Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Inter Krostoszowice |
3 - 3 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
3 - 2 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
KS 27 Gołkowice |
1 - 2 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
2 - 0 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Olza Godów |
5 - 0 |
Żar Szeroka |
21 sierpnia 2022
21.08 - 11:30 |
KS Szczerbice |
2 - 1 |
KP Kamień Rybnik |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
2 - 2 |
Iskra Rowień Żory |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
5 - 4 |
Inter Krostoszowice |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
3 - 3 |
Olza Godów |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Żar Szeroka |
2 - 1 |
KS Szczerbice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
3 - 4 |
KS 27 Gołkowice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
2 - 0 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
2 - 1 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Iskra Rowień Żory |
3 - 3 |
KP Kamień Rybnik |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
1 - 1 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
KS 27 Gołkowice |
1 - 4 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Olza Godów |
3 - 1 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
4 września 2022
4.09 - 11:30 |
Inter Krostoszowice |
0 - 1 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
KS Szczerbice |
2 - 1 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
KP Kamień Rybnik |
1 - 0 |
Żar Szeroka |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
4 - 1 |
Iskra Rowień Żory |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
6 - 0 |
KP Kamień Rybnik |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Iskra Rowień Żory |
2 - 1 |
Żar Szeroka |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
5 - 2 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
6 - 1 |
Olza Godów |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
2 - 1 |
Inter Krostoszowice |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
2 - 0 |
KS Szczerbice |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
0 - 0 |
KS 27 Gołkowice |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
6 - 3 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
KS 27 Gołkowice |
5 - 1 |
Iskra Rowień Żory |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Żar Szeroka |
0 - 7 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
KS Szczerbice |
2 - 2 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Inter Krostoszowice |
3 - 3 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
18 września 2022
18.09 - 12:30 |
Olza Godów |
3 - 4 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
18 września 2022
18.09 - 12:00 |
KP Kamień Rybnik |
1 - 4 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
KS 27 Gołkowice |
3 - 0 |
Inter Krostoszowice |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
7 - 1 |
KP Kamień Rybnik |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Iskra Rowień Żory |
3 - 6 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
3 - 1 |
Olza Godów |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
7 - 0 |
Żar Szeroka |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
2 - 1 |
KS Szczerbice |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
1 - 0 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
3 - 0 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
0 - 2 |
KS 27 Gołkowice |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
KP Kamień Rybnik |
1 - 2 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
KS Szczerbice |
7 - 1 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Inter Krostoszowice |
2 - 2 |
Iskra Rowień Żory |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Żar Szeroka |
1 - 0 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Olza Godów |
2 - 0 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
2 października 2022
2.10 - 12:00 |
Kolejka 8 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
KS 27 Gołkowice |
1 - 2 |
Olza Godów |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
1 - 2 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Iskra Rowień Żory |
2 - 2 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Inter Krostoszowice |
7 - 2 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
1 - 2 |
KS Szczerbice |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
15 - 1 |
Żar Szeroka |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
1 - 0 |
KP Kamień Rybnik |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
0 - 1 |
Iskra Rowień Żory |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
6 - 1 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
2 - 1 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Żar Szeroka |
2 - 1 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
KP Kamień Rybnik |
1 - 2 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
KS Szczerbice |
0 - 1 |
KS 27 Gołkowice |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Olza Godów |
2 - 1 |
Inter Krostoszowice |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
KS 27 Gołkowice |
5 - 2 |
KP Kamień Rybnik |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
3 - 2 |
Olza Godów |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Iskra Rowień Żory |
3 - 2 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
2 - 1 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Inter Krostoszowice |
0 - 2 |
KS Szczerbice |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
2 - 3 |
Żar Szeroka |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
6 - 1 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
6 - 1 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
4 - 2 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
2 - 1 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Olza Godów |
1 - 2 |
Iskra Rowień Żory |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
KS Szczerbice |
4 - 0 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
KP Kamień Rybnik |
7 - 1 |
Inter Krostoszowice |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Żar Szeroka |
2 - 5 |
KS 27 Gołkowice |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Iskra Rowień Żory |
2 - 1 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
1 - 0 |
KP Kamień Rybnik |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
KS 27 Gołkowice |
1 - 5 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
2 - 1 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
1 - 1 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Olza Godów |
0 - 1 |
KS Szczerbice |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Inter Krostoszowice |
1 - 3 |
Żar Szeroka |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
0 - 0 |
Inter Krostoszowice |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
6 - 1 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
11 listopada 2022
11.11 - 14:00 |
KS Szczerbice |
3 - 0 |
Iskra Rowień Żory |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
4 - 4 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
KP Kamień Rybnik |
1 - 2 |
Olza Godów |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
Żar Szeroka |
0 - 2 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
2 - 4 |
KS 27 Gołkowice |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
1 - 0 |
Inter Krostoszowice |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
2 - 0 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
2 - 1 |
KS 27 Gołkowice |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
1 - 2 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Żar Szeroka |
2 - 4 |
Olza Godów |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
KP Kamień Rybnik |
0 - 2 |
KS Szczerbice |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Iskra Rowień Żory |
0 - 3 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
