Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Tanew Wola Wielka |
6 - 0 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
28 sierpnia 2022
28.08 - 14:00 |
Legia Oleszyce |
1 - 1 |
Piast Antoniki |
28 sierpnia 2022
28.08 - 14:00 |
LKS Miękisz Nowy |
6 - 1 |
Leśnik Płazów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 14:00 |
LKS Mołodycz |
4 - 0 |
Błękitni Zalesie |
28 sierpnia 2022
28.08 - 14:00 |
Walter Opaka |
2 - 2 |
Unia Łukawiec |
28 sierpnia 2022
28.08 - 14:00 |
Pauza: Zdrój II Horyniec, |
Kolejka 2 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Tanew Wola Wielka |
3 - 1 |
Legia Oleszyce |
4 września 2022
4.09 - 13:30 |
Błękitni Zalesie |
1 - 3 |
Walter Opaka |
4 września 2022
4.09 - 13:00 |
Piast Antoniki |
2 - 5 |
LKS Mołodycz |
4 września 2022
4.09 - 13:00 |
Leśnik Płazów |
0 - 2 |
Zdrój II Horyniec |
4 września 2022
4.09 - 13:00 |
Unia Łukawiec |
0 - 5 |
LKS Miękisz Nowy |
4 września 2022
4.09 - 13:00 |
Pauza: Roztocze Ruda Różaniecka, |
Kolejka 3 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Zdrój II Horyniec |
2 - 4 |
Unia Łukawiec |
11 września 2022
11.09 - 12:00 |
Walter Opaka |
0 - 2 |
Piast Antoniki |
11 września 2022
11.09 - 13:00 |
Legia Oleszyce |
5 - 3 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
11 września 2022
11.09 - 13:00 |
LKS Mołodycz |
2 - 0 |
Tanew Wola Wielka |
11 września 2022
11.09 - 13:00 |
LKS Miękisz Nowy |
3 - 0 |
Błękitni Zalesie |
11 września 2022
11.09 - 13:00 |
Pauza: Leśnik Płazów, |
Kolejka 4 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Tanew Wola Wielka |
5 - 1 |
Walter Opaka |
18 września 2022
18.09 - 13:00 |
Legia Oleszyce |
2 - 2 |
LKS Mołodycz |
18 września 2022
18.09 - 13:00 |
Błękitni Zalesie |
0 - 6 |
Zdrój II Horyniec |
18 września 2022
18.09 - 13:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
7 - 0 |
Leśnik Płazów |
18 września 2022
18.09 - 12:00 |
Piast Antoniki |
0 - 7 |
LKS Miękisz Nowy |
18 września 2022
18.09 - 13:00 |
Pauza: Unia Łukawiec, |
Kolejka 5 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
LKS Mołodycz |
1 - 1 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
25 września 2022
25.09 - 13:00 |
Walter Opaka |
1 - 0 |
Legia Oleszyce |
25 września 2022
25.09 - 13:00 |
Leśnik Płazów |
2 - 8 |
Unia Łukawiec |
25 września 2022
25.09 - 13:00 |
Piast Antoniki |
4 - 1 |
Zdrój II Horyniec |
25 września 2022
25.09 - 13:00 |
LKS Miękisz Nowy |
1 - 1 |
Tanew Wola Wielka |
25 września 2022
25.09 - 13:00 |
Pauza: Błękitni Zalesie, |
Kolejka 6 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Tanew Wola Wielka |
4 - 1 |
Zdrój II Horyniec |
1 października 2022
1.10 - 11:00 |
LKS Mołodycz |
1 - 1 |
Walter Opaka |
2 października 2022
2.10 - 12:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
0 - 1 |
Unia Łukawiec |
2 października 2022
2.10 - 12:00 |
Błękitni Zalesie |
1 - 2 |
Leśnik Płazów |
2 października 2022
2.10 - 12:00 |
Legia Oleszyce |
0 - 9 |
LKS Miękisz Nowy |
2 października 2022
2.10 - 12:00 |
Pauza: Piast Antoniki, |
Kolejka 7 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Leśnik Płazów |
1 - 2 |
Piast Antoniki |
9 października 2022
9.10 - 12:00 |
LKS Miękisz Nowy |
6 - 1 |
LKS Mołodycz |
9 października 2022
9.10 - 12:00 |
Walter Opaka |
2 - 1 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
9 października 2022
9.10 - 12:00 |
Legia Oleszyce |
3 - 0 |
Zdrój II Horyniec |
9 października 2022
9.10 - 15:30 |
Unia Łukawiec |
4 - 1 |
Błękitni Zalesie |
9 października 2022
9.10 - 12:00 |
Pauza: Tanew Wola Wielka, |
Kolejka 8 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Tanew Wola Wielka |
3 - 4 |
Leśnik Płazów |
16 października 2022
16.10 - 12:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
