Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Koty |
4 - 3 |
Naprzód Wieszowa |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Tęcza Zendek |
2 - 2 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
21 sierpnia 2022
21.08 - 15:00 |
Piast Ożarowice |
2 - 1 |
Ruch II Radzionków |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
1 - 0 |
Unia Świerklaniec |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
2 - 2 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Rozbark Bytom |
3 - 4 |
Iskra Połomia |
21 sierpnia 2022
21.08 - 11:00 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
6 - 3 |
Silesia II Miechowice Bytom |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Pauza: Nitron II Krupski Młyn, |
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Naprzód Wieszowa |
- |
Nitron II Krupski Młyn |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
anulowany, było 3-0vo |
Ruch II Radzionków |
9 - 0 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Rozbark Bytom |
2 - 5 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Orzeł Koty |
3 - 2 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Silesia II Miechowice Bytom |
4 - 2 |
Piast Ożarowice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Unia Świerklaniec |
2 - 3 |
Tęcza Zendek |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Iskra Połomia |
1 - 0 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Pauza: Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry, |
Kolejka 3 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Nitron II Krupski Młyn |
- |
Ruch II Radzionków |
14 września 2022
14.09 - 17:00 |
anulowany, było 0-9 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
4 - 2 |
Naprzód Wieszowa |
4 września 2022
4.09 - 16:30 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
0 - 1 |
Unia Świerklaniec |
4 września 2022
4.09 - 16:30 |
Rozbark Bytom |
2 - 4 |
Orzeł Koty |
3 września 2022
3.09 - 16:30 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
0 - 6 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
4 września 2022
4.09 - 12:30 |
Piast Ożarowice |
2 - 0 |
Iskra Połomia |
3 września 2022
3.09 - 16:30 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
1 - 2 |
Silesia II Miechowice Bytom |
3 września 2022
3.09 - 16:30 |
Pauza: Tęcza Zendek, |
Kolejka 4 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Iskra Połomia |
4 - 3 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
Ruch II Radzionków |
0 - 3 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
11 września 2022
11.09 - 14:00 |
vo, na boisku 1-3 |
Orzeł Koty |
1 - 4 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
4 - 1 |
Rozbark Bytom |
11 września 2022
11.09 - 16:30 |
Naprzód Wieszowa |
4 - 1 |
Unia Świerklaniec |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
Piast Ożarowice |
0 - 2 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
Nitron II Krupski Młyn |
- |
Tęcza Zendek |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
anulowany, było 0-5 |
Pauza: Silesia II Miechowice Bytom, |
Kolejka 5 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Piast Ożarowice |
10 - 1 |
Orzeł Koty |
17 września 2022
17.09 - 15:00 |
Rozbark Bytom |
- |
Nitron II Krupski Młyn |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
anulowany, było 3-0vo |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
0 - 3 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
2 - 3 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Unia Świerklaniec |
1 - 5 |
Ruch II Radzionków |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
3 - 1 |
Silesia II Miechowice Bytom |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Tęcza Zendek |
0 - 2 |
Iskra Połomia |
18 września 2022
18.09 - 17:00 |
Pauza: Naprzód Wieszowa, |
Kolejka 6 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Iskra Połomia |
2 - 2 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Orzeł Koty |
2 - 1 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Naprzód Wieszowa |
3 - 1 |
Ruch II Radzionków |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Tęcza Zendek |
1 - 1 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
25 września 2022
25.09 - 14:00 |
Silesia II Miechowice Bytom |
- |
Nitron II Krupski Młyn |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
anulowany, było 2-5 |
Rozbark Bytom |
1 - 3 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
23 września 2022
23.09 - 19:45 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
0 - 6 |
Piast Ożarowice |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Pauza: Unia Świerklaniec, |
Kolejka 7 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Tęcza Zendek |
3 - 1 |
Orzeł Koty |
2 października 2022
2.10 - 14:00 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
2 - 1 |
Naprzód Wieszowa |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
1 - 3 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Ruch II Radzionków |
9 - 3 |
Silesia II Miechowice Bytom |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
