Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Start Kleszczów |
1 - 1 |
Piast Pawłów Zabrze |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Wilki Wilcza |
3 - 3 |
Orzeł Stanica |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
3 - 0 |
Ruch II Kozłów |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Victoria Pilchowice |
3 - 1 |
Amator Rudziniec |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Leśnik Łącza |
1 - 3 |
KS Zabrze-Grzybowice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Orzeł Paczyna |
5 - 3 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Pogoń Ziemięcice |
0 - 3 |
Drama Kamieniec |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
vo, na boisku 1-0 |
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Piast Pawłów Zabrze |
2 - 0 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Leśnik Łącza |
0 - 3 |
Pogoń Ziemięcice |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Drama Kamieniec |
1 - 5 |
Wilki Wilcza |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Victoria Pilchowice |
6 - 2 |
Ruch II Kozłów |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
8 - 2 |
Start Kleszczów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
KS Zabrze-Grzybowice |
2 - 0 |
Amator Rudziniec |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Orzeł Stanica |
2 - 5 |
Orzeł Paczyna |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Amator Rudziniec |
1 - 3 |
Ruch II Kozłów |
3 września 2022
3.09 - 16:30 |
Start Kleszczów |
1 - 4 |
Orzeł Stanica |
3 września 2022
3.09 - 16:30 |
Wilki Wilcza |
6 - 1 |
Leśnik Łącza |
3 września 2022
3.09 - 16:30 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
3 - 3 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
3 września 2022
3.09 - 16:30 |
Victoria Pilchowice |
2 - 2 |
Piast Pawłów Zabrze |
3 września 2022
3.09 - 16:30 |
Orzeł Paczyna |
3 - 0 |
Drama Kamieniec |
4 września 2022
4.09 - 16:30 |
Pogoń Ziemięcice |
3 - 1 |
KS Zabrze-Grzybowice |
4 września 2022
4.09 - 16:30 |
Kolejka 4 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Drama Kamieniec |
1 - 4 |
Start Kleszczów |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Orzeł Stanica |
6 - 3 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
10 września 2022
10.09 - 15:30 |
KS Zabrze-Grzybowice |
2 - 1 |
Ruch II Kozłów |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Leśnik Łącza |
0 - 2 |
Orzeł Paczyna |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Piast Pawłów Zabrze |
2 - 1 |
Amator Rudziniec |
10 września 2022
10.09 - 15:00 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
3 - 3 |
Victoria Pilchowice |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Pogoń Ziemięcice |
0 - 4 |
Wilki Wilcza |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Amator Rudziniec |
0 - 3 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
3 - 1 |
Drama Kamieniec |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Start Kleszczów |
4 - 0 |
Leśnik Łącza |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Ruch II Kozłów |
0 - 1 |
Piast Pawłów Zabrze |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Victoria Pilchowice |
1 - 3 |
Orzeł Stanica |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Wilki Wilcza |
3 - 1 |
KS Zabrze-Grzybowice |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Orzeł Paczyna |
3 - 1 |
Pogoń Ziemięcice |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Wilki Wilcza |
1 - 0 |
Orzeł Paczyna |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
5 - 1 |
Leśnik Łącza |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Orzeł Stanica |
7 - 1 |
Amator Rudziniec |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Drama Kamieniec |
1 - 5 |
Victoria Pilchowice |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
KS Zabrze-Grzybowice |
4 - 3 |
Piast Pawłów Zabrze |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
5 - 0 |
Ruch II Kozłów |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Pogoń Ziemięcice |
2 - 1 |
Start Kleszczów |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Amator Rudziniec |
5 - 1 |
Drama Kamieniec |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Wilki Wilcza |
3 - 1 |
Start Kleszczów |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Victoria Pilchowice |
8 - 1 |
Leśnik Łącza |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
1 - 3 |
Pogoń Ziemięcice |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Ruch II Kozłów |
1 - 4 |
Orzeł Stanica |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
4 - 0 |
Piast Pawłów Zabrze |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Orzeł Paczyna |
2 - 3 |
KS Zabrze-Grzybowice |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Stanica |
3 - 1 |
Piast Pawłów Zabrze |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Leśnik Łącza |
2 - 5 |
Amator Rudziniec |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Drama Kamieniec |
1 - 6 |
Ruch II Kozłów |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
KS Zabrze-Grzybowice |
1 - 4 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Wilki Wilcza |
6 - 0 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Pogoń Ziemięcice |
1 - 7 |
Victoria Pilchowice |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Orzeł Paczyna |
3 - 0 |
Start Kleszczów |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Piast Pawłów Zabrze |
1 - 1 |
Drama Kamieniec |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Start Kleszczów |
7 - 3 |
KS Zabrze-Grzybowice |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
2 - 1 |
Orzeł Paczyna |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Victoria Pilchowice |
1 - 2 |
