Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Impet Łajski |
0 - 8 |
Korona Jadów |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Mazur II Radzymin |
3 - 0 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
vo, na boisku 3-2 |
Rotavia Nieporęt |
5 - 4 |
Legion Warszawa |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
Sparta Marki |
0 - 9 |
Wicher II Kobyłka |
22 sierpnia 2021
22.08 - 18:00 |
Wisła Zakroczym |
1 - 3 |
Płudy Warszawa |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Marcovia II Marki AP |
8 - 4 |
Mewa Krubin |
21 sierpnia 2021
21.08 - 12:00 |
Legionovia III Legionowo |
3 - 3 |
Rządza Załubice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 19:00 |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Legion Warszawa |
0 - 3 |
Rządza Załubice |
28 sierpnia 2021
28.08 - 14:00 |
Płudy Warszawa |
2 - 3 |
Legionovia III Legionowo |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Wicher II Kobyłka |
1 - 1 |
Wisła Zakroczym |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:00 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
4 - 1 |
Sparta Marki |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:30 |
Korona Jadów |
7 - 0 |
Mazur II Radzymin |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Mewa Krubin |
7 - 1 |
Impet Łajski |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Rotavia Nieporęt |
0 - 18 |
Marcovia II Marki AP |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Marcovia II Marki AP |
12 - 0 |
Legion Warszawa |
4 września 2021
4.09 - 12:30 |
Impet Łajski |
3 - 3 |
Rotavia Nieporęt |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Mazur II Radzymin |
3 - 1 |
Mewa Krubin |
4 września 2021
4.09 - 13:00 |
Sparta Marki |
0 - 9 |
Korona Jadów |
5 września 2021
5.09 - 18:00 |
Wisła Zakroczym |
4 - 3 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
Legionovia III Legionowo |
2 - 2 |
Wicher II Kobyłka |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
Rządza Załubice |
2 - 3 |
Płudy Warszawa |
4 września 2021
4.09 - 13:00 |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Rotavia Nieporęt |
1 - 9 |
Mazur II Radzymin |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
Legion Warszawa |
0 - 3 |
Płudy Warszawa |
12 września 2021
12.09 - 12:00 |
Wicher II Kobyłka |
3 - 1 |
Rządza Załubice |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
1 - 8 |
Legionovia III Legionowo |
12 września 2021
12.09 - 15:00 |
Korona Jadów |
6 - 0 |
Wisła Zakroczym |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Mewa Krubin |
7 - 3 |
Sparta Marki |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Marcovia II Marki AP |
6 - 1 |
Impet Łajski |
11 września 2021
11.09 - 12:30 |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Impet Łajski |
3 - 2 |
Legion Warszawa |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Mazur II Radzymin |
0 - 4 |
Marcovia II Marki AP |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Sparta Marki |
4 - 0 |
Rotavia Nieporęt |
19 września 2021
19.09 - 18:00 |
Wisła Zakroczym |
5 - 3 |
Mewa Krubin |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Legionovia III Legionowo |
2 - 0 |
Korona Jadów |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Rządza Załubice |
7 - 1 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
18 września 2021
18.09 - 13:00 |
Płudy Warszawa |
4 - 2 |
Wicher II Kobyłka |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Legion Warszawa |
0 - 2 |
Wicher II Kobyłka |
25 września 2021
25.09 - 17:00 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
1 - 2 |
Płudy Warszawa |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Korona Jadów |
8 - 3 |
Rządza Załubice |
25 września 2021
25.09 - 17:00 |
Mewa Krubin |
0 - 4 |
Legionovia III Legionowo |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Marcovia II Marki AP |
8 - 1 |
Sparta Marki |
26 września 2021
26.09 - 12:30 |
Impet Łajski |
0 - 8 |
Mazur II Radzymin |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Rotavia Nieporęt |
1 - 11 |
Wisła Zakroczym |
26 września 2021
26.09 - 16:30 |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Rządza Załubice |
2 - 3 |
Mewa Krubin |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Mazur II Radzymin |
5 - 0 |
Legion Warszawa |
2 października 2021
2.10 - 12:00 |
Sparta Marki |
0 - 2 |
Impet Łajski |
3 października 2021
