Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Błyskawica Rozumice |
0 - 5 |
Pogoń Wojnowice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Orzeł Dzierżysław |
0 - 3 |
Rolnik Lewice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Włókniarz II Kietrz |
0 - 9 |
Żądło Sucha Psina |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Ruch Zubrzyce |
9 - 0 |
Fortuna Chomiąża |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Kresowianka Nowa Wieś |
1 - 13 |
Pogranicze Mokre |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Stal Grobniki |
3 - 2 |
Sokół Boguchwałów |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Pauza: Egipt Krzyżowice, |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Egipt Krzyżowice |
2 - 10 |
Błyskawica Rozumice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Żądło Sucha Psina |
7 - 1 |
Rolnik Lewice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Pogoń Wojnowice |
3 - 4 |
Włókniarz II Kietrz |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Fortuna Chomiąża |
4 - 2 |
Stal Grobniki |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
Kresowianka Nowa Wieś |
2 - 18 |
Ruch Zubrzyce |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Pogranicze Mokre |
2 - 3 |
Orzeł Dzierżysław |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Pauza: Sokół Boguchwałów, |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Dzierżysław |
2 - 3 |
Żądło Sucha Psina |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Ruch Zubrzyce |
2 - 0 |
Pogranicze Mokre |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Egipt Krzyżowice |
0 - 5 |
Włókniarz II Kietrz |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Pogoń Wojnowice |
1 - 3 |
Rolnik Lewice |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Stal Grobniki |
16 - 0 |
Kresowianka Nowa Wieś |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
vo, na boisku 16-1 |
Błyskawica Rozumice |
2 - 2 |
Sokół Boguchwałów |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Pauza: Fortuna Chomiąża, |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Sokół Boguchwałów |
4 - 4 |
Włókniarz II Kietrz |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Pogoń Wojnowice |
1 - 0 |
Orzeł Dzierżysław |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Ruch Zubrzyce |
9 - 2 |
Stal Grobniki |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Pogranicze Mokre |
3 - 5 |
Żądło Sucha Psina |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Fortuna Chomiąża |
5 - 4 |
Błyskawica Rozumice |
12 września 2021
12.09 - 15:00 |
Egipt Krzyżowice |
2 - 13 |
Rolnik Lewice |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Pauza: Kresowianka Nowa Wieś, |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Sokół Boguchwałów |
2 - 4 |
Rolnik Lewice |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Egipt Krzyżowice |
0 - 19 |
Orzeł Dzierżysław |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Błyskawica Rozumice |
7 - 1 |
Kresowianka Nowa Wieś |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Stal Grobniki |
3 - 2 |
Pogranicze Mokre |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Włókniarz II Kietrz |
4 - 1 |
Fortuna Chomiąża |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Żądło Sucha Psina |
5 - 0 |
Pogoń Wojnowice |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Pauza: Ruch Zubrzyce, |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Egipt Krzyżowice |
0 - 10 |
Żądło Sucha Psina |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Pogranicze Mokre |
7 - 0 |
Pogoń Wojnowice |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Sokół Boguchwałów |
1 - 6 |
Orzeł Dzierżysław |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Fortuna Chomiąża |
4 - 2 |
Rolnik Lewice |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
Ruch Zubrzyce |
5 - 1 |
Błyskawica Rozumice |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Kresowianka Nowa Wieś |
1 - 23 |
Włókniarz II Kietrz |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Pauza: Stal Grobniki, |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Włókniarz II Kietrz |
1 - 2 |
Ruch Zubrzyce |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Żądło Sucha Psina |
4 - 0 |
Sokół Boguchwałów |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
Pogoń Wojnowice |
8 - 2 |
Egipt Krzyżowice |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Orzeł Dzierżysław |
3 - 4 |
Fortuna Chomiąża |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Błyskawica Rozumice |
4 - 2 |
Stal Grobniki |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Kresowianka Nowa Wieś |
5 - 6 |
Rolnik Lewice |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
Pauza: Pogranicze Mokre, |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Ruch Zubrzyce |
3 - 0 |
Rolnik Lewice |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Stal Grobniki |
2 - 3 |
Włókniarz II Kietrz |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Fortuna Chomiąża |
0 - 2 |
Żądło Sucha Psina |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Pogranicze Mokre |
13 - 1 |
Egipt Krzyżowice |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Sokół Boguchwałów |
2 - 2 |
Pogoń Wojnowice |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Kresowianka Nowa Wieś |
2 - 9 |
Orzeł Dzierżysław |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Pauza: Błyskawica Rozumice, |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Stal Grobniki |
0 - 5 |
Rolnik Lewice |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Orzeł Dzierżysław |
0 - 0 |
Ruch Zubrzyce |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Błyskawica Rozumice |
2 - 8 |
Pogranicze Mokre |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Egipt Krzyżowice |
0 - 5 |
Sokół Boguchwałów |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Żądło Sucha Psina |
9 - 0 |
