Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Rozwój Olszyna |
3 - 2 |
Pokój Sadów |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:30 |
Małapanew Kuczów |
0 - 3 |
Błękitni Herby |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Liswarta II Lisów |
2 - 12 |
Rybak Ciasna |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
anulowany, było 2-12 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
0 - 4 |
Promień II Glinica |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
LKS Wierzbie |
2 - 0 |
Tajfun Harbułtowice |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
LKS Hadra |
1 - 6 |
Unia Lubecko |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Unia II Kalety |
4 - 0 |
Dragon Rusinowice |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
vo, na boisku 4-4 |
Pauza: KS Gwoździany, |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Herby |
6 - 2 |
Dragon Rusinowice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
LKS Hadra |
1 - 1 |
Małapanew Kuczów |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Promień II Glinica |
8 - 1 |
LKS Wierzbie |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
KS Gwoździany |
3 - 3 |
Liswarta II Lisów |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
anulowany, było 3-3 |
Rybak Ciasna |
0 - 0 |
Pokój Sadów |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Rozwój Olszyna |
4 - 2 |
Unia Lubecko |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Unia II Kalety |
3 - 3 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Pauza: Tajfun Harbułtowice, |
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Unia Lubecko |
2 - 0 |
Rybak Ciasna |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Tajfun Harbułtowice |
1 - 0 |
Promień II Glinica |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Dragon Rusinowice |
0 - 3 |
LKS Hadra |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
vo, na boisku 5-1 |
Małapanew Kuczów |
1 - 0 |
Rozwój Olszyna |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
LKS Wierzbie |
2 - 4 |
Unia II Kalety |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
4 - 3 |
Błękitni Herby |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Pokój Sadów |
9 - 2 |
KS Gwoździany |
28 sierpnia 2022
28.08 - 15:00 |
Pauza: Liswarta II Lisów, |
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
LKS Hadra |
1 - 10 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Błękitni Herby |
2 - 1 |
LKS Wierzbie |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Rozwój Olszyna |
7 - 2 |
Dragon Rusinowice |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Unia II Kalety |
2 - 1 |
Tajfun Harbułtowice |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Rybak Ciasna |
3 - 1 |
Małapanew Kuczów |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Liswarta II Lisów |
2 - 6 |
Pokój Sadów |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
anulowany, było 2-6 |
Unia Lubecko |
7 - 0 |
KS Gwoździany |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Pauza: Promień II Glinica, |
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Unia Lubecko |
3 - 0 |
Liswarta II Lisów |
10 września 2022
10.09 - 11:00 |
Tajfun Harbułtowice |
2 - 2 |
Błękitni Herby |
11 września 2022
11.09 - 12:00 |
LKS Wierzbie |
5 - 1 |
LKS Hadra |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Małapanew Kuczów |
3 - 0 |
KS Gwoździany |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Dragon Rusinowice |
2 - 2 |
Rybak Ciasna |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
1 - 3 |
Rozwój Olszyna |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Promień II Glinica |
0 - 2 |
Unia II Kalety |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Pauza: Pokój Sadów, |
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Herby |
2 - 2 |
Promień II Glinica |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
LKS Hadra |
1 - 2 |
Tajfun Harbułtowice |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Rybak Ciasna |
1 - 0 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
KS Gwoździany |
4 - 5 |
Dragon Rusinowice |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Liswarta II Lisów |
0 - 5 |
Małapanew Kuczów |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
anulowany, było 0-5 |
Pokój Sadów |
2 - 1 |
Unia Lubecko |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Rozwój Olszyna |
6 - 0 |
LKS Wierzbie |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Pauza: Unia II Kalety, |
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Tajfun Harbułtowice |
1 - 1 |
Rozwój Olszyna |
25 września 2022
25.09 - 12:00 |
Małapanew Kuczów |
1 - 3 |
Pokój Sadów |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Promień II Glinica |
0 - 0 |
LKS Hadra |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Unia II Kalety |
5 - 4 |
Błękitni Herby |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
LKS Wierzbie |
2 - 7 |
