Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Moravia II Morawica |
5 - 0 |
Futsal Nowiny |
18 sierpnia 2020
18.08 - 17:30 |
Orlicz II Suchedniów |
2 - 0 |
Sparta Strawczynek |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:00 |
Top-Spin Promnik |
1 - 1 |
GKS Fałków |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
KS Kamienna Wola |
1 - 0 |
Płomień Wólka Kłucka |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce |
2 - 3 |
ULKS Łączna |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Futsal Nowiny |
1 - 5 |
ULKS Łączna |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
Płomień Wólka Kłucka |
1 - 1 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
GKS Fałków |
3 - 0 |
KS Kamienna Wola |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Sparta Strawczynek |
2 - 2 |
Top-Spin Promnik |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Moravia II Morawica |
1 - 3 |
Orlicz II Suchedniów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Orlicz II Suchedniów |
7 - 1 |
Futsal Nowiny |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:30 |
Top-Spin Promnik |
5 - 2 |
Moravia II Morawica |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
KS Kamienna Wola |
1 - 3 |
Sparta Strawczynek |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce |
3 - 1 |
GKS Fałków |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
ULKS Łączna |
4 - 0 |
Płomień Wólka Kłucka |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Futsal Nowiny |
2 - 0 |
Płomień Wólka Kłucka |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
GKS Fałków |
0 - 3 |
ULKS Łączna |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Sparta Strawczynek |
0 - 4 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Moravia II Morawica |
7 - 1 |
KS Kamienna Wola |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Orlicz II Suchedniów |
7 - 1 |
Top-Spin Promnik |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Top-Spin Promnik |
0 - 2 |
Futsal Nowiny |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
KS Kamienna Wola |
0 - 9 |
Orlicz II Suchedniów |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce |
1 - 2 |
Moravia II Morawica |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
ULKS Łączna |
7 - 1 |
Sparta Strawczynek |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Płomień Wólka Kłucka |
1 - 3 |
GKS Fałków |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Futsal Nowiny |
1 - 1 |
GKS Fałków |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Sparta Strawczynek |
4 - 1 |
Płomień Wólka Kłucka |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Moravia II Morawica |
1 - 2 |
ULKS Łączna |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Orlicz II Suchedniów |
1 - 0 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Top-Spin Promnik |
1 - 0 |
KS Kamienna Wola |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
KS Kamienna Wola |
1 - 4 |
Futsal Nowiny |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce |
2 - 3 |
Top-Spin Promnik |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
ULKS Łączna |
2 - 2 |
Orlicz II Suchedniów |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Płomień Wólka Kłucka |
1 - 3 |
Moravia II Morawica |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
GKS Fałków |
2 - 4 |
Sparta Strawczynek |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Futsal Nowiny |
1 - 2 |
Sparta Strawczynek |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Moravia II Morawica |
4 - 1 |
GKS Fałków |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Płomień Wólka Kłucka |
0 - 9 |
Orlicz II Suchedniów |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Top-Spin Promnik |
1 - 2 |
ULKS Łączna |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
KS Kamienna Wola |
0 - 5 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Politechnika Świętokrzyska Kielce |
6 - 0 |
Futsal Nowiny |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
ULKS Łączna |
4 - 1 |
KS Kamienna Wola |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Płomień Wólka Kłucka |
2 - 2 |
Top-Spin Promnik |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
GKS Fałków |
1 - 1 |
Orlicz II Suchedniów |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Moravia II Morawica |
4 - 1 |
Sparta Strawczynek |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Futsal Nowiny |
0 - 1 |
Orlicz II Suchedniów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Moravia II Morawica |
1 - 2 |
Top-Spin Promnik |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Sparta Strawczynek |
11 - 0 |
KS Kamienna Wola |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
GKS Fałków |
3 - 2 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Płomień Wólka Kłucka |
1 - 4 |
ULKS Łączna |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Kolejka 13 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Płomień Wólka Kłucka |
4 - 2 |
Futsal Nowiny |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
ULKS Łączna |
5 - 1 |
GKS Fałków |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce |
3 - 0 |
Sparta Strawczynek |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
KS Kamienna Wola |
0 - 3 |
Moravia II Morawica |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Top-Spin Promnik |
1 - 0 |
Orlicz II Suchedniów |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Kolejka 14 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Futsal Nowiny |
1 - 4 |
Top-Spin Promnik |
9 maja 2021
9.05 - 13:00 |
Orlicz II Suchedniów |
15 - 1 |
KS Kamienna Wola |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Moravia II Morawica |
1 - 1 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Sparta Strawczynek |
2 - 2 |
ULKS Łączna |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
GKS Fałków |
4 - 2 |
Płomień Wólka Kłucka |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Kolejka 15 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
GKS Fałków |
1 - 1 |
Futsal Nowiny |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Płomień Wólka Kłucka |
0 - 1 |
Sparta Strawczynek |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
ULKS Łączna |
2 - 1 |
Moravia II Morawica |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce |
0 - 2 |
Orlicz II Suchedniów |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
KS Kamienna Wola |
0 - 4 |
Top-Spin Promnik |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Kolejka 16 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Futsal Nowiny |
11 - 0 |
KS Kamienna Wola |
23 maja 2021
23.05 - 13:30 |
Top-Spin Promnik |
3 - 2 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Orlicz II Suchedniów |
4 - 3 |
ULKS Łączna |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Moravia II Morawica |
3 - 1 |
Płomień Wólka Kłucka |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Sparta Strawczynek |
3 - 1 |
GKS Fałków |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Kolejka 17 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Sparta Strawczynek |
3 - 1 |
Futsal Nowiny |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
GKS Fałków |
3 - 1 |
Moravia II Morawica |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Orlicz II Suchedniów |
4 - 1 |
Płomień Wólka Kłucka |
29 maja 2021
29.05 - 13:00 |
ULKS Łączna |
1 - 2 |
Top-Spin Promnik |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce |
3 - 0 |
KS Kamienna Wola |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Kolejka 10 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Futsal Nowiny |
0 - 2 |
Moravia II Morawica |
6 czerwca 2021
6.06 - 13:00 |
Sparta Strawczynek |
2 - 3 |
Orlicz II Suchedniów |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
GKS Fałków |
4 - 4 |
Top-Spin Promnik |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Płomień Wólka Kłucka |
2 - 0 |
KS Kamienna Wola |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
ULKS Łączna |
1 - 0 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Kolejka 11 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
ULKS Łączna |
3 - 0 |
Futsal Nowiny |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce |
3 - 0 |
Płomień Wólka Kłucka |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
KS Kamienna Wola |
1 - 0 |
GKS Fałków |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Top-Spin Promnik |
1 - 5 |
Sparta Strawczynek |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Orlicz II Suchedniów |
7 - 0 |
Moravia II Morawica |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Kolejka 18 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Futsal Nowiny |
1 - 3 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce |
24 czerwca 2021
24.06 - 19:00 |
KS Kamienna Wola |
3 - 3 |
ULKS Łączna |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Top-Spin Promnik |
5 - 2 |
Płomień Wólka Kłucka |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Orlicz II Suchedniów |
5 - 0 |
GKS Fałków |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Sparta Strawczynek |
2 - 3 |
Moravia II Morawica |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
|