Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
LKS Czaszyn |
5 - 2 |
Nelson Polańczyk |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Pionier Średnia Wieś |
5 - 1 |
Gabry Łukowe |
14 sierpnia 2022
14.08 - 13:00 |
Juventus Poraż |
2 - 3 |
Osława Zagórz |
14 sierpnia 2022
14.08 - 13:00 |
San Mrzygłód |
0 - 5 |
Zalew Myczkowce |
14 sierpnia 2022
14.08 - 14:00 |
ULKS Czerteż |
3 - 2 |
Pogórze Srogów Górny |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
1 - 1 |
Otryt Lutowiska |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Osława Zagórz |
1 - 3 |
Pionier Średnia Wieś |
21 sierpnia 2022
21.08 - 13:00 |
Zalew Myczkowce |
7 - 0 |
ULKS Czerteż |
21 sierpnia 2022
21.08 - 13:00 |
LKS Czaszyn |
1 - 1 |
Juventus Poraż |
21 sierpnia 2022
21.08 - 13:00 |
Gabry Łukowe |
2 - 4 |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
21 sierpnia 2022
21.08 - 14:00 |
Nelson Polańczyk |
5 - 3 |
Pogórze Srogów Górny |
21 sierpnia 2022
21.08 - 16:30 |
Otryt Lutowiska |
4 - 0 |
San Mrzygłód |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Pionier Średnia Wieś |
2 - 0 |
LKS Czaszyn |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Juventus Poraż |
1 - 2 |
Nelson Polańczyk |
28 sierpnia 2022
28.08 - 13:00 |
San Mrzygłód |
1 - 4 |
Gabry Łukowe |
28 sierpnia 2022
28.08 - 14:00 |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
4 - 0 |
Osława Zagórz |
28 sierpnia 2022
28.08 - 16:00 |
Pogórze Srogów Górny |
2 - 2 |
Zalew Myczkowce |
28 sierpnia 2022
28.08 - 16:30 |
ULKS Czerteż |
1 - 1 |
Otryt Lutowiska |
28 sierpnia 2022
28.08 - 14:00 |
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
LKS Czaszyn |
5 - 1 |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
4 września 2022
4.09 - 13:00 |
Osława Zagórz |
3 - 2 |
San Mrzygłód |
4 września 2022
4.09 - 13:00 |
Juventus Poraż |
3 - 4 |
Pionier Średnia Wieś |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Gabry Łukowe |
4 - 3 |
ULKS Czerteż |
4 września 2022
4.09 - 14:00 |
Nelson Polańczyk |
1 - 3 |
Zalew Myczkowce |
4 września 2022
4.09 - 16:30 |
Otryt Lutowiska |
1 - 1 |
Pogórze Srogów Górny |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Zalew Myczkowce |
3 - 3 |
Otryt Lutowiska |
10 września 2022
10.09 - 16:45 |
San Mrzygłód |
0 - 4 |
LKS Czaszyn |
11 września 2022
11.09 - 14:00 |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
4 - 3 |
Juventus Poraż |
11 września 2022
11.09 - 17:00 |
Pionier Średnia Wieś |
5 - 0 |
Nelson Polańczyk |
11 września 2022
11.09 - 12:00 |
Pogórze Srogów Górny |
7 - 3 |
Gabry Łukowe |
11 września 2022
11.09 - 16:30 |
ULKS Czerteż |
3 - 2 |
Osława Zagórz |
11 września 2022
11.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Juventus Poraż |
5 - 2 |
San Mrzygłód |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Nelson Polańczyk |
2 - 2 |
Otryt Lutowiska |
18 września 2022
18.09 - 13:00 |
LKS Czaszyn |
6 - 0 |
ULKS Czerteż |
18 września 2022
18.09 - 13:00 |
Osława Zagórz |
1 - 2 |
Pogórze Srogów Górny |
18 września 2022
18.09 - 13:00 |
Gabry Łukowe |
4 - 3 |
Zalew Myczkowce |
18 września 2022
18.09 - 14:00 |
Pionier Średnia Wieś |
1 - 1 |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
18 września 2022
18.09 - 13:00 |
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Zalew Myczkowce |
1 - 5 |
Osława Zagórz |
25 września 2022
25.09 - 13:00 |
San Mrzygłód |
0 - 3 |
Pionier Średnia Wieś |
25 września 2022
25.09 - 14:00 |
Otryt Lutowiska |
10 - 2 |
Gabry Łukowe |
25 września 2022
25.09 - 15:00 |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
5 - 0 |
Nelson Polańczyk |
25 września 2022
25.09 - 12:30 |
ULKS Czerteż |
4 - 2 |
Juventus Poraż |
25 września 2022
25.09 - 14:00 |
Pogórze Srogów Górny |
0 - 3 |
LKS Czaszyn |
25 września 2022
25.09 - 15:00 |
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Juventus Poraż |
2 - 3 |
Pogórze Srogów Górny |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
LKS Czaszyn |
5 - 0 |
Zalew Myczkowce |
2 października 2022
2.10 - 13:00 |
Nelson Polańczyk |
6 - 6 |
Gabry Łukowe |
2 października 2022
2.10 - 13:00 |
