Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Zawisza Serby |
1 - 1 |
Gwardia Białołęka |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Dragon Jaczów |
0 - 0 |
Orzeł Zagrodno |
14 sierpnia 2022
14.08 - 16:00 |
Kaczawa Bieniowice |
2 - 1 |
Konfeks Legnica |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Czarni Dziewin |
0 - 3 |
KS Legnickie Pole |
14 sierpnia 2022
14.08 - 14:00 |
vo, na boisku 5-3 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
1 - 1 |
Płomień Radwanice |
14 sierpnia 2022
14.08 - 16:00 |
Zryw Kłębanowice |
2 - 2 |
Czarni Rokitki |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Górnik Lubin |
4 - 1 |
Stal Chocianów |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Iskra Księginice |
3 - 2 |
Błękitni Koskowice |
14 sierpnia 2022
14.08 - 18:00 |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
KS Legnickie Pole |
6 - 1 |
Dragon Jaczów |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Czarni Rokitki |
0 - 8 |
Iskra Księginice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Orzeł Zagrodno |
1 - 2 |
Górnik Lubin |
14 września 2022
14.09 - 17:00 |
Błękitni Koskowice |
3 - 0 |
Gwardia Białołęka |
14 września 2022
14.09 - 17:00 |
Płomień Radwanice |
0 - 3 |
Konfeks Legnica |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Zawisza Serby |
4 - 7 |
Kaczawa Bieniowice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Stal Chocianów |
7 - 1 |
Zryw Kłębanowice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
2 - 0 |
Czarni Dziewin |
7 września 2022
7.09 - 17:00 |
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Iskra Księginice |
1 - 5 |
Stal Chocianów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Konfeks Legnica |
2 - 3 |
Zawisza Serby |
27 sierpnia 2022
27.08 - 18:00 |
Zryw Kłębanowice |
2 - 6 |
Orzeł Zagrodno |
27 sierpnia 2022
27.08 - 13:00 |
Górnik Lubin |
2 - 1 |
KS Legnickie Pole |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Dragon Jaczów |
3 - 3 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Czarni Dziewin |
1 - 1 |
Płomień Radwanice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 14:00 |
Kaczawa Bieniowice |
1 - 1 |
Błękitni Koskowice |
21 września 2022
21.09 - 17:00 |
Gwardia Białołęka |
0 - 6 |
Czarni Rokitki |
28 sierpnia 2022
28.08 - 12:00 |
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Koskowice |
4 - 0 |
Konfeks Legnica |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Stal Chocianów |
2 - 1 |
Gwardia Białołęka |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Płomień Radwanice |
2 - 2 |
Zawisza Serby |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Czarni Rokitki |
2 - 3 |
Kaczawa Bieniowice |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Czarni Dziewin |
5 - 3 |
Dragon Jaczów |
4 września 2022
4.09 - 14:00 |
KS Legnickie Pole |
6 - 0 |
Zryw Kłębanowice |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Orzeł Zagrodno |
0 - 1 |
Iskra Księginice |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
1 - 1 |
Górnik Lubin |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Dragon Jaczów |
2 - 3 |
Płomień Radwanice |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
Górnik Lubin |
4 - 1 |
Czarni Dziewin |
11 września 2022
11.09 - 17:00 |
Kaczawa Bieniowice |
1 - 1 |
Stal Chocianów |
10 września 2022
10.09 - 11:00 |
Konfeks Legnica |
8 - 1 |
Czarni Rokitki |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Zawisza Serby |
1 - 5 |
Błękitni Koskowice |
10 września 2022
10.09 - 17:00 |
Orzeł Zagrodno |
1 - 4 |
Gwardia Białołęka |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Iskra Księginice |
5 - 2 |
KS Legnickie Pole |
10 września 2022
10.09 - 17:00 |
Zryw Kłębanowice |
1 - 3 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
10 września 2022
10.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
KS Legnickie Pole |
2 - 1 |
Gwardia Białołęka |
17 września 2022
17.09 - 14:00 |
Płomień Radwanice |
0 - 7 |
Błękitni Koskowice |
18 września 2022
18.09 - 17:00 |
Dragon Jaczów |
4 - 1 |
Górnik Lubin |
17 września 2022
17.09 - 17:00 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
1 - 7 |
Iskra Księginice |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Czarni Dziewin |
1 - 2 |
Zryw Kłębanowice |
18 września 2022
18.09 - 14:00 |
Czarni Rokitki |
1 - 2 |
Zawisza Serby |
17 września 2022
17.09 - 17:00 |
Stal Chocianów |
3 - 4 |
Konfeks Legnica |
17 września 2022
17.09 - 17:00 |
Orzeł Zagrodno |
0 - 2 |
Kaczawa Bieniowice |
18 września 2022
18.09 - 14:00 |
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Konfeks Legnica |
5 - 1 |
Orzeł Zagrodno |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Zawisza Serby |
3 - 3 |
Stal Chocianów |
24 września 2022
24.09 - 17:00 |
Błękitni Koskowice |
3 - 3 |
Czarni Rokitki |
24 września 2022
24.09 - 17:00 |
Zryw Kłębanowice |
4 - 5 |
Dragon Jaczów |
24 września 2022
24.09 - 17:00 |
Iskra Księginice |
10 - 1 |
Czarni Dziewin |
24 września 2022
24.09 - 17:00 |
Górnik Lubin |
1 - 2 |
Płomień Radwanice |
25 września 2022
25.09 - 17:00 |
Gwardia Białołęka |
1 - 3 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
25 września 2022
25.09 - 17:00 |
Kaczawa Bieniowice |
1 - 1 |
KS Legnickie Pole |
25 września 2022
25.09 - 17:00 |
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Dragon Jaczów |
1 - 6 |
Iskra Księginice |
2 października 2022
2.10 - 14:00 |
Czarni Dziewin |
3 - 0 |
Gwardia Białołęka |
2 października 2022
2.10 - 14:00 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
0 - 5 |
Kaczawa Bieniowice |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Orzeł Zagrodno |
3 - 1 |
Zawisza Serby |
2 października 2022
2.10 - 14:00 |
Stal Chocianów |
2 - 1 |
Błękitni Koskowice |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Płomień Radwanice |
3 - 3 |
Czarni Rokitki |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Górnik Lubin |
2 - 2 |
Zryw Kłębanowice |
2 października 2022
2.10 - 16:00 |
KS Legnickie Pole |
2 - 0 |
Konfeks Legnica |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Konfeks Legnica |
0 - 1 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
Zryw Kłębanowice |
0 - 4 |
Płomień Radwanice |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
Gwardia Białołęka |
1 - 1 |
Dragon Jaczów |
9 października 2022
9.10 - 16:00 |
Czarni Rokitki |
3 - 3 |
Stal Chocianów |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
Kaczawa Bieniowice |
2 - 4 |
Czarni Dziewin |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
Iskra Księginice |
3 - 2 |
Górnik Lubin |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Błękitni Koskowice |
2 - 2 |
Orzeł Zagrodno |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
Zawisza Serby |
2 - 2 |
KS Legnickie Pole |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Zryw Kłębanowice |
3 - 3 |
Iskra Księginice |
15 października 2022
15.10 - 16:00 |
Dragon Jaczów |
0 - 1 |
Kaczawa Bieniowice |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Górnik Lubin |
4 - 1 |
Gwardia Białołęka |
16 października 2022
16.10 - 16:00 |
Płomień Radwanice |
2 - 4 |
Stal Chocianów |
15 października 2022
15.10 - 16:00 |
Orzeł Zagrodno |
1 - 3 |
Czarni Rokitki |
16 października 2022
16.10 - 16:00 |
Błękitni Koskowice |
3 - 2 |
KS Legnickie Pole |
15 października 2022
15.10 - 16:00 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
2 - 1 |
Zawisza Serby |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Czarni Dziewin |
2 - 1 |
Konfeks Legnica |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Konfeks Legnica |
6 - 4 |
Dragon Jaczów |
22 października 2022
22.10 - 15:30 |
Iskra Księginice |
5 - 0 |
Płomień Radwanice |
22 października 2022
22.10 - 16:00 |
Błękitni Koskowice |
6 - 3 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Czarni Rokitki |
1 - 0 |
KS Legnickie Pole |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Gwardia Białołęka |
5 - 1 |
Zryw Kłębanowice |
23 października 2022
23.10 - 16:00 |
Kaczawa Bieniowice |
5 - 2 |
Górnik Lubin |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Stal Chocianów |
2 - 0 |
Orzeł Zagrodno |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Zawisza Serby |
1 - 3 |
Czarni Dziewin |
22 października 2022
22.10 - 16:00 |
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Zryw Kłębanowice |
0 - 2 |
Kaczawa Bieniowice |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Iskra Księginice |
7 - 0 |
Gwardia Białołęka |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Płomień Radwanice |
2 - 2 |
Orzeł Zagrodno |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
KS Legnickie Pole |
1 - 3 |
Stal Chocianów |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
5 - 1 |
Czarni Rokitki |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Czarni Dziewin |
4 - 2 |
Błękitni Koskowice |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Dragon Jaczów |
1 - 3 |
Zawisza Serby |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Górnik Lubin |
2 - 0 |
Konfeks Legnica |
30 października 2022
30.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Zawisza Serby |
2 - 3 |
Górnik Lubin |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Gwardia Białołęka |
3 - 1 |
Płomień Radwanice |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Kaczawa Bieniowice |
0 - 1 |
Iskra Księginice |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Błękitni Koskowice |
4 - 1 |
Dragon Jaczów |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Orzeł Zagrodno |
3 - 2 |
KS Legnickie Pole |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Stal Chocianów |
8 - 0 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Czarni Rokitki |
0 - 2 |
Czarni Dziewin |
11 listopada 2022
11.11 - 14:00 |
Konfeks Legnica |
2 - 1 |
Zryw Kłębanowice |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Dragon Jaczów |
7 - 2 |
Czarni Rokitki |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
1 - 3 |
Orzeł Zagrodno |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Płomień Radwanice |
1 - 3 |
KS Legnickie Pole |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Górnik Lubin |
1 - 3 |
Błękitni Koskowice |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Gwardia Białołęka |
1 - 1 |
Kaczawa Bieniowice |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Czarni Dziewin |
1 - 3 |
Stal Chocianów |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Iskra Księginice |
4 - 2 |
Konfeks Legnica |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Zryw Kłębanowice |
5 - 0 |
Zawisza Serby |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] | |
Zawisza Serby |
2 - 5 |
Iskra Księginice |
20 listopada 2022
20.11 - 14:00 |
Kaczawa Bieniowice |
5 - 2 |
Płomień Radwanice |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Czarni Rokitki |
3 - 3 |
Górnik Lubin |
20 listopada 2022
20.11 - 14:00 |
Stal Chocianów |
10 - 1 |
Dragon Jaczów |
20 listopada 2022
20.11 - 14:00 |
Konfeks Legnica |
2 - 1 |
Gwardia Białołęka |
20 listopada 2022
20.11 - 12:00 |
Orzeł Zagrodno |
0 - 1 |
Czarni Dziewin |
20 listopada 2022
20.11 - 14:00 |
KS Legnickie Pole |
2 - 1 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Błękitni Koskowice |
3 - 3 |
Zryw Kłębanowice |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 11/12. marca 2023 [szczegóły] | |
Gwardia Białołęka |
1 - 1 |
Zawisza Serby |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Orzeł Zagrodno |
3 - 6 |
Dragon Jaczów |
10 maja 2023
10.05 - 17:30 |
Konfeks Legnica |
0 - 1 |
Kaczawa Bieniowice |
5 kwietnia 2023
5.04 - 17:00 |
KS Legnickie Pole |
0 - 3 |
Czarni Dziewin |
|
Płomień Radwanice |
2 - 1 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Czarni Rokitki |
1 - 5 |
Zryw Kłębanowice |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Stal Chocianów |
0 - 0 |
Górnik Lubin |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Błękitni Koskowice |
0 - 9 |
Iskra Księginice |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Kolejka 17 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Dragon Jaczów |
3 - 0 |
KS Legnickie Pole |
|
Iskra Księginice |
5 - 2 |
Czarni Rokitki |
19 marca 2023
19.03 - 14:00 |
Górnik Lubin |
0 - 0 |
Orzeł Zagrodno |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Gwardia Białołęka |
0 - 2 |
Błękitni Koskowice |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
Konfeks Legnica |
4 - 4 |
Płomień Radwanice |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Kaczawa Bieniowice |
1 - 0 |
Zawisza Serby |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Zryw Kłębanowice |
0 - 2 |
Stal Chocianów |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Czarni Dziewin |
2 - 2 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
19 marca 2023
19.03 - 14:00 |
Kolejka 18 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Stal Chocianów |
1 - 3 |
Iskra Księginice |
26 marca 2023
26.03 - 13:00 |
Zawisza Serby |
2 - 1 |
Konfeks Legnica |
25 marca 2023
25.03 - 16:00 |
Orzeł Zagrodno |
0 - 1 |
Zryw Kłębanowice |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
KS Legnickie Pole |
0 - 3 |
Górnik Lubin |
|
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
3 - 2 |
Dragon Jaczów |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Płomień Radwanice |
2 - 2 |
Czarni Dziewin |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Błękitni Koskowice |
0 - 3 |
Kaczawa Bieniowice |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Czarni Rokitki |
3 - 3 |
Gwardia Białołęka |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Kolejka 19 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Konfeks Legnica |
2 - 0 |
Błękitni Koskowice |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Gwardia Białołęka |
1 - 2 |
Stal Chocianów |
19 kwietnia 2023
19.04 - 17:00 |
Zawisza Serby |
3 - 2 |
Płomień Radwanice |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Kaczawa Bieniowice |
5 - 1 |
Czarni Rokitki |
24 maja 2023
24.05 - 17:00 |
Dragon Jaczów |
0 - 3 |
Czarni Dziewin |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
vo, na boisku 0-1 |
Zryw Kłębanowice |
3 - 0 |
KS Legnickie Pole |
|
Iskra Księginice |
5 - 0 |
Orzeł Zagrodno |
2 kwietnia 2023
2.04 - 14:00 |
Górnik Lubin |
5 - 1 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
19 kwietnia 2023
19.04 - 17:00 |
Kolejka 20 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Płomień Radwanice |
1 - 6 |
Dragon Jaczów |
8 kwietnia 2023
8.04 - 16:00 |
Czarni Dziewin |
4 - 0 |
Górnik Lubin |
8 kwietnia 2023
8.04 - 15:00 |
Stal Chocianów |
1 - 1 |
Kaczawa Bieniowice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 16:00 |
Czarni Rokitki |
1 - 4 |
Konfeks Legnica |
8 kwietnia 2023
8.04 - 16:00 |
Błękitni Koskowice |
2 - 2 |
Zawisza Serby |
8 kwietnia 2023
8.04 - 17:00 |
Gwardia Białołęka |
3 - 1 |
Orzeł Zagrodno |
8 kwietnia 2023
8.04 - 15:00 |
KS Legnickie Pole |
0 - 3 |
Iskra Księginice |
|
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
1 - 2 |
Zryw Kłębanowice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 15:00 |
Kolejka 21 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Gwardia Białołęka |
3 - 0 |
KS Legnickie Pole |
|
Błękitni Koskowice |
7 - 3 |
Płomień Radwanice |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Górnik Lubin |
1 - 3 |
Dragon Jaczów |
16 kwietnia 2023
16.04 - 16:00 |
Iskra Księginice |
5 - 1 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
16 kwietnia 2023
16.04 - 14:00 |
Zryw Kłębanowice |
1 - 3 |
Czarni Dziewin |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Zawisza Serby |
3 - 4 |
Czarni Rokitki |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Konfeks Legnica |
3 - 2 |
Stal Chocianów |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Kaczawa Bieniowice |
3 - 0 |
Orzeł Zagrodno |
17 maja 2023
17.05 - 17:30 |
vo, na boisku 3-1 |
Kolejka 22 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Zagrodno |
1 - 2 |
Konfeks Legnica |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Stal Chocianów |
2 - 1 |
Zawisza Serby |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
Czarni Rokitki |
2 - 4 |
Błękitni Koskowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Dragon Jaczów |
2 - 1 |
Zryw Kłębanowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Czarni Dziewin |
0 - 3 |
Iskra Księginice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 14:00 |
Płomień Radwanice |
1 - 1 |
Górnik Lubin |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:00 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
2 - 2 |
Gwardia Białołęka |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
KS Legnickie Pole |
0 - 3 |
Kaczawa Bieniowice |
|
Kolejka 23 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Iskra Księginice |
5 - 0 |
Dragon Jaczów |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Gwardia Białołęka |
4 - 3 |
Czarni Dziewin |
30 kwietnia 2023
30.04 - 15:30 |
Kaczawa Bieniowice |
2 - 0 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
10 maja 2023
10.05 - 17:00 |
Zawisza Serby |
4 - 1 |
Orzeł Zagrodno |
26 kwietnia 2023
26.04 - 17:00 |
Błękitni Koskowice |
2 - 4 |
Stal Chocianów |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Czarni Rokitki |
5 - 3 |
Płomień Radwanice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Zryw Kłębanowice |
4 - 1 |
Górnik Lubin |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Konfeks Legnica |
3 - 0 |
KS Legnickie Pole |
|
Kolejka 24 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
1 - 1 |
Konfeks Legnica |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
Płomień Radwanice |
1 - 4 |
Zryw Kłębanowice |
7 maja 2023
7.05 - 16:00 |
Dragon Jaczów |
1 - 0 |
Gwardia Białołęka |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Stal Chocianów |
5 - 0 |
Czarni Rokitki |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
Czarni Dziewin |
2 - 1 |
Kaczawa Bieniowice |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
Górnik Lubin |
0 - 6 |
Iskra Księginice |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Orzeł Zagrodno |
1 - 3 |
Błękitni Koskowice |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
KS Legnickie Pole |
0 - 3 |
Zawisza Serby |
|
Kolejka 25 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Iskra Księginice |
3 - 1 |
Zryw Kłębanowice |
14 maja 2023
14.05 - 16:00 |
Kaczawa Bieniowice |
2 - 3 |
Dragon Jaczów |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Gwardia Białołęka |
3 - 2 |
Górnik Lubin |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Stal Chocianów |
4 - 0 |
Płomień Radwanice |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Czarni Rokitki |
1 - 2 |
Orzeł Zagrodno |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Błękitni Koskowice |
3 - 0 |
KS Legnickie Pole |
|
Zawisza Serby |
3 - 5 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Konfeks Legnica |
5 - 1 |
Czarni Dziewin |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Kolejka 26 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Dragon Jaczów |
0 - 1 |
Konfeks Legnica |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Płomień Radwanice |
1 - 13 |
Iskra Księginice |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
5 - 1 |
Błękitni Koskowice |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
KS Legnickie Pole |
0 - 3 |
Czarni Rokitki |
|
Zryw Kłębanowice |
8 - 3 |
Gwardia Białołęka |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Górnik Lubin |
1 - 1 |
Kaczawa Bieniowice |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Orzeł Zagrodno |
3 - 9 |
Stal Chocianów |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Czarni Dziewin |
0 - 2 |
Zawisza Serby |
21 maja 2023
21.05 - 14:00 |
Kolejka 27 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Kaczawa Bieniowice |
2 - 1 |
Zryw Kłębanowice |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Gwardia Białołęka |
0 - 3 |
Iskra Księginice |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
vo, na boisku 3-2 |
Orzeł Zagrodno |
1 - 2 |
Płomień Radwanice |
31 maja 2023
31.05 - 18:00 |
Stal Chocianów |
3 - 0 |
KS Legnickie Pole |
|
Czarni Rokitki |
1 - 4 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Błękitni Koskowice |
1 - 4 |
Czarni Dziewin |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Zawisza Serby |
4 - 2 |
Dragon Jaczów |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Konfeks Legnica |
1 - 2 |
Górnik Lubin |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Górnik Lubin |
2 - 2 |
Zawisza Serby |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Płomień Radwanice |
3 - 7 |
Gwardia Białołęka |
3 czerwca 2023
3.06 - 16:00 |
Iskra Księginice |
6 - 3 |
Kaczawa Bieniowice |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Dragon Jaczów |
5 - 2 |
Błękitni Koskowice |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
KS Legnickie Pole |
0 - 3 |
Orzeł Zagrodno |
|
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
2 - 1 |
Stal Chocianów |
3 czerwca 2023
3.06 - 16:00 |
Czarni Dziewin |
6 - 1 |
Czarni Rokitki |
4 czerwca 2023
4.06 - 14:00 |
Zryw Kłębanowice |
3 - 2 |
Konfeks Legnica |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Kolejka 29 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Czarni Rokitki |
1 - 7 |
Dragon Jaczów |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Orzeł Zagrodno |
2 - 3 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
KS Legnickie Pole |
0 - 3 |
Płomień Radwanice |
|
Błękitni Koskowice |
1 - 3 |
Górnik Lubin |
10 czerwca 2023
10.06 - 15:00 |
Kaczawa Bieniowice |
2 - 1 |
Gwardia Białołęka |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Stal Chocianów |
5 - 2 |
Czarni Dziewin |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Konfeks Legnica |
2 - 3 |
Iskra Księginice |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Zawisza Serby |
1 - 6 |
Zryw Kłębanowice |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Kolejka 30 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Iskra Księginice |
- |
Zawisza Serby |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Płomień Radwanice |
2 - 4 |
Kaczawa Bieniowice |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
Górnik Lubin |
0 - 3 |
Czarni Rokitki |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Dragon Jaczów |
5 - 2 |
Stal Chocianów |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Gwardia Białołęka |
1 - 1 |
Konfeks Legnica |
17 czerwca 2023
17.06 - 14:00 |
Czarni Dziewin |
3 - 5 |
Orzeł Zagrodno |
18 czerwca 2023
18.06 - 14:00 |
Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
3 - 0 |
KS Legnickie Pole |
|
Zryw Kłębanowice |
4 - 3 |
Błękitni Koskowice |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
|