Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
UWKS Legia Warszawa |
6 - 0 |
Jedność Warszawa |
22 sierpnia 2021
22.08 - 20:30 |
Skra 1921 Warszawa |
0 - 2 |
Marymont Warszawa |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:30 |
Cuervos FC Warszawa |
0 - 1 |
AON Rembertów Warszawa |
22 sierpnia 2021
22.08 - 20:30 |
Inter Warszawa |
6 - 0 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
21 września 2021
21.09 - 21:00 |
AP Brychczy Warszawa |
2 - 4 |
Targówek 1953 Warszawa |
21 sierpnia 2021
21.08 - 13:00 |
Świt Warszawa |
4 - 5 |
Victoria Warszawa |
21 sierpnia 2021
21.08 - 11:00 |
KKS Żoliborz Warszawa |
4 - 9 |
Bednarska Warszawa |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
AON Rembertów Warszawa |
0 - 0 |
UWKS Legia Warszawa |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
Victoria Warszawa |
4 - 2 |
Bednarska Warszawa |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Marymont Warszawa |
4 - 0 |
KKS Żoliborz Warszawa |
28 sierpnia 2021
28.08 - 10:00 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
1 - 4 |
Skra 1921 Warszawa |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Jedność Warszawa |
2 - 2 |
Inter Warszawa |
28 sierpnia 2021
28.08 - 18:15 |
Targówek 1953 Warszawa |
4 - 2 |
Cuervos FC Warszawa |
28 sierpnia 2021
28.08 - 14:00 |
Świt Warszawa |
2 - 2 |
AP Brychczy Warszawa |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
UWKS Legia Warszawa |
1 - 2 |
Targówek 1953 Warszawa |
4 września 2021
4.09 - 19:00 |
Inter Warszawa |
2 - 0 |
AON Rembertów Warszawa |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Jedność Warszawa |
4 - 2 |
Skra 1921 Warszawa |
15 września 2021
15.09 - 21:00 |
KKS Żoliborz Warszawa |
2 - 1 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
5 września 2021
5.09 - 21:00 |
Bednarska Warszawa |
3 - 4 |
Marymont Warszawa |
5 września 2021
5.09 - 20:00 |
AP Brychczy Warszawa |
2 - 0 |
Victoria Warszawa |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Cuervos FC Warszawa |
1 - 0 |
Świt Warszawa |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Świt Warszawa |
4 - 1 |
UWKS Legia Warszawa |
12 września 2021
12.09 - 10:00 |
Victoria Warszawa |
3 - 2 |
Marymont Warszawa |
20 listopada 2021
20.11 - 16:30 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
1 - 7 |
Bednarska Warszawa |
12 września 2021
12.09 - 21:00 |
Jedność Warszawa |
1 - 2 |
KKS Żoliborz Warszawa |
11 września 2021
11.09 - 18:15 |
AON Rembertów Warszawa |
1 - 3 |
Skra 1921 Warszawa |
12 września 2021
12.09 - 15:00 |
Targówek 1953 Warszawa |
2 - 4 |
Inter Warszawa |
12 września 2021
12.09 - 15:00 |
AP Brychczy Warszawa |
3 - 0 |
Cuervos FC Warszawa |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
KKS Żoliborz Warszawa |
0 - 2 |
AON Rembertów Warszawa |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Bednarska Warszawa |
3 - 4 |
Jedność Warszawa |
19 września 2021
19.09 - 20:00 |
Marymont Warszawa |
7 - 1 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
18 września 2021
18.09 - 12:00 |
Skra 1921 Warszawa |
3 - 3 |
Targówek 1953 Warszawa |
19 września 2021
19.09 - 20:30 |
Cuervos FC Warszawa |
2 - 4 |
Victoria Warszawa |
19 września 2021
19.09 - 20:30 |
UWKS Legia Warszawa |
3 - 2 |
AP Brychczy Warszawa |
19 września 2021
19.09 - 14:30 |
Inter Warszawa |
1 - 0 |
Świt Warszawa |
19 września 2021
19.09 - 11:45 |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Cuervos FC Warszawa |
2 - 9 |
UWKS Legia Warszawa |
28 września 2021
28.09 - 20:30 |
Victoria Warszawa |
3 - 0 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Jedność Warszawa |