10 - 2 |
Błękitni Zalesie |
16 października 2022
16.10 - 12:00 |
LKS Mołodycz |
7 - 1 |
Zdrój II Horyniec |
16 października 2022
16.10 - 12:00 |
Walter Opaka |
1 - 5 |
LKS Miękisz Nowy |
16 października 2022
16.10 - 12:00 |
Piast Antoniki |
4 - 5 |
Unia Łukawiec |
16 października 2022
16.10 - 12:00 |
Pauza: Legia Oleszyce, |
Kolejka 9 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
LKS Miękisz Nowy |
8 - 0 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
23 października 2022
23.10 - 12:00 |
Unia Łukawiec |
4 - 3 |
Tanew Wola Wielka |
23 października 2022
23.10 - 12:00 |
Błękitni Zalesie |
0 - 5 |
Piast Antoniki |
23 października 2022
23.10 - 12:00 |
Leśnik Płazów |
0 - 0 |
Legia Oleszyce |
23 października 2022
23.10 - 12:00 |
Walter Opaka |
7 - 0 |
Zdrój II Horyniec |
23 października 2022
23.10 - 12:00 |
Pauza: LKS Mołodycz, |
Kolejka 10 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Tanew Wola Wielka |
7 - 0 |
Błękitni Zalesie |
30 października 2022
30.10 - 11:30 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
2 - 2 |
Piast Antoniki |
30 października 2022
30.10 - 11:30 |
Legia Oleszyce |
3 - 7 |
Unia Łukawiec |
30 października 2022
30.10 - 11:30 |
LKS Mołodycz |
3 - 1 |
Leśnik Płazów |
30 października 2022
30.10 - 11:30 |
LKS Miękisz Nowy |
4 - 0 |
Zdrój II Horyniec |
30 października 2022
30.10 - 11:30 |
Pauza: Walter Opaka, |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Roztocze Ruda Różaniecka |
2 - 1 |
Zdrój II Horyniec |
5 listopada 2022
5.11 - 13:30 |
Leśnik Płazów |
2 - 2 |
Walter Opaka |
5 listopada 2022
5.11 - 13:00 |
Piast Antoniki |
1 - 1 |
Tanew Wola Wielka |
5 listopada 2022
5.11 - 14:15 |
Błękitni Zalesie |
1 - 2 |
Legia Oleszyce |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Unia Łukawiec |
4 - 2 |
LKS Mołodycz |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Pauza: LKS Miękisz Nowy, |
Kolejka 12 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Roztocze Ruda Różaniecka |
1 - 5 |
Tanew Wola Wielka |
16 kwietnia 2023
16.04 - 13:00 |
Piast Antoniki |
1 - 3 |
Legia Oleszyce |
16 kwietnia 2023
16.04 - 13:00 |
Leśnik Płazów |
0 - 9 |
LKS Miękisz Nowy |
16 kwietnia 2023
16.04 - 13:00 |
Błękitni Zalesie |
0 - 4 |
LKS Mołodycz |
16 kwietnia 2023
16.04 - 13:00 |
Unia Łukawiec |
2 - 0 |
Walter Opaka |
16 kwietnia 2023
16.04 - 13:00 |
Pauza: Zdrój II Horyniec, |
Kolejka 13 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Legia Oleszyce |
1 - 0 |
Tanew Wola Wielka |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Walter Opaka |
3 - 1 |
Błękitni Zalesie |
23 kwietnia 2023
23.04 - 13:00 |
LKS Mołodycz |
1 - 2 |
Piast Antoniki |
23 kwietnia 2023
23.04 - 13:00 |
Zdrój II Horyniec |
2 - 3 |
Leśnik Płazów |
23 kwietnia 2023
23.04 - 13:00 |
LKS Miękisz Nowy |
8 - 1 |
Unia Łukawiec |
23 kwietnia 2023
23.04 - 13:00 |
Pauza: Roztocze Ruda Różaniecka, |
Kolejka 14 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Unia Łukawiec |
2 - 4 |
Zdrój II Horyniec |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:30 |
Piast Antoniki |
1 - 1 |
Walter Opaka |
30 kwietnia 2023
30.04 - 13:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
3 - 3 |
Legia Oleszyce |
30 kwietnia 2023
30.04 - 13:00 |
Tanew Wola Wielka |
5 - 0 |
LKS Mołodycz |
30 kwietnia 2023
30.04 - 13:15 |
Błękitni Zalesie |
2 - 6 |
LKS Miękisz Nowy |
30 kwietnia 2023
30.04 - 13:00 |
Pauza: Leśnik Płazów, |
Kolejka 15 - 3. maja 2023 [szczegóły] | |
Walter Opaka |
0 - 3 |
Tanew Wola Wielka |
3 maja 2023
3.05 - 14:00 |
LKS Mołodycz |
3 - 0 |
Legia Oleszyce |
3 maja 2023
3.05 - 14:00 |
Zdrój II Horyniec |
5 - 0 |
Błękitni Zalesie |
3 maja 2023
3.05 - 11:00 |
Leśnik Płazów |
