Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
LZS Biestrzykowice-Miodary |
0 - 5 |
Start II Namysłów |
29 sierpnia 2021
29.08 - 13:00 |
LKS Krzywiczyny |
1 - 2 |
Orły Woskowice Małe |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Rolnik Wierzbica Górna |
1 - 1 |
Burza Gręboszów |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
LZS Smarchowice Wielkie |
3 - 3 |
Widawka Lubska |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
LZS Łączany |
3 - 2 |
Promil Bąkowice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Pauza: Lew Szymonków, |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Burza Gręboszów |
5 - 3 |
Lew Szymonków |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Start II Namysłów |
9 - 1 |
Rolnik Wierzbica Górna |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Widawka Lubska |
5 - 0 |
LKS Krzywiczyny |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
LZS Łączany |
0 - 2 |
LZS Smarchowice Wielkie |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Orły Woskowice Małe |
3 - 2 |
LZS Biestrzykowice-Miodary |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Pauza: Promil Bąkowice, |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
LKS Krzywiczyny |
0 - 1 |
LZS Łączany |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Rolnik Wierzbica Górna |
2 - 1 |
Orły Woskowice Małe |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Lew Szymonków |
0 - 3 |
Start II Namysłów |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
LZS Biestrzykowice-Miodary |
2 - 4 |
Widawka Lubska |
12 września 2021
12.09 - 13:00 |
LZS Smarchowice Wielkie |
3 - 1 |
Promil Bąkowice |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Pauza: Burza Gręboszów, |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
LZS Smarchowice Wielkie |
9 - 0 |
LKS Krzywiczyny |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Promil Bąkowice |
1 - 2 |
Burza Gręboszów |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
LZS Łączany |
2 - 2 |
LZS Biestrzykowice-Miodary |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Widawka Lubska |
8 - 1 |
Rolnik Wierzbica Górna |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Orły Woskowice Małe |
1 - 4 |
Lew Szymonków |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Pauza: Start II Namysłów, |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Burza Gręboszów |
2 - 2 |
Start II Namysłów |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
LZS Biestrzykowice-Miodary |
1 - 4 |
LZS Smarchowice Wielkie |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Lew Szymonków |
0 - 1 |
Widawka Lubska |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Rolnik Wierzbica Górna |
4 - 2 |
LZS Łączany |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
LKS Krzywiczyny |
3 - 0 |
Promil Bąkowice |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Pauza: Orły Woskowice Małe, |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Orły Woskowice Małe |
0 - 9 |
Burza Gręboszów |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
LKS Krzywiczyny |
2 - 2 |
LZS Biestrzykowice-Miodary |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
LZS Smarchowice Wielkie |
5 - 3 |
Rolnik Wierzbica Górna |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Promil Bąkowice |
0 - 5 |
Start II Namysłów |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
LZS Łączany |
3 - 1 |
Lew Szymonków |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Pauza: Widawka Lubska, |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Rolnik Wierzbica Górna |
7 - 3 |
LKS Krzywiczyny |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
LZS Biestrzykowice-Miodary |
5 - 1 |
Promil Bąkowice |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
Lew Szymonków |
0 - 2 |
LZS Smarchowice Wielkie |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Burza Gręboszów |
2 - 2 |
Widawka Lubska |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Start II Namysłów |
6 - 0 |
Orły Woskowice Małe |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Pauza: LZS Łączany, |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
LKS Krzywiczyny |
3 - 2 |
Lew Szymonków |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
LZS Biestrzykowice-Miodary |
4 - 1 |
Rolnik Wierzbica Górna |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
LZS Łączany |
0 - 1 |
Burza Gręboszów |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Promil Bąkowice |
3 - 1 |
Orły Woskowice Małe |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Widawka Lubska |
0 - 5 |
Start II Namysłów |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Pauza: LZS Smarchowice Wielkie, |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Orły Woskowice Małe |
0 - 7 |
Widawka Lubska |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Start II Namysłów |
5 - 0 |
LZS Łączany |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Burza Gręboszów |
0 - 1 |
LZS Smarchowice Wielkie |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Rolnik Wierzbica Górna |
3 - 2 |
Promil Bąkowice |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Lew Szymonków |
5 - 3 |
LZS Biestrzykowice-Miodary |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Pauza: LKS Krzywiczyny, |
Kolejka 10 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
LZS Łączany |
3 - 2 |
Orły Woskowice Małe |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Promil Bąkowice |
0 - 3 |
Widawka Lubska |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
LKS Krzywiczyny |
1 - 3 |
Burza Gręboszów |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Rolnik Wierzbica Górna |
2 - 1 |
Lew Szymonków |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
LZS Smarchowice Wielkie |
1 - 7 |
Start II Namysłów |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Pauza: LZS Biestrzykowice-Miodary, |
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Orły Woskowice Małe |
0 - 8 |
LZS Smarchowice Wielkie |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Start II Namysłów |
20 - 0 |
LKS Krzywiczyny |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Lew Szymonków |
4 - 1 |
Promil Bąkowice |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Burza Gręboszów |
3 - 3 |
LZS Biestrzykowice-Miodary |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Widawka Lubska |
3 - 1 |
LZS Łączany |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Pauza: Rolnik Wierzbica Górna, |
Kolejka 12 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Start II Namysłów |
