Kolejka 1 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Rybak Trzebież |
3 - 2 |
Okręt Szczecin |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
Future Szczecin |
0 - 3 |
Sztorm Szczecin |
4 września 2021
4.09 - 18:00 |
Mierzynianka II Mierzyn |
5 - 4 |
Pionier Szczecin |
4 września 2021
4.09 - 14:30 |
Victoria 95 Przecław |
2 - 0 |
Iskierka II Śmierdnica Szczecin |
4 września 2021
4.09 - 14:00 |
Jeziorak II Załom Szczecin |
- |
FASE Szczecin |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
anulowany, było 6-4 |
Pauza: Czarni II Szczecin, |
Kolejka 2 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Rybak Trzebież |
6 - 0 |
Mierzynianka II Mierzyn |
12 września 2021
12.09 - 15:00 |
Okręt Szczecin |
7 - 3 |
Iskierka II Śmierdnica Szczecin |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Sztorm Szczecin |
4 - 1 |
Czarni II Szczecin |
12 września 2021
12.09 - 17:30 |
Pionier Szczecin |
2 - 8 |
Future Szczecin |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
FASE Szczecin |
2 - 3 |
Victoria 95 Przecław |
12 września 2021
12.09 - 19:00 |
Pauza: Jeziorak II Załom Szczecin, |
Kolejka 3 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Czarni II Szczecin |
5 - 0 |
Pionier Szczecin |
18 września 2021
18.09 - 17:15 |
Jeziorak II Załom Szczecin |
- |
Sztorm Szczecin |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
anulowany, było 1-12 |
Iskierka II Śmierdnica Szczecin |
3 - 0 |
FASE Szczecin |
|
Future Szczecin |
2 - 3 |
Rybak Trzebież |
19 marca 2022
19.03 - 19:15 |
Mierzynianka II Mierzyn |
1 - 4 |
Okręt Szczecin |
19 września 2021
19.09 - 17:30 |
Pauza: Victoria 95 Przecław, |
Kolejka 4 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Okręt Szczecin |
2 - 2 |
FASE Szczecin |
24 września 2021
24.09 - 20:00 |
Sztorm Szczecin |
3 - 0 |
Victoria 95 Przecław |
26 września 2021
26.09 - 17:30 |
Rybak Trzebież |
6 - 2 |
Czarni II Szczecin |
25 września 2021
25.09 - 15:30 |
Mierzynianka II Mierzyn |
5 - 9 |
Future Szczecin |
26 września 2021
26.09 - 12:00 |
Pauza: Pionier Szczecin, Iskierka II Śmierdnica Szczecin, |
Kolejka 5 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Iskierka II Śmierdnica Szczecin |
0 - 2 |
Sztorm Szczecin |
2 października 2021
2.10 - 11:00 |
Victoria 95 Przecław |
1 - 1 |
Pionier Szczecin |
2 października 2021
2.10 - 14:30 |
Czarni II Szczecin |
5 - 3 |
Mierzynianka II Mierzyn |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Future Szczecin |
2 - 2 |
Okręt Szczecin |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Pauza: FASE Szczecin, Rybak Trzebież, |
Kolejka 6 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Sztorm Szczecin |
5 - 3 |
FASE Szczecin |
10 października 2021
10.10 - 17:30 |
Pionier Szczecin |
2 - 6 |
Iskierka II Śmierdnica Szczecin |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
Rybak Trzebież |
5 - 1 |
Victoria 95 Przecław |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Future Szczecin |
3 - 3 |
Czarni II Szczecin |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
Pauza: Mierzynianka II Mierzyn, Okręt Szczecin, |
Kolejka 7 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Iskierka II Śmierdnica Szczecin |
1 - 3 |
Rybak Trzebież |
16 października 2021
16.10 - 11:00 |
Czarni II Szczecin |
1 - 5 |
Okręt Szczecin |
17 października 2021
17.10 - 15:30 |
Victoria 95 Przecław |
1 - 2 |
Mierzynianka II Mierzyn |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
FASE Szczecin |
11 - 2 |
Pionier Szczecin |
17 października 2021
17.10 - 18:00 |
Pauza: Sztorm Szczecin, Future Szczecin, |
Kolejka 8 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Mierzynianka II Mierzyn |
7 - 4 |
Iskierka II Śmierdnica Szczecin |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
Future Szczecin |
3 - 1 |
Victoria 95 Przecław |
23 października 2021
23.10 - 14:15 |
Rybak Trzebież |
3 - 0 |
FASE Szczecin |
|
Okręt Szczecin |
6 - 1 |
Sztorm Szczecin |
23 października 2021
23.10 - 18:00 |
Pauza: Pionier Szczecin, Czarni II Szczecin, |
Kolejka 9 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Iskierka II Śmierdnica Szczecin |
2 - 6 |
Future Szczecin |
30 października 2021
30.10 - 11:00 |
Sztorm Szczecin |
4 - 0 |
Pionier Szczecin |
31 października 2021
31.10 - 18:00 |
FASE Szczecin |
3 - 5 |
Mierzynianka II Mierzyn |
9 listopada 2021
9.11 - 20:00 |
Victoria 95 Przecław |
4 - 0 |
Czarni II Szczecin |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
Pauza: Okręt Szczecin, Rybak Trzebież, |
Kolejka 10 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Czarni II Szczecin |
1 - 3 |
Iskierka II Śmierdnica Szczecin |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Future Szczecin |
2 - 2 |
FASE Szczecin |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Okręt Szczecin |
3 - 1 |
Pionier Szczecin |
6 listopada 2021
6.11 - 17:30 |
Rybak Trzebież |
3 - 3 |
Sztorm Szczecin |
6 listopada 2021
6.11 - 10:40 |
Pauza: Mierzynianka II Mierzyn, Victoria 95 Przecław, |
Kolejka 11 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Sztorm Szczecin |
4 - 0 |
Mierzynianka II Mierzyn |
14 listopada 2021
14.11 - 18:00 |
Victoria 95 Przecław |
0 - 0 |
Okręt Szczecin |
13 listopada 2021
13.11 - 14:30 |
FASE Szczecin |
1 - 2 |
Czarni II Szczecin |
14 listopada 2021
14.11 - 19:00 |
Pionier Szczecin |
3 - 6 |
Rybak Trzebież |
13 listopada 2021
13.11 - 16:00 |
Pauza: Future Szczecin, Iskierka II Śmierdnica Szczecin, |
Kolejka 12 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Okręt Szczecin |
6 - 2 |
Rybak Trzebież |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Sztorm Szczecin |
5 - 1 |
Future Szczecin |
27 marca 2022
27.03 - 17:00 |
Pionier Szczecin |
1 - 2 |
Mierzynianka II Mierzyn |
26 marca 2022
26.03 - 19:00 |
Iskierka II Śmierdnica Szczecin |
0 - 2 |
Victoria 95 Przecław |
27 marca 2022
27.03 - 15:30 |
Pauza: FASE Szczecin, Czarni II Szczecin, |
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Mierzynianka II Mierzyn |
1 - 3 |
Rybak Trzebież |
3 kwietnia 2022
3.04 - 14:00 |
Iskierka II Śmierdnica Szczecin |
1 - 5 |
Okręt Szczecin |
3 kwietnia 2022
3.04 - 15:30 |
Czarni II Szczecin |
1 - 4 |
Sztorm Szczecin |
2 kwietnia 2022
2.04 - 14:00 |
Future Szczecin |
1 - 5 |
Pionier Szczecin |
2 kwietnia 2022
2.04 - 18:15 |
Victoria 95 Przecław |
2 - 8 |
FASE Szczecin |
3 czerwca 2022
3.06 - 17:30 |
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Pionier Szczecin |
2 - 1 |
Czarni II Szczecin |
9 kwietnia 2022
9.04 - 19:00 |
FASE Szczecin |
0 - 8 |
Iskierka II Śmierdnica Szczecin |
10 kwietnia 2022
10.04 - 19:00 |
Rybak Trzebież |
2 - 1 |
Future Szczecin |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Okręt Szczecin |
10 - 1 |
Mierzynianka II Mierzyn |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:30 |
Pauza: Victoria 95 Przecław, Sztorm Szczecin, |
Kolejka 15 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
FASE Szczecin |
2 - 7 |
Okręt Szczecin |
24 kwietnia 2022
24.04 - 19:00 |
Victoria 95 Przecław |
1 - 4 |
Sztorm Szczecin |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:30 |
Czarni II Szczecin |
1 - 3 |
Rybak Trzebież |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Future Szczecin |
4 - 5 |
Mierzynianka II Mierzyn |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:15 |
Pauza: Pionier Szczecin, Iskierka II Śmierdnica Szczecin, |
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Sztorm Szczecin |
3 - 1 |
Iskierka II Śmierdnica Szczecin |
30 kwietnia 2022
30.04 - 18:00 |
Pionier Szczecin |
2 - 3 |
Victoria 95 Przecław |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:30 |
Mierzynianka II Mierzyn |
8 - 2 |
Czarni II Szczecin |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Okręt Szczecin |
0 - 0 |
Future Szczecin |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:20 |
Pauza: FASE Szczecin, Rybak Trzebież, |
Kolejka 17 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
FASE Szczecin |
5 - 2 |
Sztorm Szczecin |
8 maja 2022
8.05 - 19:00 |
Iskierka II Śmierdnica Szczecin |
1 - 3 |
Pionier Szczecin |
7 maja 2022
7.05 - 15:30 |
Victoria 95 Przecław |
1 - 5 |
Rybak Trzebież |
7 maja 2022
7.05 - 15:30 |
Czarni II Szczecin |
2 - 1 |
Future Szczecin |
7 maja 2022
7.05 - 17:30 |
Pauza: Mierzynianka II Mierzyn, Okręt Szczecin, |
Kolejka 18 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Rybak Trzebież |
9 - 1 |
Iskierka II Śmierdnica Szczecin |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Okręt Szczecin |
9 - 0 |
Czarni II Szczecin |
14 maja 2022
14.05 - 19:00 |
Mierzynianka II Mierzyn |
2 - 7 |
Victoria 95 Przecław |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Pionier Szczecin |
3 - 0 |
FASE Szczecin |
|
Pauza: Sztorm Szczecin, Future Szczecin, |
Kolejka 19 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Iskierka II Śmierdnica Szczecin |
4 - 5 |
Mierzynianka II Mierzyn |
21 maja 2022
21.05 - 15:30 |
Victoria 95 Przecław |
0 - 2 |
Future Szczecin |
25 maja 2022
25.05 - 19:55 |
FASE Szczecin |
3 - 2 |
Rybak Trzebież |
22 maja 2022
22.05 - 19:00 |
Sztorm Szczecin |
4 - 3 |
Okręt Szczecin |
24 maja 2022
24.05 - 20:00 |
Pauza: Pionier Szczecin, Czarni II Szczecin, |
Kolejka 20 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Future Szczecin |
1 - 2 |
Iskierka II Śmierdnica Szczecin |
27 maja 2022
27.05 - 19:15 |
Pionier Szczecin |
1 - 3 |
Sztorm Szczecin |
15 maja 2022
15.05 - 19:00 |
Mierzynianka II Mierzyn |
1 - 9 |
FASE Szczecin |
7 czerwca 2022
7.06 - 19:00 |
Czarni II Szczecin |
2 - 0 |
Victoria 95 Przecław |
28 maja 2022
28.05 - 12:00 |
Pauza: Okręt Szczecin, Rybak Trzebież, |
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Iskierka II Śmierdnica Szczecin |
0 - 1 |
Czarni II Szczecin |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
FASE Szczecin |
1 - 2 |
Future Szczecin |
5 czerwca 2022
5.06 - 19:30 |
Pionier Szczecin |
0 - 0 |
Okręt Szczecin |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Sztorm Szczecin |
2 - 1 |
Rybak Trzebież |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Pauza: Mierzynianka II Mierzyn, Victoria 95 Przecław, |
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Mierzynianka II Mierzyn |
2 - 2 |
Sztorm Szczecin |
12 czerwca 2022
12.06 - 16:00 |
Okręt Szczecin |
5 - 0 |
Victoria 95 Przecław |
12 czerwca 2022
12.06 - 16:00 |
Czarni II Szczecin |
1 - 2 |
FASE Szczecin |
12 czerwca 2022
12.06 - 16:00 |
Rybak Trzebież |
2 - 0 |
Pionier Szczecin |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:30 |
Pauza: Future Szczecin, Iskierka II Śmierdnica Szczecin, . |
|