Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
LKS II Pogórze |
2 - 2 |
Strażak Pielgrzymowice |
7 sierpnia 2022
7.08 - 11:00 |
Cukrownik II Chybie |
- |
Olza II Pogwizdów |
7 sierpnia 2022
7.08 - 11:00 |
anulowany, było 6-2 |
Wisła II Strumień |
0 - 0 |
Promyk Golasowice |
7 sierpnia 2022
7.08 - 17:00 |
Pauza: LKS Ochaby 96, |
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Olza II Pogwizdów |
- |
LKS II Pogórze |
13 sierpnia 2022
13.08 - 16:00 |
anulowany, było 1-8 |
Promyk Golasowice |
1 - 3 |
Cukrownik II Chybie |
14 sierpnia 2022
14.08 - 11:00 |
LKS Ochaby 96 |
5 - 0 |
Wisła II Strumień |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Pauza: Strażak Pielgrzymowice, |
Kolejka 3 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
LKS II Pogórze |
12 - 0 |
Promyk Golasowice |
21 sierpnia 2022
21.08 - 11:00 |
Cukrownik II Chybie |
5 - 3 |
LKS Ochaby 96 |
21 sierpnia 2022
21.08 - 11:00 |
Strażak Pielgrzymowice |
- |
Olza II Pogwizdów |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
anulowany, było 15-0 |
Pauza: Wisła II Strumień, |
Kolejka 4 - 24. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Promyk Golasowice |
0 - 4 |
Strażak Pielgrzymowice |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
LKS Ochaby 96 |
3 - 6 |
LKS II Pogórze |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
Wisła II Strumień |
5 - 0 |
Cukrownik II Chybie |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
Pauza: Olza II Pogwizdów, |
Kolejka 5 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Olza II Pogwizdów |
- |
Promyk Golasowice |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
anulowany, było 2-3 |
Strażak Pielgrzymowice |
2 - 2 |
LKS Ochaby 96 |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
LKS II Pogórze |
6 - 0 |
Wisła II Strumień |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Pauza: Cukrownik II Chybie, |
Kolejka 6 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Cukrownik II Chybie |
1 - 3 |
LKS II Pogórze |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Wisła II Strumień |
2 - 3 |
Strażak Pielgrzymowice |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
LKS Ochaby 96 |
- |
Olza II Pogwizdów |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
anulowany, było 3-0 |
Pauza: Promyk Golasowice, |
Kolejka 7 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Olza II Pogwizdów |
- |
Wisła II Strumień |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
anulowany, było 4-2 |
Strażak Pielgrzymowice |
8 - 1 |
Cukrownik II Chybie |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
Promyk Golasowice |
2 - 3 |
LKS Ochaby 96 |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Pauza: LKS II Pogórze, |
Kolejka 8 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Olza II Pogwizdów |
- |
Cukrownik II Chybie |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
anulowany, było 2-7 |
Promyk Golasowice |
5 - 1 |
Wisła II Strumień |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Strażak Pielgrzymowice |
6 - 2 |
LKS II Pogórze |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Pauza: LKS Ochaby 96, |
Kolejka 9 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Cukrownik II Chybie |
4 - 0 |
Promyk Golasowice |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Wisła II Strumień |
1 - 4 |
LKS Ochaby 96 |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Pauza: Strażak Pielgrzymowice, LKS II Pogórze, |
Kolejka 10 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
LKS Ochaby 96 |
3 - 2 |
Cukrownik II Chybie |
1 października 2022
1.10 - 15:30 |
Promyk Golasowice |
1 - 5 |
LKS II Pogórze |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Pauza: Wisła II Strumień, Strażak Pielgrzymowice, |
Kolejka 11 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Cukrownik II Chybie |
4 - 1 |
Wisła II Strumień |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
LKS II Pogórze |
5 - 1 |
LKS Ochaby 96 |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Strażak Pielgrzymowice |
7 - 2 |
Promyk Golasowice |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Wisła II Strumień |
0 - 4 |
LKS II Pogórze |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
LKS Ochaby 96 |
1 - 4 |
Strażak Pielgrzymowice |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Pauza: Cukrownik II Chybie, Promyk Golasowice, |
Kolejka 13 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
LKS II Pogórze |
4 - 2 |
Cukrownik II Chybie |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Strażak Pielgrzymowice |
15 - 0 |
Wisła II Strumień |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Pauza: Promyk Golasowice, LKS Ochaby 96, |
Kolejka 14 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Cukrownik II Chybie |
2 - 4 |
Strażak Pielgrzymowice |
29 października 2022
29.10 - 11:00 |
LKS Ochaby 96 |
4 - 0 |
Promyk Golasowice |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Pauza: LKS II Pogórze, Wisła II Strumień, |
Kolejka 15 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Promyk Golasowice |
0 - 3 |
Wisła II Strumień |
8 kwietnia 2023
8.04 - 15:00 |
Strażak Pielgrzymowice |
7 - 3 |
LKS II Pogórze |
10 kwietnia 2023
10.04 - 16:00 |
LKS Ochaby 96 |
- |
Cukrownik II Chybie |
|
Kolejka 16 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS Ochaby 96 |
- |
Promyk Golasowice |
|
Wisła II Strumień |
- |
Strażak Pielgrzymowice |
|
Cukrownik II Chybie |
- |
LKS II Pogórze |
|
Kolejka 17 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Promyk Golasowice |
- |
Cukrownik II Chybie |
|
LKS II Pogórze |
- |
Wisła II Strumień |
|
Strażak Pielgrzymowice |
- |
LKS Ochaby 96 |
|
Kolejka 18 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Cukrownik II Chybie |
0 - 3 |
Wisła II Strumień |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
vo, na boisku 4-0 |
Strażak Pielgrzymowice |
9 - 4 |
Promyk Golasowice |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
LKS II Pogórze |
1 - 4 |
LKS Ochaby 96 |
4 czerwca 2023
4.06 - 15:00 |
Kolejka 19 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Wisła II Strumień |
- |
LKS Ochaby 96 |
|
LKS II Pogórze |
- |
Promyk Golasowice |
|
Strażak Pielgrzymowice |
- |
Cukrownik II Chybie |
|
Kolejka 20 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Wisła II Strumień |
- |
Promyk Golasowice |
|
LKS II Pogórze |
- |
Strażak Pielgrzymowice |
|
Cukrownik II Chybie |
- |
LKS Ochaby 96 |
|
Kolejka 21 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Strażak Pielgrzymowice |
- |
Wisła II Strumień |
|
LKS II Pogórze |
- |
Cukrownik II Chybie |
|
LKS Ochaby 96 |
2 - 1 |
Promyk Golasowice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
Kolejka 22 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Cukrownik II Chybie |
- |
Promyk Golasowice |
|
Wisła II Strumień |
- |
LKS II Pogórze |
|
LKS Ochaby 96 |
- |
Strażak Pielgrzymowice |
|
Kolejka 23 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Strażak Pielgrzymowice |
- |
Promyk Golasowice |
|
LKS II Pogórze |
- |
LKS Ochaby 96 |
|
Wisła II Strumień |
- |
Cukrownik II Chybie |
|
Kolejka 24 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
LKS II Pogórze |
3 - 1 |
Promyk Golasowice |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Cukrownik II Chybie |
- |
Strażak Pielgrzymowice |
|
LKS Ochaby 96 |
- |
Wisła II Strumień |
|
|