Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Nadwiślan Góra |
2 - 1 |
LKS Wisła Mała |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
UKS Warszowice |
7 - 1 |
Niepokorni Orzesze |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
LKS II Wisła Wielka |
0 - 3 |
Czarni Piasek |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
LKS II Gardawice Orzesze |
4 - 4 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
21 sierpnia 2022
21.08 - 12:00 |
MKS II Lędziny |
6 - 0 |
Polonia Międzyrzecze |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
5 - 0 |
Czułowianka Tychy |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
KS Brzeźce |
6 - 3 |
LKS Mizerów |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
LKS Mizerów |
3 - 0 |
LKS II Gardawice Orzesze |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
vo, na boisku 2-2 |
LKS Wisła Mała |
2 - 3 |
MKS II Lędziny |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Czarni Piasek |
0 - 0 |
Nadwiślan Góra |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Niepokorni Orzesze |
2 - 3 |
KS Brzeźce |
28 sierpnia 2022
28.08 - 13:00 |
Czułowianka Tychy |
2 - 1 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
8 - 1 |
LKS II Wisła Wielka |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Polonia Międzyrzecze |
0 - 3 |
UKS Warszowice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
LKS Wisła Mała |
2 - 3 |
UKS Warszowice |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
KS Brzeźce |
2 - 0 |
Polonia Międzyrzecze |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Nadwiślan Góra |
0 - 2 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
LKS II Gardawice Orzesze |
0 - 0 |
Niepokorni Orzesze |
4 września 2022
4.09 - 13:30 |
MKS II Lędziny |
3 - 3 |
Czarni Piasek |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
1 - 1 |
LKS Mizerów |
4 września 2022
4.09 - 13:00 |
LKS II Wisła Wielka |
0 - 7 |
Czułowianka Tychy |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Polonia Międzyrzecze |
6 - 2 |
LKS II Gardawice Orzesze |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
Czarni Piasek |
1 - 5 |
UKS Warszowice |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
Niepokorni Orzesze |
4 - 0 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
LKS Wisła Mała |
2 - 3 |
KS Brzeźce |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
0 - 5 |
MKS II Lędziny |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
LKS II Wisła Wielka |
2 - 1 |
Nadwiślan Góra |
11 września 2022
11.09 - 16:30 |
Czułowianka Tychy |
5 - 0 |
LKS Mizerów |
11 września 2022
11.09 - 16:30 |
Kolejka 5 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
KS Brzeźce |
4 - 2 |
Czarni Piasek |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
LKS Mizerów |
2 - 3 |
Niepokorni Orzesze |
17 września 2022
17.09 - 14:00 |
Nadwiślan Góra |
1 - 2 |
Czułowianka Tychy |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
UKS Warszowice |
2 - 5 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
LKS II Gardawice Orzesze |
3 - 3 |
LKS Wisła Mała |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
MKS II Lędziny |
11 - 1 |
LKS II Wisła Wielka |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
2 - 4 |
Polonia Międzyrzecze |
18 września 2022
18.09 - 13:00 |
Kolejka 6 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Nadwiślan Góra |
2 - 4 |
MKS II Lędziny |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Czarni Piasek |
3 - 0 |
LKS II Gardawice Orzesze |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
0 - 2 |
KS Brzeźce |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
LKS Wisła Mała |
1 - 1 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Polonia Międzyrzecze |
5 - 0 |
LKS Mizerów |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Czułowianka Tychy |
2 - 0 |
Niepokorni Orzesze |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
LKS II Wisła Wielka |
1 - 7 |
UKS Warszowice |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
LKS Mizerów |
3 - 3 |
LKS Wisła Mała |
1 października 2022
1.10 - 14:00 |
KS Brzeźce |
4 - 0 |
LKS II Wisła Wielka |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
UKS Warszowice |
1 - 1 |
Nadwiślan Góra |
1 października 2022
1.10 - 15:30 |
Niepokorni Orzesze |
2 - 3 |
Polonia Międzyrzecze |
2 października 2022
