Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
LZS Radawie |
5 - 0 |
Stobrawa Wachowice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 14:00 |
LZS Wichrów |
3 - 1 |
LZS Radłów |
22 sierpnia 2021
22.08 - 14:00 |
LZS Borki Wielkie |
1 - 0 |
LZS Żytniów |
22 sierpnia 2021
22.08 - 15:00 |
Wilki Gana |
0 - 7 |
LZS Przedmość |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
LZS Bugaj Nowy |
1 - 1 |
Albor Borki Małe |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
LZS Kościeliska |
0 - 0 |
LZS Zębowice |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Pauza: KS Bodzanowice, |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
LZS Borki Wielkie |
2 - 2 |
LZS Wichrów |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
LZS Radłów |
1 - 1 |
LZS Kościeliska |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Stobrawa Wachowice |
0 - 4 |
LZS Bugaj Nowy |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
LZS Zębowice |
1 - 4 |
LZS Radawie |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
LZS Żytniów |
2 - 2 |
LZS Przedmość |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
KS Bodzanowice |
2 - 1 |
Wilki Gana |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Pauza: Albor Borki Małe, |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
LZS Wichrów |
2 - 3 |
LZS Żytniów |
5 września 2021
5.09 - 14:00 |
LZS Kościeliska |
1 - 2 |
LZS Borki Wielkie |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
LZS Radawie |
3 - 0 |
LZS Radłów |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Wilki Gana |
3 - 3 |
Albor Borki Małe |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
KS Bodzanowice |
2 - 1 |
LZS Przedmość |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
LZS Bugaj Nowy |
2 - 1 |
LZS Zębowice |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Pauza: Stobrawa Wachowice, |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
LZS Wichrów |
6 - 1 |
LZS Kościeliska |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
LZS Borki Wielkie |
1 - 1 |
LZS Radawie |
12 września 2021
12.09 - 15:00 |
LZS Radłów |
2 - 4 |
LZS Bugaj Nowy |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Albor Borki Małe |
3 - 5 |
LZS Przedmość |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
KS Bodzanowice |
2 - 1 |
LZS Żytniów |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Stobrawa Wachowice |
3 - 1 |
Wilki Gana |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Pauza: LZS Zębowice, |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
LZS Kościeliska |
0 - 2 |
LZS Żytniów |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
KS Bodzanowice |
4 - 1 |
Albor Borki Małe |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Stobrawa Wachowice |
2 - 2 |
LZS Przedmość |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
LZS Radawie |
2 - 1 |
LZS Wichrów |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Wilki Gana |
3 - 2 |
LZS Zębowice |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
LZS Bugaj Nowy |
1 - 1 |
LZS Borki Wielkie |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Pauza: LZS Radłów, |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
LZS Wichrów |
1 - 4 |
LZS Bugaj Nowy |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Stobrawa Wachowice |
2 - 5 |
KS Bodzanowice |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
LZS Radłów |
0 - 5 |
Wilki Gana |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
LZS Żytniów |
6 - 1 |
Albor Borki Małe |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
LZS Kościeliska |
2 - 3 |
LZS Radawie |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
LZS Zębowice |
0 - 2 |
LZS Przedmość |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Pauza: LZS Borki Wielkie, |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
LZS Radłów |
1 - 2 |
LZS Przedmość |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Albor Borki Małe |
4 - 5 |
Stobrawa Wachowice |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Wilki Gana |
2 - 1 |
LZS Borki Wielkie |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
KS Bodzanowice |
0 - 2 |
LZS Zębowice |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
LZS Bugaj Nowy |
0 - 0 |
LZS Kościeliska |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
LZS Radawie |
1 - 2 |
LZS Żytniów |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Pauza: LZS Wichrów, |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
LZS Wichrów |
4 - 2 |
Wilki Gana |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
LZS Borki Wielkie |
1 - 4 |
LZS Przedmość |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
LZS Radawie |
5 - 0 |
LZS Bugaj Nowy |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
LZS Radłów |
0 - 2 |
KS Bodzanowice |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
LZS Zębowice |
2 - 2 |
Albor Borki Małe |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
LZS Żytniów |
4 - 1 |
Stobrawa Wachowice |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Pauza: LZS Kościeliska, |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
LZS Wichrów |
1 - 3 |
LZS Przedmość |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Wilki Gana |
1 - 1 |
LZS Kościeliska |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
LZS Bugaj Nowy |
0 - 0 |
LZS Żytniów |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
KS Bodzanowice |
3 - 0 |
LZS Borki Wielkie |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Albor Borki Małe |
6 - 0 |