Wilki Wilcza |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Amator Rudziniec |
1 - 4 |
Pogoń Ziemięcice |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Ruch II Kozłów |
2 - 1 |
Leśnik Łącza |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
2 - 2 |
Orzeł Stanica |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Leśnik Łącza |
1 - 2 |
Piast Pawłów Zabrze |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Wilki Wilcza |
2 - 1 |
Amator Rudziniec |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Start Kleszczów |
5 - 1 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Drama Kamieniec |
2 - 4 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
KS Zabrze-Grzybowice |
2 - 2 |
Orzeł Stanica |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Orzeł Paczyna |
0 - 4 |
Victoria Pilchowice |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Pogoń Ziemięcice |
2 - 1 |
Ruch II Kozłów |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Victoria Pilchowice |
1 - 0 |
Start Kleszczów |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
3 - 3 |
KS Zabrze-Grzybowice |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Amator Rudziniec |
8 - 0 |
Orzeł Paczyna |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Ruch II Kozłów |
2 - 3 |
Wilki Wilcza |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Orzeł Stanica |
12 - 3 |
Drama Kamieniec |
30 października 2022
30.10 - 14:30 |
Piast Pawłów Zabrze |
1 - 0 |
Pogoń Ziemięcice |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
9 - 0 |
Leśnik Łącza |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Start Kleszczów |
3 - 2 |
Amator Rudziniec |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
1 - 5 |
Victoria Pilchowice |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Wilki Wilcza |
5 - 1 |
Piast Pawłów Zabrze |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Leśnik Łącza |
1 - 10 |
Orzeł Stanica |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
KS Zabrze-Grzybowice |
3 - 0 |
Drama Kamieniec |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Orzeł Paczyna |
1 - 0 |
Ruch II Kozłów |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Pogoń Ziemięcice |
1 - 3 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Ruch II Kozłów |
5 - 1 |
Start Kleszczów |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Drama Kamieniec |
1 - 1 |
Leśnik Łącza |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Piast Pawłów Zabrze |
3 - 1 |
Orzeł Paczyna |
11 listopada 2022
11.11 - 13:30 |
Amator Rudziniec |
4 - 0 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Victoria Pilchowice |
2 - 0 |
KS Zabrze-Grzybowice |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Orzeł Stanica |
5 - 1 |
Pogoń Ziemięcice |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
1 - 1 |
Wilki Wilcza |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Piast Pawłów Zabrze |
3 - 1 |
Start Kleszczów |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Orzeł Stanica |
3 - 3 |
Wilki Wilcza |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Ruch II Kozłów |
1 - 1 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Amator Rudziniec |
2 - 3 |
Victoria Pilchowice |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
KS Zabrze-Grzybowice |
5 - 1 |
Leśnik Łącza |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
4 - 3 |
Orzeł Paczyna |
19 marca 2023
19.03 - 11:30 |
Drama Kamieniec |
0 - 6 |
Pogoń Ziemięcice |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Kolejka 15 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
0 - 1 |
Piast Pawłów Zabrze |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Pogoń Ziemięcice |
10 - 0 |
Leśnik Łącza |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Wilki Wilcza |
11 - 0 |
Drama Kamieniec |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Ruch II Kozłów |
1 - 4 |
Victoria Pilchowice |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Start Kleszczów |
2 - 1 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Amator Rudziniec |
1 - 3 |
KS Zabrze-Grzybowice |
25 marca 2023
25.03 - 14:00 |
Orzeł Paczyna |
2 - 3 |
Orzeł Stanica |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Kolejka 16 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Ruch II Kozłów |
0 - 2 |
Amator Rudziniec |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Orzeł Stanica |
3 - 2 |
Start Kleszczów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 17:00 |
Leśnik Łącza |
0 - 9 |
Wilki Wilcza |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
6 - 3 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:30 |
Piast Pawłów Zabrze |
2 - 5 |
Victoria Pilchowice |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Drama Kamieniec |
0 - 6 |
Orzeł Paczyna |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
KS Zabrze-Grzybowice |
1 - 3 |
Pogoń Ziemięcice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Start Kleszczów |
6 - 1 |
Drama Kamieniec |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
3 - 4 |
Orzeł Stanica |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Ruch II Kozłów |
2 - 3 |
KS Zabrze-Grzybowice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Orzeł Paczyna |
6 - 2 |
Leśnik Łącza |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Amator Rudziniec |
2 - 3 |
Piast Pawłów Zabrze |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Victoria Pilchowice |
5 - 0 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Wilki Wilcza |
10 - 0 |
Pogoń Ziemięcice |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
4 - 2 |
Amator Rudziniec |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:30 |
Drama Kamieniec |
3 - 5 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Leśnik Łącza |