- |
Nitron II Krupski Młyn |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
anulowany, było 8-0 |
Piast Ożarowice |
8 - 1 |
Rozbark Bytom |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Unia Świerklaniec |
3 - 3 |
Iskra Połomia |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Pauza: Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry, |
Kolejka 8 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Nitron II Krupski Młyn |
- |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
anulowany, było 2-3 |
Naprzód Wieszowa |
5 - 0 |
Silesia II Miechowice Bytom |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Unia Świerklaniec |
1 - 2 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Iskra Połomia |
1 - 3 |
Ruch II Radzionków |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
1 - 3 |
Piast Ożarowice |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
0 - 1 |
Tęcza Zendek |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Rozbark Bytom |
1 - 2 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Pauza: Orzeł Koty, |
Kolejka 9 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
0 - 2 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Tęcza Zendek |
7 - 1 |
Rozbark Bytom |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
2 - 1 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Nitron II Krupski Młyn |
- |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
anulowany, było 0-3vo |
Piast Ożarowice |
8 - 0 |
Naprzód Wieszowa |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Silesia II Miechowice Bytom |
2 - 4 |
Iskra Połomia |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Unia Świerklaniec |
1 - 0 |
Orzeł Koty |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Pauza: Ruch II Radzionków, |
Kolejka 10 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Rozbark Bytom |
1 - 2 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
21 października 2022
21.10 - 19:45 |
Naprzód Wieszowa |
1 - 3 |
Iskra Połomia |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
2 - 0 |
Tęcza Zendek |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Orzeł Koty |
0 - 4 |
Ruch II Radzionków |
23 października 2022
23.10 - 15:15 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
11 - 0 |
Silesia II Miechowice Bytom |
22 października 2022
22.10 - 11:00 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
1 - 2 |
Unia Świerklaniec |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Pauza: Piast Ożarowice, Tempo Stolarzowice Bytom, |
Kolejka 11 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
3 - 5 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Tęcza Zendek |
1 - 1 |
Piast Ożarowice |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Silesia II Miechowice Bytom |
6 - 1 |
Orzeł Koty |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Unia Świerklaniec |
2 - 2 |
Rozbark Bytom |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
0 - 5 |
Naprzód Wieszowa |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Ruch II Radzionków |
3 - 0 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
30 października 2022
30.10 - 15:00 |
Pauza: Iskra Połomia, Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie, |
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Naprzód Wieszowa |
1 - 4 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
2 - 1 |
Unia Świerklaniec |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Rozbark Bytom |
0 - 10 |
Ruch II Radzionków |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Piast Ożarowice |
5 - 0 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
3 - 3 |
Tęcza Zendek |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
5 - 3 |
Silesia II Miechowice Bytom |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Pauza: Orzeł Koty, Iskra Połomia, |
Kolejka 13 - 11. listopada 2022 [szczegóły] | |
Ruch II Radzionków |
2 - 0 |
Tęcza Zendek |
11 listopada 2022
11.11 - 11:00 |
Silesia II Miechowice Bytom |
4 - 4 |
Unia Świerklaniec |
11 listopada 2022
11.11 - 11:00 |
Piast Ożarowice |
5 - 2 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
11 listopada 2022
11.11 - 11:00 |
Iskra Połomia |
2 - 1 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
29 października 2022
29.10 - 14:30 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
3 - 1 |
Orzeł Koty |
11 listopada 2022
11.11 - 11:00 |
Naprzód Wieszowa |
2 - 0 |
Rozbark Bytom |
11 listopada 2022
11.11 - 11:00 |
Pauza: Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry, Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry, |
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Koty |
0 - 3 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Tęcza Zendek |
1 - 2 |
Naprzód Wieszowa |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
1 - 1 |
Iskra Połomia |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Silesia II Miechowice Bytom |
2 - 2 |
Rozbark Bytom |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
