Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
SF Wilanów Warszawa |
0 - 4 |
Perła II Złotokłos |
8 września 2021
8.09 - 17:30 |
Victoria Głosków |
2 - 0 |
Urzecze Gassy |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
UKS Łady |
0 - 4 |
Delta Warszawa |
6 października 2021
6.10 - 19:00 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
3 - 1 |
Piorun Warszawa |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Grom Prace Małe |
0 - 5 |
SRS Zamienie |
7 września 2021
7.09 - 20:30 |
Pauza: Walka Kosów, Jedność II Żabieniec, |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Perła II Złotokłos |
6 - 0 |
SRS Zamienie |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Piorun Warszawa |
4 - 1 |
Grom Prace Małe |
28 sierpnia 2021
28.08 - 14:00 |
UKS Łady |
4 - 4 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
8 września 2021
8.09 - 19:00 |
Walka Kosów |
0 - 14 |
Delta Warszawa |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
Jedność II Żabieniec |
2 - 4 |
Victoria Głosków |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Pauza: SF Wilanów Warszawa, Urzecze Gassy, |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Victoria Głosków |
3 - 3 |
SF Wilanów Warszawa |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Delta Warszawa |
11 - 1 |
Urzecze Gassy |
4 września 2021
4.09 - 18:00 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
5 - 3 |
Walka Kosów |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Grom Prace Małe |
2 - 8 |
UKS Łady |
5 września 2021
5.09 - 11:30 |
SRS Zamienie |
0 - 2 |
Piorun Warszawa |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Pauza: Jedność II Żabieniec, Perła II Złotokłos, |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Perła II Złotokłos |
1 - 0 |
Piorun Warszawa |
12 września 2021
12.09 - 12:00 |
UKS Łady |
1 - 2 |
SRS Zamienie |
12 września 2021
12.09 - 14:30 |
Walka Kosów |
1 - 2 |
Grom Prace Małe |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Urzecze Gassy |
2 - 2 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Jedność II Żabieniec |
0 - 6 |
Delta Warszawa |
12 września 2021
12.09 - 14:30 |
Pauza: Victoria Głosków, SF Wilanów Warszawa, |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Victoria Głosków |
3 - 1 |
Perła II Złotokłos |
19 września 2021
19.09 - 13:00 |
Delta Warszawa |
5 - 0 |
SF Wilanów Warszawa |
19 września 2021
19.09 - 10:00 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
2 - 2 |
Jedność II Żabieniec |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Grom Prace Małe |
1 - 3 |
Urzecze Gassy |
19 września 2021
19.09 - 11:30 |
SRS Zamienie |
4 - 3 |
Walka Kosów |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Piorun Warszawa |
1 - 4 |
UKS Łady |
18 września 2021
18.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Perła II Złotokłos |
1 - 0 |
UKS Łady |
26 września 2021
26.09 - 12:00 |
Walka Kosów |
3 - 5 |
Piorun Warszawa |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Urzecze Gassy |
1 - 1 |
SRS Zamienie |
26 września 2021
26.09 - 16:30 |
Jedność II Żabieniec |
8 - 2 |
Grom Prace Małe |
25 września 2021
25.09 - 12:30 |
SF Wilanów Warszawa |
1 - 4 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
26 września 2021
26.09 - 17:00 |
Pauza: Victoria Głosków, Delta Warszawa, |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Delta Warszawa |
5 - 0 |
Victoria Głosków |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
Grom Prace Małe |
0 - 8 |
SF Wilanów Warszawa |
3 października 2021
3.10 - 11:30 |
SRS Zamienie |
2 - 6 |
Jedność II Żabieniec |
2 października 2021
2.10 - 10:00 |
Urzecze Gassy |
3 - 0 |
Piorun Warszawa |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
UKS Łady |
14 - 1 |
Walka Kosów |
2 października 2021
2.10 - 17:30 |
Pauza: Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna, Perła II Złotokłos, |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Perła II Złotokłos |
3 - 0 |
Walka Kosów |
10 października 2021
10.10 - 12:00 |
Urzecze Gassy |
3 - 1 |
UKS Łady |
10 października 2021
10.10 - 14:30 |
Jedność II Żabieniec |
2 - 3 |
Piorun Warszawa |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
SF Wilanów Warszawa |
4 - 8 |
SRS Zamienie |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Victoria Głosków |
3 - 2 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Pauza: Delta Warszawa, Grom Prace Małe, |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Delta Warszawa |
