Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Wełnianka Kiszkowo |
2 - 3 |
Huragan II Pobiedziska |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Wełna Rogoźno |
2 - 3 |
Fara Pelikan Żydowo |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Jadwiżański KS Poznań |
1 - 1 |
GKS Gułtowy |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
LKS Kicin |
3 - 1 |
KS Uchorowo |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
0 - 0 |
Patriot Mieścisko |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
KS Łopuchowo |
5 - 0 |
Tornado Tarnowo |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Huragan II Pobiedziska |
1 - 3 |
KS Łopuchowo |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Patriot Mieścisko |
1 - 2 |
Tornado Tarnowo |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
KS Uchorowo |
2 - 3 |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
GKS Gułtowy |
3 - 1 |
LKS Kicin |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Fara Pelikan Żydowo |
2 - 2 |
Jadwiżański KS Poznań |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Wełnianka Kiszkowo |
0 - 1 |
Wełna Rogoźno |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Wełna Rogoźno |
4 - 1 |
Huragan II Pobiedziska |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Jadwiżański KS Poznań |
3 - 3 |
Wełnianka Kiszkowo |
30 sierpnia 2020
30.08 - 20:00 |
LKS Kicin |
2 - 5 |
Fara Pelikan Żydowo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
1 - 2 |
GKS Gułtowy |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Tornado Tarnowo |
6 - 0 |
KS Uchorowo |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
KS Łopuchowo |
7 - 0 |
Patriot Mieścisko |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Huragan II Pobiedziska |
2 - 1 |
Patriot Mieścisko |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
KS Uchorowo |
0 - 2 |
KS Łopuchowo |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
GKS Gułtowy |
1 - 1 |
Tornado Tarnowo |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Fara Pelikan Żydowo |
1 - 0 |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Wełnianka Kiszkowo |
3 - 0 |
LKS Kicin |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Wełna Rogoźno |
2 - 1 |
Jadwiżański KS Poznań |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Jadwiżański KS Poznań |
0 - 3 |
Huragan II Pobiedziska |
13 września 2020
13.09 - 18:00 |
LKS Kicin |
0 - 4 |
Wełna Rogoźno |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
2 - 1 |
Wełnianka Kiszkowo |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Tornado Tarnowo |
0 - 1 |
Fara Pelikan Żydowo |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
KS Łopuchowo |
1 - 0 |
GKS Gułtowy |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Patriot Mieścisko |
0 - 1 |
KS Uchorowo |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Huragan II Pobiedziska |
2 - 0 |
KS Uchorowo |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
GKS Gułtowy |
5 - 0 |
Patriot Mieścisko |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Fara Pelikan Żydowo |
0 - 1 |
KS Łopuchowo |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Wełnianka Kiszkowo |
3 - 2 |
Tornado Tarnowo |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Wełna Rogoźno |
3 - 1 |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Jadwiżański KS Poznań |
2 - 0 |
LKS Kicin |
20 września 2020
20.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
LKS Kicin |
2 - 1 |
Huragan II Pobiedziska |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
0 - 2 |
Jadwiżański KS Poznań |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Tornado Tarnowo |
0 - 2 |
Wełna Rogoźno |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
KS Łopuchowo |
5 - 1 |
Wełnianka Kiszkowo |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Patriot Mieścisko |
3 - 0 |
Fara Pelikan Żydowo |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
KS Uchorowo |
0 - 2 |
GKS Gułtowy |
8 listopada 2020
8.11 - 14:15 |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Huragan II Pobiedziska |
6 - 0 |
GKS Gułtowy |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Fara Pelikan Żydowo |
3 - 0 |
KS Uchorowo |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Wełnianka Kiszkowo |
