Kolejka 1 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
1 - 1 |
Błękitni Stoczek |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
LUKS Rzakta |
2 - 5 |
Olimpia Latowicz |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
BTS Wyrozęby |
2 - 4 |
GKS Dobre |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Niwa Tęczki |
1 - 1 |
Amazonka Wiśniew |
5 września 2021
5.09 - 13:00 |
Pauza: Zorza Sterdyń, |
Kolejka 2 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Błękitni Stoczek |
7 - 1 |
Zorza Sterdyń |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
GKS Dobre |
7 - 1 |
Niwa Tęczki |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
LUKS Rzakta |
6 - 2 |
BTS Wyrozęby |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Amazonka Wiśniew |
0 - 6 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Pauza: Olimpia Latowicz, |
Kolejka 3 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
BTS Wyrozęby |
5 - 2 |
Olimpia Latowicz |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Niwa Tęczki |
2 - 6 |
LUKS Rzakta |
19 września 2021
19.09 - 13:00 |
Zorza Sterdyń |
3 - 5 |
Amazonka Wiśniew |
19 września 2021
19.09 - 13:00 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
0 - 3 |
GKS Dobre |
11 listopada 2021
11.11 - 13:30 |
Pauza: Błękitni Stoczek, |
Kolejka 4 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
LUKS Rzakta |
4 - 7 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Olimpia Latowicz |
3 - 1 |
Błękitni Stoczek |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
GKS Dobre |
5 - 0 |
Zorza Sterdyń |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
BTS Wyrozęby |
6 - 1 |
Niwa Tęczki |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
Pauza: Amazonka Wiśniew, |
Kolejka 5 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Błękitni Stoczek |
4 - 1 |
Amazonka Wiśniew |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
2 - 2 |
BTS Wyrozęby |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Niwa Tęczki |
2 - 2 |
Olimpia Latowicz |
3 października 2021
3.10 - 13:00 |
Zorza Sterdyń |
0 - 3 |
LUKS Rzakta |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Pauza: GKS Dobre, |
Kolejka 6 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Olimpia Latowicz |
1 - 2 |
Amazonka Wiśniew |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
GKS Dobre |
7 - 1 |
Błękitni Stoczek |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Niwa Tęczki |
1 - 3 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
BTS Wyrozęby |
2 - 0 |
Zorza Sterdyń |
9 października 2021
9.10 - 13:00 |
Pauza: LUKS Rzakta, |
Kolejka 7 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Błękitni Stoczek |
5 - 4 |
LUKS Rzakta |
17 października 2021
17.10 - 15:30 |
Amazonka Wiśniew |
1 - 0 |
GKS Dobre |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
8 - 1 |
Olimpia Latowicz |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Zorza Sterdyń |
2 - 1 |
Niwa Tęczki |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Pauza: BTS Wyrozęby, |
Kolejka 8 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Olimpia Latowicz |
0 - 1 |
GKS Dobre |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
LUKS Rzakta |
2 - 1 |
Amazonka Wiśniew |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
BTS Wyrozęby |
2 - 0 |
Błękitni Stoczek |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
10 - 0 |
Zorza Sterdyń |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Pauza: Niwa Tęczki, |
Kolejka 9 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Amazonka Wiśniew |
2 - 3 |
BTS Wyrozęby |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
GKS Dobre |
4 - 1 |
LUKS Rzakta |
31 października 2021
31.10 - 13:30 |
Zorza Sterdyń |
2 - 5 |
Olimpia Latowicz |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
Błękitni Stoczek |
3 - 1 |
Niwa Tęczki |
30 października 2021
30.10 - 13:30 |
Pauza: Podlasie II Sokołów Podlaski, |
Kolejka 10 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Stoczek |
2 - 4 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Olimpia Latowicz |
0 - 4 |
LUKS Rzakta |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
GKS Dobre |
5 - 0 |
BTS Wyrozęby |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Amazonka Wiśniew |
5 - 2 |
Niwa Tęczki |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
Pauza: Zorza Sterdyń, |
Kolejka 11 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Zorza Sterdyń |
6 - 4 |
Błękitni Stoczek |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Niwa Tęczki |
0 - 7 |
GKS Dobre |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
BTS Wyrozęby |
4 - 2 |
LUKS Rzakta |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
3 - 1 |
Amazonka Wiśniew |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Pauza: Olimpia Latowicz, |
Kolejka 12 - 15. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Olimpia Latowicz |
2 - 2 |
BTS Wyrozęby |
15 kwietnia 2022
15.04 - 17:00 |
LUKS Rzakta |
3 - 1 |
Niwa Tęczki |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Amazonka Wiśniew |
0 - 3 |
Zorza Sterdyń |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
vo, na boisku 3-1 |
GKS Dobre |
4 - 2 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
15 kwietnia 2022
15.04 - 17:00 |
Pauza: Błękitni Stoczek, |
Kolejka 13 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
7 - 4 |
LUKS Rzakta |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Błękitni Stoczek |
1 - 3 |
Olimpia Latowicz |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Zorza Sterdyń |
3 - 1 |
GKS Dobre |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
Niwa Tęczki |
2 - 4 |
BTS Wyrozęby |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
Pauza: Amazonka Wiśniew, |
Kolejka 14 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Amazonka Wiśniew |
3 - 0 |
Błękitni Stoczek |
7 maja 2022
7.05 - 13:00 |
BTS Wyrozęby |
3 - 2 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Olimpia Latowicz |
4 - 1 |
Niwa Tęczki |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
LUKS Rzakta |
2 - 4 |
Zorza Sterdyń |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Pauza: GKS Dobre, |
Kolejka 15 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Amazonka Wiśniew |
4 - 0 |
Olimpia Latowicz |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
Błękitni Stoczek |
0 - 4 |
GKS Dobre |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
14 - 0 |
Niwa Tęczki |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Zorza Sterdyń |
1 - 1 |
BTS Wyrozęby |
15 maja 2022
15.05 - 13:00 |
Pauza: LUKS Rzakta, |
Kolejka 16 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
LUKS Rzakta |
6 - 2 |
Błękitni Stoczek |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 |
GKS Dobre |
1 - 0 |
Amazonka Wiśniew |
21 maja 2022
21.05 - 17:30 |
Olimpia Latowicz |
1 - 5 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Niwa Tęczki |
1 - 3 |
Zorza Sterdyń |
22 maja 2022
22.05 - 13:00 |
Pauza: BTS Wyrozęby, |
Kolejka 17 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
GKS Dobre |
2 - 1 |
Olimpia Latowicz |
28 maja 2022
28.05 - 17:30 |
Amazonka Wiśniew |
0 - 2 |
LUKS Rzakta |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Błękitni Stoczek |
2 - 3 |
BTS Wyrozęby |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Zorza Sterdyń |
3 - 3 |
Podlasie II Sokołów Podlaski |
29 maja 2022
29.05 - 13:00 |
Pauza: Niwa Tęczki, |
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
BTS Wyrozęby |
3 - 0 |
Amazonka Wiśniew |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
LUKS Rzakta |
1 - 3 |
GKS Dobre |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
Olimpia Latowicz |
1 - 4 |
Zorza Sterdyń |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Niwa Tęczki |
1 - 3 |
Błękitni Stoczek |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
Pauza: Podlasie II Sokołów Podlaski, . |
|