Kolejka 1 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Pogoń II Imielin |
3 - 1 |
MKS Górnik 09 Mysłowice |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Wyzwolenie Chorzów AP |
3 - 0 |
Naprzód II Lipiny Świętochłowice |
3 września 2022
3.09 - 11:00 |
Strażak Mikołów |
2 - 4 |
1.FC Katowice |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie |
6 - 0 |
Jastrząb II Bielszowice Ruda Śląska |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Pauza: Wyzwolenie Chorzów, |
Kolejka 2 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
MKS Górnik 09 Mysłowice |
0 - 3 |
Jastrząb II Bielszowice Ruda Śląska |
10 września 2022
10.09 - 15:00 |
vo, na boisku 8-1 |
Wyzwolenie Chorzów |
0 - 5 |
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Naprzód II Lipiny Świętochłowice |
2 - 1 |
Strażak Mikołów |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Pogoń II Imielin |
2 - 6 |
Wyzwolenie Chorzów AP |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Pauza: 1.FC Katowice, |
Kolejka 3 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Wyzwolenie Chorzów AP |
6 - 1 |
MKS Górnik 09 Mysłowice |
17 września 2022
17.09 - 11:00 |
Strażak Mikołów |
2 - 0 |
Pogoń II Imielin |
17 września 2022
17.09 - 15:00 |
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie |
0 - 0 |
1.FC Katowice |
18 września 2022
18.09 - 16:45 |
Jastrząb II Bielszowice Ruda Śląska |
9 - 0 |
Wyzwolenie Chorzów |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Pauza: Naprzód II Lipiny Świętochłowice, |
Kolejka 4 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
MKS Górnik 09 Mysłowice |
12 - 0 |
Wyzwolenie Chorzów |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
1.FC Katowice |
4 - 2 |
Jastrząb II Bielszowice Ruda Śląska |
24 września 2022
24.09 - 18:15 |
Naprzód II Lipiny Świętochłowice |
1 - 0 |
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Wyzwolenie Chorzów AP |
3 - 0 |
Strażak Mikołów |
24 września 2022
24.09 - 11:00 |
Pauza: Pogoń II Imielin, |
Kolejka 5 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Strażak Mikołów |
1 - 4 |
MKS Górnik 09 Mysłowice |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie |
6 - 0 |
Pogoń II Imielin |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Jastrząb II Bielszowice Ruda Śląska |
3 - 4 |
Naprzód II Lipiny Świętochłowice |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Wyzwolenie Chorzów |
0 - 7 |
1.FC Katowice |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Pauza: Wyzwolenie Chorzów AP, |
Kolejka 6 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
MKS Górnik 09 Mysłowice |
2 - 1 |
1.FC Katowice |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
Naprzód II Lipiny Świętochłowice |
3 - 0 |
Wyzwolenie Chorzów |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Pogoń II Imielin |
5 - 2 |
Jastrząb II Bielszowice Ruda Śląska |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Wyzwolenie Chorzów AP |
2 - 2 |
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie |
8 października 2022
8.10 - 12:00 |
Pauza: Strażak Mikołów, |
Kolejka 7 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie |
7 - 0 |
Strażak Mikołów |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Jastrząb II Bielszowice Ruda Śląska |
2 - 1 |
Wyzwolenie Chorzów AP |
16 października 2022
16.10 - 16:00 |
Wyzwolenie Chorzów |
0 - 22 |
Pogoń II Imielin |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
1.FC Katowice |
2 - 0 |
Naprzód II Lipiny Świętochłowice |
15 października 2022
15.10 - 16:00 |
Pauza: MKS Górnik 09 Mysłowice, |
Kolejka 8 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
MKS Górnik 09 Mysłowice |
3 - 0 |
Naprzód II Lipiny Świętochłowice |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Pogoń II Imielin |
0 - 7 |
1.FC Katowice |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Wyzwolenie Chorzów AP |
5 - 0 |
Wyzwolenie Chorzów |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Strażak Mikołów |
5 - 0 |
Jastrząb II Bielszowice Ruda Śląska |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Pauza: Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie, |
Kolejka 9 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie |
1 - 4 |
MKS Górnik 09 Mysłowice |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Wyzwolenie Chorzów |
1 - 3 |
Strażak Mikołów |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
1.FC Katowice |
0 - 3 |
Wyzwolenie Chorzów AP |
30 października 2022
30.10 - 15:00 |
vo, na boisku 2-2 |
Naprzód II Lipiny Świętochłowice |
0 - 1 |
Pogoń II Imielin |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Pauza: Jastrząb II Bielszowice Ruda Śląska, |
Kolejka 10 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
UKS II Szopienice Katowice |
3 - 0 |
Wyzwolenie Chorzów |