Rybak Ciasna |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
3 - 3 |
KS Gwoździany |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Dragon Rusinowice |
10 - 2 |
Liswarta II Lisów |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
anulowany, było 10-2 |
Pauza: Unia Lubecko, |
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
LKS Hadra |
0 - 4 |
Unia II Kalety |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Unia Lubecko |
3 - 0 |
Małapanew Kuczów |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Pokój Sadów |
1 - 3 |
Dragon Rusinowice |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
KS Gwoździany |
3 - 1 |
LKS Wierzbie |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Rybak Ciasna |
4 - 3 |
Tajfun Harbułtowice |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Rozwój Olszyna |
1 - 1 |
Promień II Glinica |
1 października 2022
1.10 - 13:00 |
Liswarta II Lisów |
4 - 2 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
anulowany, było 4-2 |
Pauza: Błękitni Herby, |
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Herby |
9 - 0 |
LKS Hadra |
8 października 2022
8.10 - 11:00 |
Tajfun Harbułtowice |
8 - 2 |
KS Gwoździany |
9 października 2022
9.10 - 12:00 |
Promień II Glinica |
0 - 3 |
Rybak Ciasna |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Dragon Rusinowice |
1 - 3 |
Unia Lubecko |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Unia II Kalety |
2 - 2 |
Rozwój Olszyna |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
1 - 5 |
Pokój Sadów |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
LKS Wierzbie |
3 - 2 |
Liswarta II Lisów |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
anulowany, było 3-2 |
Pauza: Małapanew Kuczów, |
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
2 - 1 |
Unia Lubecko |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
KS Gwoździany |
1 - 7 |
Promień II Glinica |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Rybak Ciasna |
2 - 0 |
Unia II Kalety |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Rozwój Olszyna |
4 - 2 |
Błękitni Herby |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Małapanew Kuczów |
1 - 1 |
Dragon Rusinowice |
16 października 2022
16.10 - 11:30 |
Pokój Sadów |
2 - 2 |
LKS Wierzbie |
16 października 2022
16.10 - 14:30 |
Liswarta II Lisów |
1 - 2 |
Tajfun Harbułtowice |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
anulowany, było 1-2 |
Pauza: LKS Hadra, |
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Herby |
2 - 0 |
Rybak Ciasna |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
LKS Hadra |
0 - 3 |
Rozwój Olszyna |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Tajfun Harbułtowice |
3 - 0 |
Pokój Sadów |
23 października 2022
23.10 - 12:00 |
Promień II Glinica |
7 - 0 |
Liswarta II Lisów |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
anulowany, było 7-0 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
4 - 1 |
Małapanew Kuczów |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
LKS Wierzbie |
1 - 1 |
Unia Lubecko |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Unia II Kalety |
4 - 0 |
KS Gwoździany |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Pauza: Dragon Rusinowice, |
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Unia Lubecko |
3 - 4 |
Tajfun Harbułtowice |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Małapanew Kuczów |
0 - 4 |
LKS Wierzbie |
29 października 2022
29.10 - 11:00 |
Dragon Rusinowice |
1 - 5 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Rybak Ciasna |
10 - 0 |
LKS Hadra |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Pokój Sadów |
4 - 0 |
Promień II Glinica |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Liswarta II Lisów |
1 - 1 |
Unia II Kalety |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
anulowany, było 1-1 |
KS Gwoździany |
1 - 2 |
Błękitni Herby |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Pauza: Rozwój Olszyna, |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Herby |
2 - 1 |
Liswarta II Lisów |
5 listopada 2022
5.11 - 12:00 |
anulowany, było 2-1 |
LKS Hadra |
3 - 0 |
KS Gwoździany |
5 listopada 2022
5.11 - 13:30 |
Tajfun Harbułtowice |
7 - 1 |
Małapanew Kuczów |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Promień II Glinica |
3 - 2 |
Unia Lubecko |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Rozwój Olszyna |
0 - 1 |
Rybak Ciasna |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
LKS Wierzbie |
4 - 2 |
Dragon Rusinowice |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Unia II Kalety |
1 - 2 |
Pokój Sadów |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Pauza: Płomień Łagiewniki Wielkie, |
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Unia Lubecko |
0 - 4 |
Unia II Kalety |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
KS Gwoździany |
0 - 1 |
Rozwój Olszyna |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Pokój Sadów |
3 - 1 |
Błękitni Herby |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Małapanew Kuczów |
2 - 4 |
Promień II Glinica |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Dragon Rusinowice |
2 - 1 |
Tajfun Harbułtowice |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
2 - 0 |
LKS Wierzbie |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Liswarta II Lisów |
4 - 1 |
LKS Hadra |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
anulowany, było 4-1 |
Pauza: Rybak Ciasna, |
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Herby |
1 - 1 |
Unia Lubecko |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
LKS Hadra |
1 - 4 |
Pokój Sadów |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
Tajfun Harbułtowice |
3 - 1 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
20 listopada 2022
20.11 - 12:00 |
Rozwój Olszyna |
4 - 1 |
Liswarta II Lisów |
20 listopada 2022
20.11 - 13:00 |
anulowany, było 4-1 |
Rybak Ciasna |
3 - 2 |
KS Gwoździany |
20 listopada 2022
20.11 - 13:00 |
Unia II Kalety |
4 - 1 |
Małapanew Kuczów |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
Promień II Glinica |
4 - 1 |
Dragon Rusinowice |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
Pauza: LKS Wierzbie, |
Kolejka 16 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Unia Lubecko |
4 - 0 |
LKS Hadra |
26 marca 2023
26.03 - 15:30 |
Dragon Rusinowice |
2 - 6 |
Unia II Kalety |
26 marca 2023
26.03 - 15:30 |
Błękitni Herby |
3 - 3 |
Małapanew Kuczów |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Promień II Glinica |
2 - 1 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
26 marca 2023
26.03 - 15:30 |
Tajfun Harbułtowice |
2 - 0 |
LKS Wierzbie |
26 marca 2023
26.03 - 12:00 |
KS Gwoździany |
1 - 4 |
Pokój Sadów |
26 marca 2023
26.03 - 15:30 |
Rybak Ciasna |
1 - 3 |
Rozwój Olszyna |
26 marca 2023
26.03 - 15:30 |
Kolejka 17 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Unia Lubecko |
1 - 2 |
Rozwój Olszyna |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Pokój Sadów |
1 - 4 |
Rybak Ciasna |
2 kwietnia 2023
2.04 - 17:00 |
Unia II Kalety |
6 - 2 |
Promień II Glinica |
2 kwietnia 2023
2.04 - 17:00 |
LKS Wierzbie |
5 - 4 |
KS Gwoździany |
3 maja 2023
3.05 - 15:00 |
LKS Hadra |
0 - 3 |
Błękitni Herby |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Dragon Rusinowice |
0 - 0 |
Małapanew Kuczów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 17:00 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
1 - 4 |
Tajfun Harbułtowice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 17:00 |
Kolejka 18 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS Hadra |
3 - 2 |
Dragon Rusinowice |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Tajfun Harbułtowice |
0 - 4 |
Unia II Kalety |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Unia Lubecko |
4 - 1 |
Pokój Sadów |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Błękitni Herby |
0 - 2 |
Rozwój Olszyna |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Promień II Glinica |
1 - 3 |
Małapanew Kuczów |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
LKS Wierzbie |
4 - 3 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
KS Gwoździany |
1 - 8 |
Rybak Ciasna |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Kolejka 19 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Rybak Ciasna |
3 - 2 |
Unia Lubecko |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Unia II Kalety |
2 - 0 |
LKS Wierzbie |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:00 |
Dragon Rusinowice |
2 - 5 |
Rozwój Olszyna |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
KS Gwoździany |
0 - 8 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
LKS Hadra |
2 - 1 |
Promień II Glinica |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Małapanew Kuczów |
3 - 0 |
Tajfun Harbułtowice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Błękitni Herby |
0 - 2 |
Pokój Sadów |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
KS Gwoździany |
0 - 3 |
Unia Lubecko |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
3 - 1 |
Unia II Kalety |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Tajfun Harbułtowice |
8 - 0 |
LKS Hadra |
30 kwietnia 2023
30.04 - 12:00 |
Promień II Glinica |
2 - 3 |
Rozwój Olszyna |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
Dragon Rusinowice |
3 - 3 |
Pokój Sadów |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
Rybak Ciasna |
3 - 0 |
Błękitni Herby |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
LKS Wierzbie |
2 - 6 |
Małapanew Kuczów |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
Kolejka 21 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Rybak Ciasna |
4 - 1 |
Dragon Rusinowice |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
LKS Hadra |
1 - 1 |
LKS Wierzbie |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Rozwój Olszyna |
4 - 2 |
Tajfun Harbułtowice |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Małapanew Kuczów |
4 - 1 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
KS Gwoździany |
2 - 6 |
Unia II Kalety |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Promień II Glinica |
1 - 1 |
Pokój Sadów |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Unia Lubecko |
1 - 4 |
Błękitni Herby |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
7 - 0 |
LKS Hadra |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
LKS Wierzbie |
0 - 2 |
Rozwój Olszyna |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Unia Lubecko |
2 - 2 |
Dragon Rusinowice |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Rybak Ciasna |
3 - 2 |
Promień II Glinica |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Pokój Sadów |
1 - 3 |
Tajfun Harbułtowice |
13 maja 2023
13.05 - 15:00 |
Błękitni Herby |
3 - 0 |
KS Gwoździany |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Małapanew Kuczów |
6 - 3 |
Unia II Kalety |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Dragon Rusinowice |
3 - 1 |
Błękitni Herby |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
KS Gwoździany |
0 - 9 |
Małapanew Kuczów |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Rozwój Olszyna |
4 - 2 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Unia II Kalety |
8 - 0 |
LKS Hadra |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Tajfun Harbułtowice |
4 - 1 |
Rybak Ciasna |
20 maja 2023
20.05 - 16:30 |
LKS Wierzbie |
1 - 5 |
Pokój Sadów |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Unia Lubecko |
4 - 4 |
Promień II Glinica |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Małapanew Kuczów |
3 - 2 |
LKS Hadra |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Promień II Glinica |
5 - 3 |
Błękitni Herby |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Dragon Rusinowice |
3 - 3 |
KS Gwoździany |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Rybak Ciasna |
1 - 2 |
LKS Wierzbie |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Pokój Sadów |
3 - 2 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
Rozwój Olszyna |
2 - 3 |
Unia II Kalety |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Tajfun Harbułtowice |
3 - 2 |
Unia Lubecko |
28 maja 2023
28.05 - 12:00 |
Kolejka 25 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Rozwój Olszyna |
3 - 4 |
Małapanew Kuczów |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Błękitni Herby |
8 - 1 |
Tajfun Harbułtowice |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
0 - 3 |
Rybak Ciasna |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Unia Lubecko |
4 - 1 |
LKS Wierzbie |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Pokój Sadów |
4 - 3 |
Unia II Kalety |
3 czerwca 2023
3.06 - 14:00 |
KS Gwoździany |
8 - 0 |
LKS Hadra |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Dragon Rusinowice |
2 - 0 |
Promień II Glinica |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
0 - 1 |
Unia Lubecko |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
LKS Wierzbie |
3 - 3 |
Błękitni Herby |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Pokój Sadów |
2 - 3 |
Małapanew Kuczów |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Unia II Kalety |
2 - 2 |
Rybak Ciasna |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Promień II Glinica |
10 - 2 |
KS Gwoździany |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Rozwój Olszyna |
9 - 0 |
LKS Hadra |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Tajfun Harbułtowice |
2 - 2 |
Dragon Rusinowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 12:00 |
Kolejka 27 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Błękitni Herby |
4 - 1 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Promień II Glinica |
2 - 5 |
Tajfun Harbułtowice |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
Małapanew Kuczów |
1 - 4 |
Rybak Ciasna |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
Dragon Rusinowice |
4 - 3 |
LKS Wierzbie |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
Rozwój Olszyna |
3 - 0 |
KS Gwoździany |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
Unia II Kalety |
3 - 0 |
Unia Lubecko |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
Pokój Sadów |
2 - 1 |
LKS Hadra |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Kolejka 28 - 24/25. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Pokój Sadów |
1 - 8 |
Rozwój Olszyna |
24 czerwca 2023
24.06 - 16:00 |
LKS Wierzbie |
3 - 4 |
Promień II Glinica |
25 czerwca 2023
25.06 - 17:00 |
Błękitni Herby |
0 - 3 |
Unia II Kalety |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
vo, na boisku 6-0 |
Małapanew Kuczów |
2 - 0 |
Unia Lubecko |
24 czerwca 2023
24.06 - 16:00 |
KS Gwoździany |
0 - 6 |
Tajfun Harbułtowice |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
LKS Hadra |
0 - 4 |
Rybak Ciasna |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
Płomień Łagiewniki Wielkie |
3 - 3 |
Dragon Rusinowice |
24 czerwca 2023
24.06 - 15:00 |
|