Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Iskra Jaszkowa Dolna |
3 - 1 |
Pogoń Pieszyce |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Grom Witków |
1 - 2 |
Zjednoczeni Żarów |
25 listopada 2022
25.11 - 19:00 |
Górnik Wałbrzych |
2 - 1 |
Victoria Świebodzice |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Kryształ Stronie Śląskie |
1 - 0 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
0 - 1 |
Piławianka Piława Górna |
14 września 2022
14.09 - 17:00 |
LKS Bystrzyca Górna |
2 - 1 |
Śnieżnik Domaszków |
31 sierpnia 2022
31.08 - 17:30 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
1 - 2 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Nysa Kłodzko |
2 - 1 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
26 listopada 2022
26.11 - 10:00 |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
3 - 4 |
Zjednoczeni Żarów |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Pogoń Pieszyce |
2 - 3 |
LKS Bystrzyca Górna |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Piławianka Piława Górna |
2 - 5 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
31 sierpnia 2022
31.08 - 18:00 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
3 - 0 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Kryształ Stronie Śląskie |
1 - 5 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
1 - 3 |
Górnik Wałbrzych |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Victoria Świebodzice |
2 - 1 |
Grom Witków |
20 sierpnia 2022
20.08 - 14:00 |
Śnieżnik Domaszków |
2 - 7 |
Nysa Kłodzko |
21 sierpnia 2022
21.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Iskra Jaszkowa Dolna |
3 - 3 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
5 - 1 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
2 - 2 |
Kryształ Stronie Śląskie |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Górnik Wałbrzych |
4 - 2 |
Śnieżnik Domaszków |
28 sierpnia 2022
28.08 - 16:00 |
Victoria Świebodzice |
2 - 3 |
Zjednoczeni Żarów |
27 sierpnia 2022
27.08 - 15:00 |
Nysa Kłodzko |
5 - 0 |
Pogoń Pieszyce |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Grom Witków |
1 - 4 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
LKS Bystrzyca Górna |
5 - 3 |
Piławianka Piława Górna |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
0 - 2 |
LKS Bystrzyca Górna |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
1 - 0 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Pogoń Pieszyce |
1 - 2 |
Górnik Wałbrzych |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
2 - 3 |
Victoria Świebodzice |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
0 - 3 |
Zjednoczeni Żarów |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Piławianka Piława Górna |
1 - 5 |
Nysa Kłodzko |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Kryształ Stronie Śląskie |
4 - 1 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Śnieżnik Domaszków |
5 - 1 |
Grom Witków |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Karolina Jaworzyna Śląska |
1 - 2 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
10 września 2022
10.09 - 17:00 |
Grom Witków |
1 - 2 |
Pogoń Pieszyce |
10 września 2022
10.09 - 17:00 |
Victoria Świebodzice |
4 - 3 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
10 września 2022
10.09 - 15:00 |
LKS Bystrzyca Górna |
4 - 1 |
Kryształ Stronie Śląskie |
10 września 2022
10.09 - 17:00 |
Nysa Kłodzko |
4 - 0 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
10 września 2022
10.09 - 17:00 |
Górnik Wałbrzych |
3 - 0 |
Piławianka Piława Górna |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
1 - 6 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
10 września 2022
10.09 - 17:00 |
Śnieżnik Domaszków |
5 - 0 |
Zjednoczeni Żarów |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Karolina Jaworzyna Śląska |
1 - 7 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Piławianka Piława Górna |
5 - 1 |
Grom Witków |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
1 - 3 |
Górnik Wałbrzych |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Kryształ Stronie Śląskie |
1 - 0 |
Nysa Kłodzko |
17 września 2022
17.09 - 14:00 |
Pogoń Pieszyce |
2 - 1 |
Zjednoczeni Żarów |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
3 - 4 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
0 - 0 |
LKS Bystrzyca Górna |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Śnieżnik Domaszków |
4 - 1 |
Victoria Świebodzice |
18 września 2022
18.09 - 12:00 |
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Victoria Świebodzice |
6 - 1 |
Pogoń Pieszyce |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Nysa Kłodzko |
2 - 3 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
2 - 0 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
LKS Bystrzyca Górna |
6 - 0 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
4 - 0 |
Śnieżnik Domaszków |
24 września 2022
24.09 - 15:00 |
Górnik Wałbrzych |
1 - 2 |
Kryształ Stronie Śląskie |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Grom Witków |
1 - 5 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Piławianka Piława Górna |
1 - 2 |
Zjednoczeni Żarów |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Pieszyce |
3 - 2 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Kryształ Stronie Śląskie |
1 - 1 |
Grom Witków |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
2 - 1 |
LKS Bystrzyca Górna |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
3 - 1 |
Śnieżnik Domaszków |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Piławianka Piława Górna |
0 - 1 |
Victoria Świebodzice |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
0 - 4 |
Nysa Kłodzko |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
1 - 1 |
Zjednoczeni Żarów |