1 - 2 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
LKS Miękisz Nowy |
9 - 0 |
Piast Antoniki |
3 maja 2023
3.05 - 14:00 |
Pauza: Unia Łukawiec, |
Kolejka 16 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Roztocze Ruda Różaniecka |
1 - 5 |
LKS Mołodycz |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
Legia Oleszyce |
1 - 1 |
Walter Opaka |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
Unia Łukawiec |
4 - 5 |
Leśnik Płazów |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
Zdrój II Horyniec |
0 - 1 |
Piast Antoniki |
7 maja 2023
7.05 - 12:00 |
Tanew Wola Wielka |
1 - 2 |
LKS Miękisz Nowy |
7 maja 2023
7.05 - 13:15 |
Pauza: Błękitni Zalesie, |
Kolejka 17 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Zdrój II Horyniec |
1 - 5 |
Tanew Wola Wielka |
14 maja 2023
14.05 - 13:15 |
Walter Opaka |
0 - 2 |
LKS Mołodycz |
14 maja 2023
14.05 - 14:00 |
Unia Łukawiec |
4 - 1 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
14 maja 2023
14.05 - 14:00 |
Leśnik Płazów |
10 - 0 |
Błękitni Zalesie |
14 maja 2023
14.05 - 14:00 |
LKS Miękisz Nowy |
6 - 0 |
Legia Oleszyce |
14 maja 2023
14.05 - 14:00 |
Pauza: Piast Antoniki, |
Kolejka 18 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Piast Antoniki |
2 - 4 |
Leśnik Płazów |
21 maja 2023
21.05 - 14:00 |
LKS Mołodycz |
0 - 3 |
LKS Miękisz Nowy |
21 maja 2023
21.05 - 14:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
5 - 1 |
Walter Opaka |
21 maja 2023
21.05 - 14:00 |
Zdrój II Horyniec |
3 - 0 |
Legia Oleszyce |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Błękitni Zalesie |
4 - 6 |
Unia Łukawiec |
21 maja 2023
21.05 - 14:00 |
Pauza: Tanew Wola Wielka, |
Kolejka 19 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Leśnik Płazów |
3 - 3 |
Tanew Wola Wielka |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Błękitni Zalesie |
0 - 1 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
28 maja 2023
28.05 - 14:00 |
Zdrój II Horyniec |
1 - 4 |
LKS Mołodycz |
28 maja 2023
28.05 - 11:30 |
LKS Miękisz Nowy |
8 - 0 |
Walter Opaka |
28 maja 2023
28.05 - 14:00 |
Unia Łukawiec |
2 - 1 |
Piast Antoniki |
28 maja 2023
28.05 - 14:00 |
Pauza: Legia Oleszyce, |
Kolejka 20 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Roztocze Ruda Różaniecka |
0 - 5 |
LKS Miękisz Nowy |
4 czerwca 2023
4.06 - 14:00 |
Tanew Wola Wielka |
3 - 3 |
Unia Łukawiec |
4 czerwca 2023
4.06 - 13:15 |
Piast Antoniki |
4 - 0 |
Błękitni Zalesie |
4 czerwca 2023
4.06 - 14:00 |
Legia Oleszyce |
1 - 2 |
Leśnik Płazów |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Zdrój II Horyniec |
3 - 1 |
Walter Opaka |
4 czerwca 2023
4.06 - 14:00 |
Pauza: LKS Mołodycz, |
Kolejka 21 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Błękitni Zalesie |
0 - 9 |
Tanew Wola Wielka |
11 czerwca 2023
11.06 - 14:00 |
Piast Antoniki |
0 - 3 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Unia Łukawiec |
2 - 1 |
Legia Oleszyce |
11 czerwca 2023
11.06 - 14:00 |
Leśnik Płazów |
4 - 3 |
LKS Mołodycz |
11 czerwca 2023
11.06 - 14:00 |
Zdrój II Horyniec |
0 - 3 |
LKS Miękisz Nowy |
11 czerwca 2023
11.06 - 10:30 |
Pauza: Walter Opaka, |
Kolejka 22 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Zdrój II Horyniec |
2 - 6 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
17 czerwca 2023
17.06 - 14:30 |
Walter Opaka |
3 - 1 |
Leśnik Płazów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 13:00 |
Tanew Wola Wielka |
4 - 1 |
Piast Antoniki |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Legia Oleszyce |
4 - 0 |
Błękitni Zalesie |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
LKS Mołodycz |
4 - 0 |
Unia Łukawiec |
18 czerwca 2023
18.06 - 14:00 |
Pauza: LKS Miękisz Nowy, . |
|