Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Amur Wilga |
3 - 1 |
Amigos Warszawa |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Champion FC Otwock |
6 - 0 |
City II Wilanów Warszawa |
31 sierpnia 2021
31.08 - 20:00 |
KS Puznówka 1996 |
- |
KS II Wesoła Warszawa |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
anulowany, było 2-0 |
Orzeł II Baniocha |
3 - 0 |
KS Glinianka |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Sokół Kołbiel |
0 - 2 |
Orzeł Parysów |
22 sierpnia 2021
22.08 - 18:00 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
3 - 3 |
KS Sobienie Jeziory |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Pauza: Korona II Góra Kalwaria, |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
KS Glinianka |
2 - 1 |
Korona II Góra Kalwaria |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
KS II Wesoła Warszawa |
- |
Sokół Kołbiel |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:30 |
anulowany, było 2-8 |
Amigos Warszawa |
2 - 1 |
KS Puznówka 1996 |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Orzeł Parysów |
0 - 0 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
28 sierpnia 2021
28.08 - 12:00 |
KS Sobienie Jeziory |
3 - 1 |
City II Wilanów Warszawa |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:30 |
Champion FC Otwock |
1 - 1 |
Orzeł II Baniocha |
27 sierpnia 2021
27.08 - 20:00 |
Pauza: Amur Wilga, |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
KS Sobienie Jeziory |
0 - 1 |
Orzeł Parysów |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Orzeł II Baniocha |
10 - 2 |
City II Wilanów Warszawa |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Korona II Góra Kalwaria |
2 - 1 |
Champion FC Otwock |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Amur Wilga |
3 - 2 |
KS Glinianka |
22 września 2021
22.09 - 19:30 |
Sokół Kołbiel |
2 - 0 |
Amigos Warszawa |
4 września 2021
4.09 - 18:00 |
KS II Wesoła Warszawa |
- |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
anulowany, było 3-2 |
Pauza: KS Puznówka 1996, |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
KS Glinianka |
4 - 1 |
KS Puznówka 1996 |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Champion FC Otwock |
1 - 2 |
Amur Wilga |
10 września 2021
10.09 - 20:00 |
Orzeł Parysów |
15 - 0 |
City II Wilanów Warszawa |
11 września 2021
11.09 - 10:00 |
KS Sobienie Jeziory |
- |
KS II Wesoła Warszawa |
11 września 2021
11.09 - 16:45 |
anulowany, było 2-3 |
Amigos Warszawa |
3 - 0 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Orzeł II Baniocha |
3 - 0 |
Korona II Góra Kalwaria |
11 września 2021
11.09 - 13:30 |
Pauza: Sokół Kołbiel, |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Korona II Góra Kalwaria |
6 - 1 |
City II Wilanów Warszawa |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Amur Wilga |
4 - 5 |
Orzeł II Baniocha |
17 września 2021
17.09 - 19:00 |
KS Puznówka 1996 |
6 - 1 |
Champion FC Otwock |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Sokół Kołbiel |
3 - 2 |
KS Glinianka |
18 września 2021
18.09 - 13:00 |
KS Sobienie Jeziory |
2 - 0 |
Amigos Warszawa |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Orzeł Parysów |
- |
KS II Wesoła Warszawa |
18 września 2021
18.09 - 15:00 |
anulowany, było 3-4 |
Pauza: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie, |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
City II Wilanów Warszawa |
- |
KS II Wesoła Warszawa |
26 września 2021
26.09 - 18:30 |
anulowany, było 3-6 |
Amigos Warszawa |
2 - 0 |
Orzeł Parysów |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
KS Glinianka |
1 - 2 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Champion FC Otwock |
0 - 3 |
Sokół Kołbiel |
24 września 2021
24.09 - 20:00 |
Orzeł II Baniocha |
4 - 2 |
KS Puznówka 1996 |
25 września 2021
25.09 - 14:00 |
Korona II Góra Kalwaria |
5 - 1 |
Amur Wilga |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Pauza: KS Sobienie Jeziory, |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