1 - 2 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Ruch II Radzionków |
2 - 0 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Pauza: Unia Świerklaniec, Piast Ożarowice, |
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] | |
Silesia II Miechowice Bytom |
6 - 4 |
Tęcza Zendek |
19 listopada 2022
19.11 - 13:30 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
0 - 1 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
19 listopada 2022
19.11 - 13:30 |
Ruch II Radzionków |
5 - 1 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
19 listopada 2022
19.11 - 13:30 |
Iskra Połomia |
2 - 2 |
Orzeł Koty |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Unia Świerklaniec |
0 - 5 |
Piast Ożarowice |
19 listopada 2022
19.11 - 13:30 |
Naprzód Wieszowa |
1 - 1 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Pauza: Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry, Rozbark Bytom, |
Kolejka 16 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Naprzód Wieszowa |
5 - 2 |
Orzeł Koty |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
3 - 2 |
Tęcza Zendek |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Ruch II Radzionków |
0 - 1 |
Piast Ożarowice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 14:00 |
Unia Świerklaniec |
2 - 0 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
1 - 0 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
25 marca 2023
25.03 - 14:30 |
Iskra Połomia |
9 - 0 |
Rozbark Bytom |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
LKS II Żyglin Miasteczko Śląskie |
5 - 2 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
14 czerwca 2023
14.06 - 17:30 |
Kolejka 17 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Tempo Stolarzowice Bytom |
2 - 3 |
Ruch II Radzionków |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
2 - 3 |
Rozbark Bytom |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
0 - 1 |
Orzeł Koty |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Tęcza Zendek |
1 - 1 |
Unia Świerklaniec |
8 kwietnia 2023
8.04 - 16:00 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
1 - 3 |
Iskra Połomia |
8 kwietnia 2023
8.04 - 11:00 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
3 - 2 |
Naprzód Wieszowa |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Piast Ożarowice |
7 - 0 |
LKS II Żyglin Miasteczko Śląskie |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Kolejka 18 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Naprzód Wieszowa |
0 - 0 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Unia Świerklaniec |
1 - 2 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Orzeł Koty |
1 - 4 |
Rozbark Bytom |
15 kwietnia 2023
15.04 - 15:30 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
3 - 0 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
15 kwietnia 2023
15.04 - 15:00 |
Iskra Połomia |
0 - 5 |
Piast Ożarowice |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Tęcza Zendek |
0 - 2 |
Ruch II Radzionków |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
LKS II Żyglin Miasteczko Śląskie |
5 - 0 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Kolejka 19 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Tempo Stolarzowice Bytom |
2 - 0 |
Iskra Połomia |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
0 - 2 |
Ruch II Radzionków |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
3 - 2 |
Orzeł Koty |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Rozbark Bytom |
2 - 2 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Unia Świerklaniec |
3 - 1 |
Naprzód Wieszowa |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
2 - 0 |
Piast Ożarowice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Tęcza Zendek |
3 - 0 |
LKS II Żyglin Miasteczko Śląskie |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Koty |
1 - 1 |
Piast Ożarowice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
4 - 3 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
7 czerwca 2023
7.06 - 18:00 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
1 - 1 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Ruch II Radzionków |
2 - 1 |
Unia Świerklaniec |
30 kwietnia 2023
30.04 - 14:45 |
Iskra Połomia |
2 - 3 |
Tęcza Zendek |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Rozbark Bytom |
0 - 2 |
Naprzód Wieszowa |
28 kwietnia 2023
28.04 - 20:15 |
LKS II Żyglin Miasteczko Śląskie |
3 - 3 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
7 czerwca 2023
7.06 - 18:00 |
Kolejka 21 - 3. maja 2023 [szczegóły] | |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
3 - 3 |
Iskra Połomia |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
4 - 1 |
Orzeł Koty |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Ruch II Radzionków |
15 - 1 |
Naprzód Wieszowa |
3 maja 2023
3.05 - 11:00 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
3 - 0 |
Tęcza Zendek |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
1 - 3 |
Rozbark Bytom |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Piast Ożarowice |
