Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
UKS Borzęcin |
5 - 1 |
Sokół Budki Piaseckie |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:15 |
Tajfun Brochów |
2 - 2 |
Guzovia Guzów |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
KS II Teresin |
3 - 5 |
Milan II Milanówek |
21 sierpnia 2021
21.08 - 14:00 |
FC Komorów |
6 - 4 |
Milan Sport Pruszków |
1 września 2021
1.09 - 20:30 |
Orion Cegłów |
2 - 5 |
Relax Radziwiłłów |
22 sierpnia 2021
22.08 - 15:30 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
3 - 0 |
UKS Ołtarzew |
21 sierpnia 2021
21.08 - 15:00 |
Pauza: FC Płochocin, |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Sokół Budki Piaseckie |
1 - 0 |
FC Płochocin |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Relax Radziwiłłów |
6 - 2 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
FC Komorów |
8 - 2 |
Orion Cegłów |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Milan II Milanówek |
6 - 3 |
Milan Sport Pruszków |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
Guzovia Guzów |
5 - 2 |
KS II Teresin |
28 sierpnia 2021
28.08 - 12:00 |
UKS Borzęcin |
0 - 4 |
Tajfun Brochów |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:15 |
Pauza: UKS Ołtarzew, |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Tajfun Brochów |
5 - 0 |
Sokół Budki Piaseckie |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
KS II Teresin |
5 - 1 |
UKS Borzęcin |
4 września 2021
4.09 - 14:00 |
Milan Sport Pruszków |
2 - 5 |
Guzovia Guzów |
4 września 2021
4.09 - 19:45 |
Orion Cegłów |
0 - 6 |
Milan II Milanówek |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
0 - 5 |
FC Komorów |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
FC Płochocin |
3 - 0 |
UKS Ołtarzew |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Pauza: Relax Radziwiłłów, |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Sokół Budki Piaseckie |
3 - 4 |
UKS Ołtarzew |
11 września 2021
11.09 - 17:30 |
Relax Radziwiłłów |
1 - 1 |
FC Płochocin |
11 września 2021
11.09 - 12:30 |
Milan II Milanówek |
2 - 1 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
9 września 2021
9.09 - 20:30 |
Guzovia Guzów |
7 - 0 |
Orion Cegłów |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
UKS Borzęcin |
2 - 2 |
Milan Sport Pruszków |
12 września 2021
12.09 - 16:15 |
Tajfun Brochów |
6 - 0 |
KS II Teresin |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Pauza: FC Komorów, |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
KS II Teresin |
1 - 3 |
Sokół Budki Piaseckie |
18 września 2021
18.09 - 14:00 |
Milan Sport Pruszków |
4 - 3 |
Tajfun Brochów |
18 września 2021
18.09 - 20:30 |
Orion Cegłów |
4 - 3 |
UKS Borzęcin |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
1 - 3 |
Guzovia Guzów |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
FC Płochocin |
0 - 5 |
FC Komorów |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
UKS Ołtarzew |
0 - 4 |
Relax Radziwiłłów |
19 września 2021
19.09 - 10:00 |
Pauza: Milan II Milanówek, |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Sokół Budki Piaseckie |
0 - 8 |
Relax Radziwiłłów |
28 września 2021
28.09 - 19:30 |
FC Komorów |
3 - 0 |
UKS Ołtarzew |
25 września 2021
25.09 - 14:30 |
Milan II Milanówek |
3 - 1 |
FC Płochocin |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
UKS Borzęcin |
1 - 2 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
26 września 2021
26.09 - 16:15 |
Tajfun Brochów |
5 - 3 |
Orion Cegłów |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
KS II Teresin |
1 - 4 |
Milan Sport Pruszków |
27 października 2021
27.10 - 19:00 |
Pauza: Guzovia Guzów, |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Sokół Budki Piaseckie |
3 - 0 |
Milan Sport Pruszków |
3 października 2021
3.10 - 17:00 |
Orion Cegłów |
2 - 1 |
KS II Teresin |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
