Kolejka 1 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Sowianka Sowno |
2 - 1 |
Mustang Korzystno |
5 września 2021
5.09 - 12:00 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
3 - 0 |
Polonia II Płoty |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Gardominka Mechowo |
- |
Zieloni Wyszobór |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
anulowany, było 5-3 |
Orzeł Mrzeżyno |
- |
Lotnik Czarne |
4 września 2021
4.09 - 14:00 |
anulowany, było 2-2 |
Vineta II Wolin |
- |
Ikar II Krosino |
7 listopada 2021
7.11 |
anulowany, było 3-0 |
Kolejka 2 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Mustang Korzystno |
1 - 2 |
Ikar II Krosino |
12 września 2021
12.09 - 13:20 |
anulowany, było 1-2 |
Lotnik Czarne |
0 - 2 |
Vineta II Wolin |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
anulowany, było 0-2 |
Zieloni Wyszobór |
0 - 3 |
Orzeł Mrzeżyno |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Polonia II Płoty |
9 - 2 |
Gardominka Mechowo |
12 września 2021
12.09 - 13:00 |
anulowany, było 9-2 |
Sowianka Sowno |
1 - 5 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Kolejka 3 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Prawobrzeże II Świnoujście |
5 - 0 |
Mustang Korzystno |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Gardominka Mechowo |
4 - 2 |
Sowianka Sowno |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
anulowany, było 4-2 |
Orzeł Mrzeżyno |
3 - 3 |
Polonia II Płoty |
18 września 2021
18.09 - 12:30 |
Vineta II Wolin |
3 - 0 |
Zieloni Wyszobór |
19 września 2021
19.09 - 14:30 |
Ikar II Krosino |
2 - 1 |
Lotnik Czarne |
19 września 2021
19.09 - 12:00 |
anulowany, było 2-1 |
Kolejka 4 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Mustang Korzystno |
6 - 1 |
Lotnik Czarne |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
anulowany, było 6-1 |
Zieloni Wyszobór |
3 - 4 |
Ikar II Krosino |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
anulowany, było 3-4 |
Polonia II Płoty |
1 - 6 |
Vineta II Wolin |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Sowianka Sowno |
2 - 1 |
Orzeł Mrzeżyno |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
10 - 0 |
Gardominka Mechowo |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
anulowany, było 10-0 |
Kolejka 5 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Gardominka Mechowo |
0 - 9 |
Mustang Korzystno |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
anulowany, było 0-9 |
Orzeł Mrzeżyno |
0 - 5 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
2 października 2021
2.10 - 14:30 |
Vineta II Wolin |
6 - 0 |
Sowianka Sowno |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Ikar II Krosino |
1 - 4 |
Polonia II Płoty |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
anulowany, było 1-4 |
Lotnik Czarne |
2 - 3 |
Zieloni Wyszobór |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
anulowany, było 2-3 |
Kolejka 6 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Mustang Korzystno |
3 - 0 |
Zieloni Wyszobór |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Polonia II Płoty |
4 - 3 |
Lotnik Czarne |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
anulowany, było 4-3 |
Sowianka Sowno |
1 - 1 |
Ikar II Krosino |
9 października 2021
9.10 - 13:00 |
anulowany, było 1-1 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
1 - 5 |
Vineta II Wolin |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Gardominka Mechowo |
2 - 5 |
Orzeł Mrzeżyno |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
anulowany, było 2-5 |
Kolejka 7 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Mrzeżyno |
3 - 2 |
Mustang Korzystno |
16 października 2021
16.10 - 14:30 |
Vineta II Wolin |
16 - 0 |
Gardominka Mechowo |
17 października 2021
17.10 - 16:00 |
anulowany, było 16-0 |
Ikar II Krosino |
- |
Prawobrzeże II Świnoujście |
|
anulowany, było 0-3vo |
Lotnik Czarne |
1 - 2 |
Sowianka Sowno |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
anulowany, było 1-2 |
Zieloni Wyszobór |
2 - 7 |
