Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
KS II Krasiejów |
1 - 2 |
KS Szczedrzyk |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
Florentyna Nakło |
3 - 3 |
Sokół Leśnica |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
0 - 3 |
LZS Zimna Wódka |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
vo, na boisku 3-1 |
Plon Błotnica Strzelecka |
2 - 5 |
LZS Kadłubiec |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Błękitni Rozmierz |
1 - 3 |
Victoria II Żyrowa |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
LZS Staniszcze Wielkie |
2 - 4 |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Błękitni Rozmierz |
0 - 9 |
LZS Staniszcze Wielkie |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Victoria II Żyrowa |
1 - 0 |
LZS Zimna Wódka |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Sokół Leśnica |
1 - 0 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
LZS Kadłubiec |
3 - 4 |
Florentyna Nakło |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
KS Szczedrzyk |
5 - 0 |
Plon Błotnica Strzelecka |
5 września 2021
5.09 - 14:00 |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
0 - 0 |
KS II Krasiejów |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
KS II Krasiejów |
6 - 0 |
Błękitni Rozmierz |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
LZS Staniszcze Wielkie |
3 - 2 |
Victoria II Żyrowa |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
LZS Zimna Wódka |
2 - 4 |
Sokół Leśnica |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
3 - 1 |
LZS Kadłubiec |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Florentyna Nakło |
2 - 0 |
KS Szczedrzyk |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Plon Błotnica Strzelecka |
0 - 3 |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
LZS Kadłubiec |
4 - 0 |
LZS Zimna Wódka |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Victoria II Żyrowa |
3 - 4 |
Sokół Leśnica |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
KS Szczedrzyk |
5 - 1 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Błękitni Rozmierz |
6 - 5 |
Plon Błotnica Strzelecka |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
3 - 0 |
Florentyna Nakło |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
LZS Staniszcze Wielkie |
1 - 2 |
KS II Krasiejów |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
LZS Zimna Wódka |
2 - 1 |
KS Szczedrzyk |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
KS II Krasiejów |
2 - 1 |
Victoria II Żyrowa |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Sokół Leśnica |
6 - 3 |
LZS Kadłubiec |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Plon Błotnica Strzelecka |
3 - 17 |
LZS Staniszcze Wielkie |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
3 - 4 |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Florentyna Nakło |
4 - 0 |
Błękitni Rozmierz |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
6 - 1 |
LZS Zimna Wódka |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
KS Szczedrzyk |
3 - 3 |
Sokół Leśnica |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Victoria II Żyrowa |
2 - 8 |
LZS Kadłubiec |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
LZS Staniszcze Wielkie |
5 - 1 |
Florentyna Nakło |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
KS II Krasiejów |
6 - 4 |
Plon Błotnica Strzelecka |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Błękitni Rozmierz |
5 - 2 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Sokół Leśnica |
3 - 3 |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
2 - 4 |
LZS Staniszcze Wielkie |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Plon Błotnica Strzelecka |
3 - 4 |
Victoria II Żyrowa |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
LZS Zimna Wódka |
1 - 3 |
Błękitni Rozmierz |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Florentyna Nakło |
5 - 4 |
KS II Krasiejów |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
LZS Kadłubiec |
1 - 1 |
KS Szczedrzyk |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
4 - 0 |
LZS Kadłubiec |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
LZS Staniszcze Wielkie |
1 - 0 |
LZS Zimna Wódka |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Plon Błotnica Strzelecka |
3 - 5 |
Florentyna Nakło |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
Victoria II Żyrowa |
1 - 6 |
KS Szczedrzyk |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Błękitni Rozmierz |
2 - 1 |
Sokół Leśnica |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
KS II Krasiejów |
3 - 0 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
KS Szczedrzyk |
1 - 0 |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
LZS Kadłubiec |
1 - 2 |
Błękitni Rozmierz |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
4 - 1 |
Plon Błotnica Strzelecka |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Florentyna Nakło |
3 - 1 |
Victoria II Żyrowa |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
LZS Zimna Wódka |
1 - 1 |
KS II Krasiejów |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Sokół Leśnica |
1 - 2 |
LZS Staniszcze Wielkie |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Kolejka 10 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Plon Błotnica Strzelecka |
3 - 4 |
LZS Zimna Wódka |
31 października 2021
31.10 - 13:00 |
Błękitni Rozmierz |
1 - 4 |
KS Szczedrzyk |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Victoria II Żyrowa |
1 - 0 |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
LZS Staniszcze Wielkie |
3 - 6 |
LZS Kadłubiec |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
KS II Krasiejów |
2 - 2 |
Sokół Leśnica |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Florentyna Nakło |
3 - 0 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
vo, na boisku 3-1 |
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Sokół Leśnica |
3 - 3 |
Plon Błotnica Strzelecka |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
5 - 3 |
Błękitni Rozmierz |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
LZS Zimna Wódka |
1 - 2 |
Florentyna Nakło |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
1 - 6 |
Victoria II Żyrowa |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
KS Szczedrzyk |
4 - 2 |
LZS Staniszcze Wielkie |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
LZS Kadłubiec |
6 - 3 |
KS II Krasiejów |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Kolejka 12 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
KS Szczedrzyk |
1 - 4 |
KS II Krasiejów |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Sokół Leśnica |
