Klasa okręgowa - łódzka - grupa I - Łódź - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Ksawerów 15 41 13 2 0 57 - 8
2. Ner Poddębice 15 37 12 1 2 69 - 14
3. LKS Różyca 15 36 12 0 3 60 - 19
4. Stal Głowno 15 32 10 2 3 48 - 19
5. Włókniarz Pabianice 15 31 10 1 4 39 - 22
6. Orzeł Parzęczew 15 25 8 1 6 36 - 22
7. Włókniarz Zgierz 15 24 8 0 7 41 - 35
8. KAS Konstantynów Łódzki 15 21 6 3 6 29 - 30
9. Iskra Dobroń 15 17 5 2 8 26 - 44
10. Victoria Rąbień 15 16 5 1 9 26 - 48 1 3 1 0 0 6 - 2
11. AKS SMS II Łódź 15 16 5 1 9 34 - 39 1 0 0 0 1 2 - 6
12. Termy Uniejów 15 14 4 2 9 29 - 52 1 3 1 0 0 6 - 1
13. Olimpia Karsznice Zduńska Wola 15 14 4 2 9 30 - 50 1 0 0 0 1 1 - 6
14. Rosa Rosanów 15 13 4 1 10 18 - 45
15. Bzura Ozorków 15 11 3 2 10 17 - 48
16. Orzeł Piątkowisko 15 1 0 1 14 10 - 74


Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Rosa Rosanów 0 - 2 Włókniarz Pabianice 19 sierpnia 2023 - 17:00
Termy Uniejów 0 - 6 LKS Różyca 21 sierpnia 2023 - 19:00
KAS Konstantynów Łódzki 1 - 1 Victoria Rąbień 17 sierpnia 2023 - 20:00
Orzeł Piątkowisko 3 - 5 Stal Głowno 19 sierpnia 2023 - 16:00
Iskra Dobroń 1 - 0 Orzeł Parzęczew 19 sierpnia 2023 - 15:30
Bzura Ozorków 0 - 3 GKS Ksawerów 19 sierpnia 2023 - 17:00
Olimpia Karsznice Zduńska Wola 0 - 6 Włókniarz Zgierz 19 sierpnia 2023 - 17:00
AKS SMS II Łódź 1 - 4 Ner Poddębice 20 sierpnia 2023 - 12:00
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Włókniarz Pabianice 1 - 3 Ner Poddębice 26 sierpnia 2023 - 15:00
Włókniarz Zgierz 6 - 1 AKS SMS II Łódź 25 sierpnia 2023 - 17:30
GKS Ksawerów 6 - 3 Olimpia Karsznice Zduńska Wola 26 sierpnia 2023 - 18:00
Orzeł Parzęczew 0 - 3 Bzura Ozorków 26 sierpnia 2023 - 16:00
Stal Głowno 7 - 0 Iskra Dobroń 26 sierpnia 2023 - 15:00
Victoria Rąbień 2 - 0 Orzeł Piątkowisko 26 sierpnia 2023 - 15:00
LKS Różyca 4 - 1 KAS Konstantynów Łódzki 25 sierpnia 2023 - 17:45
Rosa Rosanów 1 - 0 Termy Uniejów 26 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 3 - 30. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Termy Uniejów 2 - 3 Włókniarz Pabianice 30 sierpnia 2023 - 19:00
KAS Konstantynów Łódzki 5 - 0 Rosa Rosanów 29 sierpnia 2023 - 20:00
Orzeł Piątkowisko 1 - 9 LKS Różyca 30 sierpnia 2023 - 17:30
Iskra Dobroń 1 - 5 Victoria Rąbień 30 sierpnia 2023 - 17:30
Bzura Ozorków 0 - 4 Stal Głowno 30 sierpnia 2023 - 17:30
Olimpia Karsznice Zduńska Wola 0 - 3 Orzeł Parzęczew 30 sierpnia 2023 - 18:00
AKS SMS II Łódź 0 - 2 GKS Ksawerów 30 sierpnia 2023 - 20:15
Ner Poddębice 4 - 0 Włókniarz Zgierz 30 sierpnia 2023 - 20:00
Kolejka 4 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Włókniarz Pabianice 1 - 2 Włókniarz Zgierz 3 września 2023 - 16:00
GKS Ksawerów 3 - 1 Ner Poddębice 2 września 2023 - 17:00
Orzeł Parzęczew 2 - 0 AKS SMS II Łódź 2 września 2023 - 16:00
Stal Głowno 4 - 2 Olimpia Karsznice Zduńska Wola 2 września 2023 - 16:00