2.10 - 13:00 |
LKS II Gardawice Orzesze |
1 - 4 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
MKS II Lędziny |
0 - 3 |
Czułowianka Tychy |
2 października 2022
2.10 - 15:30 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
1 - 2 |
Czarni Piasek |
2 października 2022
2.10 - 15:30 |
Kolejka 8 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Czarni Piasek |
5 - 1 |
LKS Mizerów |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
Nadwiślan Góra |
3 - 2 |
KS Brzeźce |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
Czułowianka Tychy |
0 - 0 |
Polonia Międzyrzecze |
9 października 2022
9.10 - 15:30 |
MKS II Lędziny |
2 - 0 |
UKS Warszowice |
9 października 2022
9.10 - 15:30 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
2 - 3 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
9 października 2022
9.10 - 15:30 |
LKS II Wisła Wielka |
0 - 2 |
LKS II Gardawice Orzesze |
9 października 2022
9.10 - 15:30 |
LKS Wisła Mała |
0 - 5 |
Niepokorni Orzesze |
9 października 2022
9.10 - 15:30 |
Kolejka 9 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
KS Brzeźce |
3 - 2 |
MKS II Lędziny |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
LKS Mizerów |
1 - 7 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
UKS Warszowice |
0 - 2 |
Czułowianka Tychy |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Niepokorni Orzesze |
1 - 0 |
Czarni Piasek |
16 października 2022
16.10 - 13:00 |
LKS II Gardawice Orzesze |
2 - 5 |
Nadwiślan Góra |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Polonia Międzyrzecze |
4 - 2 |
LKS Wisła Mała |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
1 - 1 |
LKS II Wisła Wielka |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Nadwiślan Góra |
1 - 1 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Czarni Piasek |
2 - 2 |
Polonia Międzyrzecze |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
UKS Warszowice |
3 - 4 |
KS Brzeźce |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Czułowianka Tychy |
3 - 0 |
LKS Wisła Mała |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
LKS II Wisła Wielka |
4 - 0 |
LKS Mizerów |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
2 - 2 |
Niepokorni Orzesze |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
MKS II Lędziny |
5 - 0 |
LKS II Gardawice Orzesze |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
KS Brzeźce |
2 - 2 |
Czułowianka Tychy |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
LKS Mizerów |
1 - 5 |
Nadwiślan Góra |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Niepokorni Orzesze |
1 - 1 |
LKS II Wisła Wielka |
30 października 2022
30.10 - 13:00 |
Polonia Międzyrzecze |
4 - 1 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
29 października 2022
29.10 - 14:30 |
LKS Wisła Mała |
2 - 3 |
Czarni Piasek |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
LKS II Gardawice Orzesze |
2 - 6 |
UKS Warszowice |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
3 - 0 |
MKS II Lędziny |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
UKS Warszowice |
3 - 3 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Nadwiślan Góra |
2 - 2 |
Niepokorni Orzesze |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
KS Brzeźce |
2 - 0 |
LKS II Gardawice Orzesze |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Czułowianka Tychy |
6 - 2 |
Czarni Piasek |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
MKS II Lędziny |
5 - 2 |
LKS Mizerów |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
4 - 2 |
LKS Wisła Mała |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
LKS II Wisła Wielka |
1 - 5 |
Polonia Międzyrzecze |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Czarni Piasek |
4 - 0 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
LKS Mizerów |
0 - 6 |
UKS Warszowice |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Niepokorni Orzesze |
5 - 1 |
MKS II Lędziny |
13 listopada 2022
13.11 - 13:00 |
LKS Wisła Mała |
3 - 5 |
LKS II Wisła Wielka |
11 listopada 2022
11.11 - 13:00 |
Polonia Międzyrzecze |
0 - 3 |
Nadwiślan Góra |
11 listopada 2022
11.11 - 13:00 |
LKS II Gardawice Orzesze |
0 - 4 |
Czułowianka Tychy |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
vo, na boisku 1-4 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
0 - 4 |
