Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Czarni Otmuchów |
13 - 1 |
LZS Maciejowice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
GLKS Kamiennik |
2 - 2 |
LZS Krasna Góra |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
5 - 4 |
Rolnik Lasocice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
GKS Grodków |
10 - 3 |
Delta Bielice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Góral Sidzina |
10 - 2 |
Orzeł II Reńska Wieś |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
LZS Wójtowice |
0 - 2 |
Ogrodnik Chróścina Nyska |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Delta Bielice |
2 - 2 |
Rolnik Lasocice |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
LZS Krasna Góra |
0 - 3 |
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
GKS Grodków |
2 - 2 |
Góral Sidzina |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Orzeł II Reńska Wieś |
1 - 2 |
Czarni Otmuchów |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Ogrodnik Chróścina Nyska |
2 - 3 |
GLKS Kamiennik |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
LZS Maciejowice |
2 - 4 |
LZS Wójtowice |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Czarni Otmuchów |
4 - 0 |
GKS Grodków |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
1 - 6 |
Ogrodnik Chróścina Nyska |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Góral Sidzina |
1 - 2 |
Delta Bielice |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
GLKS Kamiennik |
13 - 1 |
LZS Maciejowice |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Rolnik Lasocice |
3 - 1 |
LZS Krasna Góra |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
LZS Wójtowice |
5 - 1 |
Orzeł II Reńska Wieś |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Delta Bielice |
0 - 2 |
LZS Krasna Góra |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Orzeł II Reńska Wieś |
2 - 3 |
GLKS Kamiennik |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
GKS Grodków |
4 - 3 |
LZS Wójtowice |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
LZS Maciejowice |
5 - 9 |
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Góral Sidzina |
4 - 1 |
Czarni Otmuchów |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Ogrodnik Chróścina Nyska |
4 - 0 |
Rolnik Lasocice |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Rolnik Lasocice |
3 - 0 |
LZS Maciejowice |
25 września 2021
25.09 - 14:00 |
LZS Krasna Góra |
2 - 3 |
Ogrodnik Chróścina Nyska |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
2 - 7 |
Orzeł II Reńska Wieś |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
GLKS Kamiennik |
6 - 0 |
GKS Grodków |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Czarni Otmuchów |
7 - 2 |
Delta Bielice |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
LZS Wójtowice |
0 - 2 |
Góral Sidzina |
26 września 2021
26.09 - 14:30 |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Delta Bielice |
0 - 3 |
Ogrodnik Chróścina Nyska |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
LZS Maciejowice |
1 - 7 |
LZS Krasna Góra |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Góral Sidzina |
0 - 1 |
GLKS Kamiennik |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Orzeł II Reńska Wieś |
0 - 3 |
Rolnik Lasocice |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
vo, na boisku 2-0 |
Czarni Otmuchów |
2 - 0 |
LZS Wójtowice |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
GKS Grodków |
3 - 4 |
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
LZS Krasna Góra |
5 - 2 |
Orzeł II Reńska Wieś |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Ogrodnik Chróścina Nyska |
11 - 0 |
LZS Maciejowice |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Rolnik Lasocice |
3 - 5 |
GKS Grodków |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
GLKS Kamiennik |
1 - 2 |
Czarni Otmuchów |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
LZS Wójtowice |
4 - 2 |
Delta Bielice |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
1 - 5 |
Góral Sidzina |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Delta Bielice |
3 - 2 |
LZS Maciejowice |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Czarni Otmuchów |
3 - 1 |
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Orzeł II Reńska Wieś |
1 - 3 |
Ogrodnik Chróścina Nyska |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
GKS Grodków |
3 - 2 |
LZS Krasna Góra |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Góral Sidzina |
5 - 0 |
Rolnik Lasocice |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
LZS Wójtowice |
6 - 1 |
GLKS Kamiennik |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
LZS Krasna Góra |
2 - 2 |
Góral Sidzina |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Rolnik Lasocice |
0 - 5 |
Czarni Otmuchów |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
GLKS Kamiennik |
3 - 0 |
Delta Bielice |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
0 - 3 |
LZS Wójtowice |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
LZS Maciejowice |
2 - 8 |
Orzeł II Reńska Wieś |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Ogrodnik Chróścina Nyska |
2 - 2 |
GKS Grodków |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Kolejka 10 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Czarni Otmuchów |
6 - 2 |
LZS Krasna Góra |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
GKS Grodków |
6 - 1 |
LZS Maciejowice |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
Rolnik Lasocice |
3 - 2 |
LZS Wójtowice |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
GLKS Kamiennik |
14 - 0 |
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Delta Bielice |
4 - 8 |
Orzeł II Reńska Wieś |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Góral Sidzina |
0 - 2 |
Ogrodnik Chróścina Nyska |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Rolnik Lasocice |
2 - 15 |
GLKS Kamiennik |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Ogrodnik Chróścina Nyska |
1 - 2 |
Czarni Otmuchów |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
LZS Maciejowice |
2 - 3 |
Góral Sidzina |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Orzeł II Reńska Wieś |
10 - 3 |
GKS Grodków |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