0 - 2 |
Tajfun Brochów |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
FC Płochocin |
1 - 3 |
Guzovia Guzów |
2 października 2021
2.10 - 11:00 |
UKS Ołtarzew |
0 - 4 |
Milan II Milanówek |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Relax Radziwiłłów |
1 - 5 |
FC Komorów |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Pauza: UKS Borzęcin, |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Sokół Budki Piaseckie |
0 - 3 |
FC Komorów |
9 października 2021
9.10 - 18:00 |
Milan II Milanówek |
2 - 0 |
Relax Radziwiłłów |
7 października 2021
7.10 - 20:30 |
Guzovia Guzów |
7 - 0 |
UKS Ołtarzew |
10 października 2021
10.10 - 15:45 |
UKS Borzęcin |
2 - 1 |
FC Płochocin |
10 października 2021
10.10 - 16:15 |
KS II Teresin |
2 - 3 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
10 października 2021
10.10 - 15:30 |
Milan Sport Pruszków |
7 - 2 |
Orion Cegłów |
9 października 2021
9.10 - 20:30 |
Pauza: Tajfun Brochów, |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Orion Cegłów |
6 - 1 |
Sokół Budki Piaseckie |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
2 - 8 |
Milan Sport Pruszków |
17 października 2021
17.10 - 18:00 |
FC Płochocin |
2 - 2 |
Tajfun Brochów |
16 października 2021
16.10 - 11:00 |
UKS Ołtarzew |
1 - 0 |
UKS Borzęcin |
17 października 2021
17.10 - 15:30 |
Guzovia Guzów |
2 - 1 |
Relax Radziwiłłów |
17 października 2021
17.10 - 15:30 |
FC Komorów |
1 - 5 |
Milan II Milanówek |
17 października 2021
17.10 - 16:30 |
Pauza: KS II Teresin, |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Sokół Budki Piaseckie |
0 - 2 |
Milan II Milanówek |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
Guzovia Guzów |
4 - 2 |
FC Komorów |
24 października 2021
24.10 - 15:15 |
UKS Borzęcin |
3 - 3 |
Relax Radziwiłłów |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Tajfun Brochów |
0 - 0 |
UKS Ołtarzew |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
KS II Teresin |
4 - 1 |
FC Płochocin |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Orion Cegłów |
1 - 1 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Pauza: Milan Sport Pruszków, |
Kolejka 11 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
2 - 4 |
Sokół Budki Piaseckie |
28 października 2021
28.10 - 20:30 |
FC Płochocin |
2 - 7 |
Milan Sport Pruszków |
30 października 2021
30.10 - 11:00 |
UKS Ołtarzew |
2 - 1 |
KS II Teresin |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Relax Radziwiłłów |
0 - 1 |
Tajfun Brochów |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
FC Komorów |
8 - 2 |
UKS Borzęcin |
30 października 2021
30.10 - 12:30 |
Milan II Milanówek |
3 - 1 |
Guzovia Guzów |
30 października 2021
30.10 - 14:45 |
Pauza: Orion Cegłów, |
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Sokół Budki Piaseckie |
1 - 1 |
Guzovia Guzów |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
UKS Borzęcin |
0 - 8 |
Milan II Milanówek |
6 listopada 2021
6.11 - 12:30 |
Tajfun Brochów |
2 - 0 |
FC Komorów |
7 listopada 2021
7.11 - 12:00 |
KS II Teresin |
2 - 3 |
Relax Radziwiłłów |
6 listopada 2021
6.11 - 15:00 |
Milan Sport Pruszków |
3 - 1 |
UKS Ołtarzew |
7 listopada 2021
7.11 - 18:00 |
Orion Cegłów |
0 - 1 |
FC Płochocin |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Pauza: KS 13 Grodzisk Mazowiecki, |
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
FC Płochocin |
0 - 2 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
13 listopada 2021
13.11 - 11:00 |
UKS Ołtarzew |
3 - 2 |
Orion Cegłów |
11 listopada 2021
11.11 - 11:00 |
Relax Radziwiłłów |
3 - 0 |
Milan Sport Pruszków |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
FC Komorów |
6 - 0 |
KS II Teresin |
11 listopada 2021
11.11 - 11:11 |
Milan II Milanówek |
12 - 0 |
Tajfun Brochów |
11 listopada 2021
11.11 - 13:45 |
Guzovia Guzów |
8 - 1 |
