Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Iskra Mokrzesz |
1 - 1 |
Zieloni II Żarki |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Lelovia Lelów |
1 - 1 |
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
KS Kotowice |
2 - 2 |
Polonia Poraj |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Grom Poczesna |
1 - 3 |
Orły Kusięta |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Start Soborzyce |
6 - 3 |
Sparta II Szczekociny/Irządze |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Zieloni II Żarki |
8 - 1 |
Start Soborzyce |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Lelovia Lelów |
0 - 3 |
Iskra Mokrzesz |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona |
0 - 2 |
Orły Kusięta |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Polonia Poraj |
3 - 2 |
Grom Poczesna |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Sparta II Szczekociny/Irządze |
2 - 1 |
KS Kotowice |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Start Soborzyce |
1 - 4 |
Lelovia Lelów |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Grom Poczesna |
3 - 2 |
Sparta II Szczekociny/Irządze |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Orły Kusięta |
1 - 2 |
Polonia Poraj |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Iskra Mokrzesz |
0 - 1 |
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
KS Kotowice |
0 - 10 |
Zieloni II Żarki |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Lelovia Lelów |
4 - 1 |
KS Kotowice |
19 września 2021
19.09 - 16:30 |
Zieloni II Żarki |
6 - 1 |
Grom Poczesna |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Sparta II Szczekociny/Irządze |
1 - 3 |
Orły Kusięta |
19 września 2021
19.09 - 16:30 |
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona |
6 - 0 |
Polonia Poraj |
19 września 2021
19.09 - 16:30 |
Iskra Mokrzesz |
5 - 2 |
Start Soborzyce |
19 września 2021
19.09 - 16:30 |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Start Soborzyce |
1 - 4 |
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Orły Kusięta |
2 - 0 |
Zieloni II Żarki |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Polonia Poraj |
0 - 3 |
Sparta II Szczekociny/Irządze |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
vo, na boisku 4-1 |
Grom Poczesna |
3 - 0 |
Lelovia Lelów |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
KS Kotowice |
3 - 2 |
Iskra Mokrzesz |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Lelovia Lelów |
7 - 0 |
Orły Kusięta |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona |
4 - 2 |
Sparta II Szczekociny/Irządze |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Zieloni II Żarki |
2 - 2 |
Polonia Poraj |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Iskra Mokrzesz |
3 - 2 |
Grom Poczesna |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
Start Soborzyce |
0 - 2 |
KS Kotowice |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
KS Kotowice |
1 - 8 |
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Grom Poczesna |
1 - 2 |
Start Soborzyce |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Sparta II Szczekociny/Irządze |
0 - 6 |
Zieloni II Żarki |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Orły Kusięta |
6 - 1 |
Iskra Mokrzesz |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Polonia Poraj |
4 - 0 |
Lelovia Lelów |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Iskra Mokrzesz |
3 - 1 |
Polonia Poraj |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
KS Kotowice |
3 - 0 |
Grom Poczesna |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Start Soborzyce |
1 - 4 |
Orły Kusięta |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Lelovia Lelów |
8 - 2 |
Sparta II Szczekociny/Irządze |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona |
1 - 2 |
Zieloni II Żarki |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Zieloni II Żarki |
1 - 3 |
Lelovia Lelów |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Grom Poczesna |
3 - 4 |
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Orły Kusięta |
0 - 1 |
KS Kotowice |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Polonia Poraj |
7 - 2 |
Start Soborzyce |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Sparta II Szczekociny/Irządze |
1 - 6 |
Iskra Mokrzesz |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Zieloni II Żarki |
2 - 1 |
Iskra Mokrzesz |
3 kwietnia 2022
3.04 - 16:30 |
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona |
6 - 3 |
Lelovia Lelów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:30 |
Polonia Poraj |
2 - 0 |
KS Kotowice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Orły Kusięta |
4 - 1 |
Grom Poczesna |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Sparta II Szczekociny/Irządze |
4 - 1 |
Start Soborzyce |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:30 |
Kolejka 11 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Start Soborzyce |
2 - 3 |
Zieloni II Żarki |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Iskra Mokrzesz |
4 - 2 |
Lelovia Lelów |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Orły Kusięta |
0 - 3 |
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona |
10 kwietnia 2022
10.04 - 17:00 |
Grom Poczesna |
2 - 2 |
Polonia Poraj |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
KS Kotowice |
3 - 1 |
Sparta II Szczekociny/Irządze |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Kolejka 12 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Lelovia Lelów |
1 - 0 |
Start Soborzyce |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Sparta II Szczekociny/Irządze |
4 - 1 |
Grom Poczesna |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Polonia Poraj |
7 - 0 |
Orły Kusięta |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona |
2 - 2 |
Iskra Mokrzesz |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:30 |
Zieloni II Żarki |
2 - 0 |
KS Kotowice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:30 |
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
KS Kotowice |
2 - 3 |
Lelovia Lelów |
1 maja 2022
1.05 - 16:00 |
Grom Poczesna |
1 - 8 |
Zieloni II Żarki |
1 maja 2022
1.05 - 11:30 |
Orły Kusięta |
8 - 1 |
Sparta II Szczekociny/Irządze |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Polonia Poraj |
3 - 1 |
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
Start Soborzyce |
4 - 1 |
Iskra Mokrzesz |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Kolejka 14 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona |
1 - 4 |
Start Soborzyce |
7 maja 2022
7.05 - 14:00 |
Zieloni II Żarki |
3 - 0 |
Orły Kusięta |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Sparta II Szczekociny/Irządze |
1 - 3 |
Polonia Poraj |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Lelovia Lelów |
1 - 0 |
Grom Poczesna |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Iskra Mokrzesz |
0 - 1 |
KS Kotowice |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Kolejka 15 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Orły Kusięta |
4 - 0 |
Lelovia Lelów |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
Sparta II Szczekociny/Irządze |
0 - 4 |
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
vo, na boisku 3-4 |
Polonia Poraj |
1 - 3 |
Zieloni II Żarki |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
Grom Poczesna |
1 - 2 |
Iskra Mokrzesz |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
KS Kotowice |
1 - 1 |
Start Soborzyce |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Kolejka 16 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona |
8 - 2 |
KS Kotowice |
21 maja 2022
21.05 - 14:30 |
Start Soborzyce |
2 - 1 |
Grom Poczesna |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Zieloni II Żarki |
7 - 0 |
Sparta II Szczekociny/Irządze |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Iskra Mokrzesz |
4 - 3 |
Orły Kusięta |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Lelovia Lelów |
3 - 6 |
Polonia Poraj |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Kolejka 17 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Polonia Poraj |
4 - 3 |
Iskra Mokrzesz |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Grom Poczesna |
2 - 3 |
KS Kotowice |
29 maja 2022
29.05 - 16:00 |
Orły Kusięta |
7 - 2 |
Start Soborzyce |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Sparta II Szczekociny/Irządze |
1 - 4 |
Lelovia Lelów |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Zieloni II Żarki |
8 - 2 |
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Lelovia Lelów |
2 - 4 |
Zieloni II Żarki |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona |
2 - 3 |
Grom Poczesna |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
KS Kotowice |
5 - 3 |
Orły Kusięta |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:30 |
Start Soborzyce |
0 - 7 |
Polonia Poraj |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Iskra Mokrzesz |
9 - 0 |
Sparta II Szczekociny/Irządze |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
vo, na boisku 9-2 |
|