5 - 3 |
Patriot Mieścisko |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
Wełna Rogoźno |
3 - 2 |
KS Łopuchowo |
3 października 2020
3.10 - 13:00 |
Jadwiżański KS Poznań |
2 - 0 |
Tornado Tarnowo |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
LKS Kicin |
0 - 2 |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
1 - 5 |
Huragan II Pobiedziska |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
LKS Kicin |
2 - 1 |
Tornado Tarnowo |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
KS Łopuchowo |
3 - 2 |
Jadwiżański KS Poznań |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Patriot Mieścisko |
0 - 5 |
Wełna Rogoźno |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
KS Uchorowo |
2 - 0 |
Wełnianka Kiszkowo |
11 października 2020
11.10 - 14:30 |
GKS Gułtowy |
1 - 1 |
Fara Pelikan Żydowo |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Fara Pelikan Żydowo |
1 - 1 |
Huragan II Pobiedziska |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Wełnianka Kiszkowo |
0 - 1 |
GKS Gułtowy |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Wełna Rogoźno |
6 - 0 |
KS Uchorowo |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Jadwiżański KS Poznań |
2 - 0 |
Patriot Mieścisko |
18 października 2020
18.10 - 16:00 |
LKS Kicin |
0 - 6 |
KS Łopuchowo |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Tornado Tarnowo |
3 - 0 |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
vo, na boisku 1-2 |
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Tornado Tarnowo |
2 - 6 |
Huragan II Pobiedziska |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
KS Łopuchowo |
5 - 0 |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Patriot Mieścisko |
4 - 1 |
LKS Kicin |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
KS Uchorowo |
0 - 3 |
Jadwiżański KS Poznań |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
GKS Gułtowy |
1 - 4 |
Wełna Rogoźno |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Fara Pelikan Żydowo |
2 - 1 |
Wełnianka Kiszkowo |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Kolejka 15 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Patriot Mieścisko |
2 - 6 |
Huragan II Pobiedziska |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
KS Łopuchowo |
8 - 0 |
KS Uchorowo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Tornado Tarnowo |
1 - 6 |
GKS Gułtowy |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
0 - 3 |
Fara Pelikan Żydowo |
|
LKS Kicin |
2 - 4 |
Wełnianka Kiszkowo |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Jadwiżański KS Poznań |
1 - 3 |
Wełna Rogoźno |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Kolejka 12 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Huragan II Pobiedziska |
1 - 3 |
Wełnianka Kiszkowo |
2 maja 2021
2.05 - 12:00 |
Fara Pelikan Żydowo |
1 - 3 |
Wełna Rogoźno |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
GKS Gułtowy |
0 - 0 |
Jadwiżański KS Poznań |
2 maja 2021
2.05 - 12:00 |
KS Uchorowo |
3 - 5 |
LKS Kicin |
1 maja 2021
1.05 - 11:30 |
Patriot Mieścisko |
3 - 0 |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
|
Tornado Tarnowo |
0 - 5 |
KS Łopuchowo |
1 maja 2021
1.05 - 12:00 |
Kolejka 16 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Huragan II Pobiedziska |
4 - 0 |
Jadwiżański KS Poznań |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Wełna Rogoźno |
4 - 2 |
LKS Kicin |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Wełnianka Kiszkowo |
3 - 0 |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
|
Fara Pelikan Żydowo |
1 - 0 |
Tornado Tarnowo |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
GKS Gułtowy |
0 - 3 |
KS Łopuchowo |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
KS Uchorowo |
4 - 6 |
Patriot Mieścisko |
9 maja 2021
9.05 - 11:30 |
Kolejka 17 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
KS Uchorowo |
1 - 2 |
Huragan II Pobiedziska |
16 maja 2021
16.05 - 11:30 |
Patriot Mieścisko |
2 - 3 |
GKS Gułtowy |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
KS Łopuchowo |
2 - 1 |
Fara Pelikan Żydowo |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
Tornado Tarnowo |
5 - 2 |
Wełnianka Kiszkowo |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