0 - 2 |
Marymont Warszawa |
25 września 2021
25.09 - 18:15 |
AON Rembertów Warszawa |
2 - 2 |
Bednarska Warszawa |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Targówek 1953 Warszawa |
6 - 0 |
KKS Żoliborz Warszawa |
25 września 2021
25.09 - 16:30 |
Świt Warszawa |
3 - 1 |
Skra 1921 Warszawa |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
AP Brychczy Warszawa |
5 - 0 |
Inter Warszawa |
26 września 2021
26.09 - 16:30 |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Bednarska Warszawa |
2 - 5 |
Targówek 1953 Warszawa |
3 października 2021
3.10 - 20:00 |
Marymont Warszawa |
4 - 0 |
AON Rembertów Warszawa |
2 października 2021
2.10 - 12:30 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
1 - 3 |
Jedność Warszawa |
3 października 2021
3.10 - 21:00 |
KKS Żoliborz Warszawa |
0 - 11 |
Świt Warszawa |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Skra 1921 Warszawa |
2 - 1 |
AP Brychczy Warszawa |
3 października 2021
3.10 - 21:00 |
Inter Warszawa |
7 - 1 |
Cuervos FC Warszawa |
3 października 2021
3.10 - 19:30 |
UWKS Legia Warszawa |
3 - 1 |
Victoria Warszawa |
2 października 2021
2.10 - 19:00 |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Victoria Warszawa |
0 - 0 |
Jedność Warszawa |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
AON Rembertów Warszawa |
4 - 1 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
9 października 2021
9.10 - 11:00 |
Targówek 1953 Warszawa |
0 - 0 |
Marymont Warszawa |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
Świt Warszawa |
0 - 2 |
Bednarska Warszawa |
9 października 2021
9.10 - 11:00 |
AP Brychczy Warszawa |
6 - 2 |
KKS Żoliborz Warszawa |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
UWKS Legia Warszawa |
5 - 1 |
Inter Warszawa |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Cuervos FC Warszawa |
1 - 0 |
Skra 1921 Warszawa |
10 października 2021
10.10 - 20:30 |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
0 - 7 |
Targówek 1953 Warszawa |
17 października 2021
17.10 - 13:50 |
Jedność Warszawa |
2 - 3 |
AON Rembertów Warszawa |
16 października 2021
16.10 - 18:15 |
Bednarska Warszawa |
1 - 2 |
AP Brychczy Warszawa |
17 października 2021
17.10 - 20:00 |
KKS Żoliborz Warszawa |
2 - 2 |
Cuervos FC Warszawa |
17 października 2021
17.10 - 18:00 |
Skra 1921 Warszawa |
2 - 4 |
UWKS Legia Warszawa |
17 października 2021
17.10 - 19:00 |
Inter Warszawa |
4 - 1 |
Victoria Warszawa |
17 października 2021
17.10 - 19:30 |
Marymont Warszawa |
1 - 0 |
Świt Warszawa |
16 października 2021
16.10 - 12:30 |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Inter Warszawa |
2 - 5 |
Skra 1921 Warszawa |
24 października 2021
24.10 - 20:00 |
Cuervos FC Warszawa |
0 - 1 |
Bednarska Warszawa |
24 października 2021
24.10 - 20:30 |
Victoria Warszawa |
2 - 1 |
AON Rembertów Warszawa |
23 października 2021
23.10 - 16:00 |
Targówek 1953 Warszawa |
1 - 3 |
Jedność Warszawa |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Świt Warszawa |
7 - 3 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
AP Brychczy Warszawa |
3 - 1 |
Marymont Warszawa |
24 października 2021
24.10 - 10:00 |
UWKS Legia Warszawa |
11 - 1 |
KKS Żoliborz Warszawa |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Kolejka 11 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
AON Rembertów Warszawa |
1 - 2 |
Targówek 1953 Warszawa |
30 października 2021
30.10 - 13:30 |
Skra 1921 Warszawa |
5 - 3 |
Victoria Warszawa |
30 października 2021
30.10 - 10:00 |
KKS Żoliborz Warszawa |
2 - 1 |
Inter Warszawa |