Victoria Rąbień 3 - 0 Bzura Ozorków 2 września 2023 - 15:00
LKS Różyca 2 - 1 Iskra Dobroń 3 września 2023 - 17:00
Rosa Rosanów 4 - 0 Orzeł Piątkowisko 2 września 2023 - 16:00
Termy Uniejów 3 - 3 KAS Konstantynów Łódzki 1 września 2023 - 19:30
Kolejka 5 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
KAS Konstantynów Łódzki 0 - 5 Włókniarz Pabianice 8 września 2023 - 20:00
Orzeł Piątkowisko 0 - 2 Termy Uniejów 9 września 2023 - 16:00
Iskra Dobroń 5 - 2 Rosa Rosanów 9 września 2023 - 15:30
Bzura Ozorków 0 - 11 LKS Różyca 9 września 2023 - 17:00
Olimpia Karsznice Zduńska Wola 5 - 1 Victoria Rąbień 9 września 2023 - 16:00
AKS SMS II Łódź 0 - 3 Stal Głowno 9 września 2023 - 19:00
Ner Poddębice 2 - 4 Orzeł Parzęczew 9 września 2023 - 15:00
Włókniarz Zgierz 0 - 5 GKS Ksawerów 9 września 2023 - 17:30
Kolejka 6 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Włókniarz Pabianice 0 - 2 GKS Ksawerów 16 września 2023 - 16:00
Orzeł Parzęczew 4 - 0 Włókniarz Zgierz 16 września 2023 - 16:00
Stal Głowno 0 - 0 Ner Poddębice 16 września 2023 - 16:00
Victoria Rąbień 6 - 2 AKS SMS II Łódź 16 września 2023 - 15:00
Olimpia Karsznice Zduńska Wola 1 - 4 LKS Różyca 19 września 2023 - 20:00
Rosa Rosanów 0 - 6 Bzura Ozorków 16 września 2023 - 16:00
Termy Uniejów 1 - 4 Iskra Dobroń 15 września 2023 - 19:00
KAS Konstantynów Łódzki 1 - 1 Orzeł Piątkowisko 15 września 2023 - 20:00
Kolejka 7 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
Orzeł Piątkowisko 0 - 3 Włókniarz Pabianice 23 września 2023 - 16:00
Iskra Dobroń 0 - 4 KAS Konstantynów Łódzki 23 września 2023 - 15:00
Bzura Ozorków 0 - 1 Termy Uniejów 23 września 2023 - 16:00
Olimpia Karsznice Zduńska Wola 2 - 1 Rosa Rosanów 23 września 2023 - 16:00
AKS SMS II Łódź 2 - 5 LKS Różyca 24 września 2023 - 11:00
Ner Poddębice 6 - 0 Victoria Rąbień 23 września 2023 - 15:00
Włókniarz Zgierz 2 - 3 Stal Głowno 23 września 2023 - 16:30
GKS Ksawerów 4 - 1 Orzeł Parzęczew 23 września 2023 - 15:00
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Włókniarz Pabianice 1 - 2 Orzeł Parzęczew 30 września 2023 - 15:00
Stal Głowno 0 - 0 GKS Ksawerów 30 września 2023 - 16:00
Victoria Rąbień 1 - 2 Włókniarz Zgierz 30 września 2023 - 16:00
LKS Różyca 1 - 5 Ner Poddębice 4 października 2023 - 20:00
Rosa Rosanów 1 - 4 AKS SMS II Łódź 30 września 2023 - 16:00
Termy Uniejów 6 - 1 Olimpia Karsznice Zduńska Wola 29 września 2023 - 19:00
KAS Konstantynów Łódzki 4 - 1 Bzura Ozorków 29 września 2023 - 20:00
Orzeł Piątkowisko 2 - 4 Iskra Dobroń 30 września 2023 - 16:00
Kolejka 9 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Iskra Dobroń 1 - 2 Włókniarz Pabianice 7 października 2023 - 15:30
Bzura Ozorków 2 - 1 Orzeł Piątkowisko 7 października 2023 - 16:00
Olimpia Karsznice Zduńska Wola 1 - 4 KAS Konstantynów Łódzki 3 października 2023 - 20:00
AKS SMS II Łódź 4 - 1 Termy Uniejów 8 października 2023 - 11:00