Kresowianka Nowa Wieś |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Pogoń Wojnowice |
6 - 5 |
Fortuna Chomiąża |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Pauza: Włókniarz II Kietrz, |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Pogranicze Mokre |
8 - 3 |
Sokół Boguchwałów |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Błyskawica Rozumice |
4 - 1 |
Włókniarz II Kietrz |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Fortuna Chomiąża |
5 - 4 |
Egipt Krzyżowice |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Kresowianka Nowa Wieś |
0 - 3 |
Pogoń Wojnowice |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
vo, na boisku 2-3 |
Ruch Zubrzyce |
2 - 3 |
Żądło Sucha Psina |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Stal Grobniki |
4 - 4 |
Orzeł Dzierżysław |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Pauza: Rolnik Lewice, |
Kolejka 11 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Wojnowice |
3 - 1 |
Ruch Zubrzyce |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Sokół Boguchwałów |
1 - 7 |
Fortuna Chomiąża |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Egipt Krzyżowice |
6 - 1 |
Kresowianka Nowa Wieś |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Włókniarz II Kietrz |
1 - 2 |
Pogranicze Mokre |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Żądło Sucha Psina |
14 - 0 |
Stal Grobniki |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Błyskawica Rozumice |
2 - 6 |
Rolnik Lewice |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Pauza: Orzeł Dzierżysław, |
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Kresowianka Nowa Wieś |
2 - 8 |
Sokół Boguchwałów |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Błyskawica Rozumice |
0 - 7 |
Orzeł Dzierżysław |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Włókniarz II Kietrz |
0 - 5 |
Rolnik Lewice |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Pogranicze Mokre |
6 - 1 |
Fortuna Chomiąża |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Ruch Zubrzyce |
10 - 0 |
Egipt Krzyżowice |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Stal Grobniki |
1 - 1 |
Pogoń Wojnowice |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Pauza: Żądło Sucha Psina, |
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Żądło Sucha Psina |
4 - 0 |
Błyskawica Rozumice |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Sokół Boguchwałów |
3 - 3 |
Ruch Zubrzyce |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Fortuna Chomiąża |
15 - 3 |
Kresowianka Nowa Wieś |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Pogranicze Mokre |
3 - 0 |
Rolnik Lewice |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Egipt Krzyżowice |
1 - 1 |
Stal Grobniki |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Orzeł Dzierżysław |
5 - 0 |
Włókniarz II Kietrz |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Pauza: Pogoń Wojnowice, |
Kolejka 14 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Wojnowice |
7 - 0 |
Błyskawica Rozumice |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
vo, na boisku 7-1 |
Rolnik Lewice |
0 - 0 |
Orzeł Dzierżysław |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
Żądło Sucha Psina |
3 - 0 |
Włókniarz II Kietrz |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
Fortuna Chomiąża |
2 - 5 |
Ruch Zubrzyce |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
Pogranicze Mokre |
4 - 7 |
Kresowianka Nowa Wieś |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
Sokół Boguchwałów |
2 - 3 |
Stal Grobniki |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
Pauza: Egipt Krzyżowice, |
Kolejka 15 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Błyskawica Rozumice |
0 - 2 |
Egipt Krzyżowice |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Rolnik Lewice |
1 - 5 |
Żądło Sucha Psina |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Włókniarz II Kietrz |
4 - 1 |
Pogoń Wojnowice |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Stal Grobniki |
5 - 1 |
Fortuna Chomiąża |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Ruch Zubrzyce |
9 - 0 |
Kresowianka Nowa Wieś |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Orzeł Dzierżysław |
4 - 0 |
Pogranicze Mokre |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Pauza: Sokół Boguchwałów, |
Kolejka 16 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Żądło Sucha Psina |
1 - 0 |
Orzeł Dzierżysław |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Pogranicze Mokre |
0 - 3 |
Ruch Zubrzyce |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Włókniarz II Kietrz |
0 - 3 |
Egipt Krzyżowice |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
vo, na boisku 1-1 |
Rolnik Lewice |
0 - 3 |
Pogoń Wojnowice |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Kresowianka Nowa Wieś |
5 - 0 |
Stal Grobniki |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Sokół Boguchwałów |
7 - 1 |
Błyskawica Rozumice |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Pauza: Fortuna Chomiąża, |
Kolejka 17 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Włókniarz II Kietrz |
1 - 3 |
Sokół Boguchwałów |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Orzeł Dzierżysław |
2 - 2 |
Pogoń Wojnowice |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Stal Grobniki |
10 - 6 |
Ruch Zubrzyce |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Żądło Sucha Psina |
5 - 0 |
Pogranicze Mokre |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Błyskawica Rozumice |
0 - 9 |
Fortuna Chomiąża |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Rolnik Lewice |
3 - 3 |
Egipt Krzyżowice |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Pauza: Kresowianka Nowa Wieś, |
Kolejka 18 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Rolnik Lewice |
1 - 5 |
Sokół Boguchwałów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Orzeł Dzierżysław |
4 - 3 |