2 - 6 |
Start Kleszczów |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Piast Pawłów Zabrze |
2 - 1 |
Ruch II Kozłów |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Orzeł Stanica |
4 - 2 |
Victoria Pilchowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
KS Zabrze-Grzybowice |
0 - 2 |
Wilki Wilcza |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Pogoń Ziemięcice |
3 - 2 |
Orzeł Paczyna |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Paczyna |
2 - 6 |
Wilki Wilcza |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
Leśnik Łącza |
1 - 6 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Amator Rudziniec |
1 - 5 |
Orzeł Stanica |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Victoria Pilchowice |
7 - 4 |
Drama Kamieniec |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Piast Pawłów Zabrze |
0 - 0 |
KS Zabrze-Grzybowice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Ruch II Kozłów |
1 - 4 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Start Kleszczów |
4 - 3 |
Pogoń Ziemięcice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 11:00 |
Kolejka 20 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Drama Kamieniec |
0 - 0 |
Amator Rudziniec |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Start Kleszczów |
3 - 5 |
Wilki Wilcza |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Leśnik Łącza |
0 - 9 |
Victoria Pilchowice |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Pogoń Ziemięcice |
7 - 0 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Orzeł Stanica |
11 - 0 |
Ruch II Kozłów |
6 maja 2023
6.05 - 15:00 |
Piast Pawłów Zabrze |
1 - 2 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
KS Zabrze-Grzybowice |
3 - 6 |
Orzeł Paczyna |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Piast Pawłów Zabrze |
3 - 1 |
Orzeł Stanica |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Amator Rudziniec |
0 - 3 |
Leśnik Łącza |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Ruch II Kozłów |
3 - 0 |
Drama Kamieniec |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
5 - 1 |
KS Zabrze-Grzybowice |
14 maja 2023
14.05 - 11:30 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
0 - 2 |
Wilki Wilcza |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Victoria Pilchowice |
0 - 0 |
Pogoń Ziemięcice |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
Start Kleszczów |
6 - 3 |
Orzeł Paczyna |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Drama Kamieniec |
1 - 1 |
Piast Pawłów Zabrze |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
KS Zabrze-Grzybowice |
1 - 4 |
Start Kleszczów |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Orzeł Paczyna |
1 - 0 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Wilki Wilcza |
3 - 3 |
Victoria Pilchowice |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Pogoń Ziemięcice |
4 - 1 |
Amator Rudziniec |
21 maja 2023
21.05 - 18:00 |
Leśnik Łącza |
1 - 5 |
Ruch II Kozłów |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Orzeł Stanica |
2 - 2 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Piast Pawłów Zabrze |
1 - 1 |
Leśnik Łącza |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Amator Rudziniec |
0 - 2 |
Wilki Wilcza |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
1 - 2 |
Start Kleszczów |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
4 - 0 |
Drama Kamieniec |
27 maja 2023
27.05 - 14:00 |
Orzeł Stanica |
8 - 4 |
KS Zabrze-Grzybowice |
27 maja 2023
27.05 - 15:00 |
Victoria Pilchowice |
9 - 0 |
Orzeł Paczyna |
27 maja 2023
27.05 - 15:00 |
Ruch II Kozłów |
2 - 3 |
Pogoń Ziemięcice |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Start Kleszczów |
1 - 3 |
Victoria Pilchowice |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
KS Zabrze-Grzybowice |
1 - 2 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Orzeł Paczyna |
2 - 2 |
Amator Rudziniec |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Wilki Wilcza |
5 - 0 |
Ruch II Kozłów |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Drama Kamieniec |
3 - 8 |
Orzeł Stanica |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Pogoń Ziemięcice |
2 - 0 |
Piast Pawłów Zabrze |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Leśnik Łącza |
0 - 10 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Amator Rudziniec |
1 - 5 |
Start Kleszczów |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Victoria Pilchowice |
6 - 0 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
10 czerwca 2023
10.06 - 15:00 |
Piast Pawłów Zabrze |
0 - 3 |
Wilki Wilcza |
10 czerwca 2023
10.06 - 14:00 |
Orzeł Stanica |
11 - 1 |
Leśnik Łącza |
10 czerwca 2023
10.06 - 15:00 |
Drama Kamieniec |
0 - 3 |
KS Zabrze-Grzybowice |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Ruch II Kozłów |
2 - 3 |
Orzeł Paczyna |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
4 - 1 |
Pogoń Ziemięcice |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:30 |
Kolejka 26 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Start Kleszczów |
8 - 3 |
Ruch II Kozłów |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
Leśnik Łącza |
3 - 3 |
Drama Kamieniec |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Orzeł Paczyna |
3 - 3 |
Piast Pawłów Zabrze |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
1 - 1 |
Amator Rudziniec |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
KS Zabrze-Grzybowice |
0 - 1 |
Victoria Pilchowice |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Pogoń Ziemięcice |
1 - 2 |
Orzeł Stanica |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Wilki Wilcza |
4 - 0 |
Burza II Borowa Wieś Mikołów |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
|