Ner Poddębice 11 - 0 Rosa Rosanów 7 października 2023 - 15:00
Włókniarz Zgierz 0 - 4 LKS Różyca 7 października 2023 - 16:00
GKS Ksawerów 5 - 0 Victoria Rąbień 4 października 2023 - 19:00
Orzeł Parzęczew 1 - 3 Stal Głowno 7 października 2023 - 15:00
Kolejka 10 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Włókniarz Pabianice 3 - 2 Stal Głowno 14 października 2023 - 15:00
Victoria Rąbień 0 - 6 Orzeł Parzęczew 14 października 2023 - 15:00
LKS Różyca 0 - 3 GKS Ksawerów 15 października 2023 - 16:00
Rosa Rosanów 1 - 3 Włókniarz Zgierz 14 października 2023 - 15:00
Termy Uniejów 2 - 6 Ner Poddębice 13 października 2023 - 19:00
KAS Konstantynów Łódzki 2 - 1 AKS SMS II Łódź 14 października 2023 - 16:00
Orzeł Piątkowisko 0 - 4 Olimpia Karsznice Zduńska Wola 14 października 2023 - 15:00
Iskra Dobroń 1 - 1 Bzura Ozorków 14 października 2023 - 15:30
Kolejka 11 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
Bzura Ozorków 0 - 1 Włókniarz Pabianice 21 października 2023 - 15:30
Olimpia Karsznice Zduńska Wola 3 - 3 Iskra Dobroń 21 października 2023 - 17:00
AKS SMS II Łódź 10 - 1 Orzeł Piątkowisko 22 października 2023 - 11:00
Ner Poddębice 3 - 0 KAS Konstantynów Łódzki 21 października 2023 - 15:00
Termy Uniejów 4 - 7 Włókniarz Zgierz 20 października 2023 - 19:00
GKS Ksawerów 1 - 1 Rosa Rosanów 21 października 2023 - 15:00
Orzeł Parzęczew 1 - 2 LKS Różyca 21 października 2023 - 15:00
Stal Głowno 5 - 1 Victoria Rąbień 21 października 2023 - 15:00
Kolejka 12 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Włókniarz Pabianice 7 - 1 Victoria Rąbień 28 października 2023 - 15:00
LKS Różyca 2 - 1 Stal Głowno 28 października 2023 - 15:00
Rosa Rosanów 4 - 0 Orzeł Parzęczew 28 października 2023 - 15:00
Termy Uniejów 1 - 5 GKS Ksawerów 27 października 2023 - 19:00
KAS Konstantynów Łódzki 2 - 1 Włókniarz Zgierz 27 października 2023 - 20:00
Orzeł Piątkowisko 1 - 10 Ner Poddębice 28 października 2023 - 15:00
Iskra Dobroń 0 - 2 AKS SMS II Łódź 28 października 2023 - 15:00
Bzura Ozorków 2 - 2 Olimpia Karsznice Zduńska Wola 23 listopada 2023 - 20:15
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Olimpia Karsznice Zduńska Wola 3 - 5 Włókniarz Pabianice 4 listopada 2023 - 15:00
AKS SMS II Łódź 4 - 1 Bzura Ozorków 4 listopada 2023 - 17:30
Ner Poddębice 4 - 1 Iskra Dobroń 4 listopada 2023 - 15:00
Włókniarz Zgierz 4 - 0 Orzeł Piątkowisko 5 listopada 2023 - 13:00
GKS Ksawerów 4 - 1 KAS Konstantynów Łódzki 4 listopada 2023 - 15:00
Orzeł Parzęczew 2 - 2 Termy Uniejów 4 listopada 2023 - 14:00
Stal Głowno 0 - 3 Rosa Rosanów 4 listopada 2023 - 14:00
Victoria Rąbień 0 - 5 LKS Różyca 4 listopada 2023 - 14:00
Kolejka 14 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
Włókniarz Pabianice 3 - 2 LKS Różyca 11 listopada 2023 - 13:00
Rosa Rosanów 0 - 3 Victoria Rąbień 11 listopada 2023 - 12:30