Egipt Krzyżowice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Kresowianka Nowa Wieś |
10 - 4 |
Błyskawica Rozumice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Pogranicze Mokre |
3 - 9 |
Stal Grobniki |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Fortuna Chomiąża |
0 - 2 |
Włókniarz II Kietrz |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Pogoń Wojnowice |
0 - 3 |
Żądło Sucha Psina |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Pauza: Ruch Zubrzyce, |
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Żądło Sucha Psina |
1 - 1 |
Egipt Krzyżowice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Pogoń Wojnowice |
3 - 3 |
Pogranicze Mokre |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Orzeł Dzierżysław |
1 - 3 |
Sokół Boguchwałów |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Rolnik Lewice |
1 - 2 |
Fortuna Chomiąża |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Błyskawica Rozumice |
1 - 10 |
Ruch Zubrzyce |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Włókniarz II Kietrz |
7 - 1 |
Kresowianka Nowa Wieś |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Pauza: Stal Grobniki, |
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Ruch Zubrzyce |
3 - 4 |
Włókniarz II Kietrz |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Sokół Boguchwałów |
0 - 3 |
Żądło Sucha Psina |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Egipt Krzyżowice |
2 - 2 |
Pogoń Wojnowice |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Fortuna Chomiąża |
2 - 3 |
Orzeł Dzierżysław |
1 maja 2022
1.05 - 15:00 |
Stal Grobniki |
3 - 0 |
Błyskawica Rozumice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
Rolnik Lewice |
6 - 3 |
Kresowianka Nowa Wieś |
1 maja 2022
1.05 - 13:00 |
Pauza: Pogranicze Mokre, |
Kolejka 21 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Rolnik Lewice |
1 - 4 |
Ruch Zubrzyce |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Włókniarz II Kietrz |
3 - 0 |
Stal Grobniki |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Żądło Sucha Psina |
4 - 1 |
Fortuna Chomiąża |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Egipt Krzyżowice |
3 - 4 |
Pogranicze Mokre |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Pogoń Wojnowice |
2 - 3 |
Sokół Boguchwałów |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Orzeł Dzierżysław |
6 - 3 |
Kresowianka Nowa Wieś |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Pauza: Błyskawica Rozumice, |
Kolejka 22 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Rolnik Lewice |
3 - 4 |
Stal Grobniki |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Ruch Zubrzyce |
8 - 2 |
Orzeł Dzierżysław |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Pogranicze Mokre |
11 - 0 |
Błyskawica Rozumice |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Sokół Boguchwałów |
0 - 2 |
Egipt Krzyżowice |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Kresowianka Nowa Wieś |
0 - 11 |
Żądło Sucha Psina |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Fortuna Chomiąża |
3 - 6 |
Pogoń Wojnowice |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
Pauza: Włókniarz II Kietrz, |
Kolejka 23 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Sokół Boguchwałów |
1 - 2 |
Pogranicze Mokre |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Włókniarz II Kietrz |
2 - 0 |
Błyskawica Rozumice |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Egipt Krzyżowice |
3 - 0 |
Fortuna Chomiąża |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Pogoń Wojnowice |
5 - 2 |
Kresowianka Nowa Wieś |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Żądło Sucha Psina |
6 - 0 |
Ruch Zubrzyce |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Orzeł Dzierżysław |
5 - 2 |
Stal Grobniki |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Pauza: Rolnik Lewice, |
Kolejka 24 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Ruch Zubrzyce |
7 - 2 |
Pogoń Wojnowice |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Fortuna Chomiąża |
1 - 1 |
Sokół Boguchwałów |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Kresowianka Nowa Wieś |
2 - 4 |
Egipt Krzyżowice |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Pogranicze Mokre |
0 - 3 |
Włókniarz II Kietrz |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Stal Grobniki |
0 - 2 |
Żądło Sucha Psina |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Rolnik Lewice |
13 - 0 |
Błyskawica Rozumice |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Pauza: Orzeł Dzierżysław, |
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Sokół Boguchwałów |
9 - 0 |
Kresowianka Nowa Wieś |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Orzeł Dzierżysław |
11 - 1 |
Błyskawica Rozumice |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Rolnik Lewice |
8 - 2 |
Włókniarz II Kietrz |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Fortuna Chomiąża |
3 - 2 |
Pogranicze Mokre |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:00 |
Egipt Krzyżowice |
3 - 1 |
Ruch Zubrzyce |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Pogoń Wojnowice |
3 - 2 |
Stal Grobniki |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Pauza: Żądło Sucha Psina, |
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Błyskawica Rozumice |
0 - 8 |
Żądło Sucha Psina |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Ruch Zubrzyce |
8 - 2 |
Sokół Boguchwałów |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Kresowianka Nowa Wieś |
2 - 6 |
Fortuna Chomiąża |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Rolnik Lewice |
3 - 1 |
Pogranicze Mokre |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Stal Grobniki |
3 - 1 |
Egipt Krzyżowice |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Włókniarz II Kietrz |
0 - 9 |
Orzeł Dzierżysław |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Pauza: Pogoń Wojnowice, . |
|