Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
LZS Świerkle |
1 - 5 |
Gazownik Wawelno |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
LZS Grudzice Opole |
6 - 2 |
LKS Chmielowice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
LZS Kup |
0 - 2 |
LZS Komprachcice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
LZS Luboszyce |
6 - 2 |
LZS Turawa |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Start II Jełowa |
1 - 1 |
Groszmal II Opole |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Piast Opole |
8 - 1 |
Agra Zawada (k. Opola) |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Agra Zawada (k. Opola) |
1 - 3 |
LZS Kup |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
LZS Komprachcice |
2 - 2 |
Start II Jełowa |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
LKS Chmielowice |
5 - 2 |
Groszmal II Opole |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Gazownik Wawelno |
7 - 3 |
Piast Opole |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
LZS Grudzice Opole |
5 - 1 |
LZS Luboszyce |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
LZS Turawa |
0 - 1 |
LZS Świerkle |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
LZS Kup |
1 - 4 |
Gazownik Wawelno |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Piast Opole |
5 - 0 |
LZS Turawa |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
LZS Świerkle |
0 - 7 |
LZS Grudzice Opole |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
LZS Luboszyce |
2 - 4 |
LKS Chmielowice |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Groszmal II Opole |
2 - 1 |
LZS Komprachcice |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Start II Jełowa |
3 - 1 |
Agra Zawada (k. Opola) |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
LZS Luboszyce |
3 - 0 |
LZS Świerkle |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
vo, na boisku 3-2 |
LZS Turawa |
0 - 5 |
LZS Kup |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Agra Zawada (k. Opola) |
2 - 3 |
Groszmal II Opole |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Gazownik Wawelno |
1 - 6 |
Start II Jełowa |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
LKS Chmielowice |
2 - 5 |
LZS Komprachcice |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
LZS Grudzice Opole |
3 - 1 |
Piast Opole |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
LZS Kup |
0 - 5 |
LZS Grudzice Opole |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
LZS Świerkle |
2 - 3 |
LKS Chmielowice |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
LZS Komprachcice |
4 - 0 |
Agra Zawada (k. Opola) |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Piast Opole |
1 - 2 |
LZS Luboszyce |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Start II Jełowa |
5 - 0 |
LZS Turawa |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Groszmal II Opole |
1 - 2 |
Gazownik Wawelno |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
LKS Chmielowice |
8 - 0 |
Agra Zawada (k. Opola) |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
LZS Turawa |
2 - 2 |
Groszmal II Opole |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
LZS Grudzice Opole |
1 - 1 |
Start II Jełowa |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
LZS Luboszyce |
0 - 3 |
LZS Kup |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
LZS Świerkle |
2 - 7 |
Piast Opole |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Gazownik Wawelno |
3 - 0 |
LZS Komprachcice |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
LZS Komprachcice |
4 - 0 |
LZS Turawa |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Groszmal II Opole |
3 - 1 |
LZS Grudzice Opole |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Start II Jełowa |
11 - 0 |
LZS Luboszyce |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Piast Opole |
7 - 1 |
LKS Chmielowice |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
LZS Kup |
7 - 1 |
LZS Świerkle |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Agra Zawada (k. Opola) |
1 - 4 |
Gazownik Wawelno |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
LZS Grudzice Opole |
1 - 0 |
LZS Komprachcice |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
LZS Luboszyce |
0 - 3 |
Groszmal II Opole |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
LZS Świerkle |
0 - 8 |
Start II Jełowa |
27 października 2021
27.10 - 19:00 |
Piast Opole |
1 - 1 |
LZS Kup |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
LZS Turawa |
1 - 1 |
Agra Zawada (k. Opola) |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
LKS Chmielowice |
3 - 3 |
Gazownik Wawelno |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Start II Jełowa |
1 - 2 |
Piast Opole |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
LZS Kup |
3 - 0 |
LKS Chmielowice |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Gazownik Wawelno |
4 - 0 |
LZS Turawa |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Agra Zawada (k. Opola) |
1 - 9 |
LZS Grudzice Opole |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Groszmal II Opole |
16 - 0 |
LZS Świerkle |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
LZS Komprachcice |
8 - 0 |
LZS Luboszyce |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Kolejka 10 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
LZS Grudzice Opole |
0 - 1 |
Gazownik Wawelno |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
LZS Luboszyce |
0 - 2 |
Agra Zawada (k. Opola) |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
LZS Świerkle |
3 - 11 |
LZS Komprachcice |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Groszmal II Opole |
0 - 1 |
Piast Opole |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
LZS Kup |
3 - 0 |
Start II Jełowa |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
LZS Turawa |
3 - 7 |
LKS Chmielowice |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Agra Zawada (k. Opola) |
1 - 2 |
LZS Świerkle |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
LZS Komprachcice |
0 - 1 |
Piast Opole |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Start II Jełowa |
8 - 2 |
LKS Chmielowice |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Groszmal II Opole |
3 - 0 |
LZS Kup |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Gazownik Wawelno |
3 - 1 |
LZS Luboszyce |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
LZS Turawa |
0 - 4 |
LZS Grudzice Opole |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Kolejka 12 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Gazownik Wawelno |
3 - 0 |
LZS Świerkle |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
LKS Chmielowice |
0 - 5 |