KS Brzeźce |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Kolejka 14 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
LKS Wisła Mała |
2 - 5 |
Nadwiślan Góra |
26 marca 2023
26.03 - 16:00 |
Niepokorni Orzesze |
4 - 3 |
UKS Warszowice |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Czarni Piasek |
6 - 0 |
LKS II Wisła Wielka |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
5 - 0 |
LKS II Gardawice Orzesze |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Polonia Międzyrzecze |
2 - 1 |
MKS II Lędziny |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Czułowianka Tychy |
7 - 0 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
LKS Mizerów |
1 - 4 |
KS Brzeźce |
26 marca 2023
26.03 - 13:00 |
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS II Gardawice Orzesze |
4 - 3 |
LKS Mizerów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
MKS II Lędziny |
6 - 0 |
LKS Wisła Mała |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Nadwiślan Góra |
0 - 1 |
Czarni Piasek |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
KS Brzeźce |
2 - 5 |
Niepokorni Orzesze |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
1 - 3 |
Czułowianka Tychy |
12 kwietnia 2023
12.04 - 17:30 |
LKS II Wisła Wielka |
1 - 2 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
1 kwietnia 2023
1.04 - 13:00 |
UKS Warszowice |
1 - 1 |
Polonia Międzyrzecze |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Kolejka 16 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
UKS Warszowice |
5 - 1 |
LKS Wisła Mała |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Polonia Międzyrzecze |
2 - 2 |
KS Brzeźce |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
3 - 1 |
Nadwiślan Góra |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Niepokorni Orzesze |
1 - 0 |
LKS II Gardawice Orzesze |
16 kwietnia 2023
16.04 - 13:00 |
Czarni Piasek |
0 - 2 |
MKS II Lędziny |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
LKS Mizerów |
0 - 4 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Czułowianka Tychy |
7 - 0 |
LKS II Wisła Wielka |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Kolejka 17 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS II Gardawice Orzesze |
0 - 5 |
Polonia Międzyrzecze |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
UKS Warszowice |
3 - 1 |
Czarni Piasek |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
1 - 3 |
Niepokorni Orzesze |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
KS Brzeźce |
2 - 0 |
LKS Wisła Mała |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
MKS II Lędziny |
0 - 0 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Nadwiślan Góra |
7 - 0 |
LKS II Wisła Wielka |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:00 |
LKS Mizerów |
0 - 2 |
Czułowianka Tychy |
23 kwietnia 2023
23.04 - 13:00 |
Kolejka 18 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Czarni Piasek |
2 - 3 |
KS Brzeźce |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Niepokorni Orzesze |
5 - 1 |
LKS Mizerów |
30 kwietnia 2023
30.04 - 13:00 |
Czułowianka Tychy |
4 - 0 |
Nadwiślan Góra |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
4 - 0 |
UKS Warszowice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 14:00 |
LKS Wisła Mała |
4 - 1 |
LKS II Gardawice Orzesze |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
LKS II Wisła Wielka |
0 - 3 |
MKS II Lędziny |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
Polonia Międzyrzecze |
4 - 0 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Kolejka 19 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
MKS II Lędziny |
2 - 2 |
Nadwiślan Góra |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
LKS II Gardawice Orzesze |
0 - 3 |
Czarni Piasek |
|
KS Brzeźce |
8 - 0 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
3 - 2 |
LKS Wisła Mała |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
LKS Mizerów |
3 - 4 |
Polonia Międzyrzecze |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Niepokorni Orzesze |
1 - 2 |
Czułowianka Tychy |
7 maja 2023
7.05 - 13:00 |
UKS Warszowice |
3 - 3 |
LKS II Wisła Wielka |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
LKS Wisła Mała |
1 - 2 |
LKS Mizerów |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
LKS II Wisła Wielka |
0 - 5 |
KS Brzeźce |
12 maja 2023