UKS Borzęcin |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Pauza: Sokół Budki Piaseckie, |
Kolejka 14 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Sokół Budki Piaseckie |
6 - 1 |
UKS Borzęcin |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Guzovia Guzów |
6 - 0 |
Tajfun Brochów |
27 marca 2022
27.03 - 15:30 |
Milan II Milanówek |
8 - 0 |
KS II Teresin |
27 marca 2022
27.03 - 10:30 |
Milan Sport Pruszków |
5 - 6 |
FC Komorów |
27 marca 2022
27.03 - 19:00 |
Relax Radziwiłłów |
2 - 2 |
Orion Cegłów |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
UKS Ołtarzew |
5 - 2 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
27 marca 2022
27.03 - 13:00 |
Pauza: FC Płochocin, |
Kolejka 15 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
FC Płochocin |
5 - 1 |
Sokół Budki Piaseckie |
20 kwietnia 2022
20.04 - 18:00 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
1 - 3 |
Relax Radziwiłłów |
19 kwietnia 2022
19.04 - 15:30 |
Orion Cegłów |
4 - 6 |
FC Komorów |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:00 |
Milan Sport Pruszków |
7 - 5 |
Milan II Milanówek |
19 kwietnia 2022
19.04 - 20:30 |
KS II Teresin |
1 - 4 |
Guzovia Guzów |
20 kwietnia 2022
20.04 - 19:00 |
Tajfun Brochów |
2 - 1 |
UKS Borzęcin |
20 kwietnia 2022
20.04 - 18:00 |
Pauza: UKS Ołtarzew, |
Kolejka 16 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Sokół Budki Piaseckie |
4 - 2 |
Tajfun Brochów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
UKS Borzęcin |
9 - 1 |
KS II Teresin |
10 kwietnia 2022
10.04 - 17:00 |
Guzovia Guzów |
3 - 0 |
Milan Sport Pruszków |
9 kwietnia 2022
9.04 - 12:30 |
Milan II Milanówek |
2 - 1 |
Orion Cegłów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:45 |
FC Komorów |
1 - 2 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
10 kwietnia 2022
10.04 - 18:30 |
UKS Ołtarzew |
3 - 1 |
FC Płochocin |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Pauza: Relax Radziwiłłów, |
Kolejka 17 - 15. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
UKS Ołtarzew |
4 - 1 |
Sokół Budki Piaseckie |
15 kwietnia 2022
15.04 - 17:00 |
FC Płochocin |
1 - 1 |
Relax Radziwiłłów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
2 - 2 |
Milan II Milanówek |
15 kwietnia 2022
15.04 - 20:15 |
Orion Cegłów |
2 - 6 |
Guzovia Guzów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Milan Sport Pruszków |
3 - 2 |
UKS Borzęcin |
13 kwietnia 2022
13.04 - 19:00 |
KS II Teresin |
2 - 4 |
Tajfun Brochów |
17 maja 2022
17.05 - 19:00 |
Pauza: FC Komorów, |
Kolejka 18 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Sokół Budki Piaseckie |
2 - 0 |
KS II Teresin |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Tajfun Brochów |
7 - 2 |
Milan Sport Pruszków |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
UKS Borzęcin |
3 - 1 |
Orion Cegłów |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Guzovia Guzów |
6 - 1 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
FC Komorów |
4 - 3 |
FC Płochocin |
23 kwietnia 2022
23.04 - 10:30 |
Relax Radziwiłłów |
1 - 3 |
UKS Ołtarzew |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:30 |
Pauza: Milan II Milanówek, |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Relax Radziwiłłów |
7 - 0 |
Sokół Budki Piaseckie |
30 kwietnia 2022
30.04 - 10:30 |
UKS Ołtarzew |
5 - 1 |
FC Komorów |
1 maja 2022
1.05 - 13:00 |
FC Płochocin |
4 - 1 |
Milan II Milanówek |
28 kwietnia 2022
28.04 - 18:00 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
0 - 3 |
UKS Borzęcin |
30 kwietnia 2022
30.04 - 19:00 |
Orion Cegłów |
1 - 3 |
Tajfun Brochów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Milan Sport Pruszków |
0 - 3 |
KS II Teresin |
|
Pauza: Guzovia Guzów, |
Kolejka 20 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Milan Sport Pruszków |
0 - 3 |
Sokół Budki Piaseckie |
|
KS II Teresin |
2 - 5 |
Orion Cegłów |
8 maja 2022
8.05 - 16:00 |