3.10 - 18:00 |
Wisła Zakroczym |
1 - 5 |
Marcovia II Marki AP |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Legionovia III Legionowo |
3 - 0 |
Rotavia Nieporęt |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Płudy Warszawa |
2 - 4 |
Korona Jadów |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Wicher II Kobyłka |
5 - 1 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Rotavia Nieporęt |
0 - 6 |
Rządza Załubice |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
Marcovia II Marki AP |
1 - 7 |
Legionovia III Legionowo |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Impet Łajski |
1 - 0 |
Wisła Zakroczym |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Mazur II Radzymin |
7 - 0 |
Sparta Marki |
9 października 2021
9.10 - 16:30 |
Korona Jadów |
9 - 2 |
Wicher II Kobyłka |
9 października 2021
9.10 - 12:00 |
Legion Warszawa |
4 - 4 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
9 października 2021
9.10 - 18:00 |
Mewa Krubin |
3 - 4 |
Płudy Warszawa |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Rządza Załubice |
7 - 1 |
Marcovia II Marki AP |
16 października 2021
16.10 - 13:00 |
Płudy Warszawa |
18 - 0 |
Rotavia Nieporęt |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
Wicher II Kobyłka |
10 - 0 |
Mewa Krubin |
17 października 2021
17.10 - 18:00 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
1 - 9 |
Korona Jadów |
17 października 2021
17.10 - 14:30 |
Sparta Marki |
3 - 0 |
Legion Warszawa |
17 października 2021
17.10 - 18:00 |
vo, na boisku 2-3 |
Legionovia III Legionowo |
5 - 0 |
Impet Łajski |
16 października 2021
16.10 - 16:45 |
Wisła Zakroczym |
3 - 4 |
Mazur II Radzymin |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Sparta Marki |
0 - 7 |
Wisła Zakroczym |
24 października 2021
24.10 - 18:00 |
Legion Warszawa |
1 - 3 |
Korona Jadów |
23 października 2021
23.10 - 16:00 |
Mewa Krubin |
2 - 4 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
23 października 2021
23.10 - 12:00 |
Rotavia Nieporęt |
0 - 3 |
Wicher II Kobyłka |
24 października 2021
24.10 - 15:30 |
Marcovia II Marki AP |
0 - 4 |
Płudy Warszawa |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Impet Łajski |
0 - 3 |
Rządza Załubice |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Mazur II Radzymin |
2 - 6 |
Legionovia III Legionowo |
23 października 2021
23.10 - 17:00 |
Kolejka 11 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Korona Jadów |
3 - 0 |
Mewa Krubin |
30 października 2021
30.10 - 17:00 |
Wisła Zakroczym |
4 - 1 |
Legion Warszawa |
30 października 2021
30.10 - 15:25 |
Legionovia III Legionowo |
27 - 0 |
Sparta Marki |
30 października 2021
30.10 - 16:30 |
Rządza Załubice |
5 - 2 |
Mazur II Radzymin |
30 października 2021
30.10 - 13:30 |
Płudy Warszawa |
5 - 0 |
Impet Łajski |
31 października 2021
31.10 - 18:00 |
Wicher II Kobyłka |
4 - 0 |
Marcovia II Marki AP |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
7 - 0 |
Rotavia Nieporęt |
30 października 2021
30.10 - 15:30 |
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Rotavia Nieporęt |
0 - 10 |
Korona Jadów |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Marcovia II Marki AP |
7 - 0 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Impet Łajski |
0 - 4 |
Wicher II Kobyłka |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Mazur II Radzymin |
2 - 4 |
Płudy Warszawa |
6 listopada 2021
6.11 - 17:00 |
Sparta Marki |
0 - 5 |
Rządza Załubice |
7 listopada 2021
7.11 - 18:00 |
Wisła Zakroczym |
2 - 6 |
Legionovia III Legionowo |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Legion Warszawa |
5 - 0 |
Mewa Krubin |
6 listopada 2021
6.11 - 14:30 |
vo, na boisku 5-3 |
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Rządza Załubice |
1 - 5 |
Wisła Zakroczym |
13 listopada 2021
13.11 - 12:00 |
Płudy Warszawa |
7 - 0 |
Sparta Marki |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Wicher II Kobyłka |
2 - 2 |
Mazur II Radzymin |
14 listopada 2021
14.11 - 18:00 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
2 - 2 |
Impet Łajski |
11 listopada 2021
11.11 - 12:55 |
Korona Jadów |
5 - 1 |
Marcovia II Marki AP |
13 listopada 2021
13.11 - 11:00 |
Mewa Krubin |
0 - 3 |
Rotavia Nieporęt |
13 listopada 2021
13.11 - 15:00 |
vo, na boisku 6-2 |
Legionovia III Legionowo |
13 - 1 |
Legion Warszawa |
13 listopada 2021
13.11 - 16:30 |
