Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
5 - 0 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
vo, na boisku 5-2 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
2 - 6 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
KS 27 Gołkowice |
3 - 0 |
Inter Krostoszowice |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Olza Godów |
2 - 6 |
Iskra Rowień Żory |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Jedność II Jejkowice |
3 - 1 |
KP Kamień Rybnik |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Borowik Szczejkowice |
3 - 0 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
KS Szczerbice |
6 - 0 |
KS Kleszczów Żory |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:30 |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Inter Krostoszowice |
2 - 2 |
Olza Godów |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Jedność II Jejkowice |
1 - 4 |
Iskra Rowień Żory |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
3 - 1 |
KS 27 Gołkowice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Borowik Szczejkowice |
3 - 0 |
KS Szczerbice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
KS Kleszczów Żory |
1 - 2 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
1 - 1 |
KP Kamień Rybnik |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
3 - 4 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
KS 27 Gołkowice |
5 - 0 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Jedność II Jejkowice |
1 - 4 |
Inter Krostoszowice |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Olza Godów |
3 - 1 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
0 - 2 |
Borowik Szczejkowice |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
KS Szczerbice |
5 - 2 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
9 - 0 |
KS Kleszczów Żory |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
KP Kamień Rybnik |
0 - 0 |
Iskra Rowień Żory |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
KS Szczerbice |
4 - 0 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
1 - 1 |
Iskra Rowień Żory |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
KS Kleszczów Żory |
3 - 5 |
KS 27 Gołkowice |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Borowik Szczejkowice |
2 - 1 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
2 - 4 |
Olza Godów |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Inter Krostoszowice |
6 - 1 |
KP Kamień Rybnik |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
6 - 0 |
Jedność II Jejkowice |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
vo, na boisku 6-1 |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
KP Kamień Rybnik |
0 - 8 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Jedność II Jejkowice |
3 - 2 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Olza Godów |
5 - 1 |
KS Kleszczów Żory |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
2 - 4 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
3 - 3 |
KS Szczerbice |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
KS 27 Gołkowice |
2 - 2 |
Borowik Szczejkowice |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Iskra Rowień Żory |
1 - 2 |
Inter Krostoszowice |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
1 - 2 |
Inter Krostoszowice |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
6 - 0 |
Iskra Rowień Żory |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
1 - 3 |
KP Kamień Rybnik |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Borowik Szczejkowice |
4 - 0 |
Olza Godów |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
KS Szczerbice |
3 - 1 |
KS 27 Gołkowice |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
4 - 4 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
KS Kleszczów Żory |
1 - 6 |
Jedność II Jejkowice |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Olza Godów |
1 - 2 |
KS Szczerbice |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
KP Kamień Rybnik |
5 - 2 |
KS Kleszczów Żory |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
KS 27 Gołkowice |
0 - 0 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Iskra Rowień Żory |
5 - 5 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Inter Krostoszowice |
2 - 3 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Jedność II Jejkowice |
0 - 1 |
Borowik Szczejkowice |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
8 - 0 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
1 - 3 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
2 - 3 |
Inter Krostoszowice |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
KS Kleszczów Żory |
0 - 2 |
Iskra Rowień Żory |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Borowik Szczejkowice |
1 - 1 |
KP Kamień Rybnik |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
2 - 1 |
Olza Godów |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
KS Szczerbice |
3 - 0 |
Jedność II Jejkowice |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
2 - 1 |
KS 27 Gołkowice |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
2 - 3 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Olza Godów |
3 - 5 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Jedność II Jejkowice |
3 - 2 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
KP Kamień Rybnik |
0 - 4 |
KS Szczerbice |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Iskra Rowień Żory |
0 - 3 |
Borowik Szczejkowice |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Inter Krostoszowice |
10 - 1 |