Osława Zagórz |
4 - 1 |
Otryt Lutowiska |
2 października 2022
2.10 - 13:00 |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
2 - 0 |
San Mrzygłód |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Pionier Średnia Wieś |
7 - 1 |
ULKS Czerteż |
2 października 2022
2.10 - 13:00 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Zalew Myczkowce |
3 - 2 |
Juventus Poraż |
9 października 2022
9.10 - 13:00 |
San Mrzygłód |
1 - 1 |
Nelson Polańczyk |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Gabry Łukowe |
0 - 7 |
Osława Zagórz |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Otryt Lutowiska |
0 - 5 |
LKS Czaszyn |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Pogórze Srogów Górny |
0 - 3 |
Pionier Średnia Wieś |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
ULKS Czerteż |
5 - 2 |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
4 - 1 |
Pogórze Srogów Górny |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
LKS Czaszyn |
3 - 0 |
Gabry Łukowe |
16 października 2022
16.10 - 13:00 |
Juventus Poraż |
5 - 1 |
Otryt Lutowiska |
15 października 2022
15.10 - 16:00 |
Nelson Polańczyk |
1 - 7 |
Osława Zagórz |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
San Mrzygłód |
2 - 1 |
ULKS Czerteż |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Pionier Średnia Wieś |
3 - 0 |
Zalew Myczkowce |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Otryt Lutowiska |
0 - 1 |
Pionier Średnia Wieś |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Zalew Myczkowce |
4 - 1 |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Gabry Łukowe |
5 - 1 |
Juventus Poraż |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Osława Zagórz |
4 - 1 |
LKS Czaszyn |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Pogórze Srogów Górny |
3 - 4 |
San Mrzygłód |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
ULKS Czerteż |
4 - 4 |
Nelson Polańczyk |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Nelson Polańczyk |
4 - 6 |
LKS Czaszyn |
16 kwietnia 2023
16.04 - 14:00 |
Gabry Łukowe |
0 - 3 |
Pionier Średnia Wieś |
16 kwietnia 2023
16.04 - 14:00 |
Osława Zagórz |
5 - 1 |
Juventus Poraż |
16 kwietnia 2023
16.04 - 14:00 |
Zalew Myczkowce |
1 - 2 |
San Mrzygłód |
16 kwietnia 2023
16.04 - 14:00 |
Pogórze Srogów Górny |
5 - 1 |
ULKS Czerteż |
16 kwietnia 2023
16.04 - 16:30 |
Otryt Lutowiska |
1 - 0 |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Kolejka 13 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Pionier Średnia Wieś |
2 - 3 |
Osława Zagórz |
23 kwietnia 2023
23.04 - 13:00 |
ULKS Czerteż |
0 - 4 |
Zalew Myczkowce |
23 kwietnia 2023
23.04 - 14:00 |
Juventus Poraż |
2 - 3 |
LKS Czaszyn |
23 kwietnia 2023
23.04 - 13:00 |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
0 - 3 |
Gabry Łukowe |
23 kwietnia 2023
23.04 - 13:00 |
vo, na boisku 3-1 |
Pogórze Srogów Górny |
7 - 2 |
Nelson Polańczyk |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:30 |
San Mrzygłód |
3 - 1 |
Otryt Lutowiska |
23 kwietnia 2023
23.04 - 14:00 |
Kolejka 14 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS Czaszyn |
1 - 2 |
Pionier Średnia Wieś |
30 kwietnia 2023
30.04 - 13:00 |
Nelson Polańczyk |
1 - 2 |
Juventus Poraż |
30 kwietnia 2023
30.04 - 16:00 |
Gabry Łukowe |
2 - 4 |
San Mrzygłód |
30 kwietnia 2023
30.04 - 14:00 |
Osława Zagórz |
4 - 1 |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
30 kwietnia 2023
30.04 - 14:00 |
Zalew Myczkowce |
1 - 1 |
Pogórze Srogów Górny |
30 kwietnia 2023
30.04 - 14:00 |
Otryt Lutowiska |
4 - 1 |
ULKS Czerteż |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Kolejka 15 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
0 - 2 |
LKS Czaszyn |
7 maja 2023
7.05 - 13:00 |
San Mrzygłód |
1 - 1 |
Osława Zagórz |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
Pionier Średnia Wieś |
4 - 0 |
Juventus Poraż |
7 maja 2023
7.05 - 13:00 |
ULKS Czerteż |
2 - 2 |
Gabry Łukowe |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
Zalew Myczkowce |
1 - 3 |
Nelson Polańczyk |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
