Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Sokół Pień |
3 - 1 |
KS Zgórsko |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Iskra Łączki Brzeskie |
2 - 5 |
LKS Wierzchowiny |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
Janovia Janowiec |
3 - 4 |
Sprint Żarówka |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
Apollo Dulcza Mała |
2 - 2 |
Madras Goleszów |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
Wiśnia Trzciana |
1 - 5 |
KS SMP Tuszyma |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
LKS Wierzchowiny |
1 - 3 |
Sokół Pień |
5 września 2021
5.09 - 13:00 |
Sprint Żarówka |
3 - 0 |
Wiśnia Trzciana |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
Madras Goleszów |
3 - 1 |
KS SMP Tuszyma |
5 września 2021
5.09 - 14:00 |
KS Zgórsko |
0 - 2 |
Janovia Janowiec |
5 września 2021
5.09 - 14:00 |
Apollo Dulcza Mała |
2 - 6 |
Iskra Łączki Brzeskie |
5 września 2021
5.09 - 14:00 |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Iskra Łączki Brzeskie |
3 - 0 |
Madras Goleszów |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
KS SMP Tuszyma |
2 - 0 |
Sprint Żarówka |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Janovia Janowiec |
3 - 0 |
LKS Wierzchowiny |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Sokół Pień |
7 - 0 |
Apollo Dulcza Mała |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Wiśnia Trzciana |
5 - 4 |
KS Zgórsko |
12 września 2021
12.09 - 11:30 |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
LKS Wierzchowiny |
1 - 0 |
Wiśnia Trzciana |
19 września 2021
19.09 - 13:00 |
Iskra Łączki Brzeskie |
7 - 4 |
Sokół Pień |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Madras Goleszów |
3 - 3 |
Sprint Żarówka |
29 września 2021
29.09 - 16:30 |
KS Zgórsko |
1 - 0 |
KS SMP Tuszyma |
29 września 2021
29.09 - 16:30 |
Apollo Dulcza Mała |
2 - 9 |
Janovia Janowiec |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Sprint Żarówka |
4 - 1 |
KS Zgórsko |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
KS SMP Tuszyma |
1 - 1 |
LKS Wierzchowiny |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Janovia Janowiec |
7 - 2 |
Iskra Łączki Brzeskie |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Sokół Pień |
4 - 3 |
Madras Goleszów |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Wiśnia Trzciana |
2 - 1 |
Apollo Dulcza Mała |
26 września 2021
26.09 - 11:30 |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
LKS Wierzchowiny |
4 - 4 |
Sprint Żarówka |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Madras Goleszów |
3 - 5 |
KS Zgórsko |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Iskra Łączki Brzeskie |
4 - 2 |
Wiśnia Trzciana |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Sokół Pień |
0 - 3 |
Janovia Janowiec |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Apollo Dulcza Mała |
1 - 5 |
KS SMP Tuszyma |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Sprint Żarówka |
5 - 0 |
Apollo Dulcza Mała |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
vo, na boisku 5-1 |
KS Zgórsko |
0 - 2 |
LKS Wierzchowiny |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
KS SMP Tuszyma |
0 - 2 |
Iskra Łączki Brzeskie |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Janovia Janowiec |
7 - 0 |
Madras Goleszów |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Wiśnia Trzciana |
0 - 10 |
Sokół Pień |
10 października 2021
10.10 - 11:30 |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Madras Goleszów |
0 - 4 |
LKS Wierzchowiny |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Iskra Łączki Brzeskie |
3 - 1 |
Sprint Żarówka |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Apollo Dulcza Mała |
0 - 3 |
KS Zgórsko |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Sokół Pień |
2 - 1 |
KS SMP Tuszyma |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Janovia Janowiec |
6 - 0 |
Wiśnia Trzciana |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
LKS Wierzchowiny |
8 - 1 |
Apollo Dulcza Mała |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Sprint Żarówka |
2 - 2 |
Sokół Pień |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
KS Zgórsko |
8 - 5 |
Iskra Łączki Brzeskie |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
KS SMP Tuszyma |
1 - 1 |
Janovia Janowiec |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Wiśnia Trzciana |
1 - 2 |
Madras Goleszów |
24 października 2021
24.10 - 11:30 |
Kolejka 10 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
KS Zgórsko |
1 - 3 |