vo, na boisku 3-0 |
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Inter Krostoszowice |
1 - 5 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Olza Godów |
0 - 3 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
KS Szczerbice |
2 - 2 |
Żar Szeroka |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
KS 27 Gołkowice |
3 - 4 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
1 - 0 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
0 - 5 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
KP Kamień Rybnik |
2 - 2 |
Iskra Rowień Żory |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Kolejka 16 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
7 - 0 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
2 - 1 |
KS 27 Gołkowice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 14:00 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
3 - 0 |
Olza Godów |
16 kwietnia 2023
16.04 - 16:00 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
5 - 3 |
Inter Krostoszowice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 16:00 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
2 - 2 |
KS Szczerbice |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Żar Szeroka |
0 - 2 |
KP Kamień Rybnik |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Iskra Rowień Żory |
2 - 1 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Kolejka 17 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
KP Kamień Rybnik |
0 - 4 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:30 |
Żar Szeroka |
2 - 1 |
Iskra Rowień Żory |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:30 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
1 - 3 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:30 |
Olza Godów |
1 - 1 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Inter Krostoszowice |
1 - 3 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:30 |
KS Szczerbice |
1 - 3 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:30 |
KS 27 Gołkowice |
3 - 3 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:30 |
Kolejka 18 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
0 - 2 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:30 |
Iskra Rowień Żory |
4 - 1 |
KS 27 Gołkowice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:30 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
6 - 0 |
Żar Szeroka |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:30 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
5 - 3 |
KS Szczerbice |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
1 - 1 |
Inter Krostoszowice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:30 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
2 - 2 |
Olza Godów |
30 kwietnia 2023
30.04 - 16:30 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
3 - 0 |
KP Kamień Rybnik |
30 kwietnia 2023
30.04 - 15:00 |
Kolejka 19 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Inter Krostoszowice |
3 - 1 |
KS 27 Gołkowice |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
KP Kamień Rybnik |
2 - 2 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
4 - 1 |
Iskra Rowień Żory |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Olza Godów |
1 - 5 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
6 maja 2023
6.05 - 14:00 |
Żar Szeroka |
0 - 2 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
KS Szczerbice |
1 - 3 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
5 - 0 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
1 - 0 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
KS 27 Gołkowice |
1 - 3 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
2 - 2 |
KP Kamień Rybnik |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
5 - 4 |
KS Szczerbice |
14 maja 2023
14.05 - 14:00 |
Iskra Rowień Żory |
4 - 2 |
Inter Krostoszowice |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
4 - 0 |
Żar Szeroka |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
3 - 1 |
Olza Godów |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Olza Godów |
1 - 2 |
KS 27 Gołkowice |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
2 - 0 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
2 - 2 |
Iskra Rowień Żory |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
0 - 0 |
Inter Krostoszowice |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
KS Szczerbice |
4 - 1 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Żar Szeroka |
0 - 3 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
KP Kamień Rybnik |
5 - 4 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Iskra Rowień Żory |
3 - 2 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
1 - 3 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
3 - 1 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
5 - 1 |
Żar Szeroka |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
3 - 3 |
KP Kamień Rybnik |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
KS 27 Gołkowice |
0 - 1 |
KS Szczerbice |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Inter Krostoszowice |
4 - 2 |
Olza Godów |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
KP Kamień Rybnik |
7 - 1 |
KS 27 Gołkowice |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Olza Godów |
1 - 2 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
3 - 0 |
Iskra Rowień Żory |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
2 - 2 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
KS Szczerbice |
6 - 2 |
Inter Krostoszowice |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Żar Szeroka |
3 - 2 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
4 czerwca 2023
4.06 - 15:00 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
7 - 1 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Kolejka 24 - 8. czerwca 2023 [szczegóły] | |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
0 - 6 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
2 - 4 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
0 - 5 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Iskra Rowień Żory |
2 - 0 |
Olza Godów |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
1 - 1 |
KS Szczerbice |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Inter Krostoszowice |
6 - 2 |
KP Kamień Rybnik |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
KS 27 Gołkowice |
4 - 3 |
Żar Szeroka |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
5 - 3 |
Iskra Rowień Żory |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
KP Kamień Rybnik |
1 - 1 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
2 - 3 |
KS 27 Gołkowice |
10 czerwca 2023
10.06 - 15:00 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
0 - 3 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
vo, na boisku 2-3 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
1 - 1 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
KS Szczerbice |
2 - 0 |
Olza Godów |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Żar Szeroka |
0 - 5 |
Inter Krostoszowice |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:30 |
Kolejka 26 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Inter Krostoszowice |
3 - 2 |
Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
KS 25 Kokoszyce Wodzisław Śląski |
2 - 2 |
TKKF Jedność Grabownia Rybnik |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
Iskra Rowień Żory |
2 - 4 |
KS Szczerbice |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny |
1 - 2 |
TKKF Sokół Chwałęcice Rybnik |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:30 |
Olza Godów |
5 - 5 |
KP Kamień Rybnik |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:00 |
MKS Czerwionka Czerwionka-Leszczyny |
4 - 2 |
Żar Szeroka |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
KS 27 Gołkowice |
3 - 0 |
Dąb Dębieńsko Czerwionka-Leszczyny |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
|