12.05 - 18:00 |
Nadwiślan Góra |
3 - 1 |
UKS Warszowice |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Polonia Międzyrzecze |
5 - 0 |
Niepokorni Orzesze |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
3 - 0 |
LKS II Gardawice Orzesze |
|
Czułowianka Tychy |
0 - 0 |
MKS II Lędziny |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Czarni Piasek |
2 - 1 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
LKS Mizerów |
0 - 6 |
Czarni Piasek |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
KS Brzeźce |
0 - 3 |
Nadwiślan Góra |
14 czerwca 2023
14.06 - 18:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Polonia Międzyrzecze |
1 - 0 |
Czułowianka Tychy |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
UKS Warszowice |
0 - 4 |
MKS II Lędziny |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
2 - 1 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
21 maja 2023
21.05 - 15:00 |
LKS II Gardawice Orzesze |
0 - 3 |
LKS II Wisła Wielka |
|
Niepokorni Orzesze |
1 - 1 |
LKS Wisła Mała |
21 maja 2023
21.05 - 13:00 |
Kolejka 22 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
MKS II Lędziny |
4 - 1 |
KS Brzeźce |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
0 - 4 |
LKS Mizerów |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
vo, na boisku 8-4 |
Czułowianka Tychy |
- |
UKS Warszowice |
27 maja 2023
27.05 - 17:30 |
Czarni Piasek |
2 - 1 |
Niepokorni Orzesze |
7 czerwca 2023
7.06 - 17:00 |
Nadwiślan Góra |
3 - 0 |
LKS II Gardawice Orzesze |
|
LKS Wisła Mała |
0 - 1 |
Polonia Międzyrzecze |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
LKS II Wisła Wielka |
1 - 1 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
8 czerwca 2023
8.06 - 16:00 |
Kolejka 23 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
1 - 1 |
Nadwiślan Góra |
4 czerwca 2023
4.06 - 15:00 |
Polonia Międzyrzecze |
2 - 2 |
Czarni Piasek |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
KS Brzeźce |
6 - 1 |
UKS Warszowice |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
LKS Wisła Mała |
0 - 6 |
Czułowianka Tychy |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
LKS Mizerów |
3 - 4 |
LKS II Wisła Wielka |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Niepokorni Orzesze |
2 - 0 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
4 czerwca 2023
4.06 - 13:00 |
LKS II Gardawice Orzesze |
0 - 3 |
MKS II Lędziny |
|
Kolejka 24 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Czułowianka Tychy |
6 - 1 |
KS Brzeźce |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Nadwiślan Góra |
6 - 1 |
LKS Mizerów |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
LKS II Wisła Wielka |
1 - 2 |
Niepokorni Orzesze |
11 czerwca 2023
11.06 - 15:00 |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
4 - 4 |
Polonia Międzyrzecze |
10 czerwca 2023
10.06 - 11:00 |
Czarni Piasek |
7 - 0 |
LKS Wisła Mała |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
UKS Warszowice |
3 - 0 |
LKS II Gardawice Orzesze |
|
MKS II Lędziny |
4 - 0 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Kolejka 25 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
1 - 1 |
UKS Warszowice |
18 czerwca 2023
18.06 - 15:00 |
Niepokorni Orzesze |
0 - 0 |
Nadwiślan Góra |
17 czerwca 2023
17.06 - 13:00 |
LKS II Gardawice Orzesze |
0 - 3 |
KS Brzeźce |
|
Czarni Piasek |
1 - 5 |
Czułowianka Tychy |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
LKS Mizerów |
0 - 5 |
MKS II Lędziny |
18 czerwca 2023
18.06 - 15:00 |
LKS Wisła Mała |
- |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Polonia Międzyrzecze |
5 - 0 |
LKS II Wisła Wielka |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 24/25. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Pniówek II Pawłowice Śląskie |
1 - 0 |
Czarni Piasek |
25 czerwca 2023
25.06 - 11:00 |
UKS Warszowice |
4 - 1 |
LKS Mizerów |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
MKS II Lędziny |
4 - 0 |
Niepokorni Orzesze |
24 czerwca 2023
24.06 - 16:00 |
LKS II Wisła Wielka |
4 - 1 |
LKS Wisła Mała |
25 czerwca 2023
25.06 - 17:00 |
Nadwiślan Góra |
4 - 2 |
Polonia Międzyrzecze |
24 czerwca 2023
24.06 - 16:00 |
Czułowianka Tychy |
3 - 0 |
LKS II Gardawice Orzesze |
|
KS Brzeźce |
3 - 2 |
JUW-e II Jaroszowice Tychy |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
|