Sokół Pień |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:30 |
LKS Wierzchowiny |
4 - 3 |
Iskra Łączki Brzeskie |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Sprint Żarówka |
1 - 4 |
Janovia Janowiec |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Madras Goleszów |
7 - 0 |
Apollo Dulcza Mała |
3 maja 2022
3.05 - 14:00 |
KS SMP Tuszyma |
3 - 0 |
Wiśnia Trzciana |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
vo, na boisku 3-2 |
Kolejka 11 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Sokół Pień |
1 - 1 |
LKS Wierzchowiny |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Wiśnia Trzciana |
2 - 1 |
Sprint Żarówka |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:30 |
KS SMP Tuszyma |
1 - 1 |
Madras Goleszów |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Janovia Janowiec |
2 - 1 |
KS Zgórsko |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Iskra Łączki Brzeskie |
3 - 2 |
Apollo Dulcza Mała |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Kolejka 12 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Madras Goleszów |
5 - 2 |
Iskra Łączki Brzeskie |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
Sprint Żarówka |
1 - 2 |
KS SMP Tuszyma |
1 maja 2022
1.05 - 13:00 |
LKS Wierzchowiny |
0 - 3 |
Janovia Janowiec |
1 maja 2022
1.05 - 13:00 |
Apollo Dulcza Mała |
1 - 4 |
Sokół Pień |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
KS Zgórsko |
1 - 3 |
Wiśnia Trzciana |
1 maja 2022
1.05 - 11:30 |
Kolejka 13 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Wiśnia Trzciana |
0 - 3 |
LKS Wierzchowiny |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Sokół Pień |
7 - 2 |
Iskra Łączki Brzeskie |
8 maja 2022
8.05 - 16:00 |
Sprint Żarówka |
3 - 2 |
Madras Goleszów |
7 maja 2022
7.05 - 17:30 |
KS SMP Tuszyma |
3 - 0 |
KS Zgórsko |
8 maja 2022
8.05 - 16:00 |
Janovia Janowiec |
9 - 1 |
Apollo Dulcza Mała |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
Kolejka 14 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
KS Zgórsko |
5 - 1 |
Sprint Żarówka |
15 maja 2022
15.05 - 11:30 |
LKS Wierzchowiny |
1 - 1 |
KS SMP Tuszyma |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Iskra Łączki Brzeskie |
2 - 4 |
Janovia Janowiec |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Madras Goleszów |
1 - 2 |
Sokół Pień |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Apollo Dulcza Mała |
3 - 4 |
Wiśnia Trzciana |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Kolejka 15 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Sprint Żarówka |
2 - 5 |
LKS Wierzchowiny |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
KS Zgórsko |
2 - 1 |
Madras Goleszów |
22 maja 2022
22.05 - 11:30 |
Wiśnia Trzciana |
5 - 2 |
Iskra Łączki Brzeskie |
22 maja 2022
22.05 - 11:30 |
Janovia Janowiec |
5 - 5 |
Sokół Pień |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
KS SMP Tuszyma |
4 - 0 |
Apollo Dulcza Mała |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 |
Kolejka 16 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Apollo Dulcza Mała |
1 - 3 |
Sprint Żarówka |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
LKS Wierzchowiny |
6 - 0 |
KS Zgórsko |
29 maja 2022
29.05 - 16:00 |
Iskra Łączki Brzeskie |
3 - 3 |
KS SMP Tuszyma |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
Madras Goleszów |
0 - 7 |
Janovia Janowiec |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
Sokół Pień |
11 - 1 |
Wiśnia Trzciana |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Kolejka 17 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
LKS Wierzchowiny |
5 - 4 |
Madras Goleszów |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
Sprint Żarówka |
6 - 1 |
Iskra Łączki Brzeskie |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
KS Zgórsko |
2 - 0 |
Apollo Dulcza Mała |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
KS SMP Tuszyma |
1 - 1 |
Sokół Pień |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
Wiśnia Trzciana |
2 - 5 |
Janovia Janowiec |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
Kolejka 18 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Apollo Dulcza Mała |
1 - 6 |
LKS Wierzchowiny |
12 czerwca 2022
12.06 - 14:00 |
Sokół Pień |
2 - 4 |
Sprint Żarówka |
12 czerwca 2022
12.06 - 14:00 |
Iskra Łączki Brzeskie |
6 - 0 |
KS Zgórsko |
12 czerwca 2022
12.06 - 10:00 |
Janovia Janowiec |
4 - 0 |
KS SMP Tuszyma |
12 czerwca 2022
12.06 - 14:00 |
Madras Goleszów |
4 - 3 |
Wiśnia Trzciana |
12 czerwca 2022
12.06 - 14:00 |
|