3 - 0 |
Florentyna Nakło |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
LZS Zimna Wódka |
3 - 0 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
LZS Kadłubiec |
4 - 1 |
Plon Błotnica Strzelecka |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Victoria II Żyrowa |
5 - 3 |
Błękitni Rozmierz |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
2 - 5 |
LZS Staniszcze Wielkie |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Kolejka 13 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
LZS Staniszcze Wielkie |
5 - 1 |
Błękitni Rozmierz |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
LZS Zimna Wódka |
3 - 1 |
Victoria II Żyrowa |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
0 - 3 |
Sokół Leśnica |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Florentyna Nakło |
2 - 2 |
LZS Kadłubiec |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Plon Błotnica Strzelecka |
0 - 5 |
KS Szczedrzyk |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
KS II Krasiejów |
2 - 1 |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Kolejka 14 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Rozmierz |
5 - 1 |
KS II Krasiejów |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Victoria II Żyrowa |
1 - 3 |
LZS Staniszcze Wielkie |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Sokół Leśnica |
6 - 1 |
LZS Zimna Wódka |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
LZS Kadłubiec |
3 - 0 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
3 kwietnia 2022
3.04 - 16:00 |
KS Szczedrzyk |
7 - 1 |
Florentyna Nakło |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
12 - 1 |
Plon Błotnica Strzelecka |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Kolejka 15 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LZS Zimna Wódka |
1 - 4 |
LZS Kadłubiec |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Sokół Leśnica |
1 - 6 |
Victoria II Żyrowa |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
0 - 3 |
KS Szczedrzyk |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Plon Błotnica Strzelecka |
1 - 4 |
Błękitni Rozmierz |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Florentyna Nakło |
1 - 3 |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
KS II Krasiejów |
0 - 6 |
LZS Staniszcze Wielkie |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Kolejka 16 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
KS Szczedrzyk |
8 - 0 |
LZS Zimna Wódka |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Victoria II Żyrowa |
4 - 4 |
KS II Krasiejów |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
LZS Kadłubiec |
3 - 4 |
Sokół Leśnica |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
LZS Staniszcze Wielkie |
15 - 0 |
Plon Błotnica Strzelecka |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
3 - 0 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Błękitni Rozmierz |
3 - 5 |
Florentyna Nakło |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Kolejka 17 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
LZS Zimna Wódka |
5 - 2 |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
Sokół Leśnica |
3 - 3 |
KS Szczedrzyk |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
LZS Kadłubiec |
3 - 4 |
Victoria II Żyrowa |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Florentyna Nakło |
1 - 8 |
LZS Staniszcze Wielkie |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Plon Błotnica Strzelecka |
0 - 4 |
KS II Krasiejów |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
0 - 3 |
Błękitni Rozmierz |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Kolejka 18 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
2 - 3 |
Sokół Leśnica |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
LZS Staniszcze Wielkie |
3 - 0 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Victoria II Żyrowa |
6 - 3 |
Plon Błotnica Strzelecka |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Błękitni Rozmierz |
7 - 1 |
LZS Zimna Wódka |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
KS II Krasiejów |
4 - 4 |
Florentyna Nakło |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
KS Szczedrzyk |
5 - 2 |
LZS Kadłubiec |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Kolejka 19 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
LZS Kadłubiec |
1 - 1 |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
LZS Zimna Wódka |
1 - 4 |
LZS Staniszcze Wielkie |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Florentyna Nakło |
3 - 0 |
Plon Błotnica Strzelecka |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
KS Szczedrzyk |
5 - 0 |
Victoria II Żyrowa |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Sokół Leśnica |
6 - 1 |
Błękitni Rozmierz |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
0 - 3 |
KS II Krasiejów |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
2 - 1 |
KS Szczedrzyk |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Błękitni Rozmierz |
2 - 6 |
LZS Kadłubiec |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Plon Błotnica Strzelecka |
3 - 0 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Victoria II Żyrowa |
1 - 0 |
Florentyna Nakło |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
KS II Krasiejów |
4 - 2 |
LZS Zimna Wódka |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
LZS Staniszcze Wielkie |
2 - 1 |
Sokół Leśnica |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
LZS Zimna Wódka |
2 - 1 |
Plon Błotnica Strzelecka |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
KS Szczedrzyk |
3 - 1 |
Błękitni Rozmierz |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
3 - 0 |
Victoria II Żyrowa |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
vo, na boisku 0-2 |
LZS Kadłubiec |
4 - 6 |
LZS Staniszcze Wielkie |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Sokół Leśnica |
2 - 2 |
KS II Krasiejów |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
0 - 3 |
Florentyna Nakło |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Plon Błotnica Strzelecka |
2 - 6 |
Sokół Leśnica |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Błękitni Rozmierz |
2 - 3 |
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Florentyna Nakło |
7 - 4 |
LZS Zimna Wódka |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Victoria II Żyrowa |
3 - 0 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
LZS Staniszcze Wielkie |
0 - 1 |
KS Szczedrzyk |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
KS II Krasiejów |
4 - 2 |
LZS Kadłubiec |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
|