LZS Grudzice Opole |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
LZS Komprachcice |
3 - 0 |
LZS Kup |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
vo, na boisku 2-4 |
LZS Turawa |
0 - 3 |
LZS Luboszyce |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
vo, na boisku 3-2 |
Groszmal II Opole |
2 - 1 |
Start II Jełowa |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Agra Zawada (k. Opola) |
2 - 4 |
Piast Opole |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Kolejka 13 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
LZS Kup |
0 - 0 |
Agra Zawada (k. Opola) |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Start II Jełowa |
5 - 2 |
LZS Komprachcice |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Groszmal II Opole |
4 - 0 |
LKS Chmielowice |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Piast Opole |
2 - 3 |
Gazownik Wawelno |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
LZS Luboszyce |
2 - 5 |
LZS Grudzice Opole |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
LZS Świerkle |
5 - 4 |
LZS Turawa |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Kolejka 14 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Gazownik Wawelno |
2 - 0 |
LZS Kup |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
LZS Turawa |
1 - 1 |
Piast Opole |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
LZS Grudzice Opole |
14 - 0 |
LZS Świerkle |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
LKS Chmielowice |
3 - 2 |
LZS Luboszyce |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
LZS Komprachcice |
0 - 1 |
Groszmal II Opole |
5 czerwca 2022
5.06 - 18:00 |
Agra Zawada (k. Opola) |
0 - 4 |
Start II Jełowa |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Kolejka 15 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LZS Świerkle |
1 - 1 |
LZS Luboszyce |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
LZS Kup |
0 - 4 |
LZS Turawa |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Groszmal II Opole |
1 - 2 |
Agra Zawada (k. Opola) |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Start II Jełowa |
1 - 1 |
Gazownik Wawelno |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
LZS Komprachcice |
1 - 2 |
LKS Chmielowice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Piast Opole |
1 - 1 |
LZS Grudzice Opole |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Kolejka 16 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LZS Grudzice Opole |
10 - 1 |
LZS Kup |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
LKS Chmielowice |
3 - 2 |
LZS Świerkle |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Agra Zawada (k. Opola) |
0 - 3 |
LZS Komprachcice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
LZS Luboszyce |
0 - 9 |
Piast Opole |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
LZS Turawa |
0 - 5 |
Start II Jełowa |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Gazownik Wawelno |
3 - 0 |
Groszmal II Opole |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Kolejka 17 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Agra Zawada (k. Opola) |
1 - 8 |
LKS Chmielowice |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Groszmal II Opole |
0 - 1 |
LZS Turawa |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Start II Jełowa |
0 - 3 |
LZS Grudzice Opole |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
vo, na boisku 7-3 |
LZS Kup |
2 - 6 |
LZS Luboszyce |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Piast Opole |
5 - 0 |
LZS Świerkle |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
LZS Komprachcice |
2 - 2 |
Gazownik Wawelno |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Kolejka 18 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
LZS Turawa |
5 - 0 |
LZS Komprachcice |
7 maja 2022
7.05 - 13:00 |
LZS Grudzice Opole |
2 - 0 |
Groszmal II Opole |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
LZS Luboszyce |
2 - 2 |
Start II Jełowa |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
LKS Chmielowice |
2 - 2 |
Piast Opole |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
LZS Świerkle |
1 - 3 |
LZS Kup |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Gazownik Wawelno |
3 - 0 |
Agra Zawada (k. Opola) |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Kolejka 19 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
LZS Komprachcice |
2 - 5 |
LZS Grudzice Opole |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Groszmal II Opole |
3 - 5 |
LZS Luboszyce |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Start II Jełowa |
7 - 0 |
LZS Świerkle |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
LZS Kup |
2 - 8 |
Piast Opole |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Agra Zawada (k. Opola) |
0 - 5 |
LZS Turawa |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Gazownik Wawelno |
3 - 2 |
LKS Chmielowice |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Piast Opole |
0 - 2 |
Start II Jełowa |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
LKS Chmielowice |
2 - 4 |
LZS Kup |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
LZS Turawa |
0 - 2 |
Gazownik Wawelno |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
LZS Grudzice Opole |
7 - 1 |
Agra Zawada (k. Opola) |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
LZS Świerkle |
0 - 4 |
Groszmal II Opole |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
LZS Luboszyce |
7 - 1 |
LZS Komprachcice |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Gazownik Wawelno |
4 - 2 |
LZS Grudzice Opole |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Agra Zawada (k. Opola) |
3 - 3 |
LZS Luboszyce |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
LZS Komprachcice |
5 - 1 |
LZS Świerkle |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Piast Opole |
3 - 0 |
Groszmal II Opole |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
vo, na boisku 3-6 |
Start II Jełowa |
3 - 1 |
LZS Kup |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
LKS Chmielowice |
4 - 3 |
LZS Turawa |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
LZS Świerkle |
2 - 3 |
Agra Zawada (k. Opola) |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Piast Opole |
2 - 2 |
LZS Komprachcice |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
LKS Chmielowice |
1 - 5 |
Start II Jełowa |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
LZS Kup |
6 - 2 |
Groszmal II Opole |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
LZS Luboszyce |
5 - 3 |
Gazownik Wawelno |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
LZS Grudzice Opole |
3 - 0 |
LZS Turawa |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
|