LZS Radłów |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Stobrawa Wachowice |
0 - 1 |
LZS Zębowice |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Pauza: LZS Radawie, |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
LZS Wichrów |
1 - 1 |
KS Bodzanowice |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
LZS Radawie |
1 - 1 |
Wilki Gana |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
LZS Żytniów |
4 - 2 |
LZS Zębowice |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
LZS Radłów |
0 - 3 |
Stobrawa Wachowice |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
LZS Borki Wielkie |
1 - 3 |
Albor Borki Małe |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
LZS Kościeliska |
0 - 2 |
LZS Przedmość |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Pauza: LZS Bugaj Nowy, |
Kolejka 11 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Albor Borki Małe |
2 - 4 |
LZS Wichrów |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Wilki Gana |
3 - 3 |
LZS Bugaj Nowy |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Stobrawa Wachowice |
2 - 3 |
LZS Borki Wielkie |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
LZS Zębowice |
3 - 2 |
LZS Radłów |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
KS Bodzanowice |
2 - 2 |
LZS Kościeliska |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
LZS Radawie |
0 - 2 |
LZS Przedmość |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Pauza: LZS Żytniów, |
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
LZS Kościeliska |
3 - 1 |
Albor Borki Małe |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
LZS Borki Wielkie |
1 - 6 |
LZS Zębowice |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
LZS Radawie |
2 - 1 |
KS Bodzanowice |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
LZS Wichrów |
8 - 2 |
Stobrawa Wachowice |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
LZS Żytniów |
3 - 0 |
LZS Radłów |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
LZS Bugaj Nowy |
0 - 1 |
LZS Przedmość |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Pauza: Wilki Gana, |
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Albor Borki Małe |
0 - 4 |
LZS Radawie |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
KS Bodzanowice |
0 - 1 |
LZS Bugaj Nowy |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Wilki Gana |
1 - 0 |
LZS Żytniów |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
LZS Zębowice |
0 - 4 |
LZS Wichrów |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
LZS Radłów |
1 - 2 |
LZS Borki Wielkie |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Stobrawa Wachowice |
2 - 4 |
LZS Kościeliska |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Pauza: LZS Przedmość, |
Kolejka 14 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | |
Stobrawa Wachowice |
0 - 2 |
LZS Radawie |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
LZS Radłów |
0 - 3 |
LZS Wichrów |
13 marca 2022
13.03 - 14:00 |
LZS Żytniów |
2 - 1 |
LZS Borki Wielkie |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
LZS Przedmość |
3 - 0 |
Wilki Gana |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
Albor Borki Małe |
2 - 4 |
LZS Bugaj Nowy |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
LZS Zębowice |
2 - 0 |
LZS Kościeliska |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
Pauza: KS Bodzanowice, |
Kolejka 15 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
LZS Wichrów |
5 - 0 |
LZS Borki Wielkie |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
LZS Kościeliska |
3 - 0 |
LZS Radłów |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
LZS Bugaj Nowy |
1 - 1 |
Stobrawa Wachowice |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
LZS Radawie |
1 - 0 |
LZS Zębowice |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
LZS Przedmość |
0 - 0 |
LZS Żytniów |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Wilki Gana |
0 - 2 |
KS Bodzanowice |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Pauza: Albor Borki Małe, |
Kolejka 16 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
LZS Żytniów |
0 - 1 |
LZS Wichrów |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
LZS Borki Wielkie |
1 - 2 |
LZS Kościeliska |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
LZS Radłów |
1 - 1 |
LZS Radawie |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
Albor Borki Małe |
2 - 1 |
Wilki Gana |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
LZS Przedmość |
3 - 1 |
KS Bodzanowice |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
LZS Zębowice |
2 - 4 |
LZS Bugaj Nowy |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Pauza: Stobrawa Wachowice, |
Kolejka 17 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LZS Kościeliska |
3 - 3 |
LZS Wichrów |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
LZS Radawie |
3 - 0 |
LZS Borki Wielkie |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
LZS Bugaj Nowy |
3 - 0 |
LZS Radłów |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
LZS Przedmość |
9 - 1 |
Albor Borki Małe |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
LZS Żytniów |
3 - 2 |
KS Bodzanowice |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Wilki Gana |
2 - 2 |
Stobrawa Wachowice |
12 czerwca 2022
12.06 - 14:00 |
Pauza: LZS Zębowice, |
Kolejka 18 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LZS Żytniów |
2 - 0 |
LZS Kościeliska |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Albor Borki Małe |
5 - 3 |
KS Bodzanowice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
