Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Warta Pławno |
2 - 1 |
Iskra Mokrzesz |
27 sierpnia 2022
27.08 - 15:00 |
Jurajskie Wilki Częstochowa |
2 - 2 |
Junior Szarlejka |
28 sierpnia 2022
28.08 - 15:00 |
Orły Kusięta |
2 - 6 |
Pogoń Blachownia |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Piast Lubojna |
4 - 0 |
Polonia Poraj |
28 sierpnia 2022
28.08 - 16:00 |
Pauza: Orkan Rzerzęczyce, |
Kolejka 2 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Warta Pławno |
1 - 2 |
Piast Lubojna |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Orkan Rzerzęczyce |
7 - 0 |
Orły Kusięta |
4 września 2022
4.09 - 16:30 |
Pogoń Blachownia |
3 - 0 |
Jurajskie Wilki Częstochowa |
3 września 2022
3.09 - 16:30 |
Junior Szarlejka |
4 - 2 |
Iskra Mokrzesz |
4 września 2022
4.09 - 16:30 |
Pauza: Polonia Poraj, |
Kolejka 3 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Warta Pławno |
3 - 1 |
Polonia Poraj |
10 września 2022
10.09 - 15:00 |
Jurajskie Wilki Częstochowa |
2 - 3 |
Orkan Rzerzęczyce |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
Iskra Mokrzesz |
1 - 4 |
Pogoń Blachownia |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Piast Lubojna |
1 - 2 |
Junior Szarlejka |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Pauza: Orły Kusięta, |
Kolejka 4 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Blachownia |
2 - 1 |
Piast Lubojna |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Orkan Rzerzęczyce |
3 - 1 |
Iskra Mokrzesz |
17 września 2022
17.09 - 15:00 |
Orły Kusięta |
1 - 5 |
Jurajskie Wilki Częstochowa |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Junior Szarlejka |
3 - 1 |
Polonia Poraj |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Pauza: Warta Pławno, |
Kolejka 5 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Warta Pławno |
1 - 2 |
Junior Szarlejka |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Iskra Mokrzesz |
2 - 2 |
Orły Kusięta |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Polonia Poraj |
1 - 6 |
Pogoń Blachownia |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Piast Lubojna |
0 - 4 |
Orkan Rzerzęczyce |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Pauza: Jurajskie Wilki Częstochowa, |
Kolejka 6 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Orkan Rzerzęczyce |
2 - 1 |
Polonia Poraj |
1 października 2022
1.10 - 15:30 |
Pogoń Blachownia |
2 - 0 |
Warta Pławno |
1 października 2022
1.10 - 15:30 |
Jurajskie Wilki Częstochowa |
3 - 0 |
Iskra Mokrzesz |
2 października 2022
2.10 - 15:30 |
Orły Kusięta |
4 - 2 |
Piast Lubojna |
2 października 2022
2.10 - 15:30 |
Pauza: Junior Szarlejka, |
Kolejka 7 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Orkan Rzerzęczyce |
2 - 1 |
Warta Pławno |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Piast Lubojna |
0 - 3 |
Jurajskie Wilki Częstochowa |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Junior Szarlejka |
0 - 7 |
Pogoń Blachownia |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Polonia Poraj |
2 - 1 |
Orły Kusięta |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Pauza: Iskra Mokrzesz, |
Kolejka 8 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Orkan Rzerzęczyce |
3 - 2 |
Junior Szarlejka |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Iskra Mokrzesz |
3 - 1 |
Piast Lubojna |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Jurajskie Wilki Częstochowa |
1 - 2 |
Polonia Poraj |
15 października 2022
15.10 - 11:30 |
Orły Kusięta |
1 - 3 |
Warta Pławno |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Pauza: Pogoń Blachownia, |
Kolejka 9 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Blachownia |
1 - 3 |
Orkan Rzerzęczyce |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Jurajskie Wilki Częstochowa |
0 - 1 |
Warta Pławno |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Junior Szarlejka |
9 - 0 |
Orły Kusięta |
22 października 2022
22.10 - 11:00 |
Polonia Poraj |
3 - 1 |
Iskra Mokrzesz |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Pauza: Piast Lubojna, |
Kolejka 10 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Iskra Mokrzesz |
1 - 2 |