2 - 2 |
Perła II Złotokłos |
27 października 2021
27.10 - 11:00 |
Grom Prace Małe |
0 - 3 |
Victoria Głosków |
17 października 2021
17.10 - 11:30 |
Piorun Warszawa |
3 - 0 |
SF Wilanów Warszawa |
16 października 2021
16.10 - 14:30 |
vo, na boisku 0-3 |
UKS Łady |
3 - 1 |
Jedność II Żabieniec |
16 października 2021
16.10 - 16:30 |
Walka Kosów |
1 - 4 |
Urzecze Gassy |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Pauza: SRS Zamienie, Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna, |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Perła II Złotokłos |
4 - 1 |
Urzecze Gassy |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Jedność II Żabieniec |
3 - 3 |
Walka Kosów |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
SF Wilanów Warszawa |
4 - 3 |
UKS Łady |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Victoria Głosków |
1 - 0 |
SRS Zamienie |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Delta Warszawa |
18 - 2 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
23 października 2021
23.10 - 16:00 |
Pauza: Grom Prace Małe, Piorun Warszawa, |
Kolejka 11 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
1 - 0 |
Perła II Złotokłos |
30 października 2021
30.10 - 13:30 |
Grom Prace Małe |
0 - 10 |
Delta Warszawa |
31 października 2021
31.10 - 11:30 |
Piorun Warszawa |
3 - 2 |
Victoria Głosków |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
Walka Kosów |
0 - 11 |
SF Wilanów Warszawa |
31 października 2021
31.10 - 15:00 |
Urzecze Gassy |
2 - 2 |
Jedność II Żabieniec |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Pauza: UKS Łady, SRS Zamienie, |
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Perła II Złotokłos |
8 - 0 |
Jedność II Żabieniec |
6 listopada 2021
6.11 - 12:00 |
SF Wilanów Warszawa |
3 - 4 |
Urzecze Gassy |
6 listopada 2021
6.11 - 10:30 |
Victoria Głosków |
5 - 0 |
UKS Łady |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Delta Warszawa |
19 - 0 |
SRS Zamienie |
6 listopada 2021
6.11 - 18:30 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
5 - 1 |
Grom Prace Małe |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Pauza: Piorun Warszawa, Walka Kosów, |
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Grom Prace Małe |
1 - 6 |
Perła II Złotokłos |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
SRS Zamienie |
5 - 4 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
11 listopada 2021
11.11 - 12:00 |
Piorun Warszawa |
0 - 3 |
Delta Warszawa |
13 listopada 2021
13.11 - 12:00 |
Walka Kosów |
0 - 2 |
Victoria Głosków |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Jedność II Żabieniec |
4 - 2 |
SF Wilanów Warszawa |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Pauza: Urzecze Gassy, UKS Łady, |
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Delta Warszawa |
7 - 0 |
UKS Łady |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Perła II Złotokłos |
3 - 0 |
SF Wilanów Warszawa |
|
Urzecze Gassy |
3 - 2 |
Victoria Głosków |
10 kwietnia 2022
10.04 - 10:00 |
Piorun Warszawa |
1 - 0 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:30 |
Grom Prace Małe |
2 - 9 |
SRS Zamienie |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Walka Kosów |
1 - 2 |
Jedność II Żabieniec |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Kolejka 15 - 15. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
UKS Łady |
1 - 1 |
Piorun Warszawa |
15 kwietnia 2022
15.04 - 20:00 |
Victoria Głosków |
0 - 1 |
Delta Warszawa |
16 kwietnia 2022
16.04 - 17:00 |
SF Wilanów Warszawa |
0 - 3 |
Grom Prace Małe |
|
Urzecze Gassy |
4 - 1 |
Walka Kosów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Jedność II Żabieniec |
2 - 4 |
Perła II Złotokłos |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:30 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
2 - 2 |
SRS Zamienie |
15 kwietnia 2022
15.04 - 17:00 |
Kolejka 16 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Delta Warszawa |
10 - 0 |
Walka Kosów |
24 kwietnia 2022
24.04 - 10:00 |
SRS Zamienie |
6 - 2 |
UKS Łady |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:30 |
Urzecze Gassy |
0 - 1 |
Perła II Złotokłos |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Victoria Głosków |
3 - 2 |
Piorun Warszawa |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Grom Prace Małe |
2 - 4 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
SF Wilanów Warszawa |
0 - 3 |
Jedność II Żabieniec |