Kolejka 14 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Korona Jadów |
7 - 0 |
Impet Łajski |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
2 - 3 |
Mazur II Radzymin |
26 marca 2022
26.03 - 14:30 |
Legion Warszawa |
16 - 1 |
Rotavia Nieporęt |
27 marca 2022
27.03 - 13:30 |
Wicher II Kobyłka |
0 - 3 |
Sparta Marki |
26 marca 2022
26.03 - 19:00 |
vo, na boisku 4-0 |
Płudy Warszawa |
6 - 3 |
Wisła Zakroczym |
27 marca 2022
27.03 - 19:00 |
Mewa Krubin |
3 - 1 |
Marcovia II Marki AP |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Rządza Załubice |
0 - 6 |
Legionovia III Legionowo |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Kolejka 15 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Rządza Załubice |
7 - 2 |
Legion Warszawa |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:00 |
Legionovia III Legionowo |
5 - 0 |
Płudy Warszawa |
20 kwietnia 2022
20.04 - 20:00 |
Wisła Zakroczym |
4 - 0 |
Wicher II Kobyłka |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:00 |
vo, na boisku 4-1 |
Sparta Marki |
2 - 3 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
20 kwietnia 2022
20.04 - 20:00 |
Mazur II Radzymin |
4 - 2 |
Korona Jadów |
13 kwietnia 2022
13.04 - 19:30 |
Impet Łajski |
1 - 2 |
Mewa Krubin |
20 kwietnia 2022
20.04 - 19:00 |
Marcovia II Marki AP |
20 - 0 |
Rotavia Nieporęt |
4 maja 2022
4.05 - 18:30 |
Kolejka 16 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Legion Warszawa |
0 - 8 |
Marcovia II Marki AP |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Rotavia Nieporęt |
2 - 10 |
Impet Łajski |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Mewa Krubin |
2 - 3 |
Mazur II Radzymin |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Korona Jadów |
6 - 1 |
Sparta Marki |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
2 - 8 |
Wisła Zakroczym |
9 kwietnia 2022
9.04 - 12:00 |
Wicher II Kobyłka |
4 - 11 |
Legionovia III Legionowo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Płudy Warszawa |
2 - 2 |
Rządza Załubice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 18:00 |
Kolejka 17 - 15. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Mazur II Radzymin |
14 - 0 |
Rotavia Nieporęt |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Płudy Warszawa |
4 - 0 |
Legion Warszawa |
15 kwietnia 2022
15.04 - 15:00 |
Rządza Załubice |
5 - 2 |
Wicher II Kobyłka |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Legionovia III Legionowo |
7 - 2 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
15 kwietnia 2022
15.04 - 19:00 |
Wisła Zakroczym |
5 - 3 |
Korona Jadów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:30 |
Sparta Marki |
2 - 2 |
Mewa Krubin |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Impet Łajski |
1 - 0 |
Marcovia II Marki AP |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Kolejka 18 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Legion Warszawa |
1 - 3 |
Impet Łajski |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:30 |
Marcovia II Marki AP |
2 - 2 |
Mazur II Radzymin |
24 kwietnia 2022
24.04 - 10:00 |
Rotavia Nieporęt |
0 - 5 |
Sparta Marki |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Mewa Krubin |
2 - 2 |
Wisła Zakroczym |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Korona Jadów |
0 - 7 |
Legionovia III Legionowo |
22 kwietnia 2022
22.04 - 19:00 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
0 - 6 |
Rządza Załubice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Wicher II Kobyłka |
4 - 2 |
Płudy Warszawa |
24 kwietnia 2022
24.04 - 12:00 |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Wicher II Kobyłka |
6 - 1 |
Legion Warszawa |
27 kwietnia 2022
27.04 - 20:45 |
Płudy Warszawa |
7 - 1 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
30 kwietnia 2022
30.04 - 18:00 |
Rządza Załubice |
1 - 0 |
Korona Jadów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:30 |
Legionovia III Legionowo |
11 - 1 |
Mewa Krubin |
26 kwietnia 2022
26.04 - 20:00 |
Sparta Marki |
1 - 2 |
Marcovia II Marki AP |
27 kwietnia 2022
27.04 - 20:15 |
Mazur II Radzymin |
7 - 2 |
Impet Łajski |
30 kwietnia 2022
30.04 - 18:00 |
Wisła Zakroczym |
11 - 0 |
Rotavia Nieporęt |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Mewa Krubin |
4 - 3 |
Rządza Załubice |
8 maja 2022
8.05 - 15:00 |
Legion Warszawa |
3 - 9 |
Mazur II Radzymin |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Impet Łajski |