vo, na boisku 4-1
Termy Uniejów 1 - 8 Stal Głowno 10 listopada 2023 - 19:00
KAS Konstantynów Łódzki 0 - 2 Orzeł Parzęczew 10 listopada 2023 - 20:00
Orzeł Piątkowisko 0 - 6 GKS Ksawerów 11 listopada 2023 - 13:00
Iskra Dobroń 4 - 1 Włókniarz Zgierz 11 listopada 2023 - 11:00
Bzura Ozorków 0 - 6 Ner Poddębice 11 listopada 2023 - 13:00
Olimpia Karsznice Zduńska Wola 3 - 1 AKS SMS II Łódź 11 listopada 2023 - 17:00
Kolejka 15 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły]  
AKS SMS II Łódź 2 - 2 Włókniarz Pabianice 19 listopada 2023 - 11:00
Ner Poddębice 4 - 0 Olimpia Karsznice Zduńska Wola 18 listopada 2023 - 15:00
Włókniarz Zgierz 7 - 1 Bzura Ozorków 19 listopada 2023 - 13:00
GKS Ksawerów 8 - 0 Iskra Dobroń 15 listopada 2023 - 19:00
Orzeł Parzęczew 8 - 0 Orzeł Piątkowisko 18 listopada 2023 - 13:30
Stal Głowno 3 - 1 KAS Konstantynów Łódzki 18 listopada 2023 - 13:30
Victoria Rąbień 2 - 3 Termy Uniejów 21 listopada 2023 - 20:00
LKS Różyca 3 - 0 Rosa Rosanów 18 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 16 [szczegóły]  
Włókniarz Pabianice - Rosa Rosanów
LKS Różyca - Termy Uniejów
Victoria Rąbień - KAS Konstantynów Łódzki
Stal Głowno - Orzeł Piątkowisko
Orzeł Parzęczew - Iskra Dobroń
GKS Ksawerów - Bzura Ozorków
Włókniarz Zgierz - Olimpia Karsznice Zduńska Wola
Ner Poddębice - AKS SMS II Łódź
Kolejka 17 [szczegóły]  
Ner Poddębice - Włókniarz Pabianice
AKS SMS II Łódź - Włókniarz Zgierz
Olimpia Karsznice Zduńska Wola - GKS Ksawerów
Bzura Ozorków - Orzeł Parzęczew
Iskra Dobroń - Stal Głowno
Orzeł Piątkowisko - Victoria Rąbień
KAS Konstantynów Łódzki - LKS Różyca
Termy Uniejów - Rosa Rosanów
Kolejka 18 [szczegóły]  
Włókniarz Pabianice - Termy Uniejów
Rosa Rosanów - KAS Konstantynów Łódzki
LKS Różyca - Orzeł Piątkowisko
Victoria Rąbień - Iskra Dobroń
Stal Głowno - Bzura Ozorków
Orzeł Parzęczew - Olimpia Karsznice Zduńska Wola
GKS Ksawerów - AKS SMS II Łódź
Włókniarz Zgierz - Ner Poddębice
Kolejka 19 [szczegóły]  
Włókniarz Zgierz - Włókniarz Pabianice
Ner Poddębice - GKS Ksawerów
AKS SMS II Łódź - Orzeł Parzęczew
Olimpia Karsznice Zduńska Wola - Stal Głowno
Bzura Ozorków - Victoria Rąbień
Iskra Dobroń - LKS Różyca
Orzeł Piątkowisko - Rosa Rosanów
KAS Konstantynów Łódzki - Termy Uniejów
Kolejka 20 [szczegóły]  
Włókniarz Pabianice - KAS Konstantynów Łódzki
Termy Uniejów - Orzeł Piątkowisko
Rosa Rosanów - Iskra Dobroń
LKS Różyca - Bzura Ozorków
Victoria Rąbień - Olimpia Karsznice Zduńska Wola
Stal Głowno - AKS SMS II Łódź
Orzeł Parzęczew - Ner Poddębice
GKS Ksawerów - Włókniarz Zgierz
Kolejka 21 [szczegóły]  
GKS Ksawerów - Włókniarz Pabianice
Włókniarz Zgierz - Orzeł Parzęczew
Ner Poddębice - Stal Głowno
AKS SMS II Łódź - Victoria Rąbień
LKS Różyca - Olimpia Karsznice Zduńska Wola
Bzura Ozorków - Rosa Rosanów
Iskra Dobroń - Termy Uniejów
Orzeł Piątkowisko - KAS Konstantynów Łódzki
