |
1 - 1 |
Orz Goworowo |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Iskra Zaręby Kościelne |
1 - 11 |
Narew 1962 II Ostrołęka |
5 września 2021
5.09 - 13:00 |
Mazowsze Jednorożec |
2 - 4 |
GKS Łyse |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Pauza: Świt Baranowo, |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
GKS Andrzejewo |
4 - 2 |
Iskra Zaręby Kościelne |
12 września 2021
12.09 - 14:30 |
GKS Łyse |
3 - 0 |
WKS Mystkówiec Stary |
12 września 2021
12.09 - 15:00 |
Orz Goworowo |
3 - 3 |
Mazowsze Jednorożec |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Świt Baranowo |
2 - 1 |
GLKS Lelis |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Pauza: Narew 1962 II Ostrołęka, |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Iskra Zaręby Kościelne |
0 - 6 |
GKS Łyse |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Mazowsze Jednorożec |
0 - 3 |
Świt Baranowo |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
WKS Mystkówiec Stary |
2 - 4 |
Orz Goworowo |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Narew 1962 II Ostrołęka |
3 - 3 |
GKS Andrzejewo |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Pauza: GLKS Lelis, |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
GLKS Lelis |
0 - 0 |
Mazowsze Jednorożec |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
GKS Łyse |
3 - 1 |
Narew 1962 II Ostrołęka |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
Orz Goworowo |
5 - 1 |
Iskra Zaręby Kościelne |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
Świt Baranowo |
3 - 1 |
WKS Mystkówiec Stary |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Pauza: GKS Andrzejewo, |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
WKS Mystkówiec Stary |
1 - 2 |
GLKS Lelis |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
GKS Andrzejewo |
1 - 2 |
GKS Łyse |
3 października 2021
3.10 - 14:30 |
Iskra Zaręby Kościelne |
1 - 3 |
Świt Baranowo |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Narew 1962 II Ostrołęka |
3 - 0 |
Orz Goworowo |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Pauza: Mazowsze Jednorożec, |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
GLKS Lelis |
8 - 1 |
Iskra Zaręby Kościelne |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
Mazowsze Jednorożec |
4 - 1 |
WKS Mystkówiec Stary |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Świt Baranowo |
1 - 0 |
Narew 1962 II Ostrołęka |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
Orz Goworowo |
1 - 3 |
GKS Andrzejewo |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Pauza: GKS Łyse, |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
GKS Łyse |
3 - 1 |
Orz Goworowo |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Iskra Zaręby Kościelne |
1 - 3 |
Mazowsze Jednorożec |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
GKS Andrzejewo |
1 - 1 |
Świt Baranowo |
17 października 2021
17.10 - 14:30 |
Narew 1962 II Ostrołęka |
2 - 0 |
GLKS Lelis |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Pauza: WKS Mystkówiec Stary, |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
GLKS Lelis |
1 - 1 |
GKS Andrzejewo |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
Mazowsze Jednorożec |
0 - 5 |
Narew 1962 II Ostrołęka |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
WKS Mystkówiec Stary |
4 - 0 |
Iskra Zaręby Kościelne |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Świt Baranowo |
0 - 0 |
GKS Łyse |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Pauza: Orz Goworowo, |
Kolejka 10 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Świt Baranowo |
1 - 0 |
Orz Goworowo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Mazowsze Jednorożec |
1 - 2 |
GKS Andrzejewo |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
GLKS Lelis |
1 - 4 |
GKS Łyse |
9 kwietnia 2022
9.04 - 14:00 |
WKS Mystkówiec Stary |
1 - 7 |
Narew 1962 II Ostrołęka |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Pauza: Iskra Zaręby Kościelne, |
Kolejka 11 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
GKS Andrzejewo |
3 - 0 |
WKS Mystkówiec Stary |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Orz Goworowo |
1 - 1 |
GLKS Lelis |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:30 |
Narew 1962 II Ostrołęka |
9 - 0 |
Iskra Zaręby Kościelne |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Mazowsze Jednorożec |
1 - 2 |
GKS Łyse |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Pauza: Świt Baranowo, |
Kolejka 12 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Iskra Zaręby Kościelne |
0 - 7 |
GKS Andrzejewo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:30 |
WKS Mystkówiec Stary |
1 - 5 |
GKS Łyse |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
Mazowsze Jednorożec |
1 - 0 |
Orz Goworowo |
29 kwietnia 2022
29.04 - 18:30 |
GLKS Lelis |
3 - 0 |
Świt Baranowo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Pauza: Narew 1962 II Ostrołęka, |
Kolejka 13 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
GKS Łyse |
6 - 2 |
Iskra Zaręby Kościelne |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
Mazowsze Jednorożec |
2 - 0 |
Świt Baranowo |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
Orz Goworowo |
7 - 0 |
WKS Mystkówiec Stary |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
GKS Andrzejewo |
2 - 3 |
Narew 1962 II Ostrołęka |
8 maja 2022
8.05 - 15:00 |
Pauza: GLKS Lelis, |
Kolejka 14 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Mazowsze Jednorożec |
1 - 1 |
GLKS Lelis |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Narew 1962 II Ostrołęka |
0 - 2 |
GKS Łyse |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Iskra Zaręby Kościelne |
1 - 3 |
Orz Goworowo |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
WKS Mystkówiec Stary |
0 - 1 |
Świt Baranowo |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Pauza: GKS Andrzejewo, |
Kolejka 15 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
GLKS Lelis |
5 - 3 |
WKS Mystkówiec Stary |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
GKS Łyse |
6 - 1 |
GKS Andrzejewo |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Świt Baranowo |
4 - 0 |
Iskra Zaręby Kościelne |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
Orz Goworowo |
1 - 2 |
Narew 1962 II Ostrołęka |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Pauza: Mazowsze Jednorożec, |
Kolejka 16 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Iskra Zaręby Kościelne |
0 - 1 |
GLKS Lelis |
29 maja 2022
29.05 - 15:00 |
WKS Mystkówiec Stary |
0 - 9 |
Mazowsze Jednorożec |
29 maja 2022
29.05 - 13:00 |
Narew 1962 II Ostrołęka |
7 - 1 |
Świt Baranowo |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
GKS Andrzejewo |
4 - 2 |
Orz Goworowo |
29 maja 2022
29.05 - 17:30 |
Pauza: GKS Łyse, |
Kolejka 17 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Orz Goworowo |
1 - 5 |
GKS Łyse |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:30 |
Mazowsze Jednorożec |
8 - 1 |
Iskra Zaręby Kościelne |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
Świt Baranowo |
1 - 3 |
GKS Andrzejewo |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
GLKS Lelis |
0 - 6 |
Narew 1962 II Ostrołęka |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
Pauza: WKS Mystkówiec Stary, |
Kolejka 18 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
GKS Andrzejewo |
4 - 1 |
GLKS Lelis |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
Narew 1962 II Ostrołęka |
3 - 1 |
Mazowsze Jednorożec |
12 czerwca 2022
12.06 - 10:00 |
Iskra Zaręby Kościelne |
2 - 2 |
WKS Mystkówiec Stary |
12 czerwca 2022
12.06 - 15:00 |
GKS Łyse |
3 - 1 |
Świt Baranowo |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:30 |
Pauza: Orz Goworowo, . |
|