2 października 2022
2.10 - 16:00 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
1 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Górnik Wałbrzych |
3 - 0 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Victoria Świebodzice |
2 - 2 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
LKS Bystrzyca Górna |
1 - 1 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Nysa Kłodzko |
4 - 7 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
2 - 1 |
Piławianka Piława Górna |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Grom Witków |
0 - 8 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Śnieżnik Domaszków |
2 - 1 |
Pogoń Pieszyce |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Zjednoczeni Żarów |
4 - 2 |
Kryształ Stronie Śląskie |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Kryształ Stronie Śląskie |
0 - 1 |
Victoria Świebodzice |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Piławianka Piława Górna |
2 - 1 |
Śnieżnik Domaszków |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
4 - 0 |
Grom Witków |
15 października 2022
15.10 - 14:00 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
3 - 5 |
Górnik Wałbrzych |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
1 - 1 |
Pogoń Pieszyce |
15 października 2022
15.10 - 15:30 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
1 - 0 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
LKS Bystrzyca Górna |
0 - 1 |
Nysa Kłodzko |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
3 - 2 |
Zjednoczeni Żarów |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
2 - 3 |
Kryształ Stronie Śląskie |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Victoria Świebodzice |
3 - 6 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Grom Witków |
1 - 5 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
23 października 2022
23.10 - 13:30 |
Nysa Kłodzko |
1 - 4 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Pogoń Pieszyce |
3 - 2 |
Piławianka Piława Górna |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Górnik Wałbrzych |
2 - 0 |
LKS Bystrzyca Górna |
22 października 2022
22.10 - 13:00 |
Śnieżnik Domaszków |
1 - 0 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Zjednoczeni Żarów |
3 - 2 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Kryształ Stronie Śląskie |
0 - 4 |
Śnieżnik Domaszków |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
5 - 2 |
Piławianka Piława Górna |
30 października 2022
30.10 - 13:30 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
2 - 4 |
Victoria Świebodzice |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
LKS Bystrzyca Górna |
0 - 0 |
Grom Witków |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
7 - 0 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
3 - 2 |
Pogoń Pieszyce |
30 października 2022
30.10 - 14:30 |
Nysa Kłodzko |
3 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
2 - 1 |
Zjednoczeni Żarów |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Piławianka Piława Górna |
3 - 0 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Śnieżnik Domaszków |
2 - 2 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
2 - 0 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Victoria Świebodzice |
3 - 1 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Grom Witków |
0 - 5 |
Nysa Kłodzko |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Zjednoczeni Żarów |
1 - 1 |
LKS Bystrzyca Górna |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Górnik Wałbrzych |
3 - 0 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
6 listopada 2022
6.11 - 12:00 |
Pogoń Pieszyce |
4 - 1 |
Kryształ Stronie Śląskie |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
LKS Bystrzyca Górna |
1 - 1 |
Victoria Świebodzice |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Górnik Wałbrzych |
7 - 0 |
Grom Witków |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
1 - 2 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Nysa Kłodzko |
3 - 2 |
Zjednoczeni Żarów |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Kryształ Stronie Śląskie |
1 - 0 |
Piławianka Piława Górna |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
2 - 0 |
Śnieżnik Domaszków |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
3 - 1 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
7 - 1 |
Pogoń Pieszyce |
13 listopada 2022
13.11 - 13:00 |
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Pieszyce |
1 - 3 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
20 listopada 2022
20.11 - 13:30 |
Piławianka Piława Górna |
1 - 4 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
19 listopada 2022
19.11 - 13:30 |
Śnieżnik Domaszków |
1 - 1 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
20 listopada 2022
20.11 - 13:30 |
Victoria Świebodzice |
2 - 1 |
Nysa Kłodzko |
19 listopada 2022
19.11 - 13:30 |
Grom Witków |
1 - 5 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
20 listopada 2022
20.11 - 13:30 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
1 - 4 |
LKS Bystrzyca Górna |
19 listopada 2022
19.11 - 13:30 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
3 - 0 |
Kryształ Stronie Śląskie |
20 listopada 2022
20.11 - 13:30 |
Zjednoczeni Żarów |
1 - 2 |
Górnik Wałbrzych |
20 listopada 2022
20.11 - 13:30 |
Kolejka 16 - 11/12. marca 2023 [szczegóły] | |
Pogoń Pieszyce |
3 - 3 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
11 marca 2023
11.03 - 15:00 |
Zjednoczeni Żarów |
5 - 0 |
Grom Witków |
12 marca 2023
12.03 - 16:00 |
Victoria Świebodzice |
0 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
11 marca 2023
11.03 - 18:00 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
3 - 0 |
Kryształ Stronie Śląskie |
12 marca 2023
12.03 - 13:30 |
Piławianka Piława Górna |
0 - 0 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
11 marca 2023
11.03 - 15:00 |
Śnieżnik Domaszków |
1 - 2 |
LKS Bystrzyca Górna |
12 marca 2023
12.03 - 11:00 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
0 - 3 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
12 marca 2023
12.03 - 15:00 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
2 - 2 |
Nysa Kłodzko |
11 marca 2023
11.03 - 15:00 |
Kolejka 17 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Zjednoczeni Żarów |
2 - 0 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
LKS Bystrzyca Górna |
1 - 1 |
Pogoń Pieszyce |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
5 - 1 |
Piławianka Piława Górna |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
1 - 1 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
3 - 0 |
Kryształ Stronie Śląskie |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Górnik Wałbrzych |
0 - 0 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
Grom Witków |
0 - 5 |
Victoria Świebodzice |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Nysa Kłodzko |
0 - 0 |
Śnieżnik Domaszków |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Kolejka 18 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
1 - 2 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
3 - 3 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Kryształ Stronie Śląskie |
4 - 1 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Śnieżnik Domaszków |
0 - 3 |
Górnik Wałbrzych |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Zjednoczeni Żarów |
2 - 0 |
Victoria Świebodzice |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Pogoń Pieszyce |
0 - 5 |
Nysa Kłodzko |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
7 - 1 |
Grom Witków |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Piławianka Piława Górna |
1 - 2 |
LKS Bystrzyca Górna |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Kolejka 19 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS Bystrzyca Górna |
7 - 0 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
2 - 9 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Górnik Wałbrzych |
1 - 3 |
Pogoń Pieszyce |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Victoria Świebodzice |
1 - 4 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Zjednoczeni Żarów |
3 - 1 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
Nysa Kłodzko |
2 - 1 |
Piławianka Piława Górna |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
2 - 1 |
Kryształ Stronie Śląskie |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Grom Witków |
1 - 2 |
Śnieżnik Domaszków |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
3 - 0 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
8 kwietnia 2023
8.04 - 16:00 |
Pogoń Pieszyce |
8 - 0 |
Grom Witków |
8 kwietnia 2023
8.04 - 16:00 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
0 - 1 |
Victoria Świebodzice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 16:00 |
Kryształ Stronie Śląskie |
1 - 2 |
LKS Bystrzyca Górna |
8 kwietnia 2023
8.04 - 16:00 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
1 - 1 |
Nysa Kłodzko |
8 kwietnia 2023
8.04 - 16:00 |
Piławianka Piława Górna |
0 - 2 |
Górnik Wałbrzych |
8 kwietnia 2023
8.04 - 16:00 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
9 - 1 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
8 kwietnia 2023
8.04 - 16:00 |
Zjednoczeni Żarów |
4 - 0 |
Śnieżnik Domaszków |
8 kwietnia 2023
8.04 - 16:00 |
Kolejka 21 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Iskra Jaszkowa Dolna |
3 - 2 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Grom Witków |
2 - 8 |
Piławianka Piława Górna |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Górnik Wałbrzych |
5 - 0 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Nysa Kłodzko |
2 - 0 |
Kryształ Stronie Śląskie |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Zjednoczeni Żarów |
2 - 1 |
Pogoń Pieszyce |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
1 - 6 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
LKS Bystrzyca Górna |
0 - 4 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Victoria Świebodzice |
4 - 2 |
Śnieżnik Domaszków |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Kolejka 22 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Pogoń Pieszyce |
1 - 3 |
Victoria Świebodzice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
1 - 1 |
Nysa Kłodzko |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
4 - 2 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:00 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
0 - 5 |
LKS Bystrzyca Górna |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Śnieżnik Domaszków |
2 - 6 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
23 kwietnia 2023
23.04 - 12:00 |
Kryształ Stronie Śląskie |
1 - 2 |
Górnik Wałbrzych |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
4 - 0 |
Grom Witków |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Zjednoczeni Żarów |
7 - 2 |
Piławianka Piława Górna |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Kolejka 23 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
1 - 2 |
Pogoń Pieszyce |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Grom Witków |
0 - 4 |
Kryształ Stronie Śląskie |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
LKS Bystrzyca Górna |
6 - 1 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Śnieżnik Domaszków |
1 - 8 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
30 kwietnia 2023
30.04 - 12:00 |
Victoria Świebodzice |
3 - 2 |
Piławianka Piława Górna |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Nysa Kłodzko |
3 - 0 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Zjednoczeni Żarów |
4 - 0 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
Górnik Wałbrzych |
3 - 3 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Kolejka 24 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Karolina Jaworzyna Śląska |
0 - 3 |
Górnik Wałbrzych |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
1 - 3 |
Victoria Świebodzice |
7 maja 2023
7.05 - 16:00 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
0 - 2 |
LKS Bystrzyca Górna |
7 maja 2023
7.05 - 16:00 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
2 - 1 |
Nysa Kłodzko |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Piławianka Piława Górna |
2 - 2 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
7 - 0 |
Grom Witków |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Pogoń Pieszyce |
4 - 2 |
Śnieżnik Domaszków |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Kryształ Stronie Śląskie |
0 - 3 |
Zjednoczeni Żarów |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Kolejka 25 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Victoria Świebodzice |
3 - 0 |
Kryształ Stronie Śląskie |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Śnieżnik Domaszków |
0 - 2 |
Piławianka Piława Górna |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Grom Witków |
0 - 0 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
Górnik Wałbrzych |
2 - 1 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Pogoń Pieszyce |
0 - 3 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
14 maja 2023
14.05 - 12:00 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
1 - 2 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Nysa Kłodzko |
0 - 1 |
LKS Bystrzyca Górna |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Zjednoczeni Żarów |
0 - 2 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Kolejka 26 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Kryształ Stronie Śląskie |
1 - 1 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
1 - 0 |
Victoria Świebodzice |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
8 - 0 |
Grom Witków |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
3 - 0 |
Nysa Kłodzko |
21 maja 2023
21.05 - 16:00 |
Piławianka Piława Górna |
2 - 7 |
Pogoń Pieszyce |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
LKS Bystrzyca Górna |
1 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
1 - 2 |
Śnieżnik Domaszków |
21 maja 2023
21.05 - 16:00 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
0 - 2 |
Zjednoczeni Żarów |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Śnieżnik Domaszków |
0 - 1 |
Kryształ Stronie Śląskie |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Piławianka Piława Górna |
2 - 4 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Victoria Świebodzice |
1 - 2 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Grom Witków |
0 - 6 |
LKS Bystrzyca Górna |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
1 - 1 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Pogoń Pieszyce |
6 - 0 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
28 maja 2023
28.05 - 13:00 |
Górnik Wałbrzych |
1 - 1 |
Nysa Kłodzko |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Zjednoczeni Żarów |
6 - 1 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
26 maja 2023
26.05 - 18:30 |
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
2 - 8 |
Piławianka Piława Górna |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:00 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
6 - 1 |
Śnieżnik Domaszków |
3 czerwca 2023
3.06 - 18:00 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
0 - 2 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
2 - 2 |
Victoria Świebodzice |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Nysa Kłodzko |
3 - 0 |
Grom Witków |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
LKS Bystrzyca Górna |
0 - 2 |
Zjednoczeni Żarów |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
6 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:00 |
Kryształ Stronie Śląskie |
2 - 2 |
Pogoń Pieszyce |
3 czerwca 2023
3.06 - 16:00 |
Kolejka 29 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Victoria Świebodzice |
2 - 2 |
LKS Bystrzyca Górna |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
Grom Witków |
1 - 5 |
Górnik Wałbrzych |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
5 - 4 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Zjednoczeni Żarów |
3 - 0 |
Nysa Kłodzko |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Piławianka Piława Górna |
3 - 1 |
Kryształ Stronie Śląskie |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Śnieżnik Domaszków |
1 - 2 |
Karolina Jaworzyna Śląska |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
1 - 6 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
Pogoń Pieszyce |
2 - 4 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Kolejka 30 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Karolina Jaworzyna Śląska |
1 - 3 |
Pogoń Pieszyce |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
Zdrój Jedlina Zdrój |
10 - 1 |
Piławianka Piława Górna |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Iskra Jaszkowa Dolna |
2 - 1 |
Śnieżnik Domaszków |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Nysa Kłodzko |
2 - 4 |
Victoria Świebodzice |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
Polonia Bystrzyca Kłodzka |
3 - 0 |
Grom Witków |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
LKS Bystrzyca Górna |
2 - 0 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:00 |
Kryształ Stronie Śląskie |
3 - 3 |
Włókniarz Kudowa Zdrój |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Górnik Wałbrzych |
3 - 1 |
Zjednoczeni Żarów |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
|