2 - 0 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
10 maja 2023
10.05 - 18:00 |
Unia Świerklaniec |
1 - 5 |
LKS II Żyglin Miasteczko Śląskie |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Koty |
2 - 1 |
Tęcza Zendek |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Naprzód Wieszowa |
2 - 1 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
3 - 0 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
6 maja 2023
6.05 - 15:00 |
Rozbark Bytom |
1 - 9 |
Piast Ożarowice |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Iskra Połomia |
3 - 0 |
Unia Świerklaniec |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
3 - 1 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
LKS II Żyglin Miasteczko Śląskie |
0 - 5 |
Ruch II Radzionków |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Kolejka 23 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
4 - 1 |
Unia Świerklaniec |
13 maja 2023
13.05 - 15:00 |
Ruch II Radzionków |
7 - 0 |
Iskra Połomia |
14 maja 2023
14.05 - 15:30 |
Piast Ożarowice |
8 - 1 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Tęcza Zendek |
3 - 1 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
4 - 1 |
Rozbark Bytom |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Orzeł Koty |
3 - 3 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
LKS II Żyglin Miasteczko Śląskie |
6 - 2 |
Naprzód Wieszowa |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Kolejka 24 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
2 - 1 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
20 maja 2023
20.05 - 17:30 |
Rozbark Bytom |
5 - 2 |
Tęcza Zendek |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
3 - 2 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Naprzód Wieszowa |
- |
Piast Ożarowice |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Orzeł Koty |
4 - 0 |
Unia Świerklaniec |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
5 - 3 |
Ruch II Radzionków |
21 maja 2023
21.05 - 15:00 |
Iskra Połomia |
2 - 0 |
LKS II Żyglin Miasteczko Śląskie |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Kolejka 25 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
2 - 0 |
Rozbark Bytom |
28 maja 2023
28.05 - 15:45 |
Iskra Połomia |
3 - 0 |
Naprzód Wieszowa |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
vo, na boisku 2-2 |
Tęcza Zendek |
5 - 3 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
30 maja 2023
30.05 - 20:00 |
Ruch II Radzionków |
8 - 1 |
Orzeł Koty |
28 maja 2023
28.05 - 15:00 |
Unia Świerklaniec |
2 - 1 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
2 - 3 |
Piast Ożarowice |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
LKS II Żyglin Miasteczko Śląskie |
0 - 6 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
vo, na boisku 3-6 |
Kolejka 26 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
5 - 3 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
4 czerwca 2023
4.06 - 15:30 |
Piast Ożarowice |
4 - 1 |
Tęcza Zendek |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Rozbark Bytom |
2 - 2 |
Unia Świerklaniec |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:01 |
Naprzód Wieszowa |
1 - 1 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
1 - 3 |
Ruch II Radzionków |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
3 - 0 |
Iskra Połomia |
3 czerwca 2023
3.06 - 15:00 |
Orzeł Koty |
4 - 2 |
LKS II Żyglin Miasteczko Śląskie |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Kolejka 27 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
9 - 1 |
Naprzód Wieszowa |
10 czerwca 2023
10.06 - 15:00 |
Unia Świerklaniec |
0 - 7 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Ruch II Radzionków |
2 - 0 |
Rozbark Bytom |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
3 - 4 |
Piast Ożarowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Tęcza Zendek |
3 - 4 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
11 czerwca 2023
11.06 - 15:00 |
Orzeł Koty |
3 - 3 |
Iskra Połomia |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
LKS II Żyglin Miasteczko Śląskie |
4 - 4 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Kolejka 28 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Czarni Kozłowa Góra Piekary Śląskie |
4 - 0 |
Orzeł Koty |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Naprzód Wieszowa |
1 - 4 |
Tęcza Zendek |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
Iskra Połomia |
2 - 2 |
Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tarnowskie Góry |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
Tempo Stolarzowice Bytom |
4 - 2 |
Zgoda Repty Śląskie Tarnowskie Góry |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Górnik II Bobrowniki Śląskie Tarnowskie Góry |
1 - 3 |
Ruch II Radzionków |
16 czerwca 2023
16.06 - 17:30 |
Piast Ożarowice |
8 - 0 |
Unia Świerklaniec |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
Rozbark Bytom |
4 - 2 |
LKS II Żyglin Miasteczko Śląskie |
16 czerwca 2023
16.06 - 18:30 |
|