|
MKS Górnik 09 Mysłowice |
2 - 1 |
Pogoń II Imielin |
15 kwietnia 2023
15.04 - 11:00 |
Naprzód II Lipiny Świętochłowice |
3 - 1 |
Wyzwolenie Chorzów AP |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
1.FC Katowice |
5 - 0 |
Strażak Mikołów |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:30 |
Jastrząb II Bielszowice Ruda Śląska |
1 - 2 |
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie |
16 kwietnia 2023
16.04 - 16:00 |
Kolejka 11 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
UKS II Szopienice Katowice |
3 - 3 |
1.FC Katowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Jastrząb II Bielszowice Ruda Śląska |
2 - 2 |
MKS Górnik 09 Mysłowice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:00 |
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie |
3 - 0 |
Wyzwolenie Chorzów |
|
Strażak Mikołów |
0 - 3 |
Naprzód II Lipiny Świętochłowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
vo, na boisku 0-1 |
Wyzwolenie Chorzów AP |
7 - 2 |
Pogoń II Imielin |
22 kwietnia 2023
22.04 - 11:00 |
Kolejka 12 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Naprzód II Lipiny Świętochłowice |
3 - 1 |
UKS II Szopienice Katowice |
10 maja 2023
10.05 - 18:00 |
MKS Górnik 09 Mysłowice |
3 - 2 |
Wyzwolenie Chorzów AP |
6 maja 2023
6.05 - 11:00 |
Pogoń II Imielin |
4 - 0 |
Strażak Mikołów |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
1.FC Katowice |
3 - 1 |
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Wyzwolenie Chorzów |
0 - 3 |
Jastrząb II Bielszowice Ruda Śląska |
|
Kolejka 13 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
UKS II Szopienice Katowice |
3 - 0 |
Pogoń II Imielin |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Wyzwolenie Chorzów |
0 - 3 |
MKS Górnik 09 Mysłowice |
|
Jastrząb II Bielszowice Ruda Śląska |
0 - 1 |
1.FC Katowice |
14 maja 2023
14.05 - 16:00 |
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie |
8 - 0 |
Naprzód II Lipiny Świętochłowice |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
vo, na boisku 8-3 |
Strażak Mikołów |
0 - 5 |
Wyzwolenie Chorzów AP |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Kolejka 14 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Wyzwolenie Chorzów AP |
7 - 1 |
UKS II Szopienice Katowice |
20 maja 2023
20.05 - 11:00 |
MKS Górnik 09 Mysłowice |
4 - 0 |
Strażak Mikołów |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Pogoń II Imielin |
4 - 3 |
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Naprzód II Lipiny Świętochłowice |
5 - 0 |
Jastrząb II Bielszowice Ruda Śląska |
24 maja 2023
24.05 - 18:00 |
1.FC Katowice |
3 - 0 |
Wyzwolenie Chorzów |
|
Kolejka 15 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
UKS II Szopienice Katowice |
3 - 1 |
Strażak Mikołów |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
1.FC Katowice |
1 - 2 |
MKS Górnik 09 Mysłowice |
27 maja 2023
27.05 - 15:00 |
Wyzwolenie Chorzów |
0 - 3 |
Naprzód II Lipiny Świętochłowice |
|
Jastrząb II Bielszowice Ruda Śląska |
3 - 2 |
Pogoń II Imielin |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie |
2 - 4 |
Wyzwolenie Chorzów AP |
28 maja 2023
28.05 - 16:30 |
Kolejka 16 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
MKS Górnik 09 Mysłowice |
8 - 1 |
UKS II Szopienice Katowice |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Strażak Mikołów |
1 - 2 |
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Wyzwolenie Chorzów AP |
6 - 2 |
Jastrząb II Bielszowice Ruda Śląska |
3 czerwca 2023
3.06 - 11:00 |
Pogoń II Imielin |
3 - 0 |
Wyzwolenie Chorzów |
|
Naprzód II Lipiny Świętochłowice |
0 - 3 |
1.FC Katowice |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
vo, na boisku 3-2 |
Kolejka 17 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie |
4 - 1 |
UKS II Szopienice Katowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 16:30 |
Naprzód II Lipiny Świętochłowice |
0 - 3 |
MKS Górnik 09 Mysłowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
vo, na boisku 2-0 |
1.FC Katowice |
5 - 0 |
Pogoń II Imielin |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
vo, na boisku 5-1 |
Wyzwolenie Chorzów |
0 - 3 |
Wyzwolenie Chorzów AP |
|
Jastrząb II Bielszowice Ruda Śląska |
4 - 2 |
Strażak Mikołów |
11 czerwca 2023
11.06 - 16:00 |
Kolejka 18 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
UKS II Szopienice Katowice |
- |
Jastrząb II Bielszowice Ruda Śląska |
14 czerwca 2023
14.06 - 18:00 |
MKS Górnik 09 Mysłowice |
4 - 3 |
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Strażak Mikołów |
3 - 0 |
Wyzwolenie Chorzów |
|
Wyzwolenie Chorzów AP |
6 - 1 |
1.FC Katowice |
17 czerwca 2023
17.06 - 11:00 |
Pogoń II Imielin |
2 - 6 |
Naprzód II Lipiny Świętochłowice |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
|