LZS Przedmość |
1 - 1 |
Stobrawa Wachowice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
LZS Wichrów |
2 - 3 |
LZS Radawie |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
LZS Zębowice |
7 - 1 |
Wilki Gana |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
LZS Borki Wielkie |
1 - 2 |
LZS Bugaj Nowy |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Pauza: LZS Radłów, |
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LZS Bugaj Nowy |
3 - 0 |
LZS Wichrów |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
KS Bodzanowice |
1 - 1 |
Stobrawa Wachowice |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Wilki Gana |
3 - 1 |
LZS Radłów |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Albor Borki Małe |
3 - 0 |
LZS Żytniów |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
LZS Radawie |
3 - 0 |
LZS Kościeliska |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
LZS Przedmość |
4 - 0 |
LZS Zębowice |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Pauza: LZS Borki Wielkie, |
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
LZS Przedmość |
7 - 0 |
LZS Radłów |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Stobrawa Wachowice |
5 - 1 |
Albor Borki Małe |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
LZS Borki Wielkie |
4 - 2 |
Wilki Gana |
1 maja 2022
1.05 - 15:00 |
LZS Zębowice |
7 - 0 |
KS Bodzanowice |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
LZS Kościeliska |
3 - 3 |
LZS Bugaj Nowy |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
LZS Żytniów |
0 - 5 |
LZS Radawie |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Pauza: LZS Wichrów, |
Kolejka 21 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Wilki Gana |
4 - 3 |
LZS Wichrów |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
LZS Przedmość |
1 - 0 |
LZS Borki Wielkie |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
LZS Bugaj Nowy |
1 - 0 |
LZS Radawie |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
KS Bodzanowice |
3 - 0 |
LZS Radłów |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Albor Borki Małe |
3 - 1 |
LZS Zębowice |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Stobrawa Wachowice |
2 - 1 |
LZS Żytniów |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Pauza: LZS Kościeliska, |
Kolejka 22 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
LZS Przedmość |
3 - 0 |
LZS Wichrów |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
LZS Kościeliska |
4 - 1 |
Wilki Gana |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
LZS Żytniów |
2 - 0 |
LZS Bugaj Nowy |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
LZS Borki Wielkie |
0 - 5 |
KS Bodzanowice |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
LZS Radłów |
3 - 2 |
Albor Borki Małe |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
LZS Zębowice |
1 - 3 |
Stobrawa Wachowice |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Pauza: LZS Radawie, |
Kolejka 23 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
KS Bodzanowice |
1 - 1 |
LZS Wichrów |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Wilki Gana |
0 - 3 |
LZS Radawie |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
LZS Zębowice |
2 - 2 |
LZS Żytniów |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Stobrawa Wachowice |
5 - 2 |
LZS Radłów |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Albor Borki Małe |
2 - 2 |
LZS Borki Wielkie |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
LZS Przedmość |
1 - 2 |
LZS Kościeliska |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Pauza: LZS Bugaj Nowy, |
Kolejka 24 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
LZS Wichrów |
7 - 2 |
Albor Borki Małe |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
LZS Bugaj Nowy |
1 - 4 |
Wilki Gana |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
LZS Borki Wielkie |
1 - 4 |
Stobrawa Wachowice |
29 maja 2022
29.05 - 15:00 |
LZS Radłów |
3 - 2 |
LZS Zębowice |
28 maja 2022
28.05 - 14:00 |
LZS Kościeliska |
3 - 0 |
KS Bodzanowice |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
LZS Przedmość |
3 - 0 |
LZS Radawie |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Pauza: LZS Żytniów, |
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Albor Borki Małe |
4 - 2 |
LZS Kościeliska |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
LZS Zębowice |
2 - 2 |
LZS Borki Wielkie |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
KS Bodzanowice |
3 - 0 |
LZS Radawie |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Stobrawa Wachowice |
5 - 1 |
LZS Wichrów |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
LZS Radłów |
1 - 1 |
LZS Żytniów |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
LZS Przedmość |
0 - 0 |
LZS Bugaj Nowy |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Pauza: Wilki Gana, |
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
LZS Radawie |
5 - 2 |
Albor Borki Małe |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
LZS Bugaj Nowy |
1 - 1 |
KS Bodzanowice |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
LZS Żytniów |
0 - 1 |
Wilki Gana |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
LZS Wichrów |
4 - 2 |
LZS Zębowice |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
LZS Borki Wielkie |
6 - 2 |
LZS Radłów |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
LZS Kościeliska |
6 - 1 |
Stobrawa Wachowice |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Pauza: LZS Przedmość, . |
|