|
Kolejka 17 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
UKS Łady |
6 - 0 |
Grom Prace Małe |
29 kwietnia 2022
29.04 - 20:00 |
Piorun Warszawa |
2 - 2 |
Walka Kosów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:30 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
3 - 0 |
SF Wilanów Warszawa |
|
Perła II Złotokłos |
0 - 7 |
Delta Warszawa |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
SRS Zamienie |
2 - 4 |
Victoria Głosków |
29 kwietnia 2022
29.04 - 17:30 |
Jedność II Żabieniec |
3 - 4 |
Urzecze Gassy |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:00 |
Kolejka 18 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
7 - 0 |
UKS Łady |
8 maja 2022
8.05 - 18:00 |
Piorun Warszawa |
3 - 2 |
Perła II Złotokłos |
7 maja 2022
7.05 - 14:00 |
Delta Warszawa |
6 - 0 |
Jedność II Żabieniec |
8 maja 2022
8.05 - 10:00 |
Walka Kosów |
0 - 5 |
SRS Zamienie |
8 maja 2022
8.05 - 17:30 |
Victoria Głosków |
4 - 0 |
Grom Prace Małe |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Urzecze Gassy |
3 - 0 |
SF Wilanów Warszawa |
|
Kolejka 19 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
SRS Zamienie |
2 - 5 |
Perła II Złotokłos |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Urzecze Gassy |
1 - 7 |
Delta Warszawa |
15 maja 2022
15.05 - 13:00 |
Grom Prace Małe |
1 - 4 |
Walka Kosów |
15 maja 2022
15.05 - 16:00 |
Piorun Warszawa |
1 - 2 |
Jedność II Żabieniec |
14 maja 2022
14.05 - 16:30 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
2 - 2 |
Victoria Głosków |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
UKS Łady |
3 - 0 |
SF Wilanów Warszawa |
|
Kolejka 20 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Piorun Warszawa |
4 - 0 |
Urzecze Gassy |
21 maja 2022
21.05 - 14:00 |
Walka Kosów |
3 - 3 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
SF Wilanów Warszawa |
0 - 3 |
Delta Warszawa |
|
Jedność II Żabieniec |
3 - 2 |
SRS Zamienie |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
UKS Łady |
1 - 1 |
Victoria Głosków |
22 maja 2022
22.05 - 10:00 |
Perła II Złotokłos |
5 - 0 |
Grom Prace Małe |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 |
Kolejka 21 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
SF Wilanów Warszawa |
0 - 3 |
Victoria Głosków |
|
SRS Zamienie |
2 - 2 |
Urzecze Gassy |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Grom Prace Małe |
4 - 7 |
Jedność II Żabieniec |
29 maja 2022
29.05 - 16:00 |
Walka Kosów |
2 - 2 |
UKS Łady |
28 maja 2022
28.05 - 16:30 |
Perła II Złotokłos |
3 - 0 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Delta Warszawa |
6 - 0 |
Piorun Warszawa |
29 maja 2022
29.05 - 10:00 |
Kolejka 22 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Jedność II Żabieniec |
4 - 1 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
5 czerwca 2022
5.06 - 18:30 |
Urzecze Gassy |
3 - 0 |
Grom Prace Małe |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
UKS Łady |
3 - 0 |
Perła II Złotokłos |
5 czerwca 2022
5.06 - 10:00 |
vo, na boisku 0-8 |
SF Wilanów Warszawa |
0 - 3 |
Piorun Warszawa |
|
SRS Zamienie |
0 - 7 |
Delta Warszawa |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Victoria Głosków |
2 - 0 |
Walka Kosów |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Kolejka 23 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Piorun Warszawa |
3 - 1 |
SRS Zamienie |
11 czerwca 2022
11.06 - 12:30 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
1 - 3 |
Urzecze Gassy |
12 czerwca 2022
12.06 - 18:00 |
Perła II Złotokłos |
3 - 1 |
Victoria Głosków |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
Jedność II Żabieniec |
5 - 4 |
UKS Łady |
11 czerwca 2022
11.06 - 16:00 |
Delta Warszawa |
18 - 0 |
Grom Prace Małe |
11 czerwca 2022
11.06 - 10:00 |
SF Wilanów Warszawa |
0 - 3 |
Walka Kosów |
|
Kolejka 24 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Grom Prace Małe |
1 - 4 |
Piorun Warszawa |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Victoria Głosków |
5 - 1 |
Jedność II Żabieniec |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
Walka Kosów |
1 - 1 |
Perła II Złotokłos |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
UKS Łady |
1 - 5 |
Urzecze Gassy |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
SRS Zamienie |
3 - 0 |
SF Wilanów Warszawa |
|
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
1 - 5 |
Delta Warszawa |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
|