3 - 1 |
Sparta Marki |
7 maja 2022
7.05 - 18:00 |
Marcovia II Marki AP |
5 - 1 |
Wisła Zakroczym |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
Rotavia Nieporęt |
0 - 3 |
Legionovia III Legionowo |
8 maja 2022
8.05 - 13:00 |
Korona Jadów |
0 - 4 |
Płudy Warszawa |
7 maja 2022
7.05 - 14:00 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
7 - 5 |
Wicher II Kobyłka |
7 maja 2022
7.05 - 12:00 |
Kolejka 21 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Rządza Załubice |
3 - 0 |
Rotavia Nieporęt |
14 maja 2022
14.05 - 13:30 |
Legionovia III Legionowo |
3 - 0 |
Marcovia II Marki AP |
14 maja 2022
14.05 - 19:00 |
Wisła Zakroczym |
9 - 0 |
Impet Łajski |
14 maja 2022
14.05 - 10:00 |
Sparta Marki |
1 - 8 |
Mazur II Radzymin |
18 maja 2022
18.05 - 20:00 |
Wicher II Kobyłka |
3 - 2 |
Korona Jadów |
15 maja 2022
15.05 - 18:00 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
10 - 1 |
Legion Warszawa |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
Płudy Warszawa |
9 - 0 |
Mewa Krubin |
15 maja 2022
15.05 - 18:00 |
Kolejka 22 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Marcovia II Marki AP |
2 - 1 |
Rządza Załubice |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Rotavia Nieporęt |
0 - 3 |
Płudy Warszawa |
|
Mewa Krubin |
2 - 5 |
Wicher II Kobyłka |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
Korona Jadów |
3 - 0 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Legion Warszawa |
6 - 3 |
Sparta Marki |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Impet Łajski |
1 - 5 |
Legionovia III Legionowo |
22 maja 2022
22.05 - 13:00 |
Mazur II Radzymin |
4 - 4 |
Wisła Zakroczym |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
Kolejka 23 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Wisła Zakroczym |
8 - 0 |
Sparta Marki |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Korona Jadów |
8 - 0 |
Legion Warszawa |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
0 - 3 |
Mewa Krubin |
28 maja 2022
28.05 - 14:30 |
vo, na boisku 4-2 |
Wicher II Kobyłka |
3 - 0 |
Rotavia Nieporęt |
|
Płudy Warszawa |
3 - 1 |
Marcovia II Marki AP |
29 maja 2022
29.05 - 18:00 |
Rządza Załubice |
6 - 1 |
Impet Łajski |
28 maja 2022
28.05 - 13:30 |
Legionovia III Legionowo |
2 - 2 |
Mazur II Radzymin |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Mewa Krubin |
1 - 8 |
Korona Jadów |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:00 |
Legion Warszawa |
1 - 6 |
Wisła Zakroczym |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Sparta Marki |
0 - 9 |
Legionovia III Legionowo |
5 czerwca 2022
5.06 - 18:00 |
Mazur II Radzymin |
2 - 7 |
Rządza Załubice |
5 czerwca 2022
5.06 - 12:00 |
Impet Łajski |
1 - 2 |
Płudy Warszawa |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Marcovia II Marki AP |
4 - 6 |
Wicher II Kobyłka |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
Rotavia Nieporęt |
0 - 3 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
|
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Korona Jadów |
3 - 0 |
Rotavia Nieporęt |
|
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
0 - 3 |
Marcovia II Marki AP |
11 czerwca 2022
11.06 - 16:30 |
vo, na boisku 1-2 |
Wicher II Kobyłka |
4 - 1 |
Impet Łajski |
11 czerwca 2022
11.06 - 18:00 |
Płudy Warszawa |
3 - 0 |
Mazur II Radzymin |
12 czerwca 2022
12.06 - 18:00 |
vo, na boisku 1-0 |
Rządza Załubice |
6 - 0 |
Sparta Marki |
11 czerwca 2022
11.06 - 13:30 |
Legionovia III Legionowo |
9 - 2 |
Wisła Zakroczym |
12 czerwca 2022
12.06 - 12:00 |
Mewa Krubin |
2 - 3 |
Legion Warszawa |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
Kolejka 26 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Wisła Zakroczym |
3 - 0 |
Rządza Załubice |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
Sparta Marki |
0 - 4 |
Płudy Warszawa |
19 czerwca 2022
19.06 - 18:00 |
Mazur II Radzymin |
0 - 3 |
Wicher II Kobyłka |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
vo, na boisku 7-2 |
Impet Łajski |
2 - 1 |
Lotnisko Modlin Nowy Dwór Mazowiecki |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
Marcovia II Marki AP |
3 - 4 |
Korona Jadów |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
Rotavia Nieporęt |
0 - 3 |
Mewa Krubin |
|
Legion Warszawa |
0 - 12 |
Legionovia III Legionowo |
7 czerwca 2022
7.06 - 20:00 |
|