Tajfun Brochów |
1 - 1 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
8 maja 2022
8.05 - 15:45 |
Guzovia Guzów |
9 - 5 |
FC Płochocin |
7 maja 2022
7.05 - 17:10 |
Milan II Milanówek |
2 - 2 |
UKS Ołtarzew |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
FC Komorów |
4 - 3 |
Relax Radziwiłłów |
8 maja 2022
8.05 - 18:00 |
Pauza: UKS Borzęcin, |
Kolejka 21 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
FC Komorów |
13 - 4 |
Sokół Budki Piaseckie |
15 maja 2022
15.05 - 18:00 |
Relax Radziwiłłów |
0 - 0 |
Milan II Milanówek |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
UKS Ołtarzew |
3 - 6 |
Guzovia Guzów |
15 maja 2022
15.05 - 13:00 |
FC Płochocin |
3 - 2 |
UKS Borzęcin |
14 maja 2022
14.05 - 10:00 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
1 - 0 |
KS II Teresin |
15 maja 2022
15.05 - 19:00 |
Orion Cegłów |
3 - 0 |
Milan Sport Pruszków |
|
Pauza: Tajfun Brochów, |
Kolejka 22 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Sokół Budki Piaseckie |
0 - 7 |
Orion Cegłów |
22 maja 2022
22.05 - 17:30 |
Milan Sport Pruszków |
0 - 3 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
|
Tajfun Brochów |
2 - 1 |
FC Płochocin |
21 maja 2022
21.05 - 17:30 |
UKS Borzęcin |
4 - 1 |
UKS Ołtarzew |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Relax Radziwiłłów |
1 - 6 |
Guzovia Guzów |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Milan II Milanówek |
2 - 1 |
FC Komorów |
22 maja 2022
22.05 - 15:30 |
Pauza: KS II Teresin, |
Kolejka 23 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Milan II Milanówek |
3 - 0 |
Sokół Budki Piaseckie |
28 maja 2022
28.05 - 14:00 |
FC Komorów |
4 - 13 |
Guzovia Guzów |
29 maja 2022
29.05 - 18:30 |
Relax Radziwiłłów |
2 - 0 |
UKS Borzęcin |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
UKS Ołtarzew |
2 - 3 |
Tajfun Brochów |
29 maja 2022
29.05 - 13:00 |
FC Płochocin |
5 - 1 |
KS II Teresin |
28 maja 2022
28.05 - 10:00 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
1 - 5 |
Orion Cegłów |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Pauza: Milan Sport Pruszków, |
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Sokół Budki Piaseckie |
4 - 2 |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:30 |
Milan Sport Pruszków |
0 - 3 |
FC Płochocin |
|
KS II Teresin |
1 - 4 |
UKS Ołtarzew |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Tajfun Brochów |
2 - 0 |
Relax Radziwiłłów |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:45 |
UKS Borzęcin |
2 - 5 |
FC Komorów |
5 czerwca 2022
5.06 - 18:30 |
Guzovia Guzów |
1 - 0 |
Milan II Milanówek |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Pauza: Orion Cegłów, |
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Guzovia Guzów |
5 - 1 |
Sokół Budki Piaseckie |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:30 |
Milan II Milanówek |
7 - 1 |
UKS Borzęcin |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
FC Komorów |
4 - 4 |
Tajfun Brochów |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Relax Radziwiłłów |
6 - 0 |
KS II Teresin |
11 czerwca 2022
11.06 - 10:00 |
UKS Ołtarzew |
3 - 0 |
Milan Sport Pruszków |
|
FC Płochocin |
1 - 0 |
Orion Cegłów |
11 czerwca 2022
11.06 - 10:00 |
Pauza: KS 13 Grodzisk Mazowiecki, |
Kolejka 26 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
KS 13 Grodzisk Mazowiecki |
2 - 4 |
FC Płochocin |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
Orion Cegłów |
1 - 3 |
UKS Ołtarzew |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
Milan Sport Pruszków |
0 - 3 |
Relax Radziwiłłów |
|
KS II Teresin |
2 - 5 |
FC Komorów |
15 czerwca 2022
15.06 - 19:00 |
Tajfun Brochów |
3 - 0 |
Milan II Milanówek |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
UKS Borzęcin |
3 - 6 |
Guzovia Guzów |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
Pauza: Sokół Budki Piaseckie, . |
|