0 - 3 |
Wełna Rogoźno |
|
LKS Kicin |
1 - 3 |
Jadwiżański KS Poznań |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
Kolejka 18 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Huragan II Pobiedziska |
6 - 0 |
LKS Kicin |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Jadwiżański KS Poznań |
3 - 0 |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
|
Wełna Rogoźno |
6 - 1 |
Tornado Tarnowo |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Wełnianka Kiszkowo |
3 - 6 |
KS Łopuchowo |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Fara Pelikan Żydowo |
4 - 0 |
Patriot Mieścisko |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
GKS Gułtowy |
4 - 0 |
KS Uchorowo |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Kolejka 19 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
GKS Gułtowy |
0 - 0 |
Huragan II Pobiedziska |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
KS Uchorowo |
3 - 0 |
Fara Pelikan Żydowo |
30 maja 2021
30.05 - 11:30 |
vo, na boisku 1-5 |
Patriot Mieścisko |
2 - 3 |
Wełnianka Kiszkowo |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
KS Łopuchowo |
0 - 3 |
Wełna Rogoźno |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Tornado Tarnowo |
0 - 0 |
Jadwiżański KS Poznań |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
0 - 3 |
LKS Kicin |
|
Kolejka 13 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
KS Łopuchowo |
6 - 0 |
Huragan II Pobiedziska |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Tornado Tarnowo |
1 - 4 |
Patriot Mieścisko |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
0 - 3 |
KS Uchorowo |
|
LKS Kicin |
1 - 8 |
GKS Gułtowy |
3 czerwca 2021
3.06 - 13:00 |
Jadwiżański KS Poznań |
1 - 2 |
Fara Pelikan Żydowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Wełna Rogoźno |
8 - 1 |
Wełnianka Kiszkowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Huragan II Pobiedziska |
3 - 0 |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
|
Tornado Tarnowo |
6 - 1 |
LKS Kicin |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Jadwiżański KS Poznań |
2 - 3 |
KS Łopuchowo |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Wełna Rogoźno |
8 - 2 |
Patriot Mieścisko |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Wełnianka Kiszkowo |
0 - 0 |
KS Uchorowo |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Fara Pelikan Żydowo |
2 - 0 |
GKS Gułtowy |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Kolejka 21 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Huragan II Pobiedziska |
2 - 2 |
Fara Pelikan Żydowo |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
GKS Gułtowy |
2 - 2 |
Wełnianka Kiszkowo |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
KS Uchorowo |
3 - 9 |
Wełna Rogoźno |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:30 |
Patriot Mieścisko |
0 - 0 |
Jadwiżański KS Poznań |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
KS Łopuchowo |
5 - 0 |
LKS Kicin |
13 czerwca 2021
13.06 - 13:00 |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
0 - 3 |
Tornado Tarnowo |
|
Kolejka 22 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Huragan II Pobiedziska |
4 - 2 |
Tornado Tarnowo |
20 czerwca 2021
20.06 - 16:00 |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
0 - 3 |
KS Łopuchowo |
|
LKS Kicin |
6 - 1 |
Patriot Mieścisko |
20 czerwca 2021
20.06 - 13:00 |
Jadwiżański KS Poznań |
3 - 0 |
KS Uchorowo |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Wełna Rogoźno |
2 - 1 |
GKS Gułtowy |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Wełnianka Kiszkowo |
0 - 1 |
Fara Pelikan Żydowo |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Kolejka 14 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Huragan II Pobiedziska |
1 - 0 |
Wełna Rogoźno |
27 czerwca 2021
27.06 - 13:00 |
Wełnianka Kiszkowo |
1 - 1 |
Jadwiżański KS Poznań |
27 czerwca 2021
27.06 - 13:00 |
Fara Pelikan Żydowo |
3 - 0 |
LKS Kicin |
27 czerwca 2021
27.06 - 13:00 |
GKS Gułtowy |
3 - 0 |
Lider Szczytniki Czerniejewskie |
|
KS Uchorowo |
5 - 4 |
Tornado Tarnowo |
27 czerwca 2021
27.06 - 13:00 |
Patriot Mieścisko |
0 - 4 |
KS Łopuchowo |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
|