6 - 1 |
LZS Biestrzykowice-Miodary |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
Orły Woskowice Małe |
0 - 3 |
LKS Krzywiczyny |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
vo, na boisku 4-1 |
Burza Gręboszów |
4 - 3 |
Rolnik Wierzbica Górna |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Widawka Lubska |
2 - 1 |
LZS Smarchowice Wielkie |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Promil Bąkowice |
4 - 1 |
LZS Łączany |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Pauza: Lew Szymonków, |
Kolejka 13 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Lew Szymonków |
5 - 4 |
Burza Gręboszów |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Rolnik Wierzbica Górna |
0 - 4 |
Start II Namysłów |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
LKS Krzywiczyny |
2 - 7 |
Widawka Lubska |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
LZS Smarchowice Wielkie |
7 - 4 |
LZS Łączany |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
LZS Biestrzykowice-Miodary |
4 - 1 |
Orły Woskowice Małe |
27 marca 2022
27.03 - 13:00 |
Pauza: Promil Bąkowice, |
Kolejka 14 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LZS Łączany |
10 - 2 |
LKS Krzywiczyny |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Orły Woskowice Małe |
2 - 5 |
Rolnik Wierzbica Górna |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Start II Namysłów |
3 - 0 |
Lew Szymonków |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
vo, na boisku 2-0 |
Widawka Lubska |
7 - 4 |
LZS Biestrzykowice-Miodary |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Promil Bąkowice |
4 - 2 |
LZS Smarchowice Wielkie |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Pauza: Burza Gręboszów, |
Kolejka 15 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LKS Krzywiczyny |
1 - 6 |
LZS Smarchowice Wielkie |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Burza Gręboszów |
2 - 2 |
Promil Bąkowice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
LZS Biestrzykowice-Miodary |
1 - 2 |
LZS Łączany |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Rolnik Wierzbica Górna |
1 - 2 |
Widawka Lubska |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Lew Szymonków |
5 - 1 |
Orły Woskowice Małe |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Pauza: Start II Namysłów, |
Kolejka 16 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Start II Namysłów |
3 - 0 |
Burza Gręboszów |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
LZS Smarchowice Wielkie |
12 - 1 |
LZS Biestrzykowice-Miodary |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Widawka Lubska |
3 - 0 |
Lew Szymonków |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
LZS Łączany |
2 - 5 |
Rolnik Wierzbica Górna |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Promil Bąkowice |
6 - 1 |
LKS Krzywiczyny |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Pauza: Orły Woskowice Małe, |
Kolejka 17 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Burza Gręboszów |
6 - 0 |
Orły Woskowice Małe |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
LZS Biestrzykowice-Miodary |
4 - 1 |
LKS Krzywiczyny |
1 maja 2022
1.05 - 13:00 |
Rolnik Wierzbica Górna |
1 - 2 |
LZS Smarchowice Wielkie |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Start II Namysłów |
6 - 3 |
Promil Bąkowice |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Lew Szymonków |
6 - 0 |
LZS Łączany |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Pauza: Widawka Lubska, |
Kolejka 18 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
LKS Krzywiczyny |
2 - 5 |
Rolnik Wierzbica Górna |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Promil Bąkowice |
4 - 0 |
LZS Biestrzykowice-Miodary |
8 maja 2022
8.05 - 13:00 |
LZS Smarchowice Wielkie |
4 - 0 |
Lew Szymonków |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
vo, na boisku 4-3 |
Widawka Lubska |
4 - 2 |
Burza Gręboszów |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Orły Woskowice Małe |
0 - 3 |
Start II Namysłów |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Pauza: LZS Łączany, |
Kolejka 19 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Lew Szymonków |
8 - 5 |
LKS Krzywiczyny |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Rolnik Wierzbica Górna |
3 - 0 |
LZS Biestrzykowice-Miodary |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Burza Gręboszów |
7 - 0 |
LZS Łączany |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Orły Woskowice Małe |
2 - 6 |
Promil Bąkowice |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Start II Namysłów |
9 - 0 |
Widawka Lubska |
15 maja 2022
15.05 - 18:00 |
Pauza: LZS Smarchowice Wielkie, |
Kolejka 20 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Widawka Lubska |
4 - 0 |
Orły Woskowice Małe |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
LZS Łączany |
1 - 8 |
Start II Namysłów |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
LZS Smarchowice Wielkie |
4 - 2 |
Burza Gręboszów |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Promil Bąkowice |
3 - 2 |
Rolnik Wierzbica Górna |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
LZS Biestrzykowice-Miodary |
1 - 2 |
Lew Szymonków |
22 maja 2022
22.05 - 13:00 |
Pauza: LKS Krzywiczyny, |
Kolejka 21 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Orły Woskowice Małe |
2 - 3 |
LZS Łączany |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Widawka Lubska |
2 - 3 |
Promil Bąkowice |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Burza Gręboszów |
8 - 0 |
LKS Krzywiczyny |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Lew Szymonków |
0 - 1 |
Rolnik Wierzbica Górna |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Start II Namysłów |
4 - 0 |
LZS Smarchowice Wielkie |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Pauza: LZS Biestrzykowice-Miodary, |
Kolejka 22 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
LZS Smarchowice Wielkie |
4 - 0 |
Orły Woskowice Małe |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
LKS Krzywiczyny |
0 - 8 |
Start II Namysłów |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Promil Bąkowice |
10 - 1 |
Lew Szymonków |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
LZS Biestrzykowice-Miodary |
0 - 3 |
Burza Gręboszów |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
LZS Łączany |
1 - 8 |
Widawka Lubska |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Pauza: Rolnik Wierzbica Górna, . |
|