Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Beskid Godziszka |
1 - 3 |
Zapora Porąbka |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Iskra Rybarzowice |
3 - 2 |
Groń Bujaków |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
LKS Łodygowice |
1 - 0 |
Spójnia II Landek |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Sokół Buczkowice |
2 - 2 |
Rotuz II Bronów |
19 października 2022
19.10 - 16:00 |
KS II Międzyrzecze |
3 - 2 |
Zapora II Wapienica Bielsko-Biała |
28 sierpnia 2022
28.08 - 10:00 |
Pauza: Wilamowiczanka Wilamowice, |
Kolejka 2 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Wilamowiczanka Wilamowice |
0 - 3 |
LKS Łodygowice |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Zapora II Wapienica Bielsko-Biała |
1 - 3 |
Zapora Porąbka |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Beskid Godziszka |
1 - 2 |
Iskra Rybarzowice |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Rotuz II Bronów |
2 - 2 |
KS II Międzyrzecze |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Spójnia II Landek |
1 - 2 |
Sokół Buczkowice |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Pauza: Groń Bujaków, |
Kolejka 3 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Groń Bujaków |
1 - 1 |
Beskid Godziszka |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Iskra Rybarzowice |
2 - 0 |
Zapora II Wapienica Bielsko-Biała |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Sokół Buczkowice |
2 - 2 |
Wilamowiczanka Wilamowice |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Zapora Porąbka |
0 - 3 |
Rotuz II Bronów |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
KS II Międzyrzecze |
0 - 0 |
Spójnia II Landek |
11 września 2022
11.09 - 12:30 |
Pauza: LKS Łodygowice, |
Kolejka 4 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Zapora II Wapienica Bielsko-Biała |
4 - 4 |
Groń Bujaków |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Wilamowiczanka Wilamowice |
1 - 3 |
KS II Międzyrzecze |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
LKS Łodygowice |
1 - 3 |
Sokół Buczkowice |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Spójnia II Landek |
2 - 1 |
Zapora Porąbka |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
Rotuz II Bronów |
2 - 2 |
Iskra Rybarzowice |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Pauza: Beskid Godziszka, |
Kolejka 5 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Wilamowiczanka Wilamowice |
1 - 7 |
Zapora Porąbka |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Iskra Rybarzowice |
1 - 0 |
Spójnia II Landek |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Groń Bujaków |
4 - 2 |
Rotuz II Bronów |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Beskid Godziszka |
0 - 2 |
Zapora II Wapienica Bielsko-Biała |
24 września 2022
24.09 - 15:00 |
KS II Międzyrzecze |
5 - 2 |
LKS Łodygowice |
25 września 2022
25.09 - 12:30 |
Pauza: Sokół Buczkowice, |
Kolejka 6 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Sokół Buczkowice |
1 - 5 |
KS II Międzyrzecze |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Wilamowiczanka Wilamowice |
2 - 1 |
Iskra Rybarzowice |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
LKS Łodygowice |
0 - 7 |
Zapora Porąbka |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Rotuz II Bronów |
7 - 2 |
Beskid Godziszka |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Spójnia II Landek |
2 - 1 |
Groń Bujaków |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Pauza: Zapora II Wapienica Bielsko-Biała, |
Kolejka 7 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Iskra Rybarzowice |
6 - 1 |
LKS Łodygowice |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Groń Bujaków |
4 - 1 |
Wilamowiczanka Wilamowice |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Beskid Godziszka |
1 - 0 |
Spójnia II Landek |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Zapora Porąbka |
3 - 2 |
Sokół Buczkowice |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Zapora II Wapienica Bielsko-Biała |
2 - 1 |
Rotuz II Bronów |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Pauza: KS II Międzyrzecze, |
