1 |
Iskra Dobroń |
1 - 0 |
Orzeł Parzęczew |
0 |
19 sierpnia 2023
19.08 - 15:30 (Sb) |
2 |
Orzeł Parzęczew |
0 - 3 |
Bzura Ozorków |
0 |
26 sierpnia 2023
26.08 - 16:00 (Sb) |
3 |
Olimpia Karsznice Zduńska Wola |
0 - 3 |
Orzeł Parzęczew |
+3 |
30 sierpnia 2023
30.08 - 18:00 (Śr) |
4 |
Orzeł Parzęczew |
2 - 0 |
AKS SMS II Łódź |
+3 |
2 września 2023
2.09 - 16:00 (Sb) |
5 |
Ner Poddębice |
2 - 4 |
Orzeł Parzęczew |
+3 |
9 września 2023
9.09 - 15:00 (Sb) |
6 |
Orzeł Parzęczew |
4 - 0 |
Włókniarz Zgierz |
+3 |
16 września 2023
16.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
GKS Ksawerów |
4 - 1 |
Orzeł Parzęczew |
0 |
23 września 2023
23.09 - 15:00 (Sb) |
8 |
Włókniarz Pabianice |
1 - 2 |
Orzeł Parzęczew |
+3 |
30 września 2023
30.09 - 15:00 (Sb) |
9 |
Orzeł Parzęczew |
1 - 3 |
Stal Głowno |
0 |
7 października 2023
7.10 - 15:00 (Sb) |
10 |
Victoria Rąbień |
0 - 6 |
Orzeł Parzęczew |
+3 |
14 października 2023
14.10 - 15:00 (Sb) |
11 |
Orzeł Parzęczew |
1 - 2 |
LKS Różyca |
0 |
21 października 2023
21.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
Rosa Rosanów |
4 - 0 |
Orzeł Parzęczew |
0 |
28 października 2023
28.10 - 15:00 (Sb) |
13 |
Orzeł Parzęczew |
2 - 2 |
Termy Uniejów |
+1 |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 (Sb) |
14 |
KAS Konstantynów Łódzki |
0 - 2 |
Orzeł Parzęczew |
+3 |
10 listopada 2023
10.11 - 20:00 (Pt) |
15 |
Orzeł Parzęczew |
8 - 0 |
Orzeł Piątkowisko |
+3 |
18 listopada 2023
18.11 - 13:30 (Sb) |
16 |
Orzeł Parzęczew |
2 - 0 |
Iskra Dobroń |
+3 |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 (Sb) |
17 |
Bzura Ozorków |
0 - 4 |
Orzeł Parzęczew |
+3 |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 (Sb) |
18 |
Orzeł Parzęczew |
2 - 0 |
Olimpia Karsznice Zduńska Wola |
+3 |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 (Sb) |
19 |
AKS SMS II Łódź |
0 - 1 |
Orzeł Parzęczew |
+3 |
13 kwietnia 2024
13.04 - 17:15 (Sb) |
20 |
Orzeł Parzęczew |
0 - 0 |
Ner Poddębice |
+1 |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 (Sb) |
21 |
Włókniarz Zgierz |
2 - 1 |
Orzeł Parzęczew |
0 |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 (Sb) |
22 |
Orzeł Parzęczew |
1 - 1 |
GKS Ksawerów |
+1 |
1 maja 2024
1.05 - 11:00 (Śr) |
23 |
Orzeł Parzęczew |
- |
Włókniarz Pabianice |
|
11 maja 2024
11.05 - 16:00 (Sb) |
24 |
Stal Głowno |
- |
Orzeł Parzęczew |
|
15 maja 2024
15.05 - 18:00 (Śr) |
25 |
Orzeł Parzęczew |
- |
Victoria Rąbień |
|
18 maja 2024
18.05 - 16:00 (Sb) |
26 |
LKS Różyca |
- |
Orzeł Parzęczew |
| 25/26. maja 2024 |
27 |
Orzeł Parzęczew |
- |
Rosa Rosanów |
|
1 czerwca 2024
1.06 - 16:00 (Sb) |
28 |
Termy Uniejów |
- |
Orzeł Parzęczew |
|
7 czerwca 2024
7.06 - 19:00 (Pt) |
29 |
Orzeł Parzęczew |
- |
KAS Konstantynów Łódzki |
|
15 czerwca 2024
15.06 - 16:00 (Sb) |
30 |
Orzeł Piątkowisko |
- |
Orzeł Parzęczew |
|
22 czerwca 2024
22.06 - 17:00 (Sb) |