Warta Pławno |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Junior Szarlejka |
4 - 0 |
Jurajskie Wilki Częstochowa |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Pogoń Blachownia |
5 - 2 |
Orły Kusięta |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Polonia Poraj |
0 - 2 |
Piast Lubojna |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Pauza: Orkan Rzerzęczyce, |
Kolejka 11 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Piast Lubojna |
0 - 2 |
Warta Pławno |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Orły Kusięta |
1 - 7 |
Orkan Rzerzęczyce |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Jurajskie Wilki Częstochowa |
2 - 5 |
Pogoń Blachownia |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Iskra Mokrzesz |
2 - 0 |
Junior Szarlejka |
22 kwietnia 2023
22.04 - 11:00 |
Pauza: Polonia Poraj, |
Kolejka 12 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Polonia Poraj |
0 - 6 |
Warta Pławno |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
Orkan Rzerzęczyce |
0 - 1 |
Jurajskie Wilki Częstochowa |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Pogoń Blachownia |
5 - 1 |
Iskra Mokrzesz |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Junior Szarlejka |
8 - 2 |
Piast Lubojna |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
Pauza: Orły Kusięta, |
Kolejka 13 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Piast Lubojna |
2 - 1 |
Pogoń Blachownia |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Iskra Mokrzesz |
2 - 3 |
Orkan Rzerzęczyce |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Jurajskie Wilki Częstochowa |
2 - 5 |
Orły Kusięta |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
Polonia Poraj |
2 - 4 |
Junior Szarlejka |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Pauza: Warta Pławno, |
Kolejka 14 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Junior Szarlejka |
3 - 4 |
Warta Pławno |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Orły Kusięta |
3 - 0 |
Iskra Mokrzesz |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Pogoń Blachownia |
3 - 0 |
Polonia Poraj |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Orkan Rzerzęczyce |
2 - 0 |
Piast Lubojna |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Pauza: Jurajskie Wilki Częstochowa, |
Kolejka 15 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Polonia Poraj |
0 - 3 |
Orkan Rzerzęczyce |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Warta Pławno |
1 - 5 |
Pogoń Blachownia |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Iskra Mokrzesz |
2 - 0 |
Jurajskie Wilki Częstochowa |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Piast Lubojna |
7 - 1 |
Orły Kusięta |
20 maja 2023
20.05 - 15:30 |
Pauza: Junior Szarlejka, |
Kolejka 16 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Warta Pławno |
1 - 1 |
Orkan Rzerzęczyce |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Jurajskie Wilki Częstochowa |
4 - 1 |
Piast Lubojna |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Pogoń Blachownia |
5 - 1 |
Junior Szarlejka |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Orły Kusięta |
5 - 1 |
Polonia Poraj |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Pauza: Iskra Mokrzesz, |
Kolejka 17 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Junior Szarlejka |
3 - 2 |
Orkan Rzerzęczyce |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Piast Lubojna |
0 - 3 |
Iskra Mokrzesz |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
vo, na boisku 0-1 |
Polonia Poraj |
1 - 4 |
Jurajskie Wilki Częstochowa |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Warta Pławno |
1 - 2 |
Orły Kusięta |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Pauza: Pogoń Blachownia, |
Kolejka 18 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Orkan Rzerzęczyce |
2 - 0 |
Pogoń Blachownia |
10 czerwca 2023
10.06 - 13:00 |
Warta Pławno |
0 - 1 |
Jurajskie Wilki Częstochowa |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Orły Kusięta |
2 - 2 |
Junior Szarlejka |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
Iskra Mokrzesz |
3 - 0 |
Polonia Poraj |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Pauza: Piast Lubojna, . |
|