Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LZS Świerkle |
1 - 2 |
Śląsk II Łubniany-Brynica |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
LKS Chmielowice |
1 - 0 |
LZS Kup |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Gazownik Wawelno |
6 - 1 |
Start Siołkowice Stare |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
LZS Turawa |
3 - 0 |
LZS Komprachcice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Pauza: LZS Grudzice Opole, Agra Zawada (k. Opola), |
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Śląsk II Łubniany-Brynica |
5 - 3 |
LZS Turawa |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
Start Siołkowice Stare |
2 - 1 |
LZS Komprachcice |
6 września 2020
6.09 - 13:00 |
LZS Kup |
1 - 0 |
Gazownik Wawelno |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
LZS Grudzice Opole |
2 - 1 |
LKS Chmielowice |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
LZS Świerkle |
1 - 5 |
Agra Zawada (k. Opola) |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Agra Zawada (k. Opola) |
0 - 5 |
Śląsk II Łubniany-Brynica |
13 września 2020
13.09 - 16:30 |
Gazownik Wawelno |
5 - 1 |
LZS Grudzice Opole |
13 września 2020
13.09 - 16:30 |
LZS Kup |
2 - 0 |
LZS Komprachcice |
13 września 2020
13.09 - 16:30 |
LZS Turawa |
4 - 2 |
Start Siołkowice Stare |
13 września 2020
13.09 - 16:30 |
Pauza: LKS Chmielowice, LZS Świerkle, |
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Śląsk II Łubniany-Brynica |
9 - 0 |
Start Siołkowice Stare |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
LZS Kup |
1 - 1 |
LZS Turawa |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
LZS Grudzice Opole |
1 - 1 |
LZS Komprachcice |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
LZS Świerkle |
1 - 8 |
LKS Chmielowice |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Pauza: Agra Zawada (k. Opola), Gazownik Wawelno, |
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
LKS Chmielowice |
5 - 1 |
Agra Zawada (k. Opola) |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Gazownik Wawelno |
6 - 0 |
LZS Świerkle |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
LZS Turawa |
1 - 0 |
LZS Grudzice Opole |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Start Siołkowice Stare |
0 - 3 |
LZS Kup |
26 września 2020
26.09 - 13:00 |
Pauza: LZS Komprachcice, Śląsk II Łubniany-Brynica, |
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Śląsk II Łubniany-Brynica |
3 - 2 |
LZS Kup |
4 października 2020
4.10 - 15:30 |
LZS Grudzice Opole |
1 - 0 |
Start Siołkowice Stare |
4 października 2020
4.10 - 15:30 |
LZS Świerkle |
0 - 5 |
LZS Komprachcice |
4 października 2020
4.10 - 15:30 |
Agra Zawada (k. Opola) |
0 - 6 |
Gazownik Wawelno |
4 października 2020
4.10 - 15:30 |
Pauza: LKS Chmielowice, LZS Turawa, |
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
LKS Chmielowice |
1 - 2 |
Śląsk II Łubniany-Brynica |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Agra Zawada (k. Opola) |
5 - 1 |
LZS Komprachcice |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
LZS Turawa |
6 - 2 |
LZS Świerkle |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
LZS Kup |
2 - 2 |
LZS Grudzice Opole |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Pauza: Start Siołkowice Stare, Gazownik Wawelno, |
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Śląsk II Łubniany-Brynica |
3 - 2 |
LZS Grudzice Opole |
18 października 2020
18.10 - 14:30 |
LZS Świerkle |
0 - 3 |
Start Siołkowice Stare |
18 października 2020
18.10 - 14:30 |
Agra Zawada (k. Opola) |
2 - 0 |
LZS Turawa |
18 października 2020
18.10 - 14:30 |
LKS Chmielowice |
2 - 1 |
Gazownik Wawelno |
18 października 2020
18.10 - 14:30 |
Pauza: LZS Komprachcice, LZS Kup, |
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Gazownik Wawelno |
2 - 5 |
Śląsk II Łubniany-Brynica |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
LKS Chmielowice |
3 - 2 |
LZS Komprachcice |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Start Siołkowice Stare |
1 - 3 |
Agra Zawada (k. Opola) |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
LZS Kup |
5 - 0 |
LZS Świerkle |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Pauza: LZS Grudzice Opole, LZS Turawa, |
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
LZS Świerkle |
1 - 1 |
LZS Grudzice Opole |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
Agra Zawada (k. Opola) |
4 - 1 |
LZS Kup |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
LKS Chmielowice |
1 - 6 |
LZS Turawa |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
Gazownik Wawelno |
4 - 1 |
LZS Komprachcice |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
Pauza: Start Siołkowice Stare, Śląsk II Łubniany-Brynica, |
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Śląsk II Łubniany-Brynica |
5 - 0 |
LZS Komprachcice |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
LZS Turawa |
2 - 2 |
Gazownik Wawelno |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
Start Siołkowice Stare |
2 - 4 |
LKS Chmielowice |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