Kolejka 8 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Wilamowiczanka Wilamowice |
1 - 3 |
Beskid Godziszka |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Sokół Buczkowice |
2 - 1 |
Iskra Rybarzowice |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
LKS Łodygowice |
4 - 3 |
Groń Bujaków |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
KS II Międzyrzecze |
1 - 6 |
Zapora Porąbka |
16 października 2022
16.10 - 12:30 |
Zapora II Wapienica Bielsko-Biała |
3 - 2 |
Spójnia II Landek |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Pauza: Rotuz II Bronów, |
Kolejka 9 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Groń Bujaków |
7 - 2 |
Sokół Buczkowice |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Zapora II Wapienica Bielsko-Biała |
1 - 1 |
Wilamowiczanka Wilamowice |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Iskra Rybarzowice |
1 - 1 |
KS II Międzyrzecze |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Beskid Godziszka |
7 - 4 |
LKS Łodygowice |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Rotuz II Bronów |
3 - 0 |
Spójnia II Landek |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Pauza: Zapora Porąbka, |
Kolejka 10 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Zapora Porąbka |
1 - 0 |
Iskra Rybarzowice |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Wilamowiczanka Wilamowice |
4 - 2 |
Rotuz II Bronów |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Zapora II Wapienica Bielsko-Biała |
2 - 5 |
LKS Łodygowice |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Sokół Buczkowice |
3 - 2 |
Beskid Godziszka |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
KS II Międzyrzecze |
0 - 3 |
Groń Bujaków |
30 października 2022
30.10 - 12:30 |
vo, na boisku 2-1 |
Pauza: Spójnia II Landek, |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Zapora II Wapienica Bielsko-Biała |
3 - 3 |
Sokół Buczkowice |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Groń Bujaków |
1 - 3 |
Zapora Porąbka |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Beskid Godziszka |
4 - 1 |
KS II Międzyrzecze |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Spójnia II Landek |
5 - 5 |
Wilamowiczanka Wilamowice |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Rotuz II Bronów |
6 - 2 |
LKS Łodygowice |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Pauza: Iskra Rybarzowice, |
Kolejka 12 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Zapora Porąbka |
3 - 4 |
Beskid Godziszka |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Groń Bujaków |
4 - 1 |
Iskra Rybarzowice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Spójnia II Landek |
1 - 2 |
LKS Łodygowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Rotuz II Bronów |
2 - 1 |
Sokół Buczkowice |
10 maja 2023
10.05 - 17:30 |
Zapora II Wapienica Bielsko-Biała |
3 - 0 |
KS II Międzyrzecze |
|
Pauza: Wilamowiczanka Wilamowice, |
Kolejka 13 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS Łodygowice |
0 - 3 |
Wilamowiczanka Wilamowice |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Zapora Porąbka |
4 - 0 |
Zapora II Wapienica Bielsko-Biała |
15 kwietnia 2023
15.04 - 14:00 |
Iskra Rybarzowice |
4 - 4 |
Beskid Godziszka |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
KS II Międzyrzecze |
0 - 3 |
Rotuz II Bronów |
|
Sokół Buczkowice |
3 - 0 |
Spójnia II Landek |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Pauza: Groń Bujaków, |
Kolejka 14 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Beskid Godziszka |
1 - 3 |
Groń Bujaków |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Zapora II Wapienica Bielsko-Biała |
3 - 0 |
Iskra Rybarzowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
Wilamowiczanka Wilamowice |
3 - 3 |
Sokół Buczkowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Rotuz II Bronów |
6 - 1 |
Zapora Porąbka |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:00 |
Spójnia II Landek |
3 - 0 |
KS II Międzyrzecze |
|
Pauza: LKS Łodygowice, |
Kolejka 15 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Groń Bujaków |
1 - 1 |
Zapora II Wapienica Bielsko-Biała |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