LZS Krasna Góra |
6 - 2 |
LZS Wójtowice |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
7 - 2 |
Delta Bielice |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Kolejka 12 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
LZS Maciejowice |
1 - 15 |
Czarni Otmuchów |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
LZS Krasna Góra |
3 - 3 |
GLKS Kamiennik |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Rolnik Lasocice |
3 - 0 |
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
|
Delta Bielice |
0 - 3 |
GKS Grodków |
|
Orzeł II Reńska Wieś |
0 - 4 |
Góral Sidzina |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Ogrodnik Chróścina Nyska |
3 - 0 |
LZS Wójtowice |
|
Kolejka 13 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Rolnik Lasocice |
3 - 0 |
Delta Bielice |
|
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
0 - 3 |
LZS Krasna Góra |
|
Góral Sidzina |
2 - 2 |
GKS Grodków |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
Czarni Otmuchów |
5 - 1 |
Orzeł II Reńska Wieś |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
GLKS Kamiennik |
4 - 1 |
Ogrodnik Chróścina Nyska |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
LZS Wójtowice |
0 - 3 |
LZS Maciejowice |
|
Kolejka 14 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
GKS Grodków |
7 - 3 |
Czarni Otmuchów |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Ogrodnik Chróścina Nyska |
3 - 0 |
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
|
Delta Bielice |
0 - 3 |
Góral Sidzina |
|
LZS Maciejowice |
1 - 5 |
GLKS Kamiennik |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
LZS Krasna Góra |
7 - 1 |
Rolnik Lasocice |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Orzeł II Reńska Wieś |
3 - 0 |
LZS Wójtowice |
|
Kolejka 15 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LZS Krasna Góra |
3 - 0 |
Delta Bielice |
|
GLKS Kamiennik |
6 - 1 |
Orzeł II Reńska Wieś |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
LZS Wójtowice |
0 - 3 |
GKS Grodków |
|
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
0 - 3 |
LZS Maciejowice |
|
Czarni Otmuchów |
1 - 3 |
Góral Sidzina |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Rolnik Lasocice |
1 - 3 |
Ogrodnik Chróścina Nyska |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Kolejka 16 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LZS Maciejowice |
9 - 0 |
Rolnik Lasocice |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Ogrodnik Chróścina Nyska |
1 - 1 |
LZS Krasna Góra |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Orzeł II Reńska Wieś |
3 - 0 |
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
|
GKS Grodków |
3 - 3 |
GLKS Kamiennik |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Delta Bielice |
0 - 3 |
Czarni Otmuchów |
|
Góral Sidzina |
3 - 0 |
LZS Wójtowice |
|
Kolejka 17 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Ogrodnik Chróścina Nyska |
3 - 0 |
Delta Bielice |
|
LZS Krasna Góra |
9 - 1 |
LZS Maciejowice |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
GLKS Kamiennik |
4 - 2 |
Góral Sidzina |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Rolnik Lasocice |
2 - 3 |
Orzeł II Reńska Wieś |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
LZS Wójtowice |
0 - 3 |
Czarni Otmuchów |
|
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
0 - 3 |
GKS Grodków |
|
Kolejka 18 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Orzeł II Reńska Wieś |
0 - 3 |
LZS Krasna Góra |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
vo, na boisku 3-3 |
LZS Maciejowice |
5 - 3 |
Ogrodnik Chróścina Nyska |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
GKS Grodków |
7 - 1 |
Rolnik Lasocice |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Czarni Otmuchów |
0 - 1 |
GLKS Kamiennik |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Delta Bielice |
- - - |
LZS Wójtowice |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
obustronny vo |
Góral Sidzina |
3 - 0 |
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Kolejka 19 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
LZS Maciejowice |
3 - 0 |
Delta Bielice |
|
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
0 - 3 |
Czarni Otmuchów |
|
Ogrodnik Chróścina Nyska |
6 - 2 |
Orzeł II Reńska Wieś |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
LZS Krasna Góra |
5 - 3 |
GKS Grodków |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Rolnik Lasocice |
2 - 4 |
Góral Sidzina |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
GLKS Kamiennik |
3 - 0 |
LZS Wójtowice |
|
Kolejka 20 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Góral Sidzina |
7 - 0 |
LZS Krasna Góra |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Czarni Otmuchów |
11 - 0 |
Rolnik Lasocice |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Delta Bielice |
0 - 3 |
GLKS Kamiennik |
|
LZS Wójtowice |
- - - |
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
|
Orzeł II Reńska Wieś |
3 - 0 |
LZS Maciejowice |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
GKS Grodków |
0 - 2 |
Ogrodnik Chróścina Nyska |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Kolejka 21 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
LZS Krasna Góra |
5 - 1 |
Czarni Otmuchów |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
LZS Maciejowice |
1 - 4 |
GKS Grodków |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
LZS Wójtowice |
0 - 3 |
Rolnik Lasocice |
|
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
0 - 3 |
GLKS Kamiennik |
|
Orzeł II Reńska Wieś |
3 - 0 |
Delta Bielice |
|
Ogrodnik Chróścina Nyska |
1 - 1 |
Góral Sidzina |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
GLKS Kamiennik |
3 - 0 |
Rolnik Lasocice |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Czarni Otmuchów |
1 - 4 |
Ogrodnik Chróścina Nyska |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Góral Sidzina |
3 - 0 |
LZS Maciejowice |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
GKS Grodków |
0 - 3 |
Orzeł II Reńska Wieś |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
vo, na boisku 7-0 |
LZS Wójtowice |
0 - 3 |
LZS Krasna Góra |
|
Delta Bielice |
- - - |
Atom II Grądy-Malerzowice Małe |
|
|