0 - 5 |
Champion FC Otwock |
2 października 2021
2.10 - 11:00 |
Amur Wilga |
4 - 0 |
City II Wilanów Warszawa |
3 października 2021
3.10 - 17:00 |
KS Puznówka 1996 |
0 - 1 |
Korona II Góra Kalwaria |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Sokół Kołbiel |
3 - 0 |
Orzeł II Baniocha |
3 października 2021
3.10 - 12:30 |
KS Sobienie Jeziory |
1 - 1 |
KS Glinianka |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
KS II Wesoła Warszawa |
- |
Amigos Warszawa |
3 października 2021
3.10 - 17:00 |
anulowany, było 1-4 |
Pauza: Orzeł Parysów, |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
City II Wilanów Warszawa |
1 - 4 |
Amigos Warszawa |
10 października 2021
10.10 - 18:30 |
KS Glinianka |
0 - 1 |
Orzeł Parysów |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Champion FC Otwock |
5 - 2 |
KS Sobienie Jeziory |
8 października 2021
8.10 - 20:00 |
Orzeł II Baniocha |
3 - 0 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
9 października 2021
9.10 - 14:30 |
Korona II Góra Kalwaria |
4 - 2 |
Sokół Kołbiel |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Amur Wilga |
5 - 2 |
KS Puznówka 1996 |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Pauza: KS II Wesoła Warszawa, |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
KS Puznówka 1996 |
2 - 1 |
City II Wilanów Warszawa |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
Sokół Kołbiel |
5 - 2 |
Amur Wilga |
16 października 2021
16.10 - 16:30 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
2 - 2 |
Korona II Góra Kalwaria |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
KS Sobienie Jeziory |
1 - 6 |
Orzeł II Baniocha |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Orzeł Parysów |
4 - 1 |
Champion FC Otwock |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
KS II Wesoła Warszawa |
- |
KS Glinianka |
17 października 2021
17.10 - 10:00 |
anulowany, było 0-3 |
Pauza: Amigos Warszawa, |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
KS Glinianka |
3 - 3 |
Amigos Warszawa |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Champion FC Otwock |
- |
KS II Wesoła Warszawa |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
anulowany, było 3-0 |
Orzeł II Baniocha |
3 - 0 |
Orzeł Parysów |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Korona II Góra Kalwaria |
0 - 3 |
KS Sobienie Jeziory |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
vo, na boisku 4-0 |
Amur Wilga |
4 - 3 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
23 października 2021
23.10 - 16:00 |
KS Puznówka 1996 |
1 - 5 |
Sokół Kołbiel |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
Pauza: City II Wilanów Warszawa, |
Kolejka 11 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Sokół Kołbiel |
5 - 0 |
City II Wilanów Warszawa |
30 października 2021
30.10 - 16:00 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
1 - 3 |
KS Puznówka 1996 |
30 października 2021
30.10 - 11:30 |
KS Sobienie Jeziory |
4 - 1 |
Amur Wilga |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Orzeł Parysów |
3 - 0 |
Korona II Góra Kalwaria |
30 października 2021
30.10 - 11:30 |
vo, na boisku 2-3 |
KS II Wesoła Warszawa |
- |
Orzeł II Baniocha |
3 listopada 2021
3.11 - 19:45 |
anulowany, było 5-2 |
Amigos Warszawa |
0 - 4 |
Champion FC Otwock |
30 października 2021
30.10 - 12:30 |
Pauza: KS Glinianka, |
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
City II Wilanów Warszawa |
3 - 2 |
KS Glinianka |
6 listopada 2021
6.11 - 18:30 |
Orzeł II Baniocha |
3 - 1 |
Amigos Warszawa |
7 listopada 2021
7.11 - 12:00 |
Korona II Góra Kalwaria |
- |
KS II Wesoła Warszawa |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
anulowany, było 5-1 |
Amur Wilga |
1 - 4 |
Orzeł Parysów |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
KS Puznówka 1996 |
4 - 0 |
KS Sobienie Jeziory |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Sokół Kołbiel |
3 - 0 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
7 listopada 2021
7.11 - 15:00 |
Pauza: Champion FC Otwock, |
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
6 - 3 |
City II Wilanów Warszawa |
13 listopada 2021
13.11 - 11:00 |
KS Sobienie Jeziory |
2 - 1 |
Sokół Kołbiel |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Orzeł Parysów |
3 - 1 |
KS Puznówka 1996 |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
KS II Wesoła Warszawa |
- |
Amur Wilga |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
anulowany, było 3-0 |
Amigos Warszawa |
3 - 1 |
Korona II Góra Kalwaria |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
KS Glinianka |
3 - 0 |
Champion FC Otwock |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
vo, na boisku 2-4 |
Pauza: Orzeł II Baniocha, |
Kolejka 14 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Amigos Warszawa |
4 - 2 |
Amur Wilga |
27 marca 2022
27.03 - 12:00 |
City II Wilanów Warszawa |
3 - 0 |
Champion FC Otwock |
|
KS Glinianka |
3 - 6 |
Orzeł II Baniocha |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Orzeł Parysów |
0 - 2 |
Sokół Kołbiel |
27 marca 2022
27.03 - 10:00 |
KS Sobienie Jeziory |
2 - 1 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Pauza: Korona II Góra Kalwaria, KS Puznówka 1996, |
Kolejka 15 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Korona II Góra Kalwaria |
3 - 0 |
KS Glinianka |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:30 |
KS Puznówka 1996 |
2 - 2 |
Amigos Warszawa |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:30 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
1 - 5 |
Orzeł Parysów |
7 maja 2022
7.05 - 12:30 |
City II Wilanów Warszawa |
1 - 6 |
KS Sobienie Jeziory |
10 maja 2022
10.05 - 20:00 |
Orzeł II Baniocha |
3 - 0 |
Champion FC Otwock |
|
Pauza: Amur Wilga, Sokół Kołbiel, |
Kolejka 16 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
KS Sobienie Jeziory |
0 - 2 |
Orzeł Parysów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
City II Wilanów Warszawa |
1 - 9 |
Orzeł II Baniocha |
10 kwietnia 2022
10.04 - 19:00 |
Champion FC Otwock |
0 - 3 |
Korona II Góra Kalwaria |
|
KS Glinianka |
1 - 5 |
Amur Wilga |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Amigos Warszawa |
5 - 2 |
Sokół Kołbiel |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:30 |
Pauza: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie, KS Puznówka 1996, |
Kolejka 17 - 15. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
KS Puznówka 1996 |
4 - 1 |
KS Glinianka |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Amur Wilga |
3 - 0 |
Champion FC Otwock |
|
City II Wilanów Warszawa |
0 - 12 |
Orzeł Parysów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 18:30 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
1 - 0 |
Amigos Warszawa |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Korona II Góra Kalwaria |
2 - 5 |
Orzeł II Baniocha |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Pauza: Sokół Kołbiel, KS Sobienie Jeziory, |
Kolejka 18 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
City II Wilanów Warszawa |
1 - 12 |
Korona II Góra Kalwaria |
23 kwietnia 2022
23.04 - 13:30 |
Orzeł II Baniocha |
4 - 0 |
Amur Wilga |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Champion FC Otwock |
0 - 3 |
KS Puznówka 1996 |
|
KS Glinianka |
1 - 4 |
Sokół Kołbiel |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Amigos Warszawa |
0 - 3 |
KS Sobienie Jeziory |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Pauza: Orzeł Parysów, Nadstal Krzaki Czaplinkowskie, |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Parysów |
3 - 0 |
Amigos Warszawa |
30 kwietnia 2022
30.04 - 10:00 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
2 - 1 |
KS Glinianka |
30 kwietnia 2022
30.04 - 10:00 |
Sokół Kołbiel |
3 - 0 |
Champion FC Otwock |
|
KS Puznówka 1996 |
3 - 2 |
Orzeł II Baniocha |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Amur Wilga |
0 - 0 |
Korona II Góra Kalwaria |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Pauza: KS Sobienie Jeziory, City II Wilanów Warszawa, |
Kolejka 20 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Champion FC Otwock |
0 - 3 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
City II Wilanów Warszawa |
2 - 3 |
Amur Wilga |
8 maja 2022
8.05 - 18:30 |
Korona II Góra Kalwaria |
0 - 2 |
KS Puznówka 1996 |
7 maja 2022
7.05 - 14:00 |
Orzeł II Baniocha |
4 - 1 |
Sokół Kołbiel |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
KS Glinianka |
1 - 6 |
KS Sobienie Jeziory |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Pauza: Amigos Warszawa, Orzeł Parysów, |
Kolejka 21 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Amigos Warszawa |
3 - 0 |
City II Wilanów Warszawa |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
Orzeł Parysów |
7 - 0 |
KS Glinianka |
14 maja 2022
14.05 - 10:00 |
KS Sobienie Jeziory |
3 - 0 |
Champion FC Otwock |
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
0 - 4 |
Orzeł II Baniocha |
14 maja 2022
14.05 - 10:00 |
Sokół Kołbiel |
4 - 0 |
Korona II Góra Kalwaria |
13 maja 2022
13.05 - 20:00 |
KS Puznówka 1996 |
2 - 2 |
Amur Wilga |
15 maja 2022
15.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
City II Wilanów Warszawa |
0 - 5 |
KS Puznówka 1996 |
22 maja 2022
22.05 - 18:30 |
Amur Wilga |
3 - 0 |
Sokół Kołbiel |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
vo, na boisku 0-4 |
Korona II Góra Kalwaria |
0 - 1 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
20 maja 2022
20.05 - 18:00 |
Orzeł II Baniocha |
2 - 0 |
KS Sobienie Jeziory |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Champion FC Otwock |
0 - 3 |
Orzeł Parysów |
|
Pauza: Amigos Warszawa, KS Glinianka, |
Kolejka 23 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Amigos Warszawa |
5 - 1 |
KS Glinianka |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Orzeł Parysów |
0 - 3 |
Orzeł II Baniocha |
29 maja 2022
29.05 - 13:00 |
KS Sobienie Jeziory |
1 - 3 |
Korona II Góra Kalwaria |
29 maja 2022
29.05 - 15:00 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
2 - 5 |
Amur Wilga |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Sokół Kołbiel |
0 - 2 |
KS Puznówka 1996 |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Pauza: Champion FC Otwock, City II Wilanów Warszawa, |
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
City II Wilanów Warszawa |
2 - 8 |
Sokół Kołbiel |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:30 |
KS Puznówka 1996 |
2 - 2 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
5 czerwca 2022
5.06 - 16:00 |
Amur Wilga |
3 - 1 |
KS Sobienie Jeziory |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Korona II Góra Kalwaria |
2 - 2 |
Orzeł Parysów |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
Champion FC Otwock |
0 - 3 |
Amigos Warszawa |
|
Pauza: KS Glinianka, Orzeł II Baniocha, |
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
KS Glinianka |
4 - 0 |
City II Wilanów Warszawa |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Amigos Warszawa |
3 - 3 |
Orzeł II Baniocha |
12 czerwca 2022
12.06 - 14:30 |
Orzeł Parysów |
8 - 0 |
Amur Wilga |
11 czerwca 2022
11.06 - 10:00 |
KS Sobienie Jeziory |
5 - 0 |
KS Puznówka 1996 |
12 czerwca 2022
12.06 - 18:00 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
3 - 5 |
Sokół Kołbiel |
11 czerwca 2022
11.06 - 10:00 |
Pauza: Korona II Góra Kalwaria, Champion FC Otwock, |
Kolejka 26 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
City II Wilanów Warszawa |
1 - 6 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:30 |
Sokół Kołbiel |
1 - 0 |
KS Sobienie Jeziory |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
KS Puznówka 1996 |
1 - 2 |
Orzeł Parysów |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
Korona II Góra Kalwaria |
2 - 2 |
Amigos Warszawa |
15 czerwca 2022
15.06 - 19:00 |
Champion FC Otwock |
0 - 3 |
KS Glinianka |
|
Pauza: Orzeł II Baniocha, Amur Wilga, . |
|