LZS Grudzice Opole |
0 - 3 |
Agra Zawada (k. Opola) |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
Pauza: LZS Świerkle, LZS Kup, |
Kolejka 12 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
LZS Komprachcice |
1 - 4 |
LZS Turawa |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Śląsk II Łubniany-Brynica |
11 - 0 |
LZS Świerkle |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
LZS Kup |
1 - 4 |
LKS Chmielowice |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Start Siołkowice Stare |
0 - 2 |
Gazownik Wawelno |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Agra Zawada (k. Opola) |
0 - 1 |
LZS Grudzice Opole |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Kolejka 17 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
LZS Grudzice Opole |
4 - 1 |
LZS Turawa |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
LZS Kup |
2 - 0 |
Śląsk II Łubniany-Brynica |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
LZS Komprachcice |
4 - 1 |
LZS Świerkle |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Gazownik Wawelno |
2 - 2 |
LKS Chmielowice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Agra Zawada (k. Opola) |
4 - 1 |
Start Siołkowice Stare |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Kolejka 18 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
LZS Komprachcice |
2 - 0 |
LZS Grudzice Opole |
2 maja 2021
2.05 - 15:00 |
Start Siołkowice Stare |
2 - 1 |
LZS Świerkle |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
Śląsk II Łubniany-Brynica |
4 - 0 |
Gazownik Wawelno |
2 maja 2021
2.05 - 17:00 |
LZS Kup |
3 - 1 |
Agra Zawada (k. Opola) |
2 maja 2021
2.05 - 17:00 |
LZS Turawa |
0 - 8 |
LKS Chmielowice |
2 maja 2021
2.05 - 17:00 |
Kolejka 13 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
LZS Komprachcice |
1 - 3 |
Śląsk II Łubniany-Brynica |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Gazownik Wawelno |
2 - 1 |
LZS Kup |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Start Siołkowice Stare |
2 - 4 |
LZS Turawa |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Agra Zawada (k. Opola) |
1 - 0 |
LKS Chmielowice |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
LZS Grudzice Opole |
3 - 0 |
LZS Świerkle |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Kolejka 14 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
LZS Komprachcice |
3 - 2 |
Start Siołkowice Stare |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
LZS Turawa |
1 - 2 |
LZS Kup |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
LKS Chmielowice |
6 - 2 |
LZS Świerkle |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Gazownik Wawelno |
4 - 0 |
Agra Zawada (k. Opola) |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
LZS Grudzice Opole |
1 - 2 |
Śląsk II Łubniany-Brynica |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Kolejka 15 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
LZS Komprachcice |
0 - 1 |
LZS Kup |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
LKS Chmielowice |
2 - 3 |
LZS Grudzice Opole |
23 maja 2021
23.05 - 13:00 |
Start Siołkowice Stare |
0 - 7 |
Śląsk II Łubniany-Brynica |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
LZS Świerkle |
0 - 3 |
Gazownik Wawelno |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
LZS Turawa |
3 - 2 |
Agra Zawada (k. Opola) |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Kolejka 16 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
LZS Komprachcice |
0 - 0 |
Agra Zawada (k. Opola) |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
LZS Grudzice Opole |
1 - 2 |
Gazownik Wawelno |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
LZS Kup |
4 - 1 |
Start Siołkowice Stare |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Śląsk II Łubniany-Brynica |
3 - 1 |
LKS Chmielowice |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
LZS Świerkle |
1 - 4 |
LZS Turawa |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Kolejka 19 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LZS Komprachcice |
1 - 1 |
LKS Chmielowice |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Śląsk II Łubniany-Brynica |
0 - 3 |
Agra Zawada (k. Opola) |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Start Siołkowice Stare |
0 - 3 |
LZS Grudzice Opole |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
LZS Świerkle |
0 - 3 |
LZS Kup |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Gazownik Wawelno |
5 - 0 |
LZS Turawa |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Kolejka 20 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LZS Turawa |
0 - 9 |
Śląsk II Łubniany-Brynica |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Agra Zawada (k. Opola) |
6 - 0 |
LZS Świerkle |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
LZS Grudzice Opole |
2 - 0 |
LZS Kup |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
LZS Komprachcice |
2 - 3 |
Gazownik Wawelno |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
LKS Chmielowice |
6 - 2 |
Start Siołkowice Stare |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
|