31 października 2021
31.10 - 12:00 |
Bednarska Warszawa |
1 - 3 |
UWKS Legia Warszawa |
20 listopada 2021
20.11 - 11:00 |
Marymont Warszawa |
1 - 3 |
Cuervos FC Warszawa |
30 października 2021
30.10 - 12:30 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
1 - 13 |
AP Brychczy Warszawa |
31 października 2021
31.10 - 14:15 |
Jedność Warszawa |
4 - 3 |
Świt Warszawa |
30 października 2021
30.10 - 18:15 |
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Skra 1921 Warszawa |
6 - 0 |
KKS Żoliborz Warszawa |
7 listopada 2021
7.11 - 20:30 |
Cuervos FC Warszawa |
3 - 2 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
7 listopada 2021
7.11 - 20:30 |
Victoria Warszawa |
2 - 3 |
Targówek 1953 Warszawa |
6 listopada 2021
6.11 - 16:00 |
Świt Warszawa |
4 - 3 |
AON Rembertów Warszawa |
6 listopada 2021
6.11 - 11:00 |
AP Brychczy Warszawa |
3 - 0 |
Jedność Warszawa |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
UWKS Legia Warszawa |
5 - 1 |
Marymont Warszawa |
6 listopada 2021
6.11 - 19:00 |
Inter Warszawa |
3 - 4 |
Bednarska Warszawa |
7 listopada 2021
7.11 - 18:30 |
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
KKS Żoliborz Warszawa |
1 - 5 |
Victoria Warszawa |
14 listopada 2021
14.11 - 12:00 |
Bednarska Warszawa |
1 - 7 |
Skra 1921 Warszawa |
14 listopada 2021
14.11 - 20:00 |
Marymont Warszawa |
2 - 1 |
Inter Warszawa |
4 grudnia 2021
4.12 - 13:30 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
0 - 7 |
UWKS Legia Warszawa |
14 listopada 2021
14.11 - 17:30 |
Jedność Warszawa |
2 - 4 |
Cuervos FC Warszawa |
14 listopada 2021
14.11 - 18:15 |
AON Rembertów Warszawa |
0 - 6 |
AP Brychczy Warszawa |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Targówek 1953 Warszawa |
7 - 3 |
Świt Warszawa |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Jedność Warszawa |
2 - 4 |
UWKS Legia Warszawa |
27 marca 2022
27.03 - 16:30 |
Marymont Warszawa |
2 - 1 |
Skra 1921 Warszawa |
26 marca 2022
26.03 - 10:00 |
AON Rembertów Warszawa |
4 - 1 |
Cuervos FC Warszawa |
26 marca 2022
26.03 - 11:00 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
1 - 0 |
Inter Warszawa |
27 marca 2022
27.03 - 20:00 |
Targówek 1953 Warszawa |
0 - 2 |
AP Brychczy Warszawa |
26 marca 2022
26.03 - 13:00 |
Victoria Warszawa |
1 - 2 |
Świt Warszawa |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Bednarska Warszawa |
3 - 1 |
KKS Żoliborz Warszawa |
27 marca 2022
27.03 - 18:00 |
Kolejka 15 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
UWKS Legia Warszawa |
6 - 1 |
AON Rembertów Warszawa |
28 kwietnia 2022
28.04 - 17:30 |
Bednarska Warszawa |
1 - 0 |
Victoria Warszawa |
10 maja 2022
10.05 - 21:30 |
KKS Żoliborz Warszawa |
0 - 5 |
Marymont Warszawa |
17 maja 2022
17.05 - 21:30 |
Skra 1921 Warszawa |
4 - 2 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
19 kwietnia 2022
19.04 - 21:20 |
Inter Warszawa |
2 - 3 |
Jedność Warszawa |
20 kwietnia 2022
20.04 - 21:30 |
Cuervos FC Warszawa |
- |
Targówek 1953 Warszawa |
16 czerwca 2022
16.06 - 18:30 |
AP Brychczy Warszawa |
4 - 2 |
Świt Warszawa |
20 kwietnia 2022
20.04 - 20:00 |
Kolejka 16 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Targówek 1953 Warszawa |
2 - 4 |
UWKS Legia Warszawa |
10 kwietnia 2022
10.04 - 17:00 |
AON Rembertów Warszawa |
0 - 6 |
Inter Warszawa |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
Skra 1921 Warszawa |
4 - 2 |
Jedność Warszawa |
9 kwietnia 2022
9.04 - 19:21 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
0 - 0 |
KKS Żoliborz Warszawa |
9 kwietnia 2022
9.04 - 21:00 |
Marymont Warszawa |