Kolejka 22 [szczegóły]  
Włókniarz Pabianice - Orzeł Piątkowisko
KAS Konstantynów Łódzki - Iskra Dobroń
Termy Uniejów - Bzura Ozorków
Rosa Rosanów - Olimpia Karsznice Zduńska Wola
LKS Różyca - AKS SMS II Łódź
Victoria Rąbień - Ner Poddębice
Stal Głowno - Włókniarz Zgierz
Orzeł Parzęczew - GKS Ksawerów
Kolejka 23 [szczegóły]  
Orzeł Parzęczew - Włókniarz Pabianice
GKS Ksawerów - Stal Głowno
Włókniarz Zgierz - Victoria Rąbień
Ner Poddębice - LKS Różyca
AKS SMS II Łódź - Rosa Rosanów
Olimpia Karsznice Zduńska Wola - Termy Uniejów
Bzura Ozorków - KAS Konstantynów Łódzki
Iskra Dobroń - Orzeł Piątkowisko
Kolejka 24 [szczegóły]  
Włókniarz Pabianice - Iskra Dobroń
Orzeł Piątkowisko - Bzura Ozorków
KAS Konstantynów Łódzki - Olimpia Karsznice Zduńska Wola
Termy Uniejów - AKS SMS II Łódź
Rosa Rosanów - Ner Poddębice
LKS Różyca - Włókniarz Zgierz
Victoria Rąbień - GKS Ksawerów
Stal Głowno - Orzeł Parzęczew
Kolejka 25 [szczegóły]  
Stal Głowno - Włókniarz Pabianice
Orzeł Parzęczew - Victoria Rąbień
GKS Ksawerów - LKS Różyca
Włókniarz Zgierz - Rosa Rosanów
Ner Poddębice - Termy Uniejów
AKS SMS II Łódź - KAS Konstantynów Łódzki
Olimpia Karsznice Zduńska Wola - Orzeł Piątkowisko
Bzura Ozorków - Iskra Dobroń
Kolejka 26 [szczegóły]  
Włókniarz Pabianice - Bzura Ozorków
Iskra Dobroń - Olimpia Karsznice Zduńska Wola
Orzeł Piątkowisko - AKS SMS II Łódź
KAS Konstantynów Łódzki - Ner Poddębice
Włókniarz Zgierz - Termy Uniejów
Rosa Rosanów - GKS Ksawerów
LKS Różyca - Orzeł Parzęczew
Victoria Rąbień - Stal Głowno
Kolejka 27 [szczegóły]  
Victoria Rąbień - Włókniarz Pabianice
Stal Głowno - LKS Różyca
Orzeł Parzęczew - Rosa Rosanów
GKS Ksawerów - Termy Uniejów
Włókniarz Zgierz - KAS Konstantynów Łódzki
Ner Poddębice - Orzeł Piątkowisko
AKS SMS II Łódź - Iskra Dobroń
Olimpia Karsznice Zduńska Wola - Bzura Ozorków
Kolejka 28 [szczegóły]  
Włókniarz Pabianice - Olimpia Karsznice Zduńska Wola
Bzura Ozorków - AKS SMS II Łódź
Iskra Dobroń - Ner Poddębice
Orzeł Piątkowisko - Włókniarz Zgierz
KAS Konstantynów Łódzki - GKS Ksawerów
Termy Uniejów - Orzeł Parzęczew
Rosa Rosanów - Stal Głowno
LKS Różyca - Victoria Rąbień
Kolejka 29 [szczegóły]  
LKS Różyca - Włókniarz Pabianice
Victoria Rąbień - Rosa Rosanów
Stal Głowno - Termy Uniejów
Orzeł Parzęczew - KAS Konstantynów Łódzki
GKS Ksawerów - Orzeł Piątkowisko
Włókniarz Zgierz - Iskra Dobroń
Ner Poddębice - Bzura Ozorków
AKS SMS II Łódź - Olimpia Karsznice Zduńska Wola
Kolejka 30 [szczegóły]  
Włókniarz Pabianice - AKS SMS II Łódź
Olimpia Karsznice Zduńska Wola - Ner Poddębice
Bzura Ozorków - Włókniarz Zgierz
Iskra Dobroń - GKS Ksawerów
Orzeł Piątkowisko - Orzeł Parzęczew
KAS Konstantynów Łódzki - Stal Głowno
Termy Uniejów - Victoria Rąbień
Rosa Rosanów - LKS Różyca


Pokaż ukryte kolejki od 16 do 30

© Regionalny Futbol 2019-2023 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE