Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Inter Mechnica |
0 - 8 |
Zawisza Stara Kuźnia |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
Ruch Steblów |
11 - 0 |
LZS Stare Koźle |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Polonia Gościęcin |
3 - 2 |
LZS Maciowakrze |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
1 - 0 |
LZS Pokrzywnica |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
LZS II Walce |
10 - 1 |
LZS Łężce |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
LZS II Stary Ujazd |
3 - 1 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
LZS II Walce |
3 - 0 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
LZS Pokrzywnica |
4 - 0 |
Polonia Gościęcin |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
LZS Maciowakrze |
0 - 1 |
Ruch Steblów |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
LZS Stare Koźle |
0 - 7 |
Inter Mechnica |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Zawisza Stara Kuźnia |
1 - 5 |
LZS II Stary Ujazd |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
LZS Łężce |
1 - 2 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Inter Mechnica |
4 - 0 |
LZS Maciowakrze |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
4 - 2 |
LZS Łężce |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Polonia Gościęcin |
4 - 3 |
LZS II Walce |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Ruch Steblów |
2 - 2 |
LZS Pokrzywnica |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
2 - 0 |
Zawisza Stara Kuźnia |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
LZS II Stary Ujazd |
3 - 0 |
LZS Stare Koźle |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
LZS Maciowakrze |
0 - 2 |
LZS II Stary Ujazd |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
LZS Łężce |
3 - 1 |
Zawisza Stara Kuźnia |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
LZS Stare Koźle |
0 - 8 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
LZS Pokrzywnica |
1 - 2 |
Inter Mechnica |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
5 - 3 |
Polonia Gościęcin |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
LZS II Walce |
4 - 0 |
Ruch Steblów |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Ruch Steblów |
5 - 2 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
LZS II Stary Ujazd |
5 - 1 |
LZS Pokrzywnica |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
7 - 0 |
LZS Maciowakrze |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Zawisza Stara Kuźnia |
13 - 0 |
LZS Stare Koźle |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Inter Mechnica |
1 - 3 |
LZS II Walce |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Polonia Gościęcin |
4 - 4 |
LZS Łężce |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
7 - 0 |
Inter Mechnica |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
LZS II Walce |
1 - 2 |
LZS II Stary Ujazd |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
LZS Pokrzywnica |
0 - 4 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
3 października 2021
3.10 - 13:00 |
LZS Łężce |
6 - 0 |
LZS Stare Koźle |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Polonia Gościęcin |
1 - 1 |
Ruch Steblów |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
LZS Maciowakrze |
1 - 6 |
Zawisza Stara Kuźnia |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
LZS II Stary Ujazd |
5 - 2 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Ruch Steblów |
1 - 2 |
LZS Łężce |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
LZS Stare Koźle |
2 - 6 |
LZS Maciowakrze |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Inter Mechnica |
0 - 1 |
Polonia Gościęcin |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
1 - 2 |
LZS II Walce |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Zawisza Stara Kuźnia |
5 - 0 |
LZS Pokrzywnica |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Ruch Steblów |
4 - 1 |
Inter Mechnica |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
LZS Łężce |
5 - 1 |
LZS Maciowakrze |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
LZS Pokrzywnica |
8 - 0 |
LZS Stare Koźle |
16 października 2021
16.10 - 13:30 |
LZS II Walce |
1 - 3 |
Zawisza Stara Kuźnia |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
0 - 3 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Polonia Gościęcin |
1 - 3 |
LZS II Stary Ujazd |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
LZS Maciowakrze |
5 - 1 |
LZS Pokrzywnica |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
LZS Stare Koźle |
1 - 4 |
LZS II Walce |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
LZS II Stary Ujazd |
3 - 0 |
Ruch Steblów |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Inter Mechnica |
3 - 2 |
LZS Łężce |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Zawisza Stara Kuźnia |
1 - 3 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
5 - 2 |
Polonia Gościęcin |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Kolejka 10 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Ruch Steblów |
1 - 1 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Inter Mechnica |
1 - 4 |
LZS II Stary Ujazd |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Polonia Gościęcin |
2 - 4 |
Zawisza Stara Kuźnia |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
6 - 0 |
LZS Stare Koźle |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
LZS II Walce |
6 - 0 |
LZS Maciowakrze |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
LZS Łężce |
5 - 1 |
LZS Pokrzywnica |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Zawisza Stara Kuźnia |
0 - 3 |
Ruch Steblów |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
LZS II Stary Ujazd |
1 - 1 |
LZS Łężce |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
LZS Pokrzywnica |
1 - 5 |
LZS II Walce |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
11 - 1 |
Inter Mechnica |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
LZS Maciowakrze |
1 - 1 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
LZS Stare Koźle |
0 - 2 |
Polonia Gościęcin |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Kolejka 12 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Zawisza Stara Kuźnia |
1 - 1 |
Inter Mechnica |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
LZS Stare Koźle |
0 - 10 |
Ruch Steblów |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
LZS Maciowakrze |
0 - 2 |
Polonia Gościęcin |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
LZS Pokrzywnica |
4 - 0 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
LZS Łężce |
1 - 2 |
LZS II Walce |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
1 - 4 |
LZS II Stary Ujazd |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Kolejka 13 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
0 - 2 |
LZS II Walce |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Polonia Gościęcin |
1 - 1 |
LZS Pokrzywnica |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Ruch Steblów |
5 - 1 |
LZS Maciowakrze |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
Inter Mechnica |
3 - 0 |
LZS Stare Koźle |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
LZS II Stary Ujazd |
4 - 1 |
Zawisza Stara Kuźnia |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
4 - 0 |
LZS Łężce |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Kolejka 14 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LZS Maciowakrze |
2 - 5 |
Inter Mechnica |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
LZS Łężce |
10 - 1 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
LZS II Walce |
1 - 0 |
Polonia Gościęcin |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:00 |
LZS Pokrzywnica |
0 - 10 |
Ruch Steblów |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
Zawisza Stara Kuźnia |
3 - 3 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
LZS Stare Koźle |
0 - 9 |
LZS II Stary Ujazd |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Kolejka 15 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LZS II Stary Ujazd |
5 - 0 |
LZS Maciowakrze |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Zawisza Stara Kuźnia |
3 - 7 |
LZS Łężce |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
5 - 0 |
LZS Stare Koźle |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Inter Mechnica |
1 - 2 |
LZS Pokrzywnica |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Polonia Gościęcin |
1 - 1 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Ruch Steblów |
2 - 2 |
LZS II Walce |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Kolejka 16 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
2 - 5 |
Ruch Steblów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
LZS Pokrzywnica |
1 - 6 |
LZS II Stary Ujazd |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
LZS Maciowakrze |
1 - 4 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
LZS Stare Koźle |
0 - 6 |
Zawisza Stara Kuźnia |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
LZS II Walce |
0 - 0 |
Inter Mechnica |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
LZS Łężce |
3 - 2 |
Polonia Gościęcin |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Kolejka 17 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Inter Mechnica |
1 - 1 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
LZS II Stary Ujazd |
2 - 1 |
LZS II Walce |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
3 - 0 |
LZS Pokrzywnica |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
vo, na boisku 2-0 |
LZS Stare Koźle |
1 - 11 |
LZS Łężce |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Ruch Steblów |
7 - 1 |
Polonia Gościęcin |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Zawisza Stara Kuźnia |
4 - 2 |
LZS Maciowakrze |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Kolejka 18 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
1 - 8 |
LZS II Stary Ujazd |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
LZS Łężce |
3 - 2 |
Ruch Steblów |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
LZS Maciowakrze |
8 - 1 |
LZS Stare Koźle |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Polonia Gościęcin |
3 - 2 |
Inter Mechnica |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
LZS II Walce |
1 - 3 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
LZS Pokrzywnica |
2 - 2 |
Zawisza Stara Kuźnia |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
Kolejka 19 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Inter Mechnica |
1 - 0 |
Ruch Steblów |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
LZS Maciowakrze |
1 - 8 |
LZS Łężce |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
LZS Stare Koźle |
0 - 4 |
LZS Pokrzywnica |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Zawisza Stara Kuźnia |
3 - 0 |
LZS II Walce |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
6 - 0 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
LZS II Stary Ujazd |
3 - 0 |
Polonia Gościęcin |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
LZS Pokrzywnica |
5 - 0 |
LZS Maciowakrze |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
LZS II Walce |
9 - 0 |
LZS Stare Koźle |
22 maja 2022
22.05 - 15:00 |
Ruch Steblów |
6 - 1 |
LZS II Stary Ujazd |
22 maja 2022
22.05 - 13:00 |
LZS Łężce |
6 - 2 |
Inter Mechnica |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
2 - 2 |
Zawisza Stara Kuźnia |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Polonia Gościęcin |
0 - 1 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
1 - 1 |
Ruch Steblów |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
LZS II Stary Ujazd |
5 - 0 |
Inter Mechnica |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Zawisza Stara Kuźnia |
2 - 0 |
Polonia Gościęcin |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
LZS Stare Koźle |
1 - 7 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
LZS Maciowakrze |
2 - 5 |
LZS II Walce |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
LZS Pokrzywnica |
0 - 3 |
LZS Łężce |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
Kolejka 22 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Ruch Steblów |
2 - 2 |
Zawisza Stara Kuźnia |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
LZS Łężce |
3 - 2 |
LZS II Stary Ujazd |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
LZS II Walce |
3 - 0 |
LZS Pokrzywnica |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Inter Mechnica |
3 - 3 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
9 - 1 |
LZS Maciowakrze |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Polonia Gościęcin |
3 - 0 |
LZS Stare Koźle |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
|