2 - 0 |
Bednarska Warszawa |
9 kwietnia 2022
9.04 - 09:30 |
Victoria Warszawa |
0 - 5 |
AP Brychczy Warszawa |
9 kwietnia 2022
9.04 - 14:30 |
Świt Warszawa |
2 - 2 |
Cuervos FC Warszawa |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 15. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
UWKS Legia Warszawa |
5 - 2 |
Świt Warszawa |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Marymont Warszawa |
2 - 1 |
Victoria Warszawa |
16 kwietnia 2022
16.04 - 10:00 |
Bednarska Warszawa |
0 - 6 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
13 kwietnia 2022
13.04 - 21:30 |
KKS Żoliborz Warszawa |
1 - 5 |
Jedność Warszawa |
13 kwietnia 2022
13.04 - 21:30 |
Skra 1921 Warszawa |
1 - 1 |
AON Rembertów Warszawa |
17 maja 2022
17.05 - 18:00 |
Inter Warszawa |
2 - 1 |
Targówek 1953 Warszawa |
10 maja 2022
10.05 - 20:00 |
Cuervos FC Warszawa |
1 - 2 |
AP Brychczy Warszawa |
16 kwietnia 2022
16.04 - 10:00 |
Kolejka 18 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
AON Rembertów Warszawa |
2 - 0 |
KKS Żoliborz Warszawa |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Jedność Warszawa |
2 - 1 |
Bednarska Warszawa |
24 kwietnia 2022
24.04 - 20:30 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
0 - 6 |
Marymont Warszawa |
23 kwietnia 2022
23.04 - 21:00 |
Targówek 1953 Warszawa |
1 - 1 |
Skra 1921 Warszawa |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:30 |
Victoria Warszawa |
2 - 2 |
Cuervos FC Warszawa |
23 kwietnia 2022
23.04 - 18:30 |
AP Brychczy Warszawa |
0 - 1 |
UWKS Legia Warszawa |
23 kwietnia 2022
23.04 - 13:30 |
Świt Warszawa |
5 - 1 |
Inter Warszawa |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
UWKS Legia Warszawa |
7 - 1 |
Cuervos FC Warszawa |
31 maja 2022
31.05 - 21:30 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
4 - 4 |
Victoria Warszawa |
18 maja 2022
18.05 - 21:30 |
Marymont Warszawa |
5 - 1 |
Jedność Warszawa |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:30 |
Bednarska Warszawa |
1 - 3 |
AON Rembertów Warszawa |
31 maja 2022
31.05 - 20:30 |
KKS Żoliborz Warszawa |
1 - 6 |
Targówek 1953 Warszawa |
30 kwietnia 2022
30.04 - 20:30 |
Skra 1921 Warszawa |
4 - 1 |
Świt Warszawa |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Inter Warszawa |
2 - 2 |
AP Brychczy Warszawa |
26 kwietnia 2022
26.04 - 21:00 |
Kolejka 20 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Targówek 1953 Warszawa |
6 - 2 |
Bednarska Warszawa |
7 maja 2022
7.05 - 13:30 |
AON Rembertów Warszawa |
0 - 7 |
Marymont Warszawa |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Jedność Warszawa |
2 - 2 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
8 maja 2022
8.05 - 16:30 |
Świt Warszawa |
4 - 0 |
KKS Żoliborz Warszawa |
7 maja 2022
7.05 - 10:00 |
AP Brychczy Warszawa |
3 - 3 |
Skra 1921 Warszawa |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Cuervos FC Warszawa |
- |
Inter Warszawa |
14 czerwca 2022
14.06 - 21:15 |
Victoria Warszawa |
2 - 5 |
UWKS Legia Warszawa |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Kolejka 21 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Jedność Warszawa |
1 - 4 |
Victoria Warszawa |
14 maja 2022
14.05 - 17:30 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
3 - 2 |
AON Rembertów Warszawa |
14 maja 2022
14.05 - 21:00 |
Marymont Warszawa |
5 - 1 |
Targówek 1953 Warszawa |
14 maja 2022
14.05 - 14:30 |
Bednarska Warszawa |
1 - 3 |
Świt Warszawa |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
KKS Żoliborz Warszawa |
0 - 5 |
AP Brychczy Warszawa |
15 maja 2022
15.05 - 18:30 |