KS Kleszczów Żory |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
KS 27 Gołkowice |
2 - 0 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
KS 27 Gołkowice |
2 - 2 |
Olza Godów |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
3 - 3 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
KS Kleszczów Żory |
1 - 6 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Borowik Szczejkowice |
3 - 0 |
Inter Krostoszowice |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
KS Szczerbice |
4 - 0 |
Iskra Rowień Żory |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
8 - 0 |
Jedność II Jejkowice |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
4 - 1 |
KP Kamień Rybnik |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Inter Krostoszowice |
1 - 2 |
KS Szczerbice |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
3 - 0 |
KS Kleszczów Żory |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Jedność II Jejkowice |
8 - 4 |
KS 27 Gołkowice |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
Olza Godów |
2 - 2 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Iskra Rowień Żory |
3 - 2 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
0 - 4 |
Borowik Szczejkowice |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
KP Kamień Rybnik |
2 - 6 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
KS Szczerbice |
0 - 2 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
11 listopada 2021
11.11 - 14:15 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
6 - 0 |
KS Kleszczów Żory |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
2 - 2 |
Inter Krostoszowice |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Borowik Szczejkowice |
4 - 1 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
4 - 1 |
Iskra Rowień Żory |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Olza Godów |
2 - 1 |
Jedność II Jejkowice |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
KS 27 Gołkowice |
3 - 1 |
KP Kamień Rybnik |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
4 - 1 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
KS Kleszczów Żory |
0 - 3 |
Borowik Szczejkowice |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Jedność II Jejkowice |
0 - 1 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
14 listopada 2021
14.11 - 10:00 |
KP Kamień Rybnik |
1 - 2 |
Olza Godów |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Iskra Rowień Żory |
4 - 2 |
KS 27 Gołkowice |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
1 - 3 |
KS Szczerbice |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Inter Krostoszowice |
2 - 2 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Kolejka 14 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
2 - 1 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
0 - 3 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
vo, na boisku 4-4 |
Inter Krostoszowice |
0 - 1 |
KS 27 Gołkowice |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Iskra Rowień Żory |
3 - 1 |
Olza Godów |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
KP Kamień Rybnik |
1 - 2 |
Jedność II Jejkowice |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
2 - 2 |
Borowik Szczejkowice |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
KS Kleszczów Żory |
0 - 3 |
KS Szczerbice |
|
Kolejka 15 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Olza Godów |
1 - 3 |
Inter Krostoszowice |
27 marca 2022
27.03 - 11:30 |
Iskra Rowień Żory |
6 - 2 |
Jedność II Jejkowice |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
KS 27 Gołkowice |
3 - 0 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
KS Szczerbice |
2 - 0 |
Borowik Szczejkowice |
27 marca 2022
27.03 - 15:30 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
3 - 0 |
KS Kleszczów Żory |
|
KP Kamień Rybnik |
2 - 0 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
27 marca 2022
27.03 - 15:30 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
1 - 1 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
4 - 6 |
KS 27 Gołkowice |
18 czerwca 2022
18.06 - 15:00 |
Inter Krostoszowice |
5 - 1 |
Jedność II Jejkowice |
18 czerwca 2022
18.06 - 16:00 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
5 - 2 |
Olza Godów |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Borowik Szczejkowice |
4 - 0 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
0 - 0 |
KS Szczerbice |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
KS Kleszczów Żory |
0 - 3 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
|
Iskra Rowień Żory |
4 - 5 |
KP Kamień Rybnik |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
2 - 1 |
KS Szczerbice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Iskra Rowień Żory |
2 - 0 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
KS 27 Gołkowice |
3 - 0 |
KS Kleszczów Żory |
|
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
1 - 1 |
Borowik Szczejkowice |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Olza Godów |
2 - 0 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:30 |
KP Kamień Rybnik |
0 - 4 |
Inter Krostoszowice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Jedność II Jejkowice |
2 - 3 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Kolejka 18 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
2 - 1 |
KP Kamień Rybnik |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:30 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
6 - 2 |
Jedność II Jejkowice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
KS Kleszczów Żory |
0 - 3 |