KS II Międzyrzecze |
0 - 3 |
Wilamowiczanka Wilamowice |
|
Sokół Buczkowice |
7 - 0 |
LKS Łodygowice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Zapora Porąbka |
5 - 0 |
Spójnia II Landek |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
Iskra Rybarzowice |
3 - 1 |
Rotuz II Bronów |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Pauza: Beskid Godziszka, |
Kolejka 16 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Zapora Porąbka |
1 - 0 |
Wilamowiczanka Wilamowice |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Spójnia II Landek |
6 - 1 |
Iskra Rybarzowice |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
Rotuz II Bronów |
1 - 1 |
Groń Bujaków |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Zapora II Wapienica Bielsko-Biała |
1 - 1 |
Beskid Godziszka |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
LKS Łodygowice |
3 - 0 |
KS II Międzyrzecze |
|
Pauza: Sokół Buczkowice, |
Kolejka 17 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
KS II Międzyrzecze |
0 - 3 |
Sokół Buczkowice |
|
Iskra Rybarzowice |
3 - 0 |
Wilamowiczanka Wilamowice |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Zapora Porąbka |
3 - 1 |
LKS Łodygowice |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Beskid Godziszka |
4 - 1 |
Rotuz II Bronów |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Groń Bujaków |
3 - 0 |
Spójnia II Landek |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Pauza: Zapora II Wapienica Bielsko-Biała, |
Kolejka 18 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
LKS Łodygowice |
1 - 3 |
Iskra Rybarzowice |
20 maja 2023
20.05 - 15:00 |
Wilamowiczanka Wilamowice |
1 - 2 |
Groń Bujaków |
21 maja 2023
21.05 - 15:00 |
Spójnia II Landek |
0 - 1 |
Beskid Godziszka |
21 maja 2023
21.05 - 14:00 |
Sokół Buczkowice |
4 - 4 |
Zapora Porąbka |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Rotuz II Bronów |
3 - 0 |
Zapora II Wapienica Bielsko-Biała |
21 maja 2023
21.05 - 15:30 |
vo, na boisku 2-2 |
Pauza: KS II Międzyrzecze, |
Kolejka 19 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Beskid Godziszka |
7 - 3 |
Wilamowiczanka Wilamowice |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Iskra Rybarzowice |
3 - 2 |
Sokół Buczkowice |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Groń Bujaków |
2 - 1 |
LKS Łodygowice |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Zapora Porąbka |
3 - 0 |
KS II Międzyrzecze |
|
Spójnia II Landek |
2 - 1 |
Zapora II Wapienica Bielsko-Biała |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Pauza: Rotuz II Bronów, |
Kolejka 20 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Sokół Buczkowice |
1 - 0 |
Groń Bujaków |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Wilamowiczanka Wilamowice |
1 - 2 |
Zapora II Wapienica Bielsko-Biała |
4 czerwca 2023
4.06 - 15:00 |
KS II Międzyrzecze |
0 - 3 |
Iskra Rybarzowice |
|
LKS Łodygowice |
1 - 5 |
Beskid Godziszka |
3 czerwca 2023
3.06 - 15:00 |
Spójnia II Landek |
4 - 1 |
Rotuz II Bronów |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Pauza: Zapora Porąbka, |
Kolejka 21 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Iskra Rybarzowice |
2 - 1 |
Zapora Porąbka |
10 czerwca 2023
10.06 - 15:00 |
Rotuz II Bronów |
4 - 0 |
Wilamowiczanka Wilamowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 16:00 |
LKS Łodygowice |
4 - 3 |
Zapora II Wapienica Bielsko-Biała |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Beskid Godziszka |
2 - 3 |
Sokół Buczkowice |
10 czerwca 2023
10.06 - 15:00 |
Groń Bujaków |
3 - 0 |
KS II Międzyrzecze |
|
Pauza: Spójnia II Landek, |
Kolejka 22 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Sokół Buczkowice |
1 - 8 |
Zapora II Wapienica Bielsko-Biała |
17 czerwca 2023
17.06 - 14:00 |
Zapora Porąbka |
3 - 0 |
Groń Bujaków |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
KS II Międzyrzecze |
0 - 3 |
Beskid Godziszka |
|
Wilamowiczanka Wilamowice |
1 - 2 |
Spójnia II Landek |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:00 |
LKS Łodygowice |
5 - 2 |
Rotuz II Bronów |
17 czerwca 2023
17.06 - 14:00 |
Pauza: Iskra Rybarzowice, . |
|