Pogórze Srogów Górny |
4 - 2 |
Otryt Lutowiska |
7 maja 2023
7.05 - 16:30 |
Kolejka 16 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Otryt Lutowiska |
2 - 1 |
Zalew Myczkowce |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
LKS Czaszyn |
3 - 0 |
San Mrzygłód |
14 maja 2023
14.05 - 13:00 |
Juventus Poraż |
3 - 0 |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Nelson Polańczyk |
3 - 6 |
Pionier Średnia Wieś |
14 maja 2023
14.05 - 16:30 |
Gabry Łukowe |
1 - 2 |
Pogórze Srogów Górny |
14 maja 2023
14.05 - 14:00 |
Osława Zagórz |
11 - 0 |
ULKS Czerteż |
14 maja 2023
14.05 - 10:00 |
Kolejka 17 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
San Mrzygłód |
3 - 0 |
Juventus Poraż |
21 maja 2023
21.05 - 14:00 |
Otryt Lutowiska |
2 - 4 |
Nelson Polańczyk |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
ULKS Czerteż |
0 - 5 |
LKS Czaszyn |
21 maja 2023
21.05 - 14:00 |
Pogórze Srogów Górny |
0 - 2 |
Osława Zagórz |
21 maja 2023
21.05 - 16:30 |
Zalew Myczkowce |
3 - 2 |
Gabry Łukowe |
21 maja 2023
21.05 - 14:00 |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
1 - 3 |
Pionier Średnia Wieś |
21 maja 2023
21.05 - 16:00 |
Kolejka 18 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Osława Zagórz |
2 - 1 |
Zalew Myczkowce |
28 maja 2023
28.05 - 14:00 |
Pionier Średnia Wieś |
4 - 1 |
San Mrzygłód |
28 maja 2023
28.05 - 16:30 |
Gabry Łukowe |
5 - 1 |
Otryt Lutowiska |
28 maja 2023
28.05 - 14:00 |
Nelson Polańczyk |
7 - 0 |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
28 maja 2023
28.05 - 16:30 |
Juventus Poraż |
4 - 3 |
ULKS Czerteż |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
LKS Czaszyn |
3 - 0 |
Pogórze Srogów Górny |
28 maja 2023
28.05 - 13:00 |
vo, na boisku 2-3 |
Kolejka 19 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Pogórze Srogów Górny |
6 - 0 |
Juventus Poraż |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:30 |
Zalew Myczkowce |
4 - 5 |
LKS Czaszyn |
8 czerwca 2023
8.06 - 16:00 |
Gabry Łukowe |
6 - 6 |
Nelson Polańczyk |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:00 |
Otryt Lutowiska |
3 - 0 |
Osława Zagórz |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
vo, na boisku 1-4 |
San Mrzygłód |
3 - 0 |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
4 czerwca 2023
4.06 - 14:00 |
ULKS Czerteż |
5 - 4 |
Pionier Średnia Wieś |
4 czerwca 2023
4.06 - 14:00 |
Kolejka 20 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Juventus Poraż |
2 - 3 |
Zalew Myczkowce |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Nelson Polańczyk |
5 - 1 |
San Mrzygłód |
11 czerwca 2023
11.06 - 16:30 |
Osława Zagórz |
3 - 0 |
Gabry Łukowe |
11 czerwca 2023
11.06 - 14:00 |
LKS Czaszyn |
3 - 0 |
Otryt Lutowiska |
11 czerwca 2023
11.06 - 13:00 |
Pionier Średnia Wieś |
4 - 0 |
Pogórze Srogów Górny |
11 czerwca 2023
11.06 - 16:30 |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
3 - 0 |
ULKS Czerteż |
11 czerwca 2023
11.06 - 13:00 |
Kolejka 21 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Pogórze Srogów Górny |
5 - 2 |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
18 czerwca 2023
18.06 - 13:00 |
Gabry Łukowe |
4 - 3 |
LKS Czaszyn |
18 czerwca 2023
18.06 - 14:00 |
Otryt Lutowiska |
0 - 1 |
Juventus Poraż |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
Osława Zagórz |
3 - 3 |
Nelson Polańczyk |
18 czerwca 2023
18.06 - 14:00 |
ULKS Czerteż |
3 - 1 |
San Mrzygłód |
18 czerwca 2023
18.06 - 14:00 |
Zalew Myczkowce |
2 - 4 |
Pionier Średnia Wieś |
18 czerwca 2023
18.06 - 14:00 |
Kolejka 22 - 24/25. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Pionier Średnia Wieś |
- |
Otryt Lutowiska |
25 czerwca 2023
25.06 - 14:00 |
Bieszczady II Ustrzyki Dolne |
- |
Zalew Myczkowce |
25 czerwca 2023
25.06 - 14:00 |
Juventus Poraż |
- |
Gabry Łukowe |
24 czerwca 2023
24.06 - 16:00 |
LKS Czaszyn |
- |
Osława Zagórz |
25 czerwca 2023
25.06 - 14:00 |
San Mrzygłód |
- |
Pogórze Srogów Górny |
25 czerwca 2023
25.06 - 14:00 |
Nelson Polańczyk |
- |
ULKS Czerteż |
25 czerwca 2023
25.06 - 14:00 |
|