Polonia II Płoty |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Kolejka 8 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Mustang Korzystno |
1 - 4 |
Polonia II Płoty |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Sowianka Sowno |
3 - 1 |
Zieloni Wyszobór |
23 października 2021
23.10 - 13:00 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
- |
Lotnik Czarne |
|
anulowany, było 3-0. (vo) |
Gardominka Mechowo |
- |
Ikar II Krosino |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
anulowany, było 3-0 vo |
Orzeł Mrzeżyno |
0 - 8 |
Vineta II Wolin |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Vineta II Wolin |
4 - 0 |
Mustang Korzystno |
31 października 2021
31.10 - 14:30 |
Ikar II Krosino |
- |
Orzeł Mrzeżyno |
31 października 2021
31.10 - 12:00 |
anulowany, było 0-3 vo |
Lotnik Czarne |
6 - 0 |
Gardominka Mechowo |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
anulowany, było 6-0 |
Zieloni Wyszobór |
0 - 7 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
31 października 2021
31.10 - 15:00 |
Polonia II Płoty |
2 - 1 |
Sowianka Sowno |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
Kolejka 10 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Mustang Korzystno |
3 - 0 |
Sowianka Sowno |
3 kwietnia 2022
3.04 - 16:00 |
Polonia II Płoty |
3 - 8 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Pauza: Vineta II Wolin, Orzeł Mrzeżyno, Zieloni Wyszobór, |
Kolejka 11 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Mrzeżyno |
5 - 1 |
Zieloni Wyszobór |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:30 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
3 - 0 |
Sowianka Sowno |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Pauza: Polonia II Płoty, Vineta II Wolin, Mustang Korzystno, |
Kolejka 12 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Mustang Korzystno |
8 - 1 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Polonia II Płoty |
1 - 0 |
Orzeł Mrzeżyno |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Zieloni Wyszobór |
0 - 4 |
Vineta II Wolin |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Pauza: Sowianka Sowno, |
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Vineta II Wolin |
3 - 0 |
Polonia II Płoty |
|
Orzeł Mrzeżyno |
3 - 0 |
Sowianka Sowno |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
Pauza: Prawobrzeże II Świnoujście, Zieloni Wyszobór, Mustang Korzystno, |
Kolejka 14 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Prawobrzeże II Świnoujście |
8 - 2 |
Orzeł Mrzeżyno |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
Sowianka Sowno |
0 - 9 |
Vineta II Wolin |
8 maja 2022
8.05 - 15:00 |
Pauza: Zieloni Wyszobór, Polonia II Płoty, Mustang Korzystno, |
Kolejka 15 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Zieloni Wyszobór |
1 - 1 |
Mustang Korzystno |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
Vineta II Wolin |
6 - 1 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Pauza: Orzeł Mrzeżyno, Sowianka Sowno, Polonia II Płoty, |
Kolejka 16 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Mustang Korzystno |
2 - 5 |
Orzeł Mrzeżyno |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 |
Polonia II Płoty |
22 - 1 |
Zieloni Wyszobór |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Pauza: Sowianka Sowno, Prawobrzeże II Świnoujście, Vineta II Wolin, |
Kolejka 17 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Polonia II Płoty |
3 - 10 |
Mustang Korzystno |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Zieloni Wyszobór |
0 - 6 |
Sowianka Sowno |
29 maja 2022
29.05 - 15:00 |
Vineta II Wolin |
7 - 2 |
Orzeł Mrzeżyno |
29 maja 2022
29.05 - 18:00 |
Pauza: Prawobrzeże II Świnoujście, |
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Mustang Korzystno |
0 - 2 |
Vineta II Wolin |
5 czerwca 2022
5.06 - 16:00 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
3 - 0 |
Zieloni Wyszobór |
|
Sowianka Sowno |
2 - 5 |
Polonia II Płoty |
5 czerwca 2022
5.06 - 16:00 |
Pauza: Orzeł Mrzeżyno, . |
|