Inter Warszawa |
1 - 6 |
UWKS Legia Warszawa |
15 maja 2022
15.05 - 09:15 |
Skra 1921 Warszawa |
- |
Cuervos FC Warszawa |
|
Kolejka 22 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Targówek 1953 Warszawa |
5 - 2 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
21 maja 2022
21.05 - 13:30 |
AON Rembertów Warszawa |
1 - 1 |
Jedność Warszawa |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
AP Brychczy Warszawa |
9 - 1 |
Bednarska Warszawa |
22 maja 2022
22.05 - 13:00 |
Cuervos FC Warszawa |
5 - 1 |
KKS Żoliborz Warszawa |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
UWKS Legia Warszawa |
9 - 0 |
Skra 1921 Warszawa |
22 maja 2022
22.05 - 18:00 |
Victoria Warszawa |
5 - 1 |
Inter Warszawa |
22 maja 2022
22.05 - 21:00 |
Świt Warszawa |
0 - 4 |
Marymont Warszawa |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
Kolejka 23 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Skra 1921 Warszawa |
4 - 3 |
Inter Warszawa |
28 maja 2022
28.05 - 17:30 |
Bednarska Warszawa |
3 - 2 |
Cuervos FC Warszawa |
26 maja 2022
26.05 - 21:30 |
AON Rembertów Warszawa |
2 - 3 |
Victoria Warszawa |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Jedność Warszawa |
0 - 4 |
Targówek 1953 Warszawa |
28 maja 2022
28.05 - 20:00 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
2 - 6 |
Świt Warszawa |
28 maja 2022
28.05 - 12:00 |
Marymont Warszawa |
1 - 0 |
AP Brychczy Warszawa |
28 maja 2022
28.05 - 10:00 |
KKS Żoliborz Warszawa |
0 - 8 |
UWKS Legia Warszawa |
29 maja 2022
29.05 - 20:30 |
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Targówek 1953 Warszawa |
5 - 1 |
AON Rembertów Warszawa |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Victoria Warszawa |
3 - 1 |
Skra 1921 Warszawa |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:30 |
Inter Warszawa |
7 - 0 |
KKS Żoliborz Warszawa |
5 czerwca 2022
5.06 - 20:00 |
UWKS Legia Warszawa |
11 - 0 |
Bednarska Warszawa |
4 czerwca 2022
4.06 - 19:30 |
Cuervos FC Warszawa |
1 - 8 |
Marymont Warszawa |
4 czerwca 2022
4.06 - 21:30 |
AP Brychczy Warszawa |
8 - 2 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:00 |
Świt Warszawa |
6 - 1 |
Jedność Warszawa |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
KKS Żoliborz Warszawa |
1 - 7 |
Skra 1921 Warszawa |
12 czerwca 2022
12.06 - 20:30 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
2 - 1 |
Cuervos FC Warszawa |
9 czerwca 2022
9.06 - 21:30 |
Targówek 1953 Warszawa |
4 - 6 |
Victoria Warszawa |
11 czerwca 2022
11.06 - 18:00 |
AON Rembertów Warszawa |
0 - 2 |
Świt Warszawa |
12 czerwca 2022
12.06 - 18:30 |
Jedność Warszawa |
0 - 3 |
AP Brychczy Warszawa |
11 czerwca 2022
11.06 - 20:30 |
Marymont Warszawa |
1 - 4 |
UWKS Legia Warszawa |
11 czerwca 2022
11.06 - 19:30 |
Bednarska Warszawa |
2 - 1 |
Inter Warszawa |
12 czerwca 2022
12.06 - 20:00 |
Kolejka 26 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Victoria Warszawa |
8 - 1 |
KKS Żoliborz Warszawa |
18 czerwca 2022
18.06 - 15:00 |
Skra 1921 Warszawa |
1 - 3 |
Bednarska Warszawa |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
Inter Warszawa |
2 - 7 |
Marymont Warszawa |
16 czerwca 2022
16.06 - 19:00 |
UWKS Legia Warszawa |
3 - 0 |
Farmacja Tarchomin Warszawa |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
Cuervos FC Warszawa |
6 - 6 |
Jedność Warszawa |
18 czerwca 2022
18.06 - 10:00 |
AP Brychczy Warszawa |
9 - 1 |
AON Rembertów Warszawa |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
Świt Warszawa |
2 - 1 |
Targówek 1953 Warszawa |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
|