Olza Godów |
|
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
1 - 0 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:30 |
KS Szczerbice |
1 - 0 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:30 |
Borowik Szczejkowice |
4 - 1 |
KS 27 Gołkowice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 13:00 |
Inter Krostoszowice |
4 - 2 |
Iskra Rowień Żory |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:30 |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Inter Krostoszowice |
3 - 1 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:30 |
Iskra Rowień Żory |
1 - 2 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:30 |
KP Kamień Rybnik |
0 - 1 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
1 maja 2022
1.05 - 16:30 |
Olza Godów |
1 - 3 |
Borowik Szczejkowice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:30 |
KS 27 Gołkowice |
1 - 2 |
KS Szczerbice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:30 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
2 - 0 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:30 |
Jedność II Jejkowice |
3 - 0 |
KS Kleszczów Żory |
|
Kolejka 20 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
KS Szczerbice |
0 - 0 |
Olza Godów |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
KS Kleszczów Żory |
0 - 3 |
KP Kamień Rybnik |
|
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
3 - 2 |
KS 27 Gołkowice |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
3 - 2 |
Iskra Rowień Żory |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
3 - 1 |
Inter Krostoszowice |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Borowik Szczejkowice |
6 - 0 |
Jedność II Jejkowice |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
2 - 2 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
2 - 1 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Inter Krostoszowice |
1 - 4 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
Iskra Rowień Żory |
3 - 0 |
KS Kleszczów Żory |
|
KP Kamień Rybnik |
2 - 2 |
Borowik Szczejkowice |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Olza Godów |
3 - 0 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
15 maja 2022
15.05 - 11:30 |
Jedność II Jejkowice |
0 - 7 |
KS Szczerbice |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
KS 27 Gołkowice |
1 - 2 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
4 - 1 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
10 - 1 |
Olza Godów |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
8 - 3 |
Jedność II Jejkowice |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
KS Szczerbice |
0 - 0 |
KP Kamień Rybnik |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Borowik Szczejkowice |
4 - 1 |
Iskra Rowień Żory |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
KS Kleszczów Żory |
0 - 3 |
Inter Krostoszowice |
|
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
0 - 3 |
KS 27 Gołkowice |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Olza Godów |
2 - 2 |
KS 27 Gołkowice |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
2 - 2 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
3 - 0 |
KS Kleszczów Żory |
|
Inter Krostoszowice |
0 - 2 |
Borowik Szczejkowice |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Iskra Rowień Żory |
1 - 2 |
KS Szczerbice |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Jedność II Jejkowice |
1 - 5 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
KP Kamień Rybnik |
0 - 3 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
KS Szczerbice |
2 - 2 |
Inter Krostoszowice |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
KS Kleszczów Żory |
0 - 3 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
|
KS 27 Gołkowice |
9 - 0 |
Jedność II Jejkowice |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
3 - 1 |
Olza Godów |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
1 - 1 |
Iskra Rowień Żory |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Borowik Szczejkowice |
9 - 3 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
4 czerwca 2022
4.06 - 13:00 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
13 - 0 |
KP Kamień Rybnik |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
1 - 0 |
KS Szczerbice |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
KS Kleszczów Żory |
0 - 3 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
|
Inter Krostoszowice |
1 - 5 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
1 - 6 |
Borowik Szczejkowice |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Iskra Rowień Żory |
1 - 1 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Jedność II Jejkowice |
3 - 1 |
Olza Godów |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
KP Kamień Rybnik |
3 - 3 |
KS 27 Gołkowice |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 16. czerwca 2022 [szczegóły] | |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
0 - 2 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
Borowik Szczejkowice |
3 - 0 |
KS Kleszczów Żory |
|
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
3 - 1 |
Jedność II Jejkowice |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
Olza Godów |
2 - 3 |
KP Kamień Rybnik |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
KS 27 Gołkowice |
4 - 3 |
Iskra Rowień Żory |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
KS Szczerbice |
7 - 2